وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در غرب تهران❤️【1402】⭐

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل طلاق توافقی در غرب تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. همانطور که می دانید؛ در طلاق به درخواست مرد به دلیل این که در قانون کشور حق طلاق با مرد است فرایند آن بدون ارائه هر گونه دلیلی و تنها با پرداخت حقوق مالی زن انجام می گیرد. در طلاق از طرف زن که سخت ترین نوع طلاق به شمار می آید زن باید بتواند دلایل خود را در دادگاه به اثبات برساند. طلاق توافقی راحت ترین نوع طلاق در ایران است که در آن زوجین هر دو برای جدایی موافقت داشته و قبل از ارائه دادخواست خود به دادگاه بر سر موضوعات مالی و غیر مالی به توافق رسیده اند.

بهترین وکیل طلاق توافقی در غرب تهران چه کسی است؟

همان طور که گفتیم که طلاق توافقی راحت ترین نوع طلاق است و به دلیل این که زوجین از قبل بر سر موضوعات مالی و غیر مالی از قبیل مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و غیره به توافق رسیده اند در نتیجه روند پیگیری این نوع طلاق در مدت زمانی کوتاه انجام شده و دادگاه براساس توافقات کتبی میان زوجین و گذراندن مراحل اداری و حقوقی بلافاصله حکم طلاق را صادر می کند.

در تمامی مراحل طلاق توافقی در صورت حضور بهترین وکیل طلاق توافقی در غرب تهران دیگر نیاز به حضور زوجین نبوده و تمام مراحل اداری و حقوقی توسط وکیل طلاق انجام می گردد. بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران براساس قرارداد وکالت خود می تواند حتی در مرحله ثبت در دفترخانه نیز حضور داشته باشد.

از سوی دیگر بهترین وکیل طلاق توافقی در غرب تهران توافقنامه میان زوجین را با دقت و حساسیت بالایی نگارش کرده و یه دادگاه تقدیم می کند و از این طریق از ایجاد هرگونه مشکلی در آینده در باب مسائل حقوقی مربوطه جلوگیری به عمل می آورد.

قابل ذکر است که وکیل طلاق توافقی نمی تواند به صورت همزمان وکالت زوجین را بر عهده داشته باشد بلکه هرکدام از زوجین باید به صورت جداگانه وکیل اختیار کنند.

بهترین وکیل طلاق توافقی در غرب تهران چه کسی است؟

داشتن بهترین وکیل طلاق توافقی در غرب تهران چه مزایایی دارد؟

در ابتدای امر باید بگوییم که برای پیگیری پرونده های حقوقی بهتر است که حتما از وکیل کمک بگیرید. زیرا وکلا با کلیه قوانین و آیین نامه و تبصره هایی که در حوزه قانون تعیین می شود آشنا می باشند و می توانند در مسیر پرونده به موکل خود کمک کنند. همچنین قابل ذکر است که داشتن بهترین وکیل طلاق توافقی در غرب تهران نیز دارای مزایای بسیاری به قرار ذیل است:

 • بهترین وکیل طلاق توافقی در غرب تهران با کلیه روند دارسی این دعاوی آشنا بوده و به موکلین خود کمک می کنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن مراحل طلاق توافقی را انجام دهند.
 • با کمک وکیل طلاق توافقی دیگر نیازی به حضور زوجین در مراحل دادرسی نبوده درن تیجه این پروسه حقوقی به دور از هرگونه تنشی و با آرامش انجام می گیرد.
 • وکیل طلاق توافقی دادخواست مربوطه را با دقت بالایی و براساس مفاد قانونی نگارش کرده و این امر در تسریع روند رسیدگی بسیار تاثیرگذار خواهد بود.
 • برخی تصمیم ها و توافقات میان زوجین بهتر است با استناد به قانون انجام گیرد که در این مورد لازم است که حتما با بهترین وکیل طلاق توافقی در غرب تهران مشاوره داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای اجرای حکم طلاق توافقی

بعد از این که دادگاه با درخواست طلاق توافقی موافقت نمود لازم است جهت اجرای حکم طلاق میان زوجین مدارک ذیل آماده گردد:

 • رونوشت و اصل شناسنامه و کارت ملی زوجین
 • اصل سند ازدواج ( در صورتی که این سند مفقود شده باشد زوجین می توانند رونوشت برابر با اصل آن را از دفترخانه ای که ازدواج در آن ثبت شده اخذ نمایند)
 • در صورتی که مراحل طلاق توسط بهترین وکیل طلاق توافقی در غرب تهران پیگیری می شود وکالت نامه محضری وکیل نیز باید ضمیمه دادخواست گردد.
 • گواهی عدم بارداری زوجه و یا نامه پزشک قانونی جهت تایید دوشیزه بودن زوجه الزامی می باشد.
 • شرح توافقات زوجین در مورد مسائل مالی و غیر مالی که بایستی به صورت کتبی باشد.

 10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در غرب تهران را بشناسید!

مهدیه کتابی

مهدیه کتابی

مهدیه کتابی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ده سال سابقه درخشان در حوزه وکالت مشغول به فعالیت میباشند و تلاش ما این است که وفاداری موکلین مان را با ارائه خدماتی فراتر از تعهدمان افزایش دهیم و با صداقت و کوشش ، خدمات منحصر به فردی برای شما به ارمغان آوریم .

تخصص و مهارت:

 • مشاوره تخصصی امور ملکی دعاوی خانواده
 • الزام به تنظیم سند
 • دادخواست،تنظیم لوایح
 • شکوائیه طلاق توافقی

آدرس: خیابان آیت اله کاشانی ،مجتمع تجاری اترک،طبقه ششم اداری A واحد ۶۰۹

شماره تماس:

۰۲۱۴۴۱۳۹۱۴۱

۰۹۱۲۳۰۵۷۹۷۵

۰۹۱۲۴۹۶۳۵۹۶

اینستاگرام: mahdieh.ketabii

وب سایت: vakilketabi.ir

محبوبه جدیدی

محبوبه جدیدی

محبوبه جدیدی یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در غرب تهران می باشند. ایشان در زمینه تهیه و تنظیم دادخواست و پیگیری دعاوی خانواده از جمله پرونده های مربوط به طلاق و طلاق توافقی به صورت تخصصی فعالیت دارند و به عنوان یکی از وکلای متخصص در این حوزه حقوقی موفقیت در پرونده های زیادی را کسب نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • وکالت پرونده های خانواده: طلاق، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت، ارث و وصیت و غیره
 • وکالت پرونده های ملکی: الزام به تنظیم سند رسمی، موجر و مستاجر، تملک آپارتمان ها، فروش مال غیر، فک رهن، قراردادهای تجاری و غیره

آدرس: تهران، سعادت آباد، علامه شمالی، خیابان 18 غربی، پلاک 17، طبقه اول، واحد 4

شماره تماس: 09121896038

بهاره فیض

بهاره فیض

بهاره فیض یکی از وکلای پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های حقوقی به صورت تخصصی فعالیت می کنند و دعاوی مربوط به طلاق توافقی را در مدت زمانی کوتاه با اتکا بر دانش حقوقی و تجربه خود به اتمام می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • متبحر و متخصص در دعاوی خانواده: طلاق توافقی، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، حضانت فرزندان، اجرت المثل ایام زوجیت و غیره
 • وکالت پرونده های ملکی و کیفری: موجر و مستاجر، الزام به تنظیم سند رسمی، فک رهن، تملک اپارتمان ها، فروش مال غیر، سرقت، کلاهبرداری، خیانت در امانت، شرب خمر و غیره

آدرس: تهران، میرداماد، مصدق شمالی، کوچه دامغانی، پلاک 38، واحد 2

شماره تماس: 09124478815

حسنا داوری کیا

حسنا داوری کیا

حسنا داوری کیا وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در تهران می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده و طلاق توافقی به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند و در این حوزه موفقیت های زیادی را در کارنامه کاری خود به ثبت رساندند و اکنون به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در غرب تهران معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • وکالت پرونده های حقوقی: طلاق، طلاق توافقی، مهریه، دریافت نفقه، حضانت فرزندان، انحصار وراثت و …

آدرس: تهران، بلوار آیت الله کاشانی، بلوار فردوس، چهار راه فاطمیه، ساختمان جام جم، واحد 14

شماره تماس: 09128759794

مهدی مظفری

مهدی مظفری

مهدی مظفری وکیل پایه یک با 5 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی حقوقی در تهران می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های طلاق و طلاق توافقی از تبحر و تخصص بالایی برخوردارند و این دعاوی را در مدت زمانی کوتاه به نتیجه مطلوب و مورد نظر موکلین خود می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • وکالت پرونده های خانواده: استرداد جهیزیه، دریافت نفقه، مطالبه مهریه، طلاق توافقی، حضانت فرزندان، اجرت المثل ایام زوجیت و غیره
 • وکالت پرونده های ملکی: الزام به تنظیم سند رسمی، موجر و مستاجر، تملک آپارتمان ها، فروش مال غیر، فک رهن، قراردادهای تجاری و غیره

آدرس: تهران، شریعتی، خیابان دولت، نبش کوچه سلیمی، ساختمان سپیدار، پلاک 46، واحد 9

شماره تماس: 09123574655

زهرا ابراهیمی

زهرا ابراهیمی

زهرا ابراهیمی یکی از وکلای پایه یک و متخصص در دعاوی خانواده و پیگیری پرونده های طلاق توافقی در تهران هستند. خانم ابراهیمی با توجه به سوابق درخشانی که در این حوزه حقوقی در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند را می توان به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در غرب تهران معرفی کرد.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • وکالت پرونده های خانواده: طلاق توافقی، مطالبه مهریه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، حضانت فرزندان، دریافت نفقه و غیره

آدرس: تهران، شهران شمالی، بالاتر از میدان دوم، جنب بانک آینده، پلاک 169، طبقه 2، واحد 8

شماره تماس: 09121467554

مراحل طلاق توافقی با وکیل

در صورتی که هرکدام از زوجین به دلایلی تمایل به شرکت در جلسات دادرسی مربوط به پرونده طلاق توافقی را نداشته باشند می توانند با دادن وکالت به بهترین وکیل طلاق توافقی در غرب تهران انجام این امور را به ایشان بسپارند. بعداز اعطا وکالت کلیه مراحل طلاق از قبیل ثبت و تقدیم دادخواست به دادگاه خانواده از طریق دفاتر خدمات قضایی، شرکت در جلسات و دریافت حکم عدم سازش توسط وکیل انجام می شود.

توجه داشته باشید که حتی ثبت طلاق در دفترخانه نیز توسط وکیل انجام می پذیرد و نیازی به حضور شما نخواهد بود. با استفاده از بهترین وکیل طلاق توافقی در غرب تهران امور طلاق شما در کمترین مدت زمان انجام می شود. توصیه می کنیم که حتما کلیه توافقات خود را به صورت مکتوب به وکیل ارائه دهید تا به صورت دقیقی در قرارداد وکالت نامه قید شود.

مراحل طلاق توافقی با وکیل

حضانت فرزندان در طلاق توافقی چگونه است؟

مراقبت و نگهداری از فرزندان طبق قانون مدنی حق و تکلیف والدین است و حتی در صورت فوت یکی از والدین، والد دیگر باید این مسئولیت را به درستی انجام دهد. البته قانون حمایت از خانواده در صوت فوت پدر و با در نظر گرفتن مصلحت کودک اگر تشخیص دهد مادر برای حضانت فرزندان مناسب نمی باشد این حق را از او سلب می کند.

براساس قانون مدنی، حضانت فرزندان تا سن 7 سالگی بر عهده مادر است مگر آن که در دادگاه عدم صلاحیت مادر برای نگهداری فرزندان به اثبات رسیده باشد. بعد از 7سالگی تا زمانی که فرزندان به سن بلوغ می رسند پدر موظف به نگهداری از فرزندان می باشد. سن بلوغ برای دختران 9 و برای پسران 15 سالگی بوده و بعد از این رسید به این سن خود آنان می توانند انتخاب کنند که با کدام یک از والدین می خواهند زندگی کنند.

در طلاق توافقی، حضانت فرزندان نیز باید با توافق زوجین انجام گیرد و دادگاه اگرچه به این توافق احترام می گذارد ولیکن ملاک تشخیص را برای حضانت صلاح فرزند قرار می دهد و اگر این توافق به صلاح کودک نباشد دادگاه آن را رد خواهد کرد.

هزینه های معمول برای طلاق توافقی

هزینه هایی که برای پیگیری پرونده طلاق توافقی بایستی از سوی زوجین پرداخت گردد به صورت نصف نصف میان آنان تقسیم می شود و به قرار ذیل است:

 • هزینه تنظیم دادخواست طلاق
 • هزینه ثبت دادخواست و برگ های مخصوص آن که در یکی از دفاتر خدمات قضایی انجام می گیرد.
 • هزینه پزشکی قانونی
 • هزینه مشاوره های اجباری که در مراکز مشاوره خانواده انجام می گیرد.
 • هزینه ثبت طلاق در دفترخانه
 • حق الوکاله بهترین وکیل طلاق توافقی در غرب تهران

هزینه وکیل طلاق توافقی که توسط موکل باید پرداخت شود به عوامل مختلفی از قبیل تجربه و مهارت وکیل، مدت زمان پیگیری پرونده در دادگاه و پیچیدگی پرونده که ممکن است در دعاوی طلاق با آن مواجه شوید بستگی دارد.

البته قابل ذکر است که وکیل و موکل در جلسه اولیه مشاوره در این مورد با هم به توافق می رسند و هزینه تعیین شده در قرارداد وکالت قید می شود در غیر این صورت موکل موظف است براساس تعرفه ای که هر ساله از سوی سازمان قضایی تعیین و به وکلا اعلام می گردد هزینه وکیل طلاق توافقی را پرداخت نماید.

کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل طلاق توافقی در غرب تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 8 =

دکمه بازگشت به بالا