وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در شرق تهران⭐【سال1403】⚖️

اگر در جستجوی بهترین وکیل طلاق در شرق تهران هستید، مطالعه این مقاله فرصت خوبی است که با بهترین وکلای طلاق در شرق تهران آشنا شوید. امروزه به دلایل متفاوتی مشکلات خانوادگی زیاد شده و بسیاری از زوجین تصمیم به طلاق می‌گیرند. اما برای این که بتوانید در طلاق حق و حقوق خود را دریافت کنید و در سریع‌ترین زمان ممکن به نتایج مورد نظر در پرونده خانوادگی خود برسید بهتر است که از وکلای خبره و کاربلد در این زمینه درخواست مشاوره و کمک کنید.

مشخصات بهترین وکیل طلاق در شرق تهران

برای این که بتوانید بهترین نتیجه را از پرونده‌های خانوادگی به خصوص پرونده طلاق دریافت کنید لازم است که در انتخاب وکیل خود دقت کرده و با مشخصات بهترین وکیل طلاق در شرق تهران آشنایی داشته باشید.

یک وکیل خبره طلاق در قدم اول باید به قوانین کشور مخصوصاً مواد 1127 الی 1133 تسلط کافی داشته باشد. وکیل باید با تمامی مراحل طلاق آشنا باشد و بتواند با پیگیری‌های مداوم روند بازرسی پرونده را افزایش دهد و در تمامی مراحل طلاق بتواند از حقوق موکل خود دفاع کرده و موکل را به تمام خواسته های حقوقی اش در این زمینه برساند.

مراحل انجام طلاق توسط بهترین وکیل طلاق

برای این که بتوانید در رابطه با پرونده های طلاق نتیجه بگیرید توصیه می‌کنیم که از بهترین وکیل طلاق در تهران استفاده کنید تا بتوانید روند پیشرفت پرونده خود را افزایش دهید. بهترین وکیل طلاق مراحل انجام طلاق شما را مطابق شرح زیر پیش می برد:

 • درخواست گواهی عدم سازش: گواهی عدم سازش برای زوجینی که طلاق توافقی درخواست می‌کنند صدور می‌شود. این صدور پس از 5 جلسه مشاوره و تشخیص روانشناس و از عدم سازش زوجین صدور خواهد شد.
 • دادخواست طلاق: در رابطه با دادخواست طلاق توافقی موکلین باید مدارکی مانند کارت ملی، شناسنامه، عقدنامه وکالت‌نامه طلاق را به وکیل تحویل دهند. در این مرحله پس از انجام جلسات مشاوره و دریافت گواهی عدم سازش پرونده طلاق توافقی ابتدا به شورای حل اختلاف و سپس در دفتر خدمات قضایی توسط بهترین وکیل در شرق تهران ثبت خواهد شد.
 • ارجاع به دادگاه: برای ارجاع پرونده به دادگاه خانواده باید مدارک اصلی مربوط به طلاق به دادگاه ارائه شده و بهترین وکیل طلاق در شرق تهران در خصوص ادله دفاع کند. در صورتی که طلاق توافقی باشد ارائه برگه مشاوره به دادگاه ضروری است. 
 • اثبات شروط طلاق: یکی از اقدامات مهمی که وکیل طلاق در دادگاه می بایست به آن بپردازد اثبات کردن یکی از شروط دوازده گانه طلاق است. برای مثال وکیل باید ازدواج دوم یا رابطه نامشروع مرد را به دادگاه ثابت کند. از سوی دیگر کتک کاری و ضرب و جرح و اعتیاد شدید مرد نیز باید توسط نامه پزشک قانونی و کلانتری ثابت شود.
 • اجرای حکم: پس از این که احضار و اثبات شرایط طلاق توسط بهترین وکیل طلاق در شرق تهران انجام شد حکم طلاق صادر شده و این حکم جهت اجرا به دفترخانه منتقل خواهد شد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، خانواده، ثبتی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیلبر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل طلاق در شرق تهران را بشناسید!

احمد زهره وند

احمد زهره وند

آقای دکتر زهره وند از وکلای پایه یک دادگستری و جزو بهترین وکیل طلاق در شرق تهران شناخته می‌شود. آقای زهره وند سابقه کاری درخشانی در انواع پرونده‌های کیفری، ملکی، حقوقی، خانوادگی و مشارکت در ساخت را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

خدمات:

 • وکالت و مشاوره در انواع پرونده‌های ملکی، کیفری و شرکت‌های تجاری
 •  مشاوره و وکالت در امور خانوادگی مختلف مانند طلاق، مهریه، نفقه و حضانت فرزند

آدرس: تهران، نیاوران، خیابان شهید باهنر، ابتدای عمار، پلاک 35، واحد 20

 شماره تماس: 09121305919

مسعود مظاهری تهرانی

مسعود مظاهری تهرانی

دکتر مظاهری با داشتن مدرک دکترای تخصصی از رشته حقوق از بهترین وکلای پایه یک دادگستری تهران و داور بین المللی می باشد. ایشان عضو بنیاد ملی نخبگان در تالیف مقالات و کتب متعدد و همچنین دارنده گواهینامه‌های مختلف و از آموزش داوری بین المللی از متخصصین خبره در انواع دعاوی بین‌المللی و تجاری شناخته شده و از بهترین وکیل طلاق در شرق تهران محسوب می‌شود.

خدمات:

 • مشاوره و وکالت در امور خانوادگی، ملکی، حقوقی و کیفری
 • وکالت و مشاوره در دعاوی مربوط به کلاهبرداری

آدرس: تهران، پاسداران، گلستان پنجم، پلاک 214،  واحد 3

شماره تماس: 09101740658

رویا کرامتی

رویا کرامتی

سرکار خانم کرامتی با داشتن سابقه کار حرفه‌ای در وکالت از بهترین وکیل طلاق در شرق تهران محسوب می شود. ایشان فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی بوده و در پرونده‌های مختلف بانکی، شهرداری و خانوادگی صدها پرونده موفق را پشت سر گذرانده اند.

خدمات:

 • وکالت و مشاوره در امور بانکی و دعاوی مربوط به شهرداری
 • مشاوره و وکالت در امور خانوادگی مانند طلاق، مهریه، نفقه و  ارث

آدرس: تهران، خیابان پیروزی، طبقه بالای بانک توسعه تعاون

شماره تماس: 09356549017

عبدالله کمالی

عبدالله کمالی

آقای کمالی از جمله بهترین وکیل طلاق در شرق تهران بوده که سابقه کاری فوق العاده ای را در انواع دعاوی خانوادگی، کیفری، حقوقی و ملکی را به خود اختصاص می دهد.

خدمات:

 • مشاوره و وکالت در انواع دعاوی کلاهبرداری، کیفری و جرایم رایانه‌ای
 • مشاوره و وکالت در اصول قرارداد نویسی و دعاوی خانوادگی

 آدرس: تهران، خیابان پیروزی، خیابان داورزنی، کوچه رسولی، پلاک 19

آشنایی با شروط دوازده گانه طلاق

طبق قانون کشور دوازده شرط طلاق وجود دارد که طبق آن زن می‌تواند بدون وکالت مرد به دادگاه خانواده مراجعه کند و درخواست طلاق خود را توسط بهترین وکیل طلاق در شرق تهران مطرح کند این 12 شرط به شرح زیر است:

 1. مفقود الاثر شدن مرد
 2. عدم پرداخت نفقه به مدت شش ماه
 3. جنون مرد در صورت عدم فسخ نکاح
 4. ابتلا شدن زوج به هرگونه اعتیاد
 5. غیب شدن مرد و ترک خانواده به مدت بیشتر از شش ماه
 6. عدم رعایت دستور دادگاه در خصوص منع شغلی مرد
 7. سوء معاشرت یا سوء رفتار به طوری که زندگی زن به خطر انداخته شود
 8. ابتلا مرد به یک بیماری صعب العلاج که زندگی زناشویی را به خطر بیندازد
 9. محکوم شدن زوج به حکم دادگاه و مجازات بیشتر از 5 سال یا پرداخت جرایم نقدی سنگین که از عهده آن بر نیاید
 10. محکوم شدن قطعی مرد به جرایمی که مغایرت با آبروی خانوادگی و حیثیت زن باشد
 11. داشتن عوارض جسمی و عقیم بودن مرد بعد از گذشت 5 سال به دلیل ناتوانی در فرزندآوری
 12. ازدواج دوم مرد در صورت عدم رضایت همسر قبلی
آشنایی با شروط دوازده گانه طلاق

انواع طلاق در قانون کشور

طلاق انواع مختلفی دارد و بر درخواست کننده آن می‌تواند متفاوت باشد. در حالت کلی انواع طلاق از لحاظ درخواست کننده آن به طلاق از سمت مرد طلاق و از سمت زن طلاق توسط حق طلاق دسته بندی می شود. بهترین وکیل طلاق در شرق تهران با توجه به نوع طلاق متفاوت عمل کرده و در تمامی مراحل پرونده طلاق سعی دارد با دفاع از حق موکل خود بهترین نتایج را برای وی رقم زند. از این رو لازم است که وکیل مربوطه اطلاعات به روز در رابطه با قوانین کشور در پرونده های طلاق را داشته باشد تا بتواند نتیجه مورد نظر را برای شما حاصل کند.

در طلاق از سمت مرد مرد می‌تواند بدون هیچ دلیلی همسرش را طلاق دهد. البته در طلاق از سمت مرد، مرد باید تمامی حقوق زن از جمله نفقه و مهریه را به طور کامل به وی واگذار کند. در طلاق از سمت زن، زن  می‌تواند از طریق وکالت حق طلاق یا داشتن حرج اقدام به طلاق کند. در این موارد یا زن باید از سمت همسر خود وکالت طلاق داشته باشد یا شروط ۱۲ گانه طلاق در رابطه با درخواست طلاق از سمت زن تایید شود.

حق الوکاله بهترین وکیل طلاق در شرق تهران

حق الوکاله وکیل طلاق به عوامل مختلفی مثل پیچیدگی پرونده طلاق، نوع طلاق و مهارت و تخصصی که وکیل مربوطه در این زمینه دارد بستگی دارد، بنابراین نمی‌توان یک حق الوکاله ثابتی را در این زمینه اعلام کرد. لذا جهت اطلاع دقیق از حق الوکاله بهترین وکیل طلاق در شرق تهران بهتر است با این وکلا مشورت کنید. آن ها با بررسی جزئیات پرونده شما قیمت دقیق حق الوکاله را اعلام خواهند کرد.

مراحل انجام طلاق توسط بهترین وکیل طلاق در شرق تهران

کلام آخر

 پرونده‌های مربوط به طلاق امروزه از پرونده‌های مهم در دادگاه‌های خانوادگی به شمار می‌رود. این پرونده‌ها پیچیدگی خاص خودش را دارند و برای این که بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن به نتایج مد نظر خود از پرونده‌های طلاق برسید بهتر است از بهترین وکلای طلاق در پرونده‌های خود بهره گیرید.

در این مقاله به طور کامل به معرفی بهترین وکیل طلاق در شرق تهران پرداختیم، شما می‌توانید با استفاده از این وکلا روند پیشرفت پرونده‌های طلاق خود را افزایش دهید و به نتایج مورد نظر خود در این زمینه برسید. از این که تا پایان این مقاله همراه ما بودید، سپاس گزاریم، لطفا در صورت داشتن سوال، انتقاد و یا پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا