وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران⭐【سال1403】⚖️

طبق گزارشات پلیس راهور تهران بزرگ، نرخ تصادفات با روند صعودی رو به رو است. به طوری که هر ساله شاهد تصادفات کوچک و بزرگ بسیاری در سطح استان تهران هستیم. در اکثر این تصادفات خسارت های مالی و جانی جبران ناپذیری به وجود می آید. برای اینکه حقوق طرفین ضایع نشود، قانون گذاری در این زمینه مثمر ثمر واقع شده است. پیگیری پرونده های این چنینی بر عهده وکیل شخص متشاکی و شاکی می باشد. با شناخت 10 تا از بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران در هنگام بروز حوادث رانندگی می توان از خدمات آن ها استفاده کرد.

چه موقع به وجود وکیل نیاز است؟

بسیاری از افراد زمانی که در جریان روال قانونی پرونده تصادف خود قرار می گیرند، هیچ دانشی مبنی بر دستیابی به حق و حقوق خود ندارند. با اختیار کردن یک وکیل زبده به عنوان نماینده خود، مدعی اجرای عدالت در دستیابی به حقوق خویش شوید. اقشار مختلف در برابر قانون یکسان بوده و چه شاکی یا متشاکی اجازه دفاع، مطالبه گری، ارائه دلیل و مدرک همچنین رفع اتهام را دارند. بهترین وکیل حقوقی در تهران باید ویژگی هایی مانند راستگویی، بی باکی، جزیی نگری، توانایی تفکر و تحلیل، تسلط بر قوانین، رازدار، قابل اعتماد و مدافع عدالت را داشته باشد.

بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران کیست؟

پیش از هر چیز با مفهوم وکیل تصادفات رانندگی باید آشنا بود. وکیل حوادث رانندگی شخصی است که در رشته حقوق تحصیل کرده و سابقه کاری درخشانی در خصوص رسیدگی به امورات تصادفات دارد. در تصادفات کوچک با جبران خسارت وارده به طرفین و جانب داری پلیس راهنمایی و رانندگی حل مشکلات و اختلافات میسر می شود. اما در پرونده های کلان که خسارت مالی یا جانی دشواری بر جای گذاشته مشاوره و راهنمایی بگیرند. بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران وظایف خود را دانسته و با اعتماد به نفس و بردباری در فرآیند پیگیری پرونده قرار می گیرد.

شغل وکالت بسیار حساس بوده و تخصص و مهارت می خواهد. کوچک ترین بی توجهی و کاستی مسیر برقراری عدالت را منحرف می کند.وکیلی که به عنوان نماینده انتخاب می کنید باید دلسوزانه و مسئولانه تا انتهای مسیر پرونده شما را همراهی کند. جزییات سانحه تصادف و اتفاقات پیش آمده را مرور کرده و با تحلیل علمی به جواب منطقی دادگاه برسد. وکلا برای هر گفته خود در دادگاه باید مدارک داشته و بر اساس آن اظهارات موکل خویش را بازگو کنند. مسلما پرونده های تصادفات رانندگی جو متشنجی داشته و با نزاعات همراه است. توانایی مدیریت بحران از دیگر خصوصیات یک وکیل موفق است.

بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران کیست؟

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران را بشناسید!

امیر رضا آتش پیکر

امیر رضا آتش پیکر

آقای آتش پیکر وکیل پایه یک دادگستری می باشند. سابقه وکالت در پرونده های حوادث موجب شناخت شدن ایشان به عنوان بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران شده است. ویژگی های بارز این وکیل صداقت، دقت، ذکاوت، مهارت دفاع و امانت داری است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در  رسیدگی به پرونده های تصادفات و سوانح رانندگی
 • وکالت در کلیه زمینه های حقوقی، کیفری، ملکی، مالی و تجاری

آدرس: تهران، نیاوران، خیابان عمار، پلاک 24، واحد 305

محمد امینی بینش

محمد امینی بینش

ایشان وکیلی خبره و با مهارت در حوزه تصادفات رانندگی بوده و سوابق کاری شان نشان دهنده این امر است. وکیل پایه یک دادگستری آقای محمد امینی بینش با موفقیت در اغلب پرونده های واگذار شده توانسته اند بیشترین رضایت موکلین خود را جلب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 •  مهارت در حل پرونده های تصادفات و دیه
 • وکالت در دعاوی بانکی، تجاری، کیفری، ثبتی

آدرس: تهران، منطقه 5، محله فردوس، بلوار فردوس شرق، جنب آیریک سنتر شمالی، نبش کوچه درختی، پلاک 309، واحد

محمد تقی زاده

محمد تقی زاده

ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه مطرح دولتی علامه طباطبایی تهران هستند. دکتر تقی زاده عضو کانون وکلای دادگستری مرکز بوده و جزو بهترین وکیل چک در تهران می باشند. به واسطه تجربه ای که در بررسی دعاوی مربوط به تصادفات رانندگی داشته اند، درصد بالایی از موکلین شان از نتایج پرونده رضایت دارند. از خصوصیات اخلاقی محمد تقی زاده می توان به شجاعت، رازداری، مسئولیت پذیری، شکیبایی و تلاشگری اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت پرونده های کلان
 • بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران
 • ارائه مقالات علمی- پژوهشی در همایش های داخل و خارج
 • تنظیم قرارداد های تجاری- بازرگانی و هرگونه شکوائیه، دادخواست و لوایح

آدرس: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک 116،ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد 4

شماره تماس: 09121722464- 02186129690

امید شاه مرادی

امید شاه مرادی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه 23000 هستند. آقای شاه مرادی موفق به کسب رتبه 81 کانون وکلای دادگستری مرکز شده و حوزه اصلی فعالیت شان تصادفات رانندگی است. آقای امید شاه مرادی دارای گواهینامه بررسی قوانین تجاری، گواهینامه مذاکره بازرگانی و دیپلماسی همچنین گواهینامه داوری می باشند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • وکالت دعاوی تصادفات رانندگی و دیه
 • وکالت حقوقی، کیفری، مالی، ملکی و خانواده

آدرس: تهران، آریاشهر، بین فلکه اول و دوم صادقیه، ابتدای شهدای صادقیه جنوبی، جنب رستوران پاییز، پلاک 41، واحد 4

نسترن زمانی پور

نسترن زمانی پور

بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران با سابقه 10 ساله وکالت، خانم زمانی پور می باشند. درصد بالایی از پرونده های ایشان با موفقیت همراه بوده و سابقه درخشانی را برای ایشان به وجود آورده است. خانم نسترن زمانی پور وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه 20310 در کلیه امور وکالتی حقوقی تجربه دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم انواع قرارداد ها، شکوائیه و دادخواست ها
 • متخصص در امور ملکی، کیفری، خانواده، جرائم سایبری و خانواده

آدرس: تهران، میدان رسالت، خیابان هنگام، خیابان طاهرخانی، پلاک 100، واحد 7

پوریا نادری

پوریا نادری

آقای نادری وکیل پایه یک دادگستری با پروانه وکالت به شماره 69936 می باشند. سابقه وکالت ایشان به بیش از 10 سال می رسد. پوریا نادری از بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران خدمات حقوقی به افراد ارائه می دهند. ایشان عدالت خواه، مدافع حق، راستگو، جسور و نکته بین هستند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • کارآزموده در زمینه های حقوقی و کیفری
 • تبحر در حل دعاوی حوادث رانندگی، دیه و جبران خسارت مالی

آدرس: تهران، میدان تجریش، ابتدای خیابان فناخسرو، پلاک 16 طبقه اول

احمد روحانی

احمد روحانی

پروانه وکالت ایشان به شماره 30136 ثبت شده است. آقای احمد روحانی فارغ التحصیل کارشناسی حقوق از سال 1384 وکالت خود را شروع کردند. این وکیل از بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران به حساب می آیند. بسیاری از دعاوی حقوقی با تدبیر و راهنمایی ایشان با صلح و موفقیت ختم شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • پیگیری دعاوی حقوقی، دعاوی خانوادگی و کیفری
 • وکالت دعوای تصادفات و حوادث کلان و جنجالی

آدرس: تهران، بلوار فردوس، جنب خیابان ابراهیمی، پلاک 89، طبقه سوم

احسان عابدین

احسان عابدین

ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل و عضو کانون وکلای دادگستری تهران هستند. آقای احسان عابدین در رزومه 10 ساله خود وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده را به ثبت رسانیده اند. مهم ترین خصیصه ایشان منصف بودن، مداومت، تلاش و درستکاری است. پیروزی پرونده های واگذار شده به این وکیل سبب شهرت یافتن ایشان به عنوان بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم قرارداد ها، دادخواست ها و شکوائیه ها
 • متخصص دعاوی تصادفات رانندگی و جرایم آن
 • وکالت امور مختلف حقوقی، کیفری، خانوادگی و مالی

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو غربی، پلاک 11، ساختمان پزشکان سینا، طبقه دو و نیم، واحد 17

حمید احمدی راد

حمید احمدی راد

دکتر حمید احمدی راد با شماره وکالت 11879 وکیل پایه یک دادگستری مشغول به کار است. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری مرکز بوده و در زمینه های مختلف حقوقی تجربه دارند. ویژگی های شخصیتی این وکیل در پیشرفت کاری شان بی تاثیر نبوده و باعث رضایتمندی موکلین شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت دعاوی مربوط به تصادفات
 • تخصص در امور حقوقی، کیفری، خانواده، حقوق عمومی، حقوق خصوصی و نظامی

آدرس: تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نبش بیمارستان تهران کلینیک، کوچه آزادگان، پلاک 9، واحد 16

مریم عرب رحمتی پور

مریم عرب رحمتی پور

شماره پروانه خانم رحمتی پور 20004 ثبت شده است. خانم مریم عرب رحمتی پور وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز از بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران هستند. ایشان 12 سال سابقه وکالت دارند و از سال 1388 به عرصه وکالت پا نهادند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تبحر در رسیدگی به شکایات و امور حوادث رانندگی
 • وکالت دعاوی خانواده، طلاق، مالیاتی، دیه، تجاری، شهرداری و …

آدرس: تهران، میدان فاطمی، نرسیده به ولیعصر، کوی غزالی، پلاک 10، طبقه اول، واحد 3

نقش وکیل در دعاوی تصادفات رانندگی در تهران

هر کسی در شغل و حوزه فعالیت خودش از علم و دانش آن کار با خبر است. شغل وکالت هم این چنین بوده و افراد معمولی مهارت وکلا را ندارند. طبیعی است که برای ورود به هر زمینه ای باید دانش آن را کسب کرده سبب از تجربه مهارت کافی به دست آورد. حوادثات رانندگی گاهی منجر به مرگ فرد یا افرادی می شوند. در پرونده های کیفری وکیل باید با درک موضوع شکایت به آن رسیدگی کند. در این مسیر تنها علم و تحصیلات تعیین کننده نیست، بلکه تجربه های قبلی هم تاثیرگذار هستند.

مشاوره های یک وکیل متخصص دعاوی کیفری را به صورت پیش بینی شده به جلو می راند. معمولا بهتر است که مشاوره قبل از برگزاری جلسات دادگاه باشد. موکلین با رو راستی وکیل خود را در جریان اتفاقت پیش آمده گذاشته و دفاعیات خود را بیان می کند. وکیل با سنجش موضوع از جوانب حقوقی و کیفری در ابتدا سعی به جبران خسارت می کند. اگر شاکی یا متشاکی عدم موافقت خود را اعلام نمایند؛ پرونده در مراحل قضایی بررسی می شود. 

در دادگاه با توجه عمدی یا غیر عمدی بودن  وقایع رانندگی حکم صادر می شود. اگر تصادفات رانندگی سبب فوت، نقص عضو و جراحات مجرم افزون به پرداخت دیه مورد مزاجات قانونی قرار می گیرد. اگر دعاوی تصادفات رانندگی تنها به خسارت مالی ختم شده باشد، فرد خاطی باید جرایم تعیین شده توسط دادگاه را پذیرفته و انجام دهد. وکیل با دلیل و برهان تقاضا عفو یا تخفیف در مجازات می دهد. علت و معلول های  بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران باید بر پایه عقل و قانون باشد تا موثر واقع شود.

نقش وکیل در دعاوی تصادفات رانندگی در تهران

هزینه های دریافت خدمات وکیل تصادفات در تهران

با شرایط نامناسب شاکی و متشاکی پیگیری پرونده تنها بر پیچیدگی های موضوع می پردازد. در نهایت ممکن است حق یکی از طرفین پایمال شود. وکیل نماینده خوب اختیار کردن علاوه بر نتیجه رضایت بخش، باعث کاهش تنش های ناشی از پیگیری پرونده و دعوای حاصل از آن می شود. برخی به علت عدم توانایی پرداخت هزینه های وکالت از دریافت خدمات حقوقی خودداری می کنند.

در واقع هزینه واگذاری پرونده به وکیل حرفه ای با توجه به مزایا آن کثیر نیست. به طور معمول هزینه های تصادفات رانندگی هنگفت بوده و غالبا به همراه پرداخت جریمه نقدی می شود. اما هیچ مقدار مشخصی برای آن وجود ندارد. در صورت وکیل گرفتن تا حدودی این هزینه ها کاهش یافته و دوره دادرسی پرونده نیز کوتاه تر می شود.

هزینه هایی که متوجه سوانح رانندگی می شوند عبارتند از:  حق الوکاله وکیل، هزینه های ناشی از سفر و انجام امور توسط وکیل، هزینه دادرسی، هزینه دادخواست، هزینه رسیدگی به دعاوی و اعتراض به احکام، هزینه های تنظیم شکایت نامه، در صورت مقصر شناخته شدن پرداخت وجه نقدی تعیین شده از طرف دادگاه به عنوان دیه یا خسارت و سایر هزینه ها که عوامل متفاوتی مانند طولانی شدن زمان دادرسی و دشواری پرونده بر افزایش آن ها نقش دارند.

کلام آخر

سایت وکیل چی با هدف معرفی 10 تا از بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران در تلاش برای افزایش اطلاعات کاربران گرامی و همچنین راهنمایی آن ها در انتخاب وکیل با مهارت بوده است. در این مقاله به نقش وکلا، مسئولیت مدنی تصادفات، روال پیگیری پرونده، هزینه های احتمالی و شناخت بهترین وکلای تصادفات تهران پرداختیم. امیدواریم از این مطالب راضی بوده باشید. ما را با پیام های انتقادی و پیشنهادی خود در جهت بهتر کردن سایت خرسند کنید.

آیا دیه شکستگی و جراحات در ماه های حرام مانند دیه دو برابر می شود؟

خیر دیه دو برابری فقط در مورد فوت اعمال می گردد.

آیا مدل ماشین در افت قیمت خودرو در تصادف تاثیر گذار است؟

بله در صورتی که 5 تا 6 سال از سال ساخت خودرو گذشته باشد شامل افت قیمت می شود. به طور کل بر اساس نظر کارشناس و خسارت وارده افت قیمت تعیین می شود.

اگر در تصادف غیر عمد خانواده متوفی از فرد خاطی شاکی نباشند حکم دادگاه چیست؟

اغلب با توجه به غیر عمدی بودن و رضایت اولیا شاکی حکم پرداخت دیه و حبس داده می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 12 =

دکمه بازگشت به بالا