وکیلوکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل جنایی در تهران ⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل جنایی در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. موضوعات مربوط به پرونده های جنایی دارای پیچیدگی و ابهامات زیادی است و پی بردن به حقایق موجود در این پرونده ها مستلزم تخصص و تجربه خواهد بود. از این رو در پیگیری و رسیدگی به این پرونده ها بهره مندی از حضور بهترین وکیل جنایی الزامی می باشد زیرا با آگاه و علمی که در بررسی این دعاوی دارد مانع از وارد آمدن هرگونه ضربه روحی و معنوی به موکل خود می شود و از تضییع حقوق او جلوگیری به عمل می آورد.

بهترین وکیل جنایی در تهران کیست؟

وکیل جنایی که با نام بهترین وکیل کیفری در تهران نیز شناخته می شوند در امور جنایی فعالیت داشته و وظیفه دفاع از موکلین خود در جریان این پرونده ها را بر عهده دارد. با توجه به حساس بودن حوزه فعالیتی بهترین وکیل جنایی در تهران و همچنین مجازات های سنگینی که برای مجرمین این پرونده ها توسط قانونگذار تعیین گردیده، لازم است که حتما در انتخاب وکیل نهایت دقت خود را به کار برید.

بهترین وکیل جنایی در تهران از دانش و تبحر بالایی برخوردار بوده و به شیوه های مختلف در پیگیری پرونده های جنایی به واسطه سابقه کاری متعددی که در گذشته داشته آشنا می باشد و می تواند بزرگترین شانس برای رهایی متهمین این پرونده ها و یا کاهش مجازات مجرمین آن باشد.

بهترین وکیل جنایی در تهران با تمامی جزئیات قانونی مربوط به دعاوی جرم و جنایت آشنا بوده و با بررسی دقیق، ریزبینی و نکته سنجی هر گونه ابهام پرونده در دست اقدام را پیدا کرده و بدین طریق روند دادرسی را بهبود می بخشد.

بهترین وکیل جنایی در تهران کیست؟

چرا به وکیل جنایی برای رسیدگی به پرونده های کیفری نیاز داریم؟

در پرونده های کیفری حضور بهترین وکیل جنایی در تهران و مشورت با او بسیار حائز اهمیت می باشد. افرادی که به هر نحوی درگیر این دعاوی شده اند برای رهایی از مشکلات پیش رو بایستی از وکلای حرفه ای جنایی کمک بگیرند زیرا با توجه به حساسیت این پرونده ها و قوانین و تبصره های بسیار زیادی که برای آن ها وجود دارد بدون حضور وکیل متخصص به طور قطع با مشکلات بیشتری مواجه خواهند شد.

بهترین وکیل جنایی در تهران همه قوانین جامعه و مجازات هایی که برای جرائم مختلف کیفری تعیین شده را می شناسند و تا حد امکان می تواند شرایط پرونده را به نفع موکل خود پیش برده و شانس بیشتری برای حل پرونده خواهید داشت و این مورد خود یک مزیت به شمار می آید.

البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که وکیل کیفری در صورت برخورداری از دانش و سوابق کاری درخشان می تواند در رسیدگی به پرونده های جنایی تاثیرگذار باشد لذا بهره مندی از حضور وکلای باسابقه طولانی تر شانس متقاضی برای رفع مشکلات پرونده نیز بیشتر خواهد بود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل جنایی در تهران بشناسید!

سید علیرضا سیدآقایی

سید علیرضا سید آقایی

 سید علیرضا سیدآقایی وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی در تهران می باشند. ایشان بیش از 8 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به دعاوی کیفری و جنایی را دارند و با سوابق درخشانی که در این زمینه کسب نموده اند به عنوان یکی از بهترین وکیل جنایی در تهران معرفی می شوند. از دیگر سوابق آقای سیدآقایی می توان مدیرکل حقوقی و قضایی دستگاه اجرایی کشور را نام برد.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مدیرکل حقوقی و قضایی دستگاه اجرایی کشور
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مسلط به زبان انگلیسی

آدرس: تهران، میدان نبوت، خیابان جویبار غربی، پلاک 75، طبقه 4

شماره تماس: 09121502016

علیرضا نصیرزاده

علیرضا نصیرزاده

علیرضا نصیرزاده وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران هستند. ایشان بیش از 4 سال سابقه وکالت در رسیدگی به دعاوی کیفری را دارند و تاکنون پرونده های زیادی را در حوزه جنایی به نتیجه مثبت و مورد نظر موکلین خود رسانده اند.  

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، اسلامشهر، شهرک واوان، بلوار مدرس، خیابان گلریز، مجتمع بوستان فرهنگ، بلوک سعدی، واحد 1

شماره تماس: 09123868353

حسین عطاری

حسین عطاری

حسین عطاری یکی از وکلای پایه یک و فعال در حوزه رسیدگی به پرونده های کیفری در تهران هستند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت خود از کانون وکلای دادگستری تمرکز خود را بر قوانین مربوط به جرائم کیفری قرار دادند و اکنون با بیش از 3 سال سابقه وکالت به عنوان یکی از وکلای حرفه ای در این حوزه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، دماوند، خیابان شهید بهشتی، پاساژ گلستان، طبقه دوم، واحد 1

شماره تماس: 09124321990

سید رسول قاضی

سید رسول قاضی

سید رسول قاضی وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در تهران هستند. ایشان 4 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به دعاوی کیفری را دارند و به عنوان یکی از وکلای حوزه جنایی تاکنون پرونده های زیادی را بررسی و به نتیجه مورد نظر موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، سعادت آباد، علامه شمالی، پلاک 8، طبقه 9

شماره تماس: 09122531888

کاظم منصور خاکی

کاظم منصور خاکی

کاظم منصور خاکی وکیل پایه یک با 14 سال سابقه وکالت در تهران هستند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در حوزه پرونده های کیفری و جنایی به صورت تخصصی فعالیت دارند و جزو یکی از بهترین وکیل جنایی در تهران معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار فرحزادی، بالاتر از پل نیایش، نبش گلستان دوم، ساختمان گلستان، پلاک 96، واحد 8

شماره تماس: 09122611762

محمد ملایی

محمد ملایی

محمد ملایی وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی در تهران هستند. ایشان 12 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های کیفری و جنایی را دارند و با تسلط بر قوانین کیفری و تجربه ای که در طی سالیان وکالت خود کسب نموده اند به عنوان یکی از وکلای حرفه ای در حوزه پرونده های جنایی شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، خیابان پاسداران، بوستان ششم، ساختمان لیا، پلاک107، طبقه سوم، واحد 10

شماره تماس: 0912110720

دکتر محمد مهاجری

دکتر محمد مهاجری

دکتر محمد مهاجری وکیل پایه یک دادگستری با 5 سال سابقه وکالت در تهران می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به  جرائم کیفری به صورت تخصصی فعالیت دارند و در حوزه دعاوی جنایی تاکنون پرونده های زیادی را وکالت و به نتیجه مثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • مدرس دانشگاه
 • مولف 30 اثر حقوقی و مجموعه قوانین و مقرارت حقوقی
 • کارشناس حقوقی صدا و سیما
 • دکتری حقوق عمومی

آدرس: تهران، نازی آباد، ضلع شمالی میدان بهمنیار، پلاک 15، ساختمان پریا، واحد 6

شماره تماس: 09193807472

سید سیاوش حسینی

سید سیاوش حسینی

سید سیاوش حسینی وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در تهران هستند. ایشان 15 سال سابقه وکالت در رسیدگی به پرونده های جنایی را دارند و در این زمینه موفقیت های زیادی را کسب نموده اند و اکنون به عنوان یکی از بهترین وکیل جنایی در تهران معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • کارشناس ارشد حقوق مالی – اقتصادی واحد الکترونیک
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، فیروزکوه، خیابان پاسداران، جنب صندوق قرض الحسنه وحدت، پلاک 291

شماره تماس: 09127268864

علی نظری منتظر

علی نظری منتظر

علی نظری منتظر وکیل پایه یک و دکتری حقوق خصوصی در تهران هستند. ایشان بر قوانین مربوط به جرائم کیفری تسلط کاملی دارند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای در این حوزه فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • دکتری حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، ضلع شمال شرقی میدان انقلاب، مجتمع نبوت، پلاک 43، طبقه پنجم، واحد 5

شماره تماس: 09122781038

وظایف بهترین وکیل جنایی در تهران

وکلای فعال در حوزه پرونده های جنایی وظایف متعددی را بر عهده دارند که در صورتی که از دانش کافی و سابقه کاری درخشانی برخوردار باشند می توانند پرونده را به بهترین نحو ممکن پیش ببرند. در حقیقت بهترین وکیل جنایی در تهران با قوانین و مقررات دولتی سر وکار دارد و در صورتی که در مسیر پرونده با هر گونه مشکلی مواجه شود با کمک دانش و تجربه خود آن را حل و فصل می کند.

وکلای جنایی می توانند با توجه به نظر متقاضی به صورت غیر مستقیم و از طریق برگزاری جلسات و ارائه مشاوره روند پرونده را در دست گرفته و بهترین و مناسب ترین تصمیمات را برای او اتخاذ کنند. برخی دیگر از وکلا نیز به صورت مستقیم و پیگیری روند دادرسی را بر عهده گرفته و در جلسات دادگاه در کنار موکل خود حضور یافته و به او کمک می کند تا مشکلاتی که در مسیر پرونده قرار دارد را حل نموده و از خسارات معنوی و روحی جلوگیری به عمل می آورد. البته حضور مستقیم و غیر مستقیم وکلای جنایی از نظر کیفیتی هیچگونه تفاوتی با هم ندارد و آن ها تنها به وظایف خود و دفاع از حقوق موکل عمل می کنند.

وظایف بهترین وکیل جنایی در تهران

 نکات مهم در انتخاب وکیل جنایی

انتخاب یک وکیل جنایی باتجربه از هر نظر به نفع افراد درگیر پرونده های کیفری و جنایی خواهد بود لذا لازم است که حتما در زمان انتخاب بهترین وکیل جنایی در تهران به نکات ذیل توجه لازم را داشته باشید:

 • متقاضیان برای انتخاب وکیل می توانند با بررسی سوابق تجربی او و میزان اثردهی مثبت در پرونده های مختلف اطمینان کسب کنند که انتخاب صحیح و مناسبی داشته اند.
 • پرونده های کیفری و جنایی از حساسیت و پیچیدگی بالایی برخوردارند از این رو توصیه می کنیم بررسی و پیگیری این پرونده ها را به کارآموزان وکالتی نسپارید زیرا میزان موفقیت در پرونده به شدت کاهش یافته و ممکن است موجب بروز مشکلات بیشتری نیز شود.
 • توصیه می کنیم که وکیل جنایی را در همان منطقه وقوع جرم و دادگاه بررسی کننده پرونده انتخاب کنید تا به راحتی بتوانید به او دسترسی داشته باشید.
 • در انتخاب بهترین وکیل جنایی در تهران به این نکته نیز توجه داشته باشید که پرونده را براساس جدیدترین قوانین تعیین شده مورد بررسی و رسیدگی قرار دهید، به عبارتی دیگر یک وکیل جنایی همواره از طریق مطالعه و تحقیق از جدیدترین تغییرات قانونی مطلع می باشد.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل جنایی در تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

مزایای مشورت با وکیل جنایی چیست؟

صرفه‌جویی در زمان، رسیدگی دقیق به پرونده موردنظر بدون کمترین کاستی، کاهش ریسک شکست در پرونده مورد نظر از مهم مزیت های مشورت با وکیل جنایی می باشد.

آیا بدون وکیل امکان موفقیت در پرونده‌های جنایی وجود دارد؟

ریسک موفقیت در این پرونده ها بدون حضور وکیل کاهش خواهد یافت. در همین راستا نیاز است برای رسیدگی به مهم‌ترین پرونده‌های جنایی حتماً با وکلای حرفه‌ای مشورت شود.

وکیل جنایی باید چه ویژگی‌هایی را برای جلب رضایت مشتریان داشته باشد؟

سوابق کاری و تحصیلی،حداقل میزان تحصیلات در رشته حقوق از ویژگی های اصلی این وکلا به شمار می آید و از نظر سوابق کاری وکیل مورد نظر باید موفق به حل پرونده‌های زیادی شده باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − نه =

دکمه بازگشت به بالا