وکیل

10 تا از بهترین وکیل در تالش⭐️【سال1403】❤️

آیا می خواهید بدانید بهترین وکیل در تالش چه کسی است؟ و یا ویژگی های بهترین وکیل در تالش کدامند؟ برای یافتن پاسخ این پرسش ها تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. شناسایی یک وکیل مجرب در حوزه مورد نظر، همواره یکی از چالش های اساسی برای افراد درگیر در پرونده های حقوقی و کیفری است. نقش یک وکیل در نتیجه پرونده بسیار مهم است، در نتیجه انتخاب درست حائز اهمیت می باشد.

بهترین وکیل در تالش چه کسی است؟

شخصی که به نمایندگی از طرف فرد دیگر اقدام به انجام امور معینی می کند، وکیل نامیده می شود. فردی نیز که انجام امور خود را به وکیل می سپارد، موکل خوانده می شود. موکل می تواند یک فرد حقیقی و یا حقوقی باشد. وکیل باید بتواند از منافع موکل خود دفاع نموده و او را به حقوق خود برساند. برای انجام این وظیفه، وی می بایست نسبت به اصول و قواعد حقوقی آگاه و مسلط باشد. البته با توجه به موضوع پرونده، اطلاعات حقوقی وکیل در آن حوزه باید تخصصی تر و کاربردی تر باشد.

بهترین وکیل در تالش، می تواند در هر یک از بخش های دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و یا کیفری تخصص داشته باشد. این وکیل به اصول روز وکالت آشنا است و تکنیک های خاص خود را برای پیگیری و به نتیجه رساندن پرونده ها دارد. وی سعی دارد در چارچوب قانون به اثبات حق کمک کند و موکلین را به اهداف خود برساند. بهترین وکیل کیفری در گیلان، به اصول اخلاقی پایبند است و هرگز بر علیه منافع موکل خود اقدامی انجام نخواهد داد. وکیل موفق کسی است که بتواند پرونده هایی که پیچیده هستند و مدارک کافی برای اثبات حق را ندارند، به نتیجه برساند.

بهترین وکیل در تالش چه کسی است؟

اصول کاری بهترین وکیل تالش

هر شغل و حرفه ای دارای اصول و قواعد خاص خود می باشد که برای موفق شدن در آن ها باید این اصول را به بهترین شکل رعایت نمود. از مهم ترین نکته هایی که در شغل وکالت وجود دارد، عدم تضمین نتیجه پرونده توسط وکیل است. در واقع می توان گفت، یک وکیل حرفه ای و با تجربه، هیچ گاه وعده قطعی پیروزی را به موکل خود نخواهد داد. صداقت اصل اساسی وکالت است، وکیل باید هر آن چه از نتیجه پرونده، پیش بینی می نماید را بدون کم و کاست و اغراق به موکل اعلام کند.

بهترین وکیل در تالش، قبل از قبول وکالت پرونده، آن را به طور کامل و با دقت مطالعه می نماید. سپس مدارک موجود و راه های قانونی برای پیشبرد آن را بررسی می کند و پس از گفتگو با موکل در خصوص موضوعات مهم مانند حق الزحمه، وکالت پرونده را می پذیرد. لازم به ذکر است که وکیل باید قرارداد وکالت را تنظیم نماید تا توسط خود او و موکل امضا شود و به این صورت از نظر قانونی معتبر باشد.

وکیل تمام جوانب لازم را در نظر گرفته و ضمانت های اجرایی را نیز در قرارداد ذکر می نماید. هدف وکیل باید احیای حقوق موکل باشد و تنها در فکر مسائل مالی و کسب درآمد نباشد. جلب اعتماد و رضایت موکلین مهم ترین موضوع در حرفه وکالت می باشد.

10 تا از بهترین وکیل در تالش را بشناسید!

حامد عابدین نژاد

حامد عابدین نژاد

جناب آقای عابدین نژاد از وکلای معروف استان گیلان هستند که هم اکنون در شهر تالش به وکالت و انجام خدمات حقوقی مشغول هستند. ایشان تحصیلات خود را تا مقطع دکترا ادامه داده اند و موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 1140 از کانون وکلا شده اند. آقای دکتر حامد عابدین نژاد در دانشگاه علامه طباطبایی تحصیل نموده و سابقه تدریس در دانشگاه را نیز دارند. ایشان به عنوان قاضی نیز سال ها در دادگستری استان های سیستان و بلوچستان، گیلان و اردبیل فعالیت نموده اند. وکیل عابدین نژاد با تکیه بر علم و دانش خود دعاوی بسیاری را به نتایج مطلوب رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده از قبیل حضانت فرزندان و طلاق
 • قبول پرونده های راهنمایی و رانندگی، میراث فرهنگی و دیوان عدالت اداری
 • تخصص در دعاوی اختلاف کارگر و کارفرما، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان

آدرس: گیلان، تالش

نبی اسماعیلی

نبی اسماعیلی

جناب آقای اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه آزاد انزلی هستند. پروانه وکالت شماره 26213 صادره از قوه قضاییه متعلق به ایشان است که پس از کسب آن فعالیت های حقوقی خود را آغاز کردند. این وکیل با 12 سال سابقه وکالت دعاوی حقوقی و کیفری گوناگون، ثابت کردند توان وکالت در تمام عرصه ها را دارند. آقای نبی اسماعیلی در وکالت دعاوی شهرداری، ارث و میراث، مطالبه خسارت، اعسار، موجر و مستاجر تخصص ویژه دارند. کسب موفقیت های بسیار توسط ایشان سبب اخذ عنوان بهترین وکیل در تالش شده است.

تخصص و مهارت:

 • تدوین اجاره نامه ومبایعه نامه
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم کلیه قراردادها و اوراق قضایی مانند دادخواست ها و لوایح

آدرس: تالش، خیابان معین، ساختمان مهر۱۳، طبقه اول

مهین حبیبی نیا

مهین حبیبی نیا

سرکار خانم حبیبی نیا پس از دریافت مدرک کارشناسی حقوق، تحصیلات خود را در رشته حقوقی خصوصی تا مقطع فوق لیسانس ادامه دادند. ایشان همچنین مدرک لیسانس مترجمی زبان را نیز دارند و به همین دلیل در زمینه مذاکره و تنظیم قراردادهای خارجی نیز توانمند هستند. خانم حبیبی نیا حدود 7 سال است که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در استان گیلان و شهر تالش فعال هستند. ایشان توانسته اند با وکالت های قوی خود سابقه درخشانی را به ثبت رسانده و اعتماد و رضایت موکلین را جلب نموده اند. مسئولیت پذیری، تلاش، پشتکار و انصاف از ویژگی های بارز این وکیل خبره است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های ملکی مانند تملک آپارتمان ها و شهرداری
 • قبول وکالت کلیه پرونده ها حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده گوناگون
 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی به صورت تخصصی

آدرس: تالش، خیابان طالقانی، سه راه تختی، جنب مبل فروشی مهری، رو به روی فروشگاه ایرانیان

فاطمه فتحی نژاد

فاطمه فتحی نژاد

سرکار خانم فاطمه فتحی نژاد را می توان در دسته وکلای توانمند و مورد اعتماد مردم در تالش قرار داد. ایشان با تبحر خاص خود دعاوی کیفری و حقوقی مختلف را وکالت می نمایند. خانم فتحی نژاد با موفقیت های چشم گیر خود به عنوان بهترین وکیل در تالش شناخته شده اند. وکالت پرونده های خانواده، مهریه، طلاق، حضانت فرزندان، اختلاف در مالکیت، موجر و مستاجر، چک و سفته توسط ایشان پذیرفته می شود. این وکیل کاربلد، تمام تلاش خود را برای دفاع از موکل به کار می گیرند و به سوگند خود مبنی بر دفاع از حق پایبند هستند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قراردادها، مبایعه نامه ها و اجاره نامه ها
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری، غیر حضوری و تلفنی
 • تدوین و نگارش اوراق قضایی مختلف از جمله شکوائیه

آدرس: گیلان، تالش، ابتدای خیابان خرمشهر، جنب اداره ثبت اسناد و املاک تالش، ساختمان شیردل، طبقه اول

یاسر عزیزپور

یاسر عزیزپور

آقای عزیزپور جزو وکلای مورد اعتماد مردم در تالش هستند. ایشان پس از پایان تحصیلات حقوقی خود موفق به دریافت پروانه وکالت از قوه قضاییه شده و شروع به وکالت نمودند. جناب آقای عزیزپور در درصد بالایی از پرونده های تحت وکالت خود به پیروزی رسیده اند که این موضوع نشان دهنده توانمندی های این وکیل می باشد. ایشان در عرصه مشاوره هم موفق عمل کرده اند و بسیاری از دعاوی را به صلح و سازش رسانده اند. در کارنامه کاری این وکیل حاذق، همکاری با موسسات و شرکت های مختلف به چشم می خورد.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی مربوط به اراضی ملی
 • تنظیم قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی
 • تخصص در وکالت دعاوی ملکی، خانواده و ثبتی

آدرس: تالش، رو به روی خیابان سعدی، ساختمان جدیدی

قاسم مطهری

قاسم مطهری

جناب آقای قاسم مطهری از دیگر وکلای معروف در استان گیلان هستند که در حال حاضر در تالش فعال هستند. ایشان حدود 13 سال سابقه وکالت در دعاوی گوناگون حقوقی و کیفری را دارند که تعداد زیادی از آنها نیز به نتیجه مطلوب رسیده اند. این وکیل با اخلاق خوب، انصاف، صداقت و تلاش خود موفق شده اند اعتماد موکلین را جلب نمایند. آقای مطهری در برخی دعاوی مانند پرونده های خانواده و ملکی تسلط بیشتری بر قوانین دارند و نتایج بهتری را نیز کسب کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی تخصصی حضوری
 • ارائه مشاوره غیر حضوری و آنلاین
 • وکالت دعاوی حقوقی، کیفری و ثبتی مختلف

آدرس: تالش، خیابان امام (ره) خیابان ابوعلی سینا، مقابل شبکه بهداشت

ویژگی های بهترین وکیل در تالش

شناخت ویژگی های یک وکیل خوب در انتخاب درست وکیل موثر است. برای رسیدن به حقوق خود، باید وکیلی را در کنار خود داشت که در حیطه پرونده، سابقه کاری مفیدی داشته باشد که به دنبال آن تجارب خوبی را کسب نموده باشد. البته دست یابی به موفقیت در پرونده های قبلی وکیل نیز باید مورد توجه قرار بگیرد. طبعا، وکیلی که در درصد بالایی از دعاوی مشابه، پیروز شده باشد، راه اصولی پرونده را می شناسد. این وکیل می داند که از کدام قوانین در کجا و چگونه استفاده نماید تا خواسته های موکل خود را مطالبه نماید. از دیگر ویژگی های بهترین وکیل در تالش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دانش حقوقی: وکیل با استناد به قوانین است که می تواند حقوق موکل را اثبات نماید. لازمه این امر، معلومات حقوقی بالا و تسلط بر آن ها است.
 • فن بیان: مهم ترین ابزار یک وکیل، بعد از سواد و تجربه، زبان او است. وکیل با استفاده از فنون بیان قادر خواهد بود که دادگاه را به سمت و سویی سوق دهد که به نفع موکل باشد.
 • جسارت: شجاعت و جسارت از دیگر ویژگی های یک وکیل توانا است. ترس سبب کاهش توانایی ها و کسب نتیجه عکس خواهد شد. خصوصا که برخی دعاوی به ویژه پرونده های کیفری، با مشکلات و موضوعات پیچیده و خطرناکی همراه هستند.
 • مهارت مذاکره: توانایی مذاکره و ایجاد توافقات گوناگون از مواردی است که به موفقیت وکیل کمک می کند. لازم است که وکیل با فنون مذاکره آشنایی داشته باشد.
ویژگی های بهترین وکیل در تالش

مشاور حقوقی چه کاری انجام می دهد؟

بسیاری از افراد با این سوال رو به رو می شوند که مشاور حقوقی به چه کسی گفته می شود و وی چه کاری انجام می دهد. باید بگوییم یک مشاور حقوقی نیز مانند وکیل دارای تحصیلات دانشگاهی در رشته حقوق است و به همین دلیل بر قوانین حوزه های مختلف احاطه دارد. اما این فرد به این دلیل که پروانه وکالت ندارد، نمی تواند در دادگاه حضور یابد.

همان طور که از نام مشاور حقوقی مشخص است، این فرد به ارائه مشاوره و راه حل های مختلف به موکل می پردازد. مشاو حقوقی در آزمون مشاوران حقوقی شرکت می نماید. هزینه مشاوره بسیار کمتر از هزینه وکیل است، بنابراین مراجعه به این افراد برای کسانی که توانایی پرداخت هزینه وکیل را ندارند، بسیار مناسب می باشد. موکلین می توانند از مشاورین برای دریافت راهنمایی در مسیر پرونده و همچنین تنظیم اوراق قضایی کمک بگیرند.

کلام آخر

وکیل به عنوان نماینده افراد حقیقی و حقوقی به دفاع از آن ها در برابر قانون می پردازد. این فرد باید بتواند از قوانین حقوقی و مدنی استفاده نماید و حقوق موکلین را اثبات نماید. بهترین وکیل در تالش باید اصول مربوط به شغل وکالت را رعایت کند. وی باید تمام تلاش خود را برای کسب نتیجه دلخواه موکل انجام دهد اما تضمینی را در این خصوص ارائه ننماید. وکیل باید باسواد، با تجربه، جسور و صادق باشد و با فنون مذاکره هم آشنا باشد. مشاوران حقوقی هم افرادی هستند که می توان از دانش حقوقی آن ها در مسیر پرونده استفاده نمود و هزینه کمتری را هم پرداخت کرد. من و همه همکارانم در مجموعه وکیل چی در تلاش هستیم تا مطالب مفیدی را برای شما خوانندگان گرامی تهیه نماییم. از این که به جمع همراهان ما اضافه شدید سپاسگزاریم. لطفا نظرات خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا