وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در ایران⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل زن در ایران را به شما معرفی کنیم؛ در کشور ایران بسیاری از افراد با مشکلات حقوقی دست و پنجه نرم می کنند و به دنبال یافتن یک وکیل مجرب برای حل مشکل شان هستند؛ وکلای زن با دقت و مهارت زیادی که در زمینه وکالت انواع دعاوی مختلف دارند، می توانند به موکلین خود در این زمینه کمک شایانی کنند؛ اخیرا به دلیل پیچیده تر و سخت تر شدن امور مختلف ملکی، خانواده، کیفری و … افراد به تنهایی قادر به حل مشکلات پرونده در دسترس شان نیستند و تمایل دارند که از وکیل زن بسیار حاذق و باتجربه کمک بگیرند؛ اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در ایران کیست؟

در کشور ایران وکلای بسیار زیادی در حال فعالیت هستند و قصد کمک به موکلین خود را دارند اما وکلای زن از دقت بسیار بالایی برخوردار هستند و همین موضوع موجب شده بتوانند مشکلات مربوط به پرونده را به خوبی بررسی کنند و به نتایج بسیار خوبی برسند؛ بهترین وکیل زن در ایران به کسی گفته می شود که پرونده های بسیار زیادی را تقبل می کند و با موفقیت به آن ها خاتمه می دهد؛ بسیاری از افراد وکالت پرونده خود را تنها به وکیل زن می سپارند و همین مسئله موجب شده که تعداد این وکلا روز به روز افزایش یابد.

بهترین وکیل زن در ایران علم و دانش کافی در زمینه وکالت دعاوی مختلف دارد و می تواند به خوبی و با آگاهی تک تک جزئیات پرونده ها را بررسی نماید و رضایت موکلین خود را جلب کند؛ وکیل زن می تواند به خوبی با موکلین خانم خود ارتباط برقرار کند و رازهای موکل خود را بداند و بهتر برای حل مشکلات پرونده اقدام نماید.

مزایای مشاوره با وکیل زن

به طور کلی مشاوره و صحبت با وکیل زن در رابطه با مشکلات پرونده می تواند تاثیر بسزایی بر روی روند جریان پرونده داشته باشد و همانطور که گفته شد، وکیل زن با موکل خانم خود ارتباط کلامی بهتری برقرار می کند که همین مسئله جزو مزایای این روش در نظر گرفته می شود.

در اکثر پرونده ها مخصوصا دعاوی خانواده، اقشار زنان و کودکان جزو افراد آسیب پذیر در نظر گرفته می شوند و این موضوع موجب شده وکلای زن بتوانند بهتر با این گروه از افراد کار کنند؛ از این رو نقش وکلای زن در کشور ایران بسیار پررنگ است و می توانند دلگرمی برای خانم ها در طول جریان پرونده باشند؛ بهترین وکیل زن در ایران در صورت مشورت با تمام موکلین خود اعم از خانم ها، می تواند به آن ها امید بدهد و روحیه شان را جهت ادامه دادن به پرونده تقویت کند.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل زن در ایران را بشناسید!

سرکار خانم فاطمه میر

سرکار خانم فاطمه میر

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.

ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در دعاوی دیوان عالی کشور ، دادگاه های عمومی و انقلاب وکالت انجام می‌دهند

تخصص و‌ مهارت:

 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور
 • وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر و مواد روانگردان
 • وکالت تخصصی در دعاوی رمز ارز ها
 • (معاملات فیوچر و آتی کریپتو کارنسی معاملات کریپتوکارنسی)
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در جرایم امنیتی
 • وکالت تخصصی در دعاوی ستاد اجرای فرمان امام (ره)
 • وکالت در دعاوی ملکی ، اراضی ملی و ثبتی
 • وکالت در دعاوی کیفری خانواده

برخی از پرونده های مهم:

 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه- ۱۴۸ کیلو هروئین -وکالت در پرونده بزرگ تولید مواد مخدر صنعتی در کشور – وکالت حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و صد ها پرونده کلان دیگر ..
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری
 • وکالت تخصص در پرونده های اصل ۴۹

آدرس دفتر: تهران، خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک دفتر وکالت خانم فاطمه میر

جهت اعطای وکالت و تعیین وقت ملاقات با خانم فاطمه میر ، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09123829850
تلفن دفتر: 02188793415

مریم حیدری مهاجرانی

خانم مریم حیدری مهاجرانی، وکیل پایه یک دادگستری تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با حدود 10 سال سابقه وکالت، صداقت و مسئولیت پذیری در قبال موکل و در جریان قراردادن موکل درخصوص پرونده ایشان، ایخانم مریم حیدری مهاجرانی آماده مشاوره و ارائه خدمات حقوقی و قانونی به شما عزیزان به صورت حضوری و تلفنی و قبول والت در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده می باشند.

برخی از تخصص ایشان:

 • وکالت در شرکت سرمایه گذاری اعتبار ایران و شرکت رادآوران صنعت
 • وکالت در کلیه دعاوی حقوقی و ملکی مانند الزام به تنظیم سند، خلع ید، مطالبه وجه، دستور فروش ملک مشاع،
 • تصرف عدوانی، مطالبه خسارت قراردادی، دستور تخلیه، حکم تخلیه و …

آدرس: تهران، اشرفی اصفهانی، خیابان شهید مخبری، ضلع جنوب غربی میدان عدل، کوچه کاظمی، پلاک 1، طبقه ۴

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم مریم حیدری مهاجرانی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09129056367

زهرا عزیزی

زهرا عزیزی

خانم زهرا عزیزی وکیل پایه یک دادگستری ، رتبه 49 کانون وکلای البرز و دارای 8 سال سابقه وکالت می باشند . ایشان دارای مدرک وکالت تخصصی دعاوی اراضی و متخصص در پرونده های ثبتی و ملکی هستند . ( این مدرک برای اولین بار در کشور ارائه شده است )

قبول انواع پرونده های حقوقی و کیفری و خانواده

برخی از سوابق خانم زهرا عزیزی :

دارای گواهینامه تخصصی حقوق سلامت با موضوع حقوق پزشکی دارویی 1397 دارای گواهینامه بین المللی حقوق پزشکی 2017 دارای گواهینامه تخصصی حقوق مالیات 1397 عضو رسمی کانون وکلای دادگستری البرز و کمیسیون انتشارات کانون وکلای البرزعضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی 1396

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم عزیزی ، با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید :

شماره تماس : 09124132941

آدرس دفتر : كرج ، محمدشهر، بلوار امام خمينی ، نبش بلوار دشت بهشت ، برج قائم ، طبقه ٣ ، واحد ١٩

سیما علوی

سیما علوی

سیما علوی وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان و مشاور حقوقی نیز می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در ایران مشهور است؛ وی در حوزه های متنوع وکالتی از جمله ملکی، تجاری، مالی، حقوقی، داوری، خانواده و غیره دعاوی قبول می کند و یک وکیلی با تجربه در امور کاری خویش است. تعهد، خوش خلقی، صداقت، وقت شناسی و تلاش برای حمایت از حقوق موکل از ویژگی های اخلاقی خانم علوی است که سبب موفقیت ایشان و همچنین جلب اعتماد و رضایت موکلین ایشان شده است.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه کاری و تخصص در وکالت
 • دکترا حقوق خصوصی
 • پژوهشگر
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۳۳۰۳۲۶۱۲

آدرس: اصفهان، خیابان طیب، جنب پمپ بنزین، ساختمان مهتاب، واحد ۱۴

مریم علی زاده زنجانی

مریم علی زاده زنجانی

مریم علی زاده زنجانی وکیل پایه یک دادگستری است که با لقب بهترین وکیل زن در ایران شناخته شده است؛ ایشان جزو وکلای برتر محسوب می شود که شهرت و محبوبیت بسیار زیادی بین مردم دارد؛ وی فن بیانی بسیار قوی و خوب دارد. ایشان پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود با عبور از سد آزمون وکالت موفق به دریافت پروان وکالت پایه یک شده اند. خانم علی زاده عضو کانون وکلای زنجان هستند و وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف را می پذیرند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه بهترین راه حل ها
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • 7 سال سابق وکالت

تلفن تماس: ۰۹۱۷۶۵۰۱۴۱۱

آدرس: بندرعباس، لارستان، شهر جدید بلوار فرهنگ مجتمع زاهدی طبقه اول

بهاره رستم زاده

بهترین وکیل طلاق در اهواز

بهاره رستم زاده وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و زیبا اهواز است و در ضمن مشغول به فعالیت در حوزه های مختلف وکالتی از جمله طلاق، کیفری، ملکی و ثبتی می باشد. وی با مشاوره های تخصصی و حرفه ای اش در تلاش می باشد تا بتواند به مردم و مراجعینش کمک کند. سرکار خانم رستم زاده توانسته اند با به کار گیری دانش و سواد حقوقی خود تعداد زیادی از پرونده ها در حوزه های مختلف را با پیروزی به پایان برسانند و از این طریق سابقه درخشانی برای خود بسازند.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از سه سال سابقه کار وکالتی
 • دکتری حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09161131636

آدرس: اهواز، خیابان شریعتی، بین امام و کاوه، طبقه فوقانی

ستاره قلی پور ملکشاه

ستاره قلی پور ملکشاه

ستاره قلی پور ملکشاه وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ بندرعباس می باشد؛ ایشان یکی از بهترین وکیل زن در ایران است که شهرت و محبوبیت بسیار زیادی بین مردم دارد؛ وی جزو وکلای برتر این شهر است که مردم برای امور حقوقی به ایشان مراجعه می کنند. ایشان در زمینه پرونده های سرپرستی و قیومیت، ارث و میراث، کلاهبرداری، اختلاف در مالکیت، تنطیم قراردادها، موجر و مستاجر فعالیت تخصصی دارند. مشاوره های راه گشای خانم قلی پور هم منجر به حل برخی از پرونده ها گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • عضویت در مرکز وکلای قوه قضائیه
 • چندین سال سابقه درخشان
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بندرعباس، جنب دانشگاه

ندا آذرتاج

ندا آذرتاج

ندا آذرتاج یکی از وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل هستند. ایشان یکی از وکلای زن با تجربه بالا و فعال در حوزه های مختلف حقوقی می باشند. خانم آذرتاج دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بوده و علاوه بر وکالت در زمینه ارائه مشاوره حقوقی نیز فعالیت دارند؛ وی بهترین وکیل زن در ایران است. همکاری با موسسات و شرکت های بسیاری در سابقه کاری ایشان دیده می شود. خانم ندا آذرتاج وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را نیز می پذیرند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره حقوقی

شماره تماس: 09120547704

آدرس: اردبیل، خیابان فلسطین، طبقه دوم بانک مهر ایران

نحوه انتخاب بهترین وکیل زن در ایران

در صورتی که برای حل مشکلات پرونده خود به یک وکیل زن مجرب و حاذق نیاز دارید، می توانید مراحلی را در این زمینه طی کنید؛ این مراحل در ادامه ذکر می شوند:

 • ابتدا برای یافتن نام وکیل، می توانید از نظرات آشنایان و اقوام خود بهره مند شوید و در ضمن از آن ها در رابطه با وکیلی که با او در گذشته همکاری داشته اند، سوال بپرسید.
 • اگر کسی نتوانست وکیل خوب به شما معرفی کند، می توانید در مرورگر خود عبارت بهترین وکیل زن در ایران را جستجو کنید تا با اسامی وکلای برتر زن در ایران آشنا شوید.
 • پس از آن، به پروفایل هر وکیل مراجعه کنید و تخصص و مهارت شان را بررسی نمایید؛ در ادامه وکلا را با یکدیگر مقایسه کنید و نام یک وکیل مناسب را انتخاب نمایید.
 • بعد از یافتن نام وکیل، باید آدرس و تلفن تماس وکیل را بیابید و به دفترش مراجعه کنید.
 • در صورتی که موکلین حاضر در دفتر نیز از عملکرد ایشان رضایت داشتند، وقت ملاقات و مشاوره از منشی وکیل بگیرید و پرونده خود را به ایشان بسپارید.
نحوه انتخاب بهترین وکیل زن در ایران

ویژگی های وکیل زن

خانم ها معمولا دقت زیادی در انجام امور مختلف دارند و به همین دلیل می تواند در شغل وکالت موفق عمل نمایند، زیرا این شغل به دقت بالایی نیاز دارد. وکیل باید بتواند به دقت به صحبت های موکل خود گوش نموده و از هیچ یک از جزئیات به سادگی عبور نکند. ممکن است جزئیات پرونده تعیین کننده نتیجه آن باشند و با دقت به آن ها بتواند کلید حل معمای پرونده را به دست آورد.

ایجاد حس همدردی در موکل، بیشتر در وکلای زن دیده می شود. زنان به دلیل احساساتی بودن و درک متقابل خصوصا در مورد موکلین زن، سبب ایجاد حس همدردری و آرامش آن ها می شوند. البته ناگفته نماند این احساساتی بودن در بخی موارد جزو معایب وکلای خانم است زیرا ممکن است به دلیل درگیر شدن با احساسات خود نتوانند به خوبی از حق دفاع نمایند.

هزینه وکالت در ایران

برای سپردن پرونده خود به بهترین وکیل زن در ایران، باید هزینه هایی را بپردازید تا ایشان بتواند وکالت پرونده را برعهده بگیرد و به بررسی جزئیات پرونده بپردازد؛ البته مقدار مبلغی که شما و موکلین دیگر باید به وکیل بپردازید، به شرایط مختلفی بستگی دارد و ممکن است بر اثر برخی مسائل کاهش یا افزایش یابد؛ به عنوان مثال زمانی که تجربه و سابقه وکیل بسیار زیاد باشد، هزینه وکالت به دلیل موفقیت بیشتر در پرونده، افزایش می یابد، در ضمن مشکل پرونده نیز مورد بسیار موثری در نظر گرفته می شود زیرا در صورت سخت و سنگین بودن پرونده، پرونده به سختی و در زمان طولانی پایان می یابد و در نهایت هزینه بیشتری باید پرداخت شود.

به طور کلی موارد مختلف بسیاری می توانند بر روی هزینه وکالت توسط بهترین وکیل زن در ایران اثر بگذارند که اگر می خواهید در این باره اطلاعات کسب کنید، می توانید از وکلای معرفی شده در سایت سوال کنید؛ همچنین در شهر تهران نیز هزینه وکالت به موارد مختلفی بستگی دارد که می توانید با کمک بهترین وکیل در تهران از هزینه ها مطلع شوید.

بهترین وکیل زن در ایران کیست؟

کلام آخر

در ایران پرونده های حقوقی بسیار زیادی در جریان هستند که با کمک وکیل زن مشکلات آن ها برطرف می شود؛ از این رو سعی کردیم در این مقاله مطالب بسیار مفیدی در رابطه با وکالت در اختیار شما قرار دهیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل زن در ایران را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت در ایران دارید می توانید با وکلای ذکر شده در سایت در میان بگذارید.

وکیل زن باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

وکیل زن باید از خصوصیاتی از جمله صادق بودن، رازدار بودن، حرفه ای بودن، ماهر بودن و … برخوردار باشد.

آیا وکیل زن نیز به موکلین خود مشاوره خصوصی می دهد؟

بله وکیل زن هم مشاوره گروهی هم مشاوره خصوصی در اختیار موکلین خود قرار می دهد.

وکیل زن برای پرونده های کیفری نیز می تواند وکالت کند؟

بله وکیل زن در زمینه تمام دعاوی می تواند فعالیت داشته باشد.

5/5 - (2 امتیاز)

الناز شاکر

الناز شاکر هستم، لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم اما به دلیل علاقه بسیار زیادی که به حقوق و وکالت دارم، در حال حاضر در سایت وکیلچی مشغول تولید محتوا می باشم؛ تا به امروز 3 سال تجربه نویسندگی در کارنامه شغلی ام ثبت کرده ام و هدفم ارائه محتوای بسیار مفید و موثر است؛ امیدوارم که در مقاله های این سایت به تمامی سوالات حقوقی خود پاسخ یافته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا