وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل جنایی در تهران⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل جنایی در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. موضوعات مربوط به پرونده های جنایی دارای پیچیدگی و ابهامات زیادی است و پی بردن به حقایق موجود در این پرونده ها مستلزم تخصص و تجربه خواهد بود. از این رو در پیگیری و رسیدگی به این پرونده ها بهره مندی از حضور بهترین وکیل جنایی الزامی می باشد زیرا با آگاه و علمی که در بررسی این دعاوی دارد مانع از وارد آمدن هرگونه ضربه روحی و معنوی به موکل خود می شود و از تضییع حقوق او جلوگیری به عمل می آورد.

بهترین وکیل جنایی در تهران کیست؟

وکیل جنایی که با نام بهترین وکیل کیفری در تهران نیز شناخته می شوند در امور جنایی فعالیت داشته و وظیفه دفاع از موکلین خود در جریان این پرونده ها را بر عهده دارد. با توجه به حساس بودن حوزه فعالیتی بهترین وکیل جنایی در تهران و همچنین مجازات های سنگینی که برای مجرمین این پرونده ها توسط قانونگذار تعیین گردیده، لازم است که حتما در انتخاب وکیل نهایت دقت خود را به کار برید.

بهترین وکیل جنایی در تهران از دانش و تبحر بالایی برخوردار بوده و به شیوه های مختلف در پیگیری پرونده های جنایی به واسطه سابقه کاری متعددی که در گذشته داشته آشنا می باشد و می تواند بزرگترین شانس برای رهایی متهمین این پرونده ها و یا کاهش مجازات مجرمین آن باشد.

بهترین وکیل جنایی در تهران با تمامی جزئیات قانونی مربوط به دعاوی جرم و جنایت آشنا بوده و با بررسی دقیق، ریزبینی و نکته سنجی هر گونه ابهام پرونده در دست اقدام را پیدا کرده و بدین طریق روند دادرسی را بهبود می بخشد.

بهترین وکیل جنایی در تهران کیست؟

چرا به وکیل جنایی برای رسیدگی به پرونده های کیفری نیاز داریم؟

در پرونده های کیفری حضور بهترین وکیل جنایی در تهران و مشورت با او بسیار حائز اهمیت می باشد. افرادی که به هر نحوی درگیر این دعاوی شده اند برای رهایی از مشکلات پیش رو بایستی از وکلای حرفه ای جنایی کمک بگیرند زیرا با توجه به حساسیت این پرونده ها و قوانین و تبصره های بسیار زیادی که برای آن ها وجود دارد بدون حضور وکیل متخصص به طور قطع با مشکلات بیشتری مواجه خواهند شد.

بهترین وکیل جنایی در تهران همه قوانین جامعه و مجازات هایی که برای جرائم مختلف کیفری تعیین شده را می شناسند و تا حد امکان می تواند شرایط پرونده را به نفع موکل خود پیش برده و شانس بیشتری برای حل پرونده خواهید داشت و این مورد خود یک مزیت به شمار می آید.

البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که وکیل کیفری در صورت برخورداری از دانش و سوابق کاری درخشان می تواند در رسیدگی به پرونده های جنایی تاثیرگذار باشد لذا بهره مندی از حضور وکلای باسابقه طولانی تر شانس متقاضی برای رفع مشکلات پرونده نیز بیشتر خواهد بود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل جنایی در تهران بشناسید!

دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده ، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین ، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.
تخصص ایشان در پرونده های جنایی و به ویژه قتل می باشد و پرونده های متعدد جنایی در دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۲۷( جنایی ) تهران و دادگاه کیفری یک استان تهران و دیوان عالی کشور در دست اقدام و پیگیری دارد.

صبر، حسن سابقه ، صداقت ، پاسخگویی ، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده ، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران ( شهید بهشتی ) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست ، شکواییه ، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی ، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید :

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی : 09121722464

شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری : 0218612722802186129690

آدرس دفتر : تهران ، بلوار اصلی سعادت آباد ، نبش خیابان 32 ، پلاک116 ، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم ، واحد 4

زیبا معانی

معانی

شماره پروانه : 12741

زیبا معانی فوق لیسانس حقوق تجارت بین الملل
زمینه فعالیت: امور کیفری، کیفری یک، (پرونده های جنایی قتل، آدم ربایی، تجاوز به عنف) دعاوی دادسرای ارشاد، کلاهبرداری، جعل شرب خمر دعاوی حقوقی و ملکی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، دستور تخلیه، حق کسب و پیشه و سرقفلی و دعاوی مرتبط ، تنظیم قراردادهای حقوقی از جمله قرارداد مشارکت و داوری در قراردادها و اختلافات مربوطه.

سابقه کار: نزدیک به بیست سال

آدرس: تهران ستارخان ابتدای باقرخان پلاک ۱۲۷ طبقه ۲ واحد ۵

تلفن :
02166438006
09123583726

خانم هدی سبحانی

هدی سبحانی

مشکلات پیش می‌آیند. ما می‌توانیم کمک کنیم
وکیل پایه یک دادگستری
عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
پژوهشگر دکتری تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی
کارشناس امور بازرگانی
سابقه وکالت تخصصی و ارائه خدمات حقوقی به اشخاص داخل و خارج از کشور،
مدرس دانشگاه

تخصص و مهارت ها شامل :

 • وکالت دعاوی کیفری قتل عمد و غیر عمد، زنا، رابطه نامشروع، تجاوز
 • کلاهبرداری، خیانت در امانت، قصور پزشکی، انتقال مال غیر
 • قبول وکالت در مرحله دادسرا، دادگاه کیفری یک، کیفری دو، تجدیدنظر، دیوان عالی کشور
 • وکالت در پرونده های قتل، قتل غیر عمد، زنا، رابطه نامشروع، آدم ربایی، مواد مخدر، سرقت ،ایراد ضرب و‌جرح عمدی، روابط نامشروع، تجاوز به عنف، تصرف عدوانی، جعل، استفاده از سند مجعول ؛ تصادفات رانندگی، قصورپزشکی و سایر

ساعات تماس: از ساعت ١٦ تا ٢١
هماهنگي دفتر براي مراجعه حضوري:
شنبه تا سه شنبه از ساعت ١٧ تا ٢٢
چهارشنبه :از ساعت ١٩ تا ٢٢
پنجشنبه و جمعه از ساعت ١٧ تا ١٩

آدرس: تهران بلوار اندرزگو خ سلیمانی غربی ک قوام

شماره تماس:

09125099597

09376497286

کاظم منصور خاکی

کاظم منصور خاکی

کاظم منصور خاکی وکیل پایه یک دادگستری با 15 سال سابقه وکالت در تهران هستند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در حوزه پرونده های کیفری و جنایی به صورت تخصصی فعالیت دارند و جزو یکی از بهترین وکیل جنایی در تهران معرفی می شوند. آقای منصور خاکی علم و توان کافی برای وکالت کلیه دعاوی را دارا می باشند اما در عرصه دعاوی خانواده و ملکی با تسلط بیشتری که بر قوانین دارند به صورت حرفه ای تر عمل می کنند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • دعاوی حقوقی،ملکی،سرقفلی،تخلیه،تقسیم ترکه و اموال مشترک،وصول مطالبات…
 • کیفری،قتل،انتقال مال غیر،کلاهبرداری

آدرس: تهران خ امام خمینی نرسیده به میدان حرم روبروی خیابان ۱۲ فروردین بن بست حسینیه پلاک ۱ واحد ۸

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۶۱۱۷۶۲

سید رسول قاضی

سید رسول قاضی

سید رسول قاضی وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در تهران هستند. ایشان 4 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به دعاوی کیفری را دارند و به عنوان یکی از وکلای حوزه جنایی تاکنون پرونده های زیادی را بررسی و به نتیجه مورد نظر موکلین خود رسانده اند. جناب آقای قاضی با به کار گیری دانش و علم حقوقی خود پرونده های حقوقی و کیفری را وکالت کرده اند و توانسته اند اعتماد و رضایت موکلین را جلب نمایند. مشاوره های حقوقی ایشان هم بسیار راه گشا بوده و منجر به حل و فصل اختلافات موکلین شده است.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، سعادت آباد، علامه شمالی، پلاک 8، طبقه 9

محمد ملایی

محمد ملایی

محمد ملایی وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی در تهران هستند. ایشان 12 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های کیفری و جنایی را دارند و با تسلط بر قوانین کیفری و تجربه ای که در طی سالیان وکالت خود کسب نموده اند به عنوان یکی از وکلای حرفه ای در حوزه پرونده های جنایی شناخته می شوند. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شدند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز نیز هستند. جناب آقای ملایی امکان دریافت مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی را هم برای موکلین و مراجعین خود فراهم نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، خیابان پاسداران، بوستان ششم، ساختمان لیا، پلاک107، طبقه سوم، واحد 10

دکتر محمد مهاجری

دکتر محمد مهاجری

دکتر محمد مهاجری وکیل پایه یک دادگستری با 5 سال سابقه وکالت در تهران می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به  جرائم کیفری به صورت تخصصی فعالیت دارند و در حوزه دعاوی جنایی تاکنون پرونده های زیادی را وکالت و به نتیجه مثبت رسانده اند. ایشان با تکیه بر دانش حقوقی و تجربه خود موفق شده اند درصد بالایی از پرونده های تحت وکالت خود را به نتیجه مطلوب برسانند و به دنبال آن رضایت موکلین را جلب کنند.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • مدرس دانشگاه
 • مولف 30 اثر حقوقی و مجموعه قوانین و مقرارت حقوقی
 • کارشناس حقوقی صدا و سیما
 • دکتری حقوق عمومی

آدرس: تهران، نازی آباد، ضلع شمالی میدان بهمنیار، پلاک 15، ساختمان پریا، واحد 6

سید سیاوش حسینی

سید سیاوش حسینی

سید سیاوش حسینی وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در تهران هستند. ایشان 15 سال سابقه وکالت در رسیدگی به پرونده های جنایی را دارند و در این زمینه موفقیت های زیادی را کسب نموده اند و اکنون به عنوان یکی از بهترین وکیل جنایی در تهران معرفی می شوند. حسن خلق، پشتکار، صداقت، رازداری و انصاف از ویگی های برجسته آقای حسینی می باشد. ایشان در زمینه ارائه مشاوره های حقوقی نیز عملکرد خوبی داشته اند و درصد بالایی از دعاوی را به صلح و سازش ختم نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • کارشناس ارشد حقوق مالی – اقتصادی واحد الکترونیک
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، فیروزکوه، خیابان پاسداران، جنب صندوق قرض الحسنه وحدت، پلاک 291

علی نظری منتظر

علی نظری منتظر

علی نظری منتظر وکیل پایه یک و دکتری حقوق خصوصی در تهران هستند. ایشان بر قوانین مربوط به جرائم کیفری تسلط کاملی دارند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای در این حوزه فعالیت می کنند. جناب آقای دکتر نظری در خصوص جرایم جنایی تخصص ویژه دارند و در این دسته از پرونده ها، سابقه درخشانی دارند. درصد بالای موفقیت های ایشان در دعاوی حقوقی و کیفری مختلف، نشانه علم، آگاهی، تخصص و مهارت این وکیل زبده و کار آزموده است.

تخصص و مهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • دکتری حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، ضلع شمال شرقی میدان انقلاب، مجتمع نبوت، پلاک 43، طبقه پنجم، واحد 5

وظایف بهترین وکیل جنایی در تهران

وکلای فعال در حوزه پرونده های جنایی وظایف متعددی را بر عهده دارند که در صورتی که از دانش کافی و سابقه کاری درخشانی برخوردار باشند می توانند پرونده را به بهترین نحو ممکن پیش ببرند. در حقیقت بهترین وکیل جنایی در تهران با قوانین و مقررات دولتی سر وکار دارد و در صورتی که در مسیر پرونده با هر گونه مشکلی مواجه شود با کمک دانش و تجربه خود آن را حل و فصل می کند.

وکلای جنایی می توانند با توجه به نظر متقاضی به صورت غیر مستقیم و از طریق برگزاری جلسات و ارائه مشاوره روند پرونده را در دست گرفته و بهترین و مناسب ترین تصمیمات را برای او اتخاذ کنند. برخی دیگر از وکلا نیز به صورت مستقیم و پیگیری روند دادرسی را بر عهده گرفته و در جلسات دادگاه در کنار موکل خود حضور یافته و به او کمک می کند تا مشکلاتی که در مسیر پرونده قرار دارد را حل نموده و از خسارات معنوی و روحی جلوگیری به عمل می آورد. البته حضور مستقیم و غیر مستقیم وکلای جنایی از نظر کیفیتی هیچگونه تفاوتی با هم ندارد و آن ها تنها به وظایف خود و دفاع از حقوق موکل عمل می کنند.

وظایف بهترین وکیل جنایی در تهران

 نکات مهم در انتخاب وکیل جنایی

انتخاب یک وکیل جنایی باتجربه از هر نظر به نفع افراد درگیر پرونده های کیفری و جنایی خواهد بود لذا لازم است که حتما در زمان انتخاب بهترین وکیل جنایی در تهران به نکات ذیل توجه لازم را داشته باشید:

 • متقاضیان برای انتخاب وکیل می توانند با بررسی سوابق تجربی او و میزان اثردهی مثبت در پرونده های مختلف اطمینان کسب کنند که انتخاب صحیح و مناسبی داشته اند.
 • پرونده های کیفری و جنایی از حساسیت و پیچیدگی بالایی برخوردارند از این رو توصیه می کنیم بررسی و پیگیری این پرونده ها را به کارآموزان وکالتی نسپارید زیرا میزان موفقیت در پرونده به شدت کاهش یافته و ممکن است موجب بروز مشکلات بیشتری نیز شود.
 • توصیه می کنیم که بهترین وکیل تعزیرات در تهران را در همان منطقه وقوع جرم و دادگاه بررسی کننده پرونده انتخاب کنید تا به راحتی بتوانید به او دسترسی داشته باشید.
 • در انتخاب بهترین وکیل جنایی در تهران به این نکته نیز توجه داشته باشید که پرونده را براساس جدیدترین قوانین تعیین شده مورد بررسی و رسیدگی قرار دهید، به عبارتی دیگر یک وکیل جنایی همواره از طریق مطالعه و تحقیق از جدیدترین تغییرات قانونی مطلع می باشد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل جنایی در تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

مزایای مشورت با وکیل جنایی چیست؟

صرفه‌جویی در زمان، رسیدگی دقیق به پرونده موردنظر بدون کمترین کاستی، کاهش ریسک شکست در پرونده مورد نظر از مهم مزیت های مشورت با وکیل جنایی می باشد.

آیا بدون وکیل امکان موفقیت در پرونده‌های جنایی وجود دارد؟

ریسک موفقیت در این پرونده ها بدون حضور وکیل کاهش خواهد یافت. در همین راستا نیاز است برای رسیدگی به مهم‌ترین پرونده‌های جنایی حتماً با وکلای حرفه‌ای مشورت شود.

وکیل جنایی باید چه ویژگی‌هایی را برای جلب رضایت مشتریان داشته باشد؟

سوابق کاری و تحصیلی،حداقل میزان تحصیلات در رشته حقوق از ویژگی های اصلی این وکلا به شمار می آید و از نظر سوابق کاری وکیل مورد نظر باید موفق به حل پرونده‌های زیادی شده باشد.

5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا