وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل زمین در تهران⭐【آپدیت1402】⚖️

دعاوی ملکی یکی از گسترده ترین امور حقوقی بوده که بسیاری از پرونده های موجود در دادگاه ها را به خود اختصاص داده است. تهران به دلیل پر جمعیت بودن دارای آمار بیشتری در این حوزه می باشد. دادرسی به دعاوی مربوط به زمین و املاک نیازمند تخصص و مهارت است. به کسی که پیگیری پرونده های زمین را برعهده می گیرد، وکیل ملکی می گویند. امروز با معرفی ۱۰ تا از بهترین وکیل زمین در تهران در خدمت شما هستیم. از شما می خواهیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

بهترین وکیل زمین در تهران کیست؟

عواملی وجود دارد که باعث تمایز وکیل زمین با دیگر وکلا می شود. دارا بودن این عوامل سبب سهولت پیگیری پرونده های ملکی می گردد. بهترین وکیل زمین در تهران کسی است که به واسطه پیروزی های پیشین خود در دوره وکالتش در حوزه زمین و املاک صاحب دانش، مهارت و خرد حقوقی شده است. با تأملی در سابقه کاری وکیل مورد نظرتان می توانید اطلاعاتی درباره نحوه وکالت شان به دست آورید.

یک وکیل موفق در امور املاک و اموال با ماده ها، تبصره ها، قوانین و اصطلاحات قضایی آن به خوبی آشنایی دارد. این امر به سهولت رسیدگی به پرونده اموال منقول و غیر منقول کمک می کند. ویژگی های بهترین وکیل ملکی در تهران  شناخت کامل مواد قانونی، آشنا به انواع دعاوی ملکی، صبر و بردباری، جزئی نگری و پشتکار می باشد. نماینده حقوقی شما با جمع آوری مدارک و اسناد لازم، در محضر دادگاه با کلامی شیوا نسبت به تبرئه و اجرای عدالت در مورد موکلش اقدام می کند.

بهترین وکیل زمین در تهران کیست؟

توضیح تصرف عدوانی و انواع آن

تصرف در لغت به معنای تصاحب کردن چیزی است. در اصطلاحات حقوقی تصرف به معنای دخالت و تصمیم گیری در مورد امور و اموالی است که فرد هیچ حق مادی و معنوی در قبال آن نداشته است. تصرف عدوانی یعنی فردی با اعمال فشار و قدرت و بدون رضایت مالک زمین یا ملکی را به دست آورد. این جرم در دو نوع تصرف عدوانی حقوقی و تصرف عدوانی کیفری بررسی می شود.

تصرف عدوانی کیفری، دفع اموال غیر منقول از روی عمد و آگاهی بدون رضایت مالک است. این نوع تصرف جزو جرائم علیه اموال است که مالکیت آن در انحصار شخص دیگری می باشد. تصرف عدوانی حقوقی شامل دعاوی می شود که از سمت صاحب اسبق ملک ادعا تصرف اموال غیر منقول بدون رضایت وی می شود. مالک پیشین اموال ممکن است اعاده تصرف اموالش را بدون آگاهی درخواست می کند، تصرف عدوانی حقوقی صورت گرفته است. تصرف عدوانی تنها یکی از دعاوی مربوط به زمین و املاک تلقی می شود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل زمین در تهران را بشناسید!

سعید حسین مروج

سعید حسین مروج

آقای حسین مروج فارغ التحصیل دکتری حقوق خصوصی و دکتری حرفه ای مشاوره حقوقی با بیش از 40 سال سابقه وکالت می باشند. پروانه وکالت ایشان به شماره 55569 درج شده است. دکتر حسین مروج سابقه تدریس و مدیریت حقوقی نیرو های مسلح را در کارنامه کاری خود ثبت کرده است. می توان گفت تمام موکلین شان از تعهد کاری، اخلاق و مهارت های وکالت دکتر حسین مروج نهایت رضایت را دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی تخصصی
 • وکالت دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری
 • تنظیم قرارداد ها و اوراق مختلف حقوقی

آدرس: تهران، جنت آباد مرکزی، بالاتر از همت، پلاک 78، واحد 2

شماره تماس: 09374807447 -02144428277

 علیرضا صالحی فر

 علیرضا صالحی فر

 ایشان بهترین وکیل زمین در تهران بوده و سابقه 14 سال وکالت در حوزه های مختلف حقوقی دارند. دکتر صالحی فر عضو هئیت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی تهران می باشند. آقای دکتر صالحی فر جزو پژوهشگران شناخته شده در سطح بین الملل هستند و در بسیاری از دانشگاه ها و موسسات علمی، پژوهشی همکاری داشته اند. سابقه درخشان، جسارت، فنون دفاع، علم حقوقی و پشتکار ایشان دلیل رضایتمندی موکلین شان است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • متخصص دعاوی ملکی و اراضی

 آدرس: تهران، خیابان مطهری، کوچه مهرداد، نبش کوچه درفش، ساختمان مهرداد، پلاک 4، واحد 10  

شماره تماس: 09120567300 – 09120567200

 محمد حاجیلو

 محمد حاجیلو

 ایشان وکیل پایه یک دادگستری از بهترین وکیل زمین در تهران هستند. آقای حاجیلو فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی با ارائه مشاوره حقوقی به موکلان بسیاری، راهنمای موفق ختم شدن پرونده ها بوده اند. خدمات ارائه شده توسط ایشان شامل کلیه حوزه های حقوقی می باشد. از ویژگی های محمد حاجیلو می توان به بیان تاثیرگذار، مسئولیت پذیری، مدافع عدالت، همراه و همگام بودن شان با موکلین اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در امور تجاری و مالی
 • وکالت حرفه ای دعاوی ملکی و زمین
 • مسلط بر تنظیم قرارداد ها و نامه های تجاری حقوقی
 • ماهر در انجام وکالت پرونده های جرائم اقتصادی، جعل اسناد، کلاهبرداری و خانواده

آدرس: تهران، ظفر، خیابان مصدق شمالی، کوچه 13، پلاک 38، واحد 2

شماره تماس: 09121275588

محمد فرخی

محمد فرخی

 آقای فرخی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ۲۰سال سابقه مشغول به وکالت هستند. ایشان به عنوان بهترین وکیل زمین در تهران شناخته شده اند. محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشد. ایشان رسیدگی به پرونده های متعددی را در رزومه خود ثبت کرده اند. تعداد کثیری از مراجعین این وکیل از پیگیری پرونده شان اعلام رضایت کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری و تلفنی
 • وکالت تخصصی دعاوی ملکی و زمین
 • تنظیم انواع نامه های قضایی نظیر تعهد نامه

 آدرس: تهران، پیروزی، بلوار ابوذر، پایین تر از پل 5، روبه روی خیابان حبیب، پلاک 273، واحد 7

شماره تماس: 02133849545

مرتضی احمد پور

مرتضی احمد پور

ایشان وکیل پایه یک دادگستری از بهترین وکیل زمین در تهران محسوب می شوند. آقای احمدپور پروانه وکالت خود را از کانون وکلا دریافت نموده اند. شماره مجوز وکالت ایشان ۲۵۶۴۱ است. خدمات حقوقی مرتضی احمدپور شامل: پذیرش وکالت امور مختلف حقوقی در داخل و خارج کشور، پذیرش انواع دعاوی کیفری و حقوقی، وکالت شرکت های تجاری و مدیر حقوقی شرکت ها و ارگان های مختلف می باشند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • متبحر در وکالت امور ملکی و زمین

 آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، نرسیده به خیابان حسن آباد، جنب املاک رهام، پلاک 375، طبقه 4، واحد 27

شماره تماس: 09122731465

مونا الماسی سهی

مونا الماسی سهی

 خانم الماسی سهی از بهترین وکیل زمین در تهران هستند. پروانه وکالت ایشان به شماره 31630 به ثبت رسیده است. خانم الماسی سهی دارای تحصیلات کارشناسی ارشد در رشته حقوقی خصوصی هستند. علت تمایز این وکیل زمین با سایر وکلا در تجربه هایی است که در سال های خدمتش کسب کرده است. مونا الماسی سهی بیش از ۶سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی تلفنی، اینترنتی و حضوری
 • وکالت تخصصی امور ملکی، مالی، تجاری و خانواده
 • مهارت در حل دعاوی طلاق، مهریه، حضانت فرزند و سرقت

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از توانیر، نبش کوچه شفق. ساختمان 2361، طبقه 4، واحد 15

 شماره تماس: 02188108413

مسعود اسلامی مهر

مسعود اسلامی مهر

 ایشان وکیل پایه یک دادگستری و عضوی از کانون وکلا مرکز هستند. جناب آقای اسلامی مهر بیش از 20 سال فعالیت حقوقی داشته اند. ایشان به واسطه دانش، مهارت و تخصص از بهترین وکیل زمین در تهران شمرده می شوند. مسعود اسلامی مهر با شرکت های خصوصی و دولتی بسیاری همکاری داشته اند. از دیگر سوابق آقای اسلامی مهر می توان به رئیس هئیت مدیره موسسه حقوقی اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم قرارداد های شرکتی
 • متخصص در دعاوی ملکی
 • متخصص در دعاوی خانواده
 • وکالت امور کیفری، حقوقی، مالی، تجاری و ثبتی

 آدرس: تهران، خیابان مصدق شمالی، خیابان دامغانی، پلاک 38، واحد 2

شماره تماس: 02126413763

مجتبی محمدی

مجتبی محمدی

آقای محمدی با مدارک دکتری حقوق بین الملل، وکالت بین الملل، داوری بین الملل اتاق بازرگان ایران و آموزش دیده فن بیان در مذاکرات توسط دکتر ظریف در عرصه وکالت فعالیت می کنند. ایشان رزومه پرباری را به نام خود ثبت کرده اند. از فعالیت های دکتر محمدی می توان به وکالت چندین شرکت بازرگانی، مدیر حقوقی اصناف و هلدینگ های معتبر اشاره داشت.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • آشنایی به اصول مذاکرات
 • تنظیم قرارداد های مختلف حقوقی
 • مسلط بر مقرارت قضایی در کلیه زمینه های حقوقی

 آدرس: تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان 12، پلاک 41، واحد 4

شماره تماس: 02144969001

حامد شاکری نیا

حامد شاکری نیا

 پروانه وکالت آقای شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری در سال 1392 توسط کانون وکلا قوه قضائیه مرکز صادر گشت. ایشان پروانه وکالت خود را به شماره 21360 ثبت کرده اند. حامد شاکری نیا از بهترین وکیل زمین در تهران با بیش از 12 سال سابقه وکالت هستند. از خصوصیات این وکیل خبره می توان به زیرکی، امانت داری، صداقت و جسارت اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • وکالت حرفه ای در حوزه های ملکی و مالی
 • تبحر در پیگیری پرونده های طلاق، سرقت، جعل اسناد و خیانت در امانت

 آدرس: تهران، جنت آباد مرکزی، خیابان دانش پلاک 78، واحد 2

شماره تماس: 02155837289

تصرف عدوانی چه مجازاتی در پی دارد؟

بهترین وکیل زمین در تهران چنین بیان می کند؛ بنا بر ماده 690 قانون مجازات اسلامی، در حقوق کیفری هر کسی که به شکلی تصرف عدوانی انجام داده و یا هر نوع ممانعت و مزاحمتی بورزد باید مجازات گردد. این مجازات شامل یک ماه تا یک سال حبس شده و توسط مراجع ذی صلاح مانند دادگاه و دادسراها بررسی می شود. دادگاه پس از اجرا احکام مکلف است که رفع تصرف از ملک یا اموال را انجام دهد.

البته تنها مواردی جرم تصرف عدوانی خوانده شده و جرم محسوب می شود که مواد 690 تا 693 قانون مجازات اسلامی را شامل شود. هنگامی که شخص با هدف استفاده از اموال متعلقه به دیگری به دنبال کسب منافع خود باشد و استیلای عرفی و مادی صورت گرفته باشد جرم صورت گرفته است. اگر فرد بدون غرض اضرار به غیر و یا سوء نیت خاص به تصرف عدوانی اقدام کرده باشد جرم مرتکب نشده است.

تصرف عدوانی چه مجازاتی در پی دارد؟

اهمیت اخذ بهترین وکیل زمین در تهران

اتخاذ بهترین وکیل زمین در تهران برای پیگیری مسائل حقوقی نه تنها در زمینه اموال و زمین بلکه در همه امور قضایی مزایا و ویژگی هایی دارد. اولین فایده بهره گیری از خدمات وکلا، واگذاری وکالت برای رسیدگی به پرونده زمین بدون دغدغه و تشویش می باشد. زمانی که بهترین وکیل زمین در تهران در مسیر پیگیری پرونده قرار دارد جای هیچ نگرانی نبوده و حقوق طرفین به طور منصفانه داده می شود. اگر دادرس انتخابی شما متخصص حل دعاوی ملکی باشد، ریسک شکست تا حدود زیادی کاهش می یابد.

از دیگر مزایا قابل اهمیت اخذ وکیل، می توان به صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه های حاصل اشاره کرد. هنگامی که وکیل خبره، بر مقرارت ملکی مشرف بوده و بر دشواری های پرونده آگاه باشد، وقت و انرژیتان بیهوده مصرف نمی شود. همچنین مهارت ها و خصوصیات عدالت خواهانه بهترین وکیل زمین در تهران، در سریع ترین زمان ممکن پرونده را به نتیجه می رساند.

وکیل با مطالعه پرونده زمین، با شفاف سازی تخلف پیش آمده از دادگاه تقاضای دادرسی می کند. وکیل با در دست داشتن مدارک دال بر بی گناهی موکلش از ضایع شدن حقوق طرفین جلوگیری می کند. در بسیاری از پرونده های این چنینی طی کردن روال قانونی پروسه طولانی تری داشته و نیازمند آرامش و استمرار دارد.

کلام آخر

در برخورد با مسائل ملکی و احقاق حقوق خود به وکلایی که سال ها در این حوزه فعالیت کرده و از دانش و تجربه کافی برخوردار هستند کمک بگیرید. در صورت بی توجهی به ضرورت داشتن وکیل، آسیب های متعددی بر اموال و اعتبارتان وارد می شود. وکیل چی با ارائه اطلاعات حقوقی در تلاش برای کمک به شما عزیزان است. در این مقاله ما به معرفی 10 تا از بهترین وکیل زمین در تهران  پرداختیم. امیدواریم از محتوا این مقاله لذت برده باشید. برای تبادل سوالات و نظرات خود از طریق شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید. از همراهان وکیل چی صمیمانه سپاسگزاریم.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − سه =

دکمه بازگشت به بالا