وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در ایران⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل زن در ایران را به شما معرفی کنیم؛ در کشور ایران بسیاری از افراد با مشکلات حقوقی دست و پنجه نرم می کنند و به دنبال یافتن یک وکیل مجرب برای حل مشکل شان هستند؛ وکلای زن با دقت و مهارت زیادی که در زمینه وکالت انواع دعاوی مختلف دارند، می توانند به موکلین خود در این زمینه کمک شایانی کنند؛ اخیرا به دلیل پیچیده تر و سخت تر شدن امور مختلف ملکی، خانواده، کیفری و … افراد به تنهایی قادر به حل مشکلات پرونده در دسترس شان نیستند و تمایل دارند که از وکیل زن بسیار حاذق و باتجربه کمک بگیرند؛ اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در ایران کیست؟

در کشور ایران وکلای بسیار زیادی در حال فعالیت هستند و قصد کمک به موکلین خود را دارند اما وکلای زن از دقت بسیار بالایی برخوردار هستند و همین موضوع موجب شده بتوانند مشکلات مربوط به پرونده را به خوبی بررسی کنند و به نتایج بسیار خوبی برسند؛ بهترین وکیل زن در ایران به کسی گفته می شود که پرونده های بسیار زیادی را تقبل می کند و با موفقیت به آن ها خاتمه می دهد؛ بسیاری از افراد وکالت پرونده خود را تنها به وکیل زن می سپارند و همین مسئله موجب شده که تعداد این وکلا روز به روز افزایش یابد.

بهترین وکیل زن در ایران علم و دانش کافی در زمینه وکالت دعاوی مختلف دارد و می تواند به خوبی و با آگاهی تک تک جزئیات پرونده ها را بررسی نماید و رضایت موکلین خود را جلب کند؛ وکیل زن می تواند به خوبی با موکلین خانم خود ارتباط برقرار کند و رازهای موکل خود را بداند و بهتر برای حل مشکلات پرونده اقدام نماید.

اگر ساکن شهر اهواز هستید و برای حل مشکلات پرونده های خانواده از جمله دعاوی طلاق به مشکل برخورده اید، می توانید به مقاله بهترین وکیل طلاق در اهواز مراجعه کنید.

بهترین وکیل زن در ایران کیست؟

مزایای مشاوره با وکیل زن

به طور کلی مشاوره و صحبت با وکیل زن در رابطه با مشکلات پرونده می تواند تاثیر بسزایی بر روی روند جریان پرونده داشته باشد و همانطور که گفته شد، وکیل زن با موکل خانم خود ارتباط کلامی بهتری برقرار می کند که همین مسئله جزو مزایای این روش در نظر گرفته می شود.

در اکثر پرونده ها مخصوصا دعاوی خانواده، اقشار زنان و کودکان جزو افراد آسیب پذیر در نظر گرفته می شوند و این موضوع موجب شده وکلای زن بتوانند بهتر با این گروه از افراد کار کنند؛ از این رو نقش وکلای زن در کشور ایران بسیار پررنگ است و می توانند دلگرمی برای خانم ها در طول جریان پرونده باشند؛ بهترین وکیل زن در ایران در صورت مشورت با تمام موکلین خود اعم از خانم ها، می تواند به آن ها امید بدهد و روحیه شان را جهت ادامه دادن به پرونده تقویت کند.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل زن در ایران را بشناسید!

خدیجه فیضی پوررفعت

خدیجه فیضی پوررفعت

خدیجه فیضی پوررفعت یکی از بهترین وکیل زن در ایران هستند؛ ایشان می توانند وکالت بسیاری از پرونده ها با دعاوی مختلف را تقبل کنند و با موفقیت آن ها را به پایان برسانند و به موکل خود برای حل مشکلش کمک کنند؛ سرکار خانم پوررفعت جزو وکلای برتر ایران هستند و در شهر بزرگ تبریز فعالیت تخصصی انجام می دهند؛ ایشان مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری هستند و تمامی این مسائل موجب شهرتشان بین مردم عزیز شهر تبریز شده است؛ شماره پروانه وکالت سرکار خانم پوررفعت 139601010011254 است که آن را از کانون وکلای دادگستری تبریز اخذ کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • دارای تخصص در زمینه طلاق توافقی، درخواست طلاق، مطالبه یا دریافت مهریه، نفقه، مطالبه اجرت المثل
 • اخذ مدرک کارشناسی ارشد در زمینه حقوق خصوصی و فقه

آدرس: تبریز، میدان ساعت، به سمت ارتش شمالی، ساختمان 49، طبقه اول، واحد شماره 2

تلفن تماس: 04135553449

هدی فرخی

هدی فرخی

هدی فرخی به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در ایران شناخته می شوند و می توانند به هر یک از موکلین خود در رابطه با موضوع های مختلف، مشاوره تخصصی بدهند؛ ایشان در زمینه دعاوی مختلف از جمله کیفری، خانوادگی، حقوقی، تجاری، ملکی، طلاق، سرقت، روابط نامشروع، قتل، ارث، تقسیم اموال و … فعالیت می کنند؛ ایشان می توانند بهترین و مناسب ترین راه ها را جهت حل کردن مشکلات در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهند؛ زمانی که سرکارخانم فرخی بررسی های لازم را برای پرونده انجام دهند و متوجه شوند که امکان وکالت وجود ندارد، از قبول کردن پرونده خودداری می کنند تا هزینه مازاد به مراجعه کننده وارد نشود.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • چندین سال تجربه و سابقه درخشان

آدرس: تهران، پاسداران، خیابان دولت، نبش کوچه سلیمی، ساختمان سپیدار، پلاک 46، واحد 9

تلفن تماس: 02126405691

فرزانه آذربیک

فرزانه آذربیک

فرزانه آذربیک جزو وکلای برتر می باشند و ایشان را با عنوان یکی از بهترین وکیل زن در ایران می شناسند؛ وی سابقه بسیار زیادی در زمینه حل مشکلات پرونده شان دارند و می توانند به موکلین خود کمک شایانی کنند و به آن ها امید و دلگرمی بدهند؛ ایشان با هر یک از موکلین خود رفتار بسیار محترمانه ای دارند و سوالاتشان را به درستی و با صبر و حوصله پاسخ می دهند؛ تمامی این مسائل باعث شهرت و محبوبیت سرکار خانم آذربیک بین مردم عزیز شده است.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه درخشان
 • وکالت انواع پرونده های حقوقی، خانواده، کیفری، ارث و وصیت، دعاوی مربوط به اسناد تجاری، دعاوی مربوط به ایرانیان خارج از کشور

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار سرو غربی، نرسیده به چهارراه سرو، جنب بانک تجارت، برج سروناز طبقه اول

تلفن تماس: 09122705997

میترا ضرابی

میترا ضرابی یکی از بهترین وکیل زن در ایران می باشند؛ ایشان در دادگستری به عنوان وکیل پایه یک فعالیت می کنند و جزو مدرسان بسیار حرفه ای و باتجربه در زمینه حقوق مدنی هستند؛ ایشان هم اکنون در هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز عضو هستند؛ سرکار خانم ضرابی شهرت بسیار زیادی بین موکلین شان دارند و می توانند پرونده های مختلفی را مورد تحقیق و بررسی قرار دهند و به نتیجه خوب برسند.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیئت علمی گروه حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند
 • به چاپ رساندن کتابی به نام بایسته های حقوقی

آدرس: تهران، خیابان اسد آبادی (یوسف آباد)، نرسیده به خیابان چهارم، پلاک 38

تلفن تماس: 88992930

نجمه قیاسوند

نجمه قیاسوند

نجمه قیاسوند به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در ایران شناخته می شوند؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و در کانون وکلای اصفهان عضو می باشند؛ می توان گفت ایشان با موکلین خود رفتار کاملا محترمانه و مودبانه دارند؛ وی توانسته اند از کانون وکلای اصفهان، پروانه وکالت اخذ نمایند، پس از آن ایشان اقدام به بررسی پرونده های مختلف حقوقی به صورت تمام وقت کردند؛ وی سابقه بسیار زیادی در این زمینه دارند.

تخصص و مهارت:

 • فعالیت تخصصی در زمینه دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و …
 • اخذ مدرک حقوق قضایی و ارشد حقوق از دانشگاه خوراسگان اصفهان

آدرس: اصفهان، خیابان بزرگمهر، چهارراه هشت بهشت، مجتمع مریم، طبقه 2

تلفن تماس: 09133702380

نحوه انتخاب بهترین وکیل زن در ایران

در صورتی که برای حل مشکلات پرونده خود به یک وکیل زن مجرب و حاذق نیاز دارید، می توانید مراحلی را در این زمینه طی کنید؛ این مراحل در ادامه ذکر می شوند:

 • ابتدا برای یافتن نام وکیل، می توانید از نظرات آشنایان و اقوام خود بهره مند شوید و در ضمن از آن ها در رابطه با وکیلی که با او در گذشته همکاری داشته اند، سوال بپرسید.
 • اگر کسی نتوانست وکیل خوب به شما معرفی کند، می توانید در مرورگر خود عبارت بهترین وکیل زن در ایران را جستجو کنید تا با اسامی وکلای برتر زن در ایران آشنا شوید.
 • پس از آن، به پروفایل هر وکیل مراجعه کنید و تخصص و مهارت شان را بررسی نمایید؛ در ادامه وکلا را با یکدیگر مقایسه کنید و نام یک وکیل مناسب را انتخاب نمایید.
 • بعد از یافتن نام وکیل، باید آدرس و تلفن تماس وکیل را بیابید و به دفترش مراجعه کنید.
 • در صورتی که موکلین حاضر در دفتر نیز از عملکرد ایشان رضایت داشتند، وقت ملاقات و مشاوره از منشی وکیل بگیرید و پرونده خود را به ایشان بسپارید.
نحوه انتخاب بهترین وکیل زن در ایران

هزینه وکالت در ایران

برای سپردن پرونده خود به بهترین وکیل زن در ایران، باید هزینه هایی را بپردازید تا ایشان بتواند وکالت پرونده را برعهده بگیرد و به بررسی جزئیات پرونده بپردازد؛ البته مقدار مبلغی که شما و موکلین دیگر باید به وکیل بپردازید، به شرایط مختلفی بستگی دارد و ممکن است بر اثر برخی مسائل کاهش یا افزایش یابد؛ به عنوان مثال زمانی که تجربه و سابقه وکیل بسیار زیاد باشد، هزینه وکالت به دلیل موفقیت بیشتر در پرونده، افزایش می یابد، در ضمن مشکل پرونده نیز مورد بسیار موثری در نظر گرفته می شود زیرا در صورت سخت و سنگین بودن پرونده، پرونده به سختی و در زمان طولانی پایان می یابد و در نهایت هزینه بیشتری باید پرداخت شود.

به طور کلی موارد مختلف بسیاری می توانند بر روی هزینه وکالت توسط بهترین وکیل زن در ایران اثر بگذارند که اگر می خواهید در این باره اطلاعات کسب کنید، می توانید از وکلای معرفی شده در سایت سوال کنید؛ همچنین در شهر تهران نیز هزینه وکالت به موارد مختلفی بستگی دارد که می توانید با کمک بهترین وکیل در تهران از هزینه ها مطلع شوید.

کلام آخر

در ایران پرونده های حقوقی بسیار زیادی در جریان هستند که با کمک وکیل زن مشکلات آن ها برطرف می شود؛ از این رو سعی کردیم در این مقاله مطالب بسیار مفیدی در رابطه با وکالت در اختیار شما قرار دهیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل زن در ایران را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت در ایران دارید می توانید با وکلای ذکر شده در سایت در میان بگذارید.

وکیل زن باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

وکیل زن باید از خصوصیاتی از جمله صادق بودن، رازدار بودن، حرفه ای بودن، ماهر بودن و … برخوردار باشد.

آیا وکیل زن نیز به موکلین خود مشاوره خصوصی می دهد؟

بله وکیل زن هم مشاوره گروهی هم مشاوره خصوصی در اختیار موکلین خود قرار می دهد.

وکیل زن برای پرونده های کیفری نیز می تواند وکالت کند؟

بله وکیل زن در زمینه تمام دعاوی می تواند فعالیت داشته باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا