وکیلوکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران⚡【1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. با گسترش شهرها، ساخت و ساز نیز در سطح شهر افزایش پیدا کرده و این امر موجب شده تا قانونگذار به منظور کنترل و نظم دهی بر روی ساخت و ساز و همچنین جلوگیری از هر گونه تخلف ساختمانی قوانینی را در این زمینه تعیین نماید. برای این که درگیر دعاوی ساختمانی نشوید و از جانب ارگان هایی مانند شهرداری مشمول پرداخت جریمه نگردید توصیه می کنیم که قبل از هرگونه اقدامی در حوزه ساخت و ساز حتما با وکیل دعاوی ساختمانی مشاوره داشته باشید.

بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران کیست؟

وکیلی که در حوزه رسیدگی به پرونده های ساخت و سازهای ملکی فعالیت دارد و تمرکزخود را بر تسلط یافتن بر قوانین و مقررات مربوط به این پرونده ها با هدف دفاع از موکل خود قرارداده را می توان به عنوان بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران معرفی کرد.

برای ساخت و ساز ملک باید در اولین اقدام از شهرداری مجوزدریافت کنید و اصول و قوانین مربوط به شهرسازی نیز در سازه رعایت گردد، در غیر این صورت نه تنها مشمول پرداخت جریمه خواهید شد بلکه حکم تخریب ملک نیز صادر می شود لذا مشورت با بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران علاوه بر این که شما را از روند قانونی کار ساخت و ساز به خوبی مطلع می سازد، بلکه موجب صرفه جویی در هزینه نیز می شود.

بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران کیست؟

اهمیت وکیل دعاوی ساختمانی

همان طورکه پیشتر نیز گفتیم قانونگذار برای ساخت و ساز نیز قوانینی را تعیین نموده که افرادی که در این حیطه فعالیت می کنند و یا قصد ساخت ملک شخصی برای خود را دارند لازم است که در تمامی مراحل عملیات ساخت و ساز از این قوانین پیروی کنند. اگر شما در زمینه حقوقی ساخت ملک از دانش کافی برخوردار نیستید پس قادر به حل و فصل مشکلات موجود در سد راه نخواهید بود که در این شرایط اهمیت حضور بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران بسیار قابل توجه خواهد بود.

برای این که نتیجه مطلوب را از پرونده های ساختمانی که در مراجع قضایی و ارگان های مربوطه رسیدگی می شوند، دریافت کنید باید از تخصص و مهارت زیادی برخوردار باشید لذا بهترین وکیل ملکی در تهران که در این زمینه از دانش گسترده و تجربه و دقت زیادی برخوردار است به شما کمک می کند تا به نتیجه مطلوب و دلخواه از پیگیری پرونده دست یابید.

10 تا از بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران را بشناسید!

هدی عمید

هدی عمید

هدی عمید یکی از بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک خود در رسیدگی به پرونده های ملکی به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند و با 17 سال سابقه وکالت تاکنون موفقیت در پرونده های زیادی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند. از دیگر سوابق خانم عمید می توان به کارشناس ارشد حقوق بین الملل و ارائه مشاوره حقوقی در زمینه دعاوی ساختمانی اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق بین الملل
 • مسلط به زبان انگلیسی

آدرس: تهران، یوسف آباد، کوچه دوم، پلاک 9، واحد 5

شماره تماس: 09122179116

کرم حسین یاری فیروزآباد

کرم حسین یاری فیروزآباد

کرم حسین یاری فیروزآباد وکیل پایه یک با 18 سال سابقه وکالت در تهران می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در زمینه رسیدگی به دعاوی ملکی، امور ثبتی و قراردادها، بیمه ای، مالیاتی و دعاوی ساختمانی فعالیت دارند و علاوه بر وکالت به موکلین خود مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکیل حقوق الکترونیک
 • موسس نرم افزارهای حقوقی حقو یا

آدرس: تهران، پونک، انتهای اشرفی اصفهانی، نرسیده به سیمون بولیوار، بالاتر از بانک پارسیان، پلاک 306، ساختمان عمارت باختر، طبقه سوم، واحد 5

شماره تماس: 09123342781

مهرزاد امینی

مهرزاد امینی

مهرزاد امینی وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی در تهران می باشند.ایشان 6 سال سابقه وکالت در رسیدگی به پرونده های مختلف حقوقی و کیفری را دارند و در بررسی و پیگیری دعاوی ساختمانی جزو یکی از وکلای باتجربه و باتبحر بالا معرفی می شوند و تاکنون موفقیت در پرونده های زیادی را در این حوزه در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: تهران، صادقیه، بلوار فردوس شرق، جنب فرهنگسرا، پلاک 192، طبقه 2، واحد 3

شماره تماس: 09121541043

محمد حسین عندلیبی

محمدحسین عندلیبی

محمدحسین عندلیبی وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در تهران می باشند. ایشان 4 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های ملکی، شهرداری ها، تملک آپارتمان ها، قراردادهای ساخت و ساز و دعاوی ساختمانی دارند و علاوه بر وکالت به موکلین و مراجعه کنندگان خود در رسیدگی به دعاوی ساختمانی مشاوره حقوقی نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، بلوار آیتاله کاشانی، روبروی پمپ بنزین، ساختمان گلزار، طبقه 2، واحد 7

شماره تماس: 09120282210

سمیع اله نظری

سمیع اله نظری

سمیع اله نظری وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان 19 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های ملکی، دعاوی ساختمانی، دعاوی تجاری، تملک آپارتمان ها، امور ثبتی و قراردادها را دارند و باتسلط بر قوانین و مقررات مربوط به دعاوی ساختمانی تاکنون درصد بالایی از این پرونده ها را به نفع موکل خود به نتیجه مثبت رسانده اند و جزو یکی از بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 19 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، اسلامشهر، خیابان شهید صیاد شیرازی، خیابان تعاون، نبش تعاون 3، ساختمان سپید، طبقه اول، واحد 1

شماره تماس: 09122022906

پیام پارسا

پیام پارسا

پیام پارسا وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان 13 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های حقوقی و کیفری را دارند و در حوزه دعاوی ساختمانی جزو یکی از وکلای مجرب و حرفه ای شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، جردن، کوچه مروارید، برج سپیدار، پلاک 2، طبقه 2، واحد 7

شماره تماس: 09122276706

فاطمه طهماسبی سروستانی

فاطمه طهماسبی سروستانی

فاطمه طهماسبی سروستانی وکیل پایه یک و کارشناس ارشد مجموعه حقوق در تهران می باشند. ایشان 10 سال سابقه وکالت در رسیدگی به پرونده های ملکی را دارند و دعاوی ساختمانی را نیز می پذیرند و به عنوان یکی از وکلای باتجربه در این حوزه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد مجموعه حقوق

آدرس: تهران، رسالت، خیابان مجیدیه شمالی، کوچه جعفری، پلاک 16، واحد 3

شماره تماس: 09126803801

فاطمه عزیزی

فاطمه عزیزی

فاطمه عزیزی وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق و تجارت بین الملل در تهران  می باشند. ایشان 10 سال سابقه وکالت در پیگیری دعاوی ساختمانی را دارند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و متخصص در این حوزه تاکنون پرونده های زیادی را به نتیجه مثبت و مورد نظر موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق و تجارت بین الملل

آدرس: تهران، کنارک، خیابان امام، جنب دفتر هواپیمایی

شماره تماس: 09124213772

امیر عبدی

امیر عبدی

امیرعبدی وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در تهران می باشند. ایشان 9 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های ملکی و دعاوی ساختمانی را در کارنامه کاری خود دارند و به عنوان یکی از وکلای متخصص و با تجربه در حوزه دعاوی ساختمانی شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • وکیل بانک انصار
 • وکیل شرکت پخش البرز

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، چهار راه پاکنژاد، پلاک190، طبقه سوم

شماره تماس: 09129529031

علی رمضانزاده

علی رمضانزاده

علی رمضانزاده یکی از وکلای با تجربه با 23 سال سابقه وکالت در حوزه پرونده های مختلف حقوقی و کیفری در تهران می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی و حل و فصل دعاوی ساختمانی جزو یکی از وکلای باتجربه و مجرب معرفی می شوند و با تسلط بر قوانین و مقررات مربوط به این پرونده ها توانسته اند  موجب جلب رضایت موکلین خود شوند.

تخصص و مهارت:

 • 23 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکیل و مشاور حقوقی موسسات مالی
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک صادرات
 • کارشناسی ارشد مجموعه حقوق

آدرس: تهران، شهرک غرب، ابتدای بلوار فرخزادی، روبروی مجتمع تجاری میلاد نور، مجتمع تجاری شهرک غرب

شماره تماس: 09121213391

  ویژگی های بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران

از مهم ترین ویژگی های وکیل ملکی که در حوزه دعاوی ساختمانی فعالیت دارد می توان به موارد ذیل اشاه کرد:

 • داشتن تخصص در زمینه پرونده های ساختمانی: وکیل دعاوی ساختمانی باید در این حوزه به صورت تخصصی فعال بوده و در طول دوران وکالت حرفه ای خود در این زمینه فعالیت گسترده ای داشته باشد.
 • داشتن تجربه: همان طور که می دانید دانش تنها نیمی از تخصص لازم در حوزه دعاوی ساختمانی را برای وکیل تامین می کند لذا برای دستیابی به نتیجه مطلوب و دلخواه از پیگیری پرونده، بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران باید از تجربه لازم در این حوزه برخوردار باشد. به عبارتی دیگر این وکلا باید در رسیدگی به پرونده های مشابه در گذشته نتایج درخشانی را کسب نموده و بر این اساس موکلین خود را راهنمایی کنند. وکیل با تجربه تاثیر بسزایی در تسریع پرونده و دریافت رای مورد نظر خواهد داشت.
 • داشتن سابقه در زمینه دعاوی ساختمانی: اگرچه تجربه یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران به شمار می آید ولیکن داشتن سابقه مرتبط در زمینه پرونده های ساختمانی موجب می شود تا وکیل بهتر بتواند با آشنایی که در این حوزه دارد پرونده را بررسی و حل و فصل نماید و به نتیجه دلخواه برساند.
  ویژگی های بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران

هزینه وکیل دعاوی ساختمانی

دعاوی ساختمانی در حوزه پرونده های ملکی قرار دارد و هر گونه ضرر و زیان در این پرونده ها موجب ایجاد خسارت های مالی زیادی می شود در نتیجه هر چه تخصص وکیل در این زمینه بیشتر باشد در نتیجه کسب موفقیت نیز به همان اندازه افزایش می یابد. لذا هزینه بهترین وکیل دعاوی ساختمانی براساس وسعت کار و پیچیدگی پرونده تعیین می گردد که البته هزینه وکلایی که در این حوزه فعالیت دارند یکسان نبوده و براساس تجربه های موفقیت آمیز آن ها در رسیدگی به پرونده های مشابه در گذشته متفاوت خواهد بود.

موکل موظف است که براساس تعرفه تعیین شده که در قرارداد وکالت منعقد گردیده هزینه مشاوره و حق الوکاله وکیل را بپردازد، ذکر این نکته لازم است که حق الوکاله وکیل دعاوی ساختمانی هر ساله از سوی مراجع قضایی تعیین می شود.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

1/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

دکمه بازگشت به بالا