وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در ایران⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل زن در ایران را به شما معرفی کنیم؛ در کشور ایران بسیاری از افراد با مشکلات حقوقی دست و پنجه نرم می کنند و به دنبال یافتن یک وکیل مجرب برای حل مشکل شان هستند؛ وکلای زن با دقت و مهارت زیادی که در زمینه وکالت انواع دعاوی مختلف دارند، می توانند به موکلین خود در این زمینه کمک شایانی کنند؛ اخیرا به دلیل پیچیده تر و سخت تر شدن امور مختلف ملکی، خانواده، کیفری و … افراد به تنهایی قادر به حل مشکلات پرونده در دسترس شان نیستند و تمایل دارند که از وکیل زن بسیار حاذق و باتجربه کمک بگیرند؛ اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در ایران کیست؟

در کشور ایران وکلای بسیار زیادی در حال فعالیت هستند و قصد کمک به موکلین خود را دارند اما وکلای زن از دقت بسیار بالایی برخوردار هستند و همین موضوع موجب شده بتوانند مشکلات مربوط به پرونده را به خوبی بررسی کنند و به نتایج بسیار خوبی برسند؛ بهترین وکیل زن در ایران به کسی گفته می شود که پرونده های بسیار زیادی را تقبل می کند و با موفقیت به آن ها خاتمه می دهد؛ بسیاری از افراد وکالت پرونده خود را تنها به وکیل زن می سپارند و همین مسئله موجب شده که تعداد این وکلا روز به روز افزایش یابد.

بهترین وکیل زن در ایران علم و دانش کافی در زمینه وکالت دعاوی مختلف دارد و می تواند به خوبی و با آگاهی تک تک جزئیات پرونده ها را بررسی نماید و رضایت موکلین خود را جلب کند؛ وکیل زن می تواند به خوبی با موکلین خانم خود ارتباط برقرار کند و رازهای موکل خود را بداند و بهتر برای حل مشکلات پرونده اقدام نماید.

بهترین وکیل زن در ایران کیست؟

مزایای مشاوره با وکیل زن

به طور کلی مشاوره و صحبت با وکیل زن در رابطه با مشکلات پرونده می تواند تاثیر بسزایی بر روی روند جریان پرونده داشته باشد و همانطور که گفته شد، وکیل زن با موکل خانم خود ارتباط کلامی بهتری برقرار می کند که همین مسئله جزو مزایای این روش در نظر گرفته می شود.

در اکثر پرونده ها مخصوصا دعاوی خانواده، اقشار زنان و کودکان جزو افراد آسیب پذیر در نظر گرفته می شوند و این موضوع موجب شده وکلای زن بتوانند بهتر با این گروه از افراد کار کنند؛ از این رو نقش وکلای زن در کشور ایران بسیار پررنگ است و می توانند دلگرمی برای خانم ها در طول جریان پرونده باشند؛ بهترین وکیل زن در ایران در صورت مشورت با تمام موکلین خود اعم از خانم ها، می تواند به آن ها امید بدهد و روحیه شان را جهت ادامه دادن به پرونده تقویت کند.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل زن در ایران را بشناسید!

لیلا زارعی

بهترین وکیل زن در کرج

لیلا زارعی وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرج است که سابقه بسیار زیاد و درخشانی در حوزه های متفاوت وکالتی دارد. وی به عنوان بهترین وکیل زن در ایران معرفی شده است. سرکار خانم لیلا زارعی در زمینه های کیفری، ملکی، مالی، ثبتی، خانوادگی و غیره در حال فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت :

 • 14 سال سابقه کاری  و تخصصی در امور وکالتی
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس : 09126487265

آدرس: کرج، خیابان مطهری، خیابان شهید عاملی، نبش کوچه اول، ساختمان یاس، طبقه اول، واحد 2

منا محمدی سام

بهترین وکیل خانم در تهران

منا محمدی سام وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ تهران است و به عنوان بهترین وکیل زن در ایران شناخته شده است. ایشان قراردادها را با زبان انگلیسی به راحتی انجام می دهد زیرا تسلط کامل به زبان انگلیسی دارد؛ از این رو خانم محمدی سام اعتماد و اطمینان مردم را جلب کرده است.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه کاری در وکالت
 • کارشناسی ارشد رشته حقوق از دانشگاه تهران
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • تسلط به زبان انگلیسی برای نوشتن قراردادها
 • مشاورحقوقی

شماره تماس:09124126404

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از توانیر، نبش کوچه شفق، ساختمان 2361، طبقه 4، واحد 15

زهرا اسلامی قلیچی

بهترین وکیل خانم در تهران

زهرا اسلامی قلیچی وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ تهران است و به زبان انگلیسی تسلط بالایی دارد و در امور وکالتی خویش بسیار متبحر می باشد. سرکار خانم اسلامی قلیچی بهترین وکیل زن در ایران است و تسلط کلامی بالا و خلق و خوی خیلی خوب دارد.

تخصص و مهارت:

 •  5 سال سابقه کار و تخصص در وکالت
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢۶٨٣٨٩۶٢

آدرس:  تهران، خیابان شهید بهشتی، ابتدای خالد اسلامبولی، نبش کوچه یکم، پلاک۷، طبقه اول، واحد۳۶

میترا آزرم

میترا آزرم

میترا آزرم وکیل پایه یک دادگستری است که در شهر بزرگ اصفهان به فعالیت مشغول است. وی به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در ایران بین مردم شناخته شده است و یک وکیل خبره و با تجربه می باشد. سرکار خانم آزرم بهترین مشاوره ها را به آن ها ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری اصفهان
 • کارشناس ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133033117

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری مجتمع ورزشی تندرستی، طبقه دوم، واحد 10

مرضیه رضا نژاد

بهترین وکیل زن کرج

مرضیه رضا نژاد وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ کرج است که به عنوان بهترین وکیل زن در ایران شناخته شده است. وی با برگزار کردن مشاوره های مختلف حرفه ای، راهکارهای بسیار خوبی را به مراجعه کنندگانش ارائه می دهد و همه سعی و تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده موکلینش می کند؛ خانم مرضیه رضا نژاد، از بهترین استرانژی های قانونی در مراحل اجرایی پرونده استفاده می کند و دارای تجربه بسیار خوبی در زمینه های مختلف وکالتی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09123786268

آدرس: کرج، گوهردشت، میدان رستاخی، ساختمان دفتر اسناد رسمی 57، طبقه اول، واحد سمت چپ

سیما علوی

سیما علوی

سیما علوی وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان و مشاور حقوقی نیز می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در ایران مشهور است؛ وی در حوزه های متنوع وکالتی از جمله ملکی، تجاری، مالی، حقوقی، داوری، خانواده و غیره دعاوی قبول می کند و یک وکیلی با تجربه در امور کاری خویش است.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه کاری و تخصص در وکالت
 • دکترا حقوق خصوصی
 • پژوهشگر
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۳۳۰۳۲۶۱۲

آدرس: اصفهان، خیابان طیب، جنب پمپ بنزین، ساختمان مهتاب، واحد ۱۴

مریم علی زاده زنجانی

مریم علی زاده زنجانی

مریم علی زاده زنجانی وکیل پایه یک دادگستری است که با لقب بهترین وکیل زن در ایران شناخته شده است؛ ایشان جزو وکلای برتر محسوب می شود که شهرت و محبوبیت بسیار زیادی بین مردم دارد؛ وی فن بیانی بسیار قوی و خوب دارد.

تخصص و مهارت:

 • ارائه بهترین راه حل ها
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • 7 سال سابق وکالت

تلفن تماس: ۰۹۱۷۶۵۰۱۴۱۱

آدرس: بندرعباس، لارستان، شهر جدید بلوار فرهنگ مجتمع زاهدی طبقه اول

بهاره رستم زاده

بهترین وکیل طلاق در اهواز

بهاره رستم زاده وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و زیبا اهواز است و در ضمن مشغول به فعالیت در حوزه های مختلف وکالتی از جمله طلاق، کیفری، ملکی و ثبتی می باشد. وی با مشاوره های تخصصی و حرفه ای اش در تلاش می باشد تا بتواند به مردم و مراجعینش کمک کند.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از سه سال سابقه کار وکالتی
 • دکتری حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09161131636

آدرس: اهواز، خیابان شریعتی، بین امام و کاوه، طبقه فوقانی

ستاره قلی پور ملکشاه

ستاره قلی پور ملکشاه

ستاره قلی پور ملکشاه وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ بندرعباس می باشد؛ ایشان یکی از بهترین وکیل زن در ایران است که شهرت و محبوبیت بسیار زیادی بین مردم دارد؛ وی جزو وکلای برتر این شهر است که مردم برای امور حقوقی به ایشان مراجعه می کنند.

تخصص و مهارت:

 • عضویت در مرکز وکلای قوه قضائیه
 • چندین سال سابقه درخشان
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بندرعباس، جنب دانشگاه

ندا آذرتاج

ندا آذرتاج

ندا آذرتاج یکی از وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل هستند. ایشان یکی از وکلای زن با تجربه بالا و فعال در حوزه های مختلف حقوقی می باشند. خانم آذرتاج دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بوده و علاوه بر وکالت در زمینه ارائه مشاوره حقوقی نیز فعالیت دارند؛ وی بهترین وکیل زن در ایران است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره حقوقی

شماره تماس: 09120547704

آدرس: اردبیل، خیابان فلسطین، طبقه دوم بانک مهر ایران

نحوه انتخاب بهترین وکیل زن در ایران

در صورتی که برای حل مشکلات پرونده خود به یک وکیل زن مجرب و حاذق نیاز دارید، می توانید مراحلی را در این زمینه طی کنید؛ این مراحل در ادامه ذکر می شوند:

 • ابتدا برای یافتن نام وکیل، می توانید از نظرات آشنایان و اقوام خود بهره مند شوید و در ضمن از آن ها در رابطه با وکیلی که با او در گذشته همکاری داشته اند، سوال بپرسید.
 • اگر کسی نتوانست وکیل خوب به شما معرفی کند، می توانید در مرورگر خود عبارت بهترین وکیل زن در ایران را جستجو کنید تا با اسامی وکلای برتر زن در ایران آشنا شوید.
 • پس از آن، به پروفایل هر وکیل مراجعه کنید و تخصص و مهارت شان را بررسی نمایید؛ در ادامه وکلا را با یکدیگر مقایسه کنید و نام یک وکیل مناسب را انتخاب نمایید.
 • بعد از یافتن نام وکیل، باید آدرس و تلفن تماس وکیل را بیابید و به دفترش مراجعه کنید.
 • در صورتی که موکلین حاضر در دفتر نیز از عملکرد ایشان رضایت داشتند، وقت ملاقات و مشاوره از منشی وکیل بگیرید و پرونده خود را به ایشان بسپارید.
نحوه انتخاب بهترین وکیل زن در ایران

هزینه وکالت در ایران

برای سپردن پرونده خود به بهترین وکیل زن در ایران، باید هزینه هایی را بپردازید تا ایشان بتواند وکالت پرونده را برعهده بگیرد و به بررسی جزئیات پرونده بپردازد؛ البته مقدار مبلغی که شما و موکلین دیگر باید به وکیل بپردازید، به شرایط مختلفی بستگی دارد و ممکن است بر اثر برخی مسائل کاهش یا افزایش یابد؛ به عنوان مثال زمانی که تجربه و سابقه وکیل بسیار زیاد باشد، هزینه وکالت به دلیل موفقیت بیشتر در پرونده، افزایش می یابد، در ضمن مشکل پرونده نیز مورد بسیار موثری در نظر گرفته می شود زیرا در صورت سخت و سنگین بودن پرونده، پرونده به سختی و در زمان طولانی پایان می یابد و در نهایت هزینه بیشتری باید پرداخت شود.

به طور کلی موارد مختلف بسیاری می توانند بر روی هزینه وکالت توسط بهترین وکیل زن در ایران اثر بگذارند که اگر می خواهید در این باره اطلاعات کسب کنید، می توانید از وکلای معرفی شده در سایت سوال کنید؛ همچنین در شهر تهران نیز هزینه وکالت به موارد مختلفی بستگی دارد که می توانید با کمک بهترین وکیل در تهران از هزینه ها مطلع شوید.

کلام آخر

در ایران پرونده های حقوقی بسیار زیادی در جریان هستند که با کمک وکیل زن مشکلات آن ها برطرف می شود؛ از این رو سعی کردیم در این مقاله مطالب بسیار مفیدی در رابطه با وکالت در اختیار شما قرار دهیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل زن در ایران را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت در ایران دارید می توانید با وکلای ذکر شده در سایت در میان بگذارید.

وکیل زن باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

وکیل زن باید از خصوصیاتی از جمله صادق بودن، رازدار بودن، حرفه ای بودن، ماهر بودن و … برخوردار باشد.

آیا وکیل زن نیز به موکلین خود مشاوره خصوصی می دهد؟

بله وکیل زن هم مشاوره گروهی هم مشاوره خصوصی در اختیار موکلین خود قرار می دهد.

وکیل زن برای پرونده های کیفری نیز می تواند وکالت کند؟

بله وکیل زن در زمینه تمام دعاوی می تواند فعالیت داشته باشد.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا