وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل بیمه در تهران⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل بیمه در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. یکی از دعاوی که ممکن است که نیاز باشد از طریق مراجع قضایی پیگیری و رسیدگی شود دعاوی مربوط به بیمه است که به دلیل اختلافانی میان بیمه گر و بیمه گذار به وجود می آید. پرونده های حقوقی بیمه ای از پیچیدگی زیادی برخوردار است و افراد عادی به دلیل عدم اگاهی از قوانین مربوطه در این زمینه قادر به پیگیری آن در دادگاه نخواهند بود. ولیکن بهترین وکیل بیمه با تسلط و اشراف کاملی که بر قوانین بیمه دارد به راحتی می تواند پیچیده ترین پرونده ها در این حوزه را حل و فصل و به نتیجه مثبت برساند.

بهترین وکیل بیمه در تهران کیست؟

وکیل بیمه به فردی گفته می شودکه از تمامی قوانین مرتبط با بیمه آگاهی داشته و در اختلافات بیمه ای بهترین راهکار را به موکل خود ارائه دهد و بتواند در دادگاه از او دفاع کند. بهترین وکیل بیمه در تهران به دلیل تجربه ای که در پیگیری پرونده های مختلف در این حوزه دارد با تمامی بخشنامه ها و تبصره ها و مقررات مربوط به بیمه شناخت و تسلط کاملی دارد. لذا به این امر آگاه است که برای حل و فصل پرونده بیمه از طریق چه مرجع قانونی اقدام کند.

در حالت کلی بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران که در حوزه دعاوی بیمه فعالیت دارد با توجه به جزییات پرونده و مهارت های عالی خود پرونده را به نتیجه دلخواه موکل خود می رساند.

ضرورت مراجعه به بهترین وکیل بیمه

بهترین وکیل بیمه در تهران یکی از وکلای پایه یک و متخصص در حوزه امور بیمه می باشد که در زمینه مسائل مربوطه از قدرت تشخیص بالایی برخوردار است و می تواند در چهارچوب قانون از موکل خود دفاع کرده و نتیجه موفقیت را نیز دریافت کند.

از دیگر مزیت های بهره مندی از بهترین وکیل در تهران برای دعاوی بیمه، کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان است. وکلایی که در این حوزه وکالت دارند نسبت به تمامی موضوعات بیمه سررشته و آشنایی کامل داشته و هدایت و پیگیری پرونده را در مراجع قضایی و دیگر ادارات مربوط به بیمه را به درستی به سرانجام می رسانند.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل بیمه در تهران را بشناسید!

دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده ، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران ، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین ، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در دعاوی و پرونده های بیمه است و پرونده های متعددی در این زمینه در دست اقدام دارند.

صبر ، حسن سابقه ، صداقت، پاسخگویی ، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده ، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران ( شهید بهشتی ) پیش از انقلاب می باشد و بیش از 50 سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست ، شکواییه ، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌ های زیر تماس برقرار نمایید :

تلفن همراه دکتر محمد تقی زاده بهترین وکیل ایران جهت اخذ مشاوره تلفنی : 09121722464

شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری : 02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر وکالت : تهران ، بلوار اصلی سعادت آباد ، نبش خیابان 32 ، پلاک 116 ، ساختمان خانه سبز ، طبقه دوم ، واحد 4

سعیده عسکری

سعیده عسکری

سعیده عسکری وکیل پایه یک دادگستری و عضو مرکز وکلا قوه قضایی در تهران می باشند. ایشان 4 سال سابقه وکالت در زمینه های حقوقی خانواده، مطالبه وجه، موجر و مستاجر، ملکی، مطالبه خسارت و بیمه را دارند. تسلط ایشان بر قوانین بیمه موجب شده تا درصدبالایی از پرونده های بیمه را به نتیجه موفقیت برسانند.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، ری، خیابان 24 متری، خیابان پیلغوش، پلاک 11، طبقه چهارم

فرزان مالی

فرزان مالی

فرزان مالی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان در حوزه دعاوی کلاهبرداری، موادمخدر، سرقت، حدود، خانواده و بیمه فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • تدریس آمادگی آزمون وکالت
 • مشاوره حضوری  وغیرحضوری

آدرس: تهران، میدان فاطمی، خیابان جوانمهر، پلاک 14، واحد 3

علی نظری منتظر

علی نظری منتظر

علی نظری منتظر یکی از وکلای پایه یک در تهران هستند. ایشان در سال 1398 با کسب رتبه 5 در آزمون اختبار موفق به دریافت پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری مرکز شدند و مدرک دکتری حقوق خصوصی را نیز از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران اخذ نمودند. آقای نظری منتظر در حوزه پرونده های مختلف حقوقی فعالیت دارند و در زمینه پرونده های بیمه نیز به صورت تخصصی فعال می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • دکتری حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، ضلع شمال شرقی میدان انقلاب، مجتمع نبوت، پلاک 43، طبقه پنجم، واحد 5

ندا احمدی

ندا احمدی

ندا احمدی وکیل پایه یک دادگستری و عضوکانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان 13 سال سابقه وکالت در دعاوی خانواده، ملکی، امور قراردادها و غیره را دارند و در حوزه پیگیری دعاوی بیمه با توجه به تسلطی که بر قوانین آن دارند به عنوان یکی از بهترین وکیل بیمه در تهران معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، میدان ولیعصر، کوچه فخاری، پلاک 30، واحد 2

مصطفی زارعی شرق

مصطفی زارعی شرق

مصطفی زارعی شرق وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان 17 سال سابقه وکالت در بخش حقوقی بانک ها و شرکت های خصوصی را دارند و در زمینه دعاوی مربوط به بیمه در مراجع قضایی به عنوان یکی از بهترین و با تجربه ترین وکلا معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • وکیل بانک کشاورزی
 • وکیل شرکت داروسازی ارسطو
 • وکیل شرکت داروسازی اوه سینا
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، مجتع اداری تجاری طلا، طبقه اول، واحد 3

کتایون سراج

کتایون سراج

کتایوم سراج وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران هستند. ایشان 16 سال سابقه وکالت به صورت تخصصی در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و پیگیری پرونده های بیمه ای را دارند. خانم سراج با توجه به تجربه و تبحری که در رسیدگی پرونده های بیمه دارند به عنوان یکی از بهترین وکیل بیمه در تهران معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 16 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای مرکز
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، نارمک، گلبرگ غربی، تقاطع مدنی، پلاک 1319، طبقه اول، واحد 9

آرش جیحون

آرش جیحون

آرش جیحون وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق بین الملل هستند. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز وکلاقوه قضایی دریافت کردند و 16 سال سابقه وکالت در زمینه های حقوقی اسنادرسمی و تجاری، اعسار، تملک آپارتمان ها، داوری و شهرداری را دارند و در زمینه رسیدگی به دعاوی بیمه نیز به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • 16 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • کارشناس ارشد حقوق بین الملل

آدرس: تهران، خیابان مطهری، بعد از علی اکبری، جنب تعزیرات حکومتی، پلاک 129، طبقه سوم

سید میثم حسینی

سید میثم حسینی

سید میثم حسینی وکیل پایه یک در تهران می باشند و به مدت سه سال به عنوان کارشناس حقوق بیمه تامین اجتماعی فعالیت داشته اند از این رو به عنوان یکی از بهترین وکیل بیمه در تهران نیز شناخته می شوند. ایشان در دیگر حوزه های حقوقی خانواده، کیفری، ملکی، بیمه و تصادفات و دیوان عدالت اداری نیز به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • نماینده مرکز وکلای قوه قضاییه
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، شهر قدس، بلوار امام خمینی، پلاک 121، طبقه اول، واحد 1

نرگس درفش زن

نرگس درفش زن

نرگس درفش زن یکی از وکلای پایه یک دادگستری با 9 سال سابقه وکالت در تهران هستند. ایشان پروانه وکالت خود را در سال 1392 از مرکز وکلا قوه قضایی اخذ نمودند و پس از آن به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی اعسار، تملک آپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات و دعاوی بیمه فعالیت می کنند و از تجربه و تبحر بالایی در رسیدگی و پیگیری دعاوی بیمه برخوردار می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: تهران، کهریزک، بلوار شهید بهشتی، روبروی کهریزک، خیابان پاسدار گمنام، پلاک 4، واحد 6

راحله امیری

راحله امیری

راحله امیری وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز در تهران می باشند که با توجه به آشنایی وتسلطی که بر قوانین دارند در دعاوی مختلف به خصوص موضوع به صورت تخصصی فعالیت می کنند و به عنوان یکی از بهترین وکیل بیمه در تهران شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضوکانون وکلای مرکز
 • دکتری حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، پاسداران، بوستان دهم، پلاک 121، طبقه 4، واحد 10

وظایف بهترین وکیل بیمه در تهران

وکلای بیمه در بررسی موارد حقوقی مربوط به بیمه تخصص لازم را دارند و در زمینه انواع بیمه نامه و مشکلاتی که برای افراد در این مورد ایجادمی شود مانند غرامت حرفه ای، مسئولیت کارفرمایان، خسارت اموال و غیره به مراجعه کنندگان خود مشاوره حقوقی ارائه می دهند. از دیگر وظایف مهم بهترین وکیل بیمه در تهران می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • انجام اقدامات لازم برای بیمه شدگانی که با بیمه گذار به دلیل موراد پوششی بیمه دچار اختلاف شده اند.
 • بهترین وکیل بیمه به مراجعه کنندگان خود در زمینه اطلاع رسانی و ارائه مطالبات به بیمه گذار مشاوره می دهد.
 • وکالت افراد بیمه شده و دفاع از آن ها در مراجع قضایی و اداره بیمه

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل شیراز

وظایف بهترین وکیل بیمه در تهران

نحوه پیگیری دعاوی بیمه

افرادی که در زمینه بیمه دچار مشکل شده به منظور دفاع از حق و حقوق خود و جبران ضرر و زیان وارده می توانند به صورت مستقیم برای شکایت اقدام کنند و یا این که با دادن وکالت به بهترین وکیل بیمه در تهران امور مربوطه را به او بسپارند. اما در مورد اینکه شخص متضرر چگونه شکایت کند بایستی در اولین مرحله بعد از مشاوره با وکیل بیمه و تنظیم دادخواست، آن را به دفتر خدمات الکترونیک قضایی جهت ثبت در سامانه ثنا تحویل دهد.

دادخواست بعد از ثبت به شعبه مربوطه ارجاع داده می شود و زمانی را برای رسیدگی به آن تعیین و به خوانده و خواهان اطلاع داده می شود. دادگاه صالح برای رسیدگی به این دعاوی محلی است که شعبه شرکت بیمه در آن جا حضور داشته باشد. اگر شرکت بیمه دارای چند شعبه باشد محل دادگاه صالح شعبه ای خواهد بود که قرارداد در آن منعقد شده است.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل بیمه در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل بیمه در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا