وکیل

10 تا از بهترین وکیل سرقفلی در تهران⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل سرقفلی در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. سرقفلی یا حق کسب و پیشه حقی است که از فروش و یا اجاره یک ملک تجاری به مالک تعلق می گیرد. تصور کنید که یک ملک تجاری دارای مشتریان زیادی است و در میان مردم شناخته شد می باشد که این بدین معنا است که قطعا برای این ملک زحمت فراوانی کشیده شده که اکنون توسعه پیدا کرده و به درآمد بالا رسیده است. لذا زمانی که مالک یک مغازه تجاری را اجاره می دهد می تواند در قرارداد علاوه بر اجاره بها ماهیانه حق سرقفلی را نیز ذکر کند حتی اگر مستاجر ملک را به مستاجر دیگر اجاره دهد مستاجر اولیه می تواند تقاضای حق سرقفلی داشته باشد. در قانون نیز به سرقفلی یا حق کسب و پیشه نیز اشاره شده است که برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بایستی به بهترین وکیل سرقفلی مراجعه کنید.

بهترین وکیل سرقفلی در تهران کیست؟

وکیل سرقفلی در زمینه دعاوی مربوط به حق کسب و پیشه دارای اطلاعات و تجربه بالایی می باشد و به صورت تخصصی در زمینه پیگیری این دعاوی فعالیت دارد و به عنوان بهترین وکیل سرقفلی در تهران شناخته می شود.

پرونده های مربوط به سرقفلی که در دادگاه رسیدگی می شوند یکی از موضوعات تخصصی در حوزه وکالت  به شمار می آید از این رو وکلایی که در تمامی حوزه های حقوقی و کیفری فعال هستند را نمی توان به عنوان وکیل متخصص سرقفلی معرفی نمود. بهترین وکیل ملکی در تهران که دارای تحصیلات دانشگاهی در رشته حقوق بوده و پروانه وکالت پایه یک خود را اخذ نموده و در حل و فصل دعاوی مرتبط با سرقفلی تجربه دارد یکی از وکلای صاحب نظر در زمینه سرقفلی می باشد.

بهترین وکیل سرقفلی در تهران کیست؟

مزایای مراجعه به وکیل در دعاوی سرقفلی

با حضور بهترین وکیل سرقفلی در تهران در دعاوی مربوطه به دلیل دانش و مهارتی که در زمینه پیگیری این دعاوی دارند از اتلاف وقت و هرگونه خسارت مالی جلوگیری به عمل می آورد. وکیل حق کسب و پیشه براساس دانش و تجربه به راحتی قادر به مدیریت روند دادرسی بوده و راهنمایی و راهکارهای مناسبی را به موکل خود در جریان پرونده ارائه می دهد.

با توجه به این که افرادی که به دنبال مطالبه حق سرقفلی ملک تجاری خود هستند تاجران و صاحبان کسب کار در بازار آزاد می باشند و کاملا طبیعی است که وقت و زمان برای صاحبین این مشاغل مهم باشد لذا بهتر است که از همان ابتدا طرح دادخواست پیگیری پرونده خود را به بهترین وکیل سرقفلی بسپارند.

خصوصیات بهترین وکیل سرقفلی در تهران

با توجه به اینکه دعاوی مربوط به سرقفلی رونددادرسی و قوانین پیچیده ای دارد لذا مراجعه به بهترین وکیل سرقفلی در تهران با خصوصیات ذیل بسیار حائز اهمیت است:

  • بهترین وکیل در تهران بعد از دریافت پروانه وکالت پایه یک به صورت تخصصی به بررسی و رسیدگی دعاوی مرتبط با املاک و سرقفلی می پردازد.
  • بهترین وکیل سرقفلی در تهران بر تمامی قوانین و مقررات حقوقی در زمینه حق کسب و پیشه تسلط و اشراف کاملی دارد.
  • بهترین وکیل ملکی در ایران اطلاعات خود را در مورد قوانین مربوط به سرقفلی به روز می کند و از جدیدترین قوانین در این زمینه مطلع می باشد.
  • تجربه یکی از مهم ترین خصوصیات بهترین وکیل سرقفلی در تهران است، وکلایی که پرونده های زیادی را در این زمینه رسیدگی و پیگیری کرده اند با مراحل و روند دادرسی این دعاوی آشنا بوده و در مدت زمانی اندک پرونده را به نتیجه می رسانند.
خصوصیات بهترین وکیل سرقفلی در تهران

ویژگی های سرقفلی

  • سرقفلی یکی از حقوق مالی مالک مکان های تجاری محسوب می شود و مانند هر نوع مال دیگری می تواند آن را رهن، اجاره و یا حتی به فروش برساند.
  • از دیگر ویژگی های سر قفلی تغییر و عدم پایداری آن است.
  • سرقفلی با توافق طرفین برقرار می باشد و از نظر قانون هیچ اجباری برای آن وجود ندارد.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل سرقفلی در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل سرقفلی در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

حکم انجام تغییرات فیزیکی در محل سرقفلی چیست؟

اگر تغییراتی که مستأجر در محل کسب به وجود می آورد، به قدر باشد که مصداق تعدی و تفریط باشد، برای مؤجر حق فسخ قرارداد و تخلیه بوجود می آید.

فرق بین سرقفلی با مالکیت چیست؟

مالکیت حق عینی مالک نسبت به ملک می باشد ولیکن حق سرقفلی حق مستأجر به منافع ملک می باشد.

شرایط انتقال سرقفلی در صورتی که سند سرقفلی عادی باشد چیست؟

مستأجر در صورتی که اجازه انتقال داشته باشد می تواند سرقفلی را با سند عادی منتقل نماید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا