وکیل

10 تا از بهترین وکیل در بروجرد⚡【سال1403】⚖️

هر فردی که یک بار به محاکم قضایی مراجعه کند، متوجه خواهد شد که تشکیل پرونده و پیگیری آن در این مراجع، امری تخصصی است. فردی که دانش کافی برای انجام این امورات را داشته باشد، وکیل دادگستری است. موکل باید با مشخصه های بهترین وکیل در بروجرد آشنا باشد تا بتواند دست به یک انتخاب درست بزند. از طرف دیگر آگاهی از تاثیر حضور بهترین وکیل در نتیجه پرونده، سبب می شود موکل برای سپردن وکالت خود به وکیل مصصم شویم. تا انتهای این مطلب از سایت وکیل چی با ما همراه باشید.

مشخصه های بهترین وکیل در بروجرد

با وجود وکلای بسیاری که امروزه در هر شهر و استانی فعالیت می کنند، انتخاب وکیل بسیار دشوار خواهد بود. آشنایی با مشخصات یک وکیل خوب، باعث می شود این انتخاب تا حدودی ساده تر شود. داشتن سابقه و تجربه، قطعا از بارزترین شاخصه های وکلا است اما در کنار این موارد باید به بسیاری از ویژگی های دیگر وکلا هم دقت نمود.

تخصص گرایی از مواردی است که در انتخاب وکیل تاثیرگذار است. در واقع، وکیلی که تلاش نموده است در برخی از حوزه ها به تخصص دست یابد، تمرکز خود را بر همان حوزه ها قرار داده و موفق تر عمل خواهد کرد. برخورد درست وکیل با موکلین و همچنین قاضی و پرسنل دادگاه از خصایلی است که به موفق شدن وکیل کمک می کند.

بهترین وکیل در بروجرد، همواره بهترین، سریع ترین و ارزان ترین روش ها را برای پیگیری پرونده انتخاب می کند. چنین وکیلی، تحت هیچ شرایطی درباره توانایی های خود و یا نتایج پرونده، غلو نمی کند. امانت داری هم از دیگر ویژگی هایی است که می توان از آن در شناسایی بهترین وکیل کیفری در خرم آباد استفاده کرد.

مشخصه های بهترین وکیل در بروجرد

مراحل کار بهترین وکیل بروجرد

وکیل در ابتدای مراجعه موکل، پرونده را مورد بررسی همه جانبه قرار می دهد. وی در خصوص نکات مبهم پرونده از موکل سوال می نماید تا به طور کامل در جریان پرونده قرار داشته باشد. سپس، در صورتی که پرونده در حوزه تخصصی او باشد، با مراجع در خصوص حق الزحمه، زمان مورد نیاز پرونده و شرایط آن صحبت می نماید. در صورت توافق کامل، قرارداد وکالت تنظیم شده و به امضا طرفین خواهد رسید.

بهترین وکیل در بروجرد، پس از آن که به طور رسمی، وکالت پرونده را به عهده گرفت، دادخواست های لازم را تدوین و ارائه می نماید. سپس، وی به جمع آوری مدارک و مستندات برای اثبات حقوق موکل و دفاع از آن ها مشغول می شود. وکیل بروجرد در جلسات دادگاه حاضر شده و دفاعیات لازم را به محضر دادگاه تقدیم می نماید. در صورت صدور حکم مخالف، وکیل باید دادخواست  تجدید نظر را مطرح و پیگیری نماید. در واقع، هر اقدامی که منجر به دفاع از موکل و کمک به وی باشد، در مراحل کار وکیل قرار دارد.

10 تا از بهترین وکیل در بروجرد را بشناسید!

مجید کوشکی نوری مطلق

مجید کوشکی نوری مطلق

جناب آقای نوری از وکلای خوب استان لرستان و شهر بروجرد هستند. ایشان دارنده پروانه وکالت شماره 155 از کانون وکلا هستند و سال ها است در وکالت دعاوی مختلف فعالیت دارند. آقای مجید کوشکی نوری مطلق توان وکالت در همه حوزه ها را دارند اما در بخش املاک و حقوق بین الملل بر قوانین مسلط تر هستند. ایشان به دلیل اخلاق خوب، تعهد و مسئولیت پذیری در بین مردم به محبوبیت رسیده اند. وکیل نوری امکان دریافت مشاوره های غیر حضوری را نیز برای مراجعین خود فراهم نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های مهاجرت و تابعیت
 •  وکالت پرونده های مالی و تجاری مانند مناقصات، چک و سفته
 • پذیرش دعاوی ملکی از قبیل ثبت اسناد و املاک و جهاد کشاورزی

آدرس: لرستان، بروجرد، بلوار بهار، خیابان دکتر فاطمی

محمد دشتبانی روزبهانی

محمد دشتبانی روزبهانی

از وکلای مورد اعتماد در استان لرستان می توان از آقای محمد دشتبانی روزبهانی نام برد.  ایشان دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق جزا و جرم شناسی هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم بروجرد مشغول می باشند. پروانه وکالت درجه یک به شماره 181 صادره از کانون وکلا متعلق به ایشان است. ایشان در خصوص ارائه مشاوره های حقوقی هم موفق عمل نموده و نتایج  چشم گیری را به دست آورده اند. آقای دکتر دشتبانی 4 کتاب تالیفی و 3 مقاله همایش ملی را در سابقه خود دارند. ایشان همچنین به زبان انگلیسی و عربی نیز مسلط هستند و عنوان بهترین وکیل در بروجرد را به خود اختصاص داده اند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی کلاهبرداری، جعل، تقلب و تزویر
 • قبول پرونده های نشر اکاذیب، هتک حرمت و ایجاد مزاحمت
 • پذیرش پرونده های ملکی مانند خرید و فروش اموال غیر منقول

آدرس: بروجرد، حافظ جنوبی، رو به روی دادگستری سابق، نبش کوچه امیریان، پلاک 2

شهربانو محمدی

شهربانو محمدی

سرکار خانم شهربانو محمدی از دیگر وکلای شناخته شده در بروجرد هستند. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند که موفق به دریافت پروانه وکالت درجه یک شده اند. خانم محمدی توانسته اند با دانش، شکیبایی و مهارت خود درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت آن ها را به عهده گرفته اند را با موفقیت به پایان برسانند. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط ایشان هم منجر به حل و فصل بسیاری از مشکلات مردم شده است. وکالت پرونده های خانواده و هویت قانونی، کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع، دعاوی اموال منقول مانند خودرو و جواهرات در تخصص ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم اوراق قضایی مانند دادخواست
 • نگارش قراردادها، اظهارنامه ها و مبایعه نامه ها
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری گوناگون

آدرس: لرستان، بروجرد، خیابان حافظ شمالی، کوچه خوبان، ساختمان پزشکان حافظ، طبقه دوم

امیر پارسا

امیر پارسا

آقای پارسا وکیل پایه یک دادگستری فعال در استان لرستان و شهرستان بروجرد می باشد. ایشان دارای تحصیلات کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و پروانه وکالت پایه یک می باشند. جناب آقای امیر پارسا همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان هستند که موفق به کسب رتبه تک رقمی در آزمون وکالت شده اند. ایشان با تکیه بر هوش، ذکاوت و تسلط خود بر قوانین حوزه های مختلف توانسته اند موفقیت های قابل قبولی را به دست آورند. بسیاری از مراجعین به کمک راهنمایی های حقوقی ایشان توانسته اند مشکلات خود را حل و فصل کنند و به همین دلیل از عملکرد ایشان راضی هستند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند داخواست ها و لوایح
 • وکالت در دعاوی خانواده، طلاق توافقی و استرداد جهیزیه
 • تخصص در دعاوی مالی و تجاری مانند فاکتور، رسید عادی و برات

آدرس: بروجرد، میدان رازان، خیابان شهدا، انتهای زیرگذر، سمت چپ، کوچه افشار

نوید فتح الهی

نوید فتح الهی

جناب آقای نوید فتح الهی کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و دانشجوی دوره دکترای حقوق می باشند. ایشان پروانه وکالت خود به شماره 49430 را از قوه قضاییه دریافت کرده اند. آقای فتح الهی چندین سال است که به ارائه خدمات حقوقی در بروجرد مشغول هستند و پیروزی های ارزشمندی را در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری کسب کرده اند. ایشان چندین سال در دانشگاه آزاد بروجرد به عنوان مدرس فعالیت کرده اند. آقای دکتر فتح الهی توانسته اند عنوان بهترین وکیل در بروجرد را به خود اختصاص دهند. درصد بالای موفقیت های ایشان گواه سواد بالا و تجارب ارزشمند ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده مانند مهریه و اجرت المثل
 • تخصص در پرونده های جرایم رایانه ای، کلاهبرداری اینترنتی و هک
 • قبول دعاوی مربوط به اعمال منافی عفت مانند روابط نامشروع، خمر و زنا

آدرس: بروجرد، خیابان شهدا، کوچه منیری، ساختمان کاج، طبقه 5

مراد بیرانوند

مراد بیرانوند

ایشان نیز یکی دیگر از وکلای با تجربه و کارکشته هستند که در بروجرد مشغول به فعالیت هستند. آقای مراد بیرانوند دارنده پروانه وکالت پایه یک و عضو کانون وکلای استان لرستان می باشند. ایشان وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری  را می پذیرند اما در زمینه پرونده های ملکی تخصص دارند و بر قوانین این بخش مسلط تر هستند. ایشان در کنار وکالت در بخش ارائه مشاوره های حقوقی هم موفق عمل کرده اند و توانسته اند رضایت موکلین را جلب نمایند. حسن خلق، صداقت، تعهد، عدالت و تلاش برای احقاق حق از خصوصیات این وکیل مجرب است.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و خانواده
 • تنظیم اوراق قضایی مانند دادخواست ها و شکوائیه ها
 • تخصص در تنظیم اظهارنامه، مبایعه نامه و اجاره نامه

آدرس: لرستان، بروجرد، خیابان بهار، مجتمع الماسی، طبقه یک، واحد 2

تاثیر حضور بهترین وکیل در بروجرد بر نتیجه پرونده

وکیل نقش بسیار پر رنگ و موثری در نتیجه پرونده خواهد داشت. برخی افراد بنا به دلایل مختلف از جمله هزینه وکیل، تمایلی به مراجعه به وکیل ندارند. این تصمیم ممکن است منجر به تضییع حقوق این افراد شود. آشنا شدن با تاثیرات مثبت حضور وکیل در پرونده، می تواند افراد را برای مراجعه به وکیل مصمم نماید.

مسلما وکیل تعداد زیادی پرونده مشابه پرونده ما را دیده و حتی آن ها را با نتیجه مطلوب وکالت نموده است. این امر سبب قرار گرفتن پرونده در مسیر درست می شود که در نتیجه آن روند دادرسی در مدت زمان کمتری به سرانجام می رسد. عدم نیاز به حضور موکل در دادگاه نیز باعث صرفه جویی در زمان و انرژی موکل می شود.

حضور وکیل منجر به ایجاد یک نگرش مثبت در قاضی و دادگاه خواهد شد. از طرف دیگر موکل احساس آرامش داشته و از استرس و نگرانی دور است. مجموعه این عوامل، شانس موفقیت موکل در پرونده را افزایش می دهد. در نتیجه، هزینه ای که موکل بابت وکیل پرداخت می کند از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می شود.

تاثیر حضور بهترین وکیل بروجرد بر نتیجه پرونده

مشکلات شغل وکالت

شغل وکالت از جمله شغل های محبوب و پر طرفدار است. این شغل دارای پرستیژ کاری بالایی است و می تواند بسیار پر درآمد هم باشد، اما مشکلات خاص خود را نیز دارد. وکلا، بازنشستگی قانونی ندارند، مگر این که خود تصمیم بگیرند دیگر به این شغل ادامه ندهند. در واقع نداشتن بیمه از بزرگ ترین مشکلات این شغل می باشد.

برای یک وکیل هر چند خبره نیز باشد، تضمینی برای وجود پرونده های بعدی وجود ندارد. در نتیجه این شغل همان قدر که می تواند درآمد خوبی داشته باشد، ممکن است بیکاری و کم کاری هم داشته باشد. خطرات و تهدیدهای بسیاری برای وکلا وجود دارد، به خصوص در مورد پرونده های کیفری که شامل جرم و مجازات های سنگینی هستند.

کلام آخر

برای ساده شدن انتخاب وکیل باید با ویژگی های وکلای خوب و موفق آشنا شد و آن ها را در وکلای اطراف جستجو کرد. بهترین وکیل در بروجرد باید در کنار داشتن سواد و تجربه، اخلاق خوب، صداقت و امانت داری نیز داشته باشد. وی باید در ابتدا پرونده را بررسی کند و در صورت توانایی وکالت آن را قبول کند. انجام کلیه امورات لازم برای به نتیجه رساندن دعاوی، جزو وظایف وکلا است. حضور یک وکیل در انواع پرونده ها، می تواند احتمال پیروزی را افزایش داده و در زمان موکل نیز صرفه جوی کند. تلاش کردیم اطلاعات مفیدی را در خصوص وکلا در اختیار شما خوانندگان گرامی قرار دهیم و برخی از وکلای توانمند را به شما معرفی کنیم. از این که در سایت وکیل چی همراه ما هستید از شما کمال تشکر را داریم. شما عزیزان می توانید نظرات و پیشنهادات خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا