وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران❤️【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران را به شما معرفی کنیم پس با ما همراه باشید. پیشرفت تکنولوژی و اینترنت اگرچه موجب توسعه و پیشرفت جوامع شده است اما متاسفانه این مورد موجب شده تا افرادی سو استفاده گر مرتکب جرایمی با رایانه و در فضای اینترنت شوند و از این طریق نظم عمومی جامعه دچار اختلال گردد. لذا در نظام حقوقی ما برای جرایم رایانه ای قوانین خاصی به تصویب رسیده است و به دلیل جدید بودن این جرائم در صورتی که به عنوان متهم و یا شاکی درگیر این پرونده ها شده اید حتما از بهترین وکیل جرایم رایانه ای کمک بگیرید.

بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران چه کسی است؟

وکیل جرایم رایانه ای در واقع بهترین وکیلی است که به صورت تخصصی در زمینه جرائم رایانه ای و اینترنتی فعالیت می کند و تسلط کافی بر این دعاوی و قوانین مربوط به آن دارد. بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران علاوه بر قوانین حقوقی، اطلاعات کافی در مورد هرگونه جرمی که از طریق رایانه و فضای اینترنت صورت می گیرد را داشته و توانایی ارائه مدارک و ادله کافی در حیطه فضای مجازی به منظور دفاع از حقوق موکل خود را دارد.

ویژگی های بهترین وکیل جرایم رایانه ای

بهترین وکیل سایبری در تهران براساس نوع تخصص خود در پیگیری پرونده های جرائم رایانه ای باید از ویژگی های ذیل برخوردار باشد:

 • بهترین وکیل جرایم رایانه ای باید دانش و تخصص کافی در تنظیم لایحه و دادخواست براساس موازین قانونی را داشته باشد و با حضور در جلسات دادرسی و فن بیان و نفوذ کلام بتواند نظر قاضی را جلب نماید.
 • از دیگر ویژگی های بهترین وکیل جرائم رایانه ای جمع آوری اطلاعات لازم در کوتاه ترین زمان ممکن است زیرا ارائه مدارک در این نوع جرایم به مهارت و تخصص بالایی نیاز دارد که زمان بر می باشد.
 • بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران با عملکردهای مختلف رایانه ای و اینترنتی آشنایی کامل داشته و قادر است مدارک لازم برای پیگیری پرونده را به راحتی به دست آورد.
 • سایر ویژگی های بهترین وکیل که در حوزه جرایم سایبری فعالیت دارد شجاعت، وجدان کاری، وقت شناسی و صبوری است.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

انواع جرایم رایانه ای

با پیشرفت تکنولوژی و استفاده هر چه بیشتر افراد از وسایل این پیشرفته مانند موبایل و کامپیوتر حوزه جدیدی به جرایم با نام جرایم رایانه ای اضافه گردیده است. این جرایم جزو انواع جدید و چالش برانگیز جرایم گشته اند که با توجه به عدم امکان حذف استفاده از تکنولوژی امکان از بین رفتن این جرایم هم وجود ندارد. جرایم رایانه ای همان طور که از نام آن ها پیدا است به جرایمی گفته می شود که با استفاده از کامپیوتر رخ می دهند. در حال حاضر جرایم این دسته به سه نوع جرایم خرابکاری، جرایم رایانه ای کلاهبرداری و همچنین جرایم رایانه ای جاسوسی تقسیم می شوند.

در این نوع افعال، مجرمان سعی می کنند از طریق کامپیوتر و فضای مجازی اطلاعات شخصی افراد را به دست آورده و از این طریق به کلاهبرداری، جاسوسی و یا سوء استفاده از افراد بپردازند. یکی از مهم ترین بخش های مربوط به این جرم، هک کردن سیستم دیگران و انجام جرایم اقتصادی رایانه ای است. این حوزه از جرایم هر روز در حال گسترش است و توسط پلیس سایبری پیگیری می شود. این جرایم شامل دسترسی غیر مجاز به دستگاه های پردازش داده دیگران، جاسوسی از افراد، سرقت از آن ها، کلاهبرداری از طریق دست کاری کردن سیستم پردازش داده و حتی سرقت خدمات افراد خواهد بود.

10 تا از بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران را بشناسید!

سرکار خانم فاطمه میر

سرکار خانم فاطمه میر

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.

ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها جرایم رایانه ای و سایبری را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای به نام و متخصص در جرایم رایانه ای و سایبری وکالت انجام می‌دهند.

تخصص و‌ مهارت:

 • وکالت در دادسرا و دادگاه تخصصی
 • در جرایم رایانه ای
 • وکالت تخصصی در دعاوی ارز دیجیتال (معاملات فیوچر و آتی کریپتو کارنسی معاملات کریپتوکارنسی)
 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور و دادگاه های تجدید نظر
 • وکالت تخصصی در جرایم کارکنان دولت
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در دعاوی کلاهبرداری، اختلاس، ارتشا ،جرایم سایبری ،جرایم مالیاتی، پول شویی‌، قاچاق کالا و ارز، جرایم بانکی، جرایم بیمه، اخلال در نظام صادراتی کشور، جرایم گمرکی، جرایم بورسی، اخلال در نظام پولی و بانکی، اخلال در نظام تولیدی کشور، ربا و ربا خواری

برخی از پرونده ها مهم:

 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکالت تخصصی در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه- ۱۴۸ کیلو هروئین -وکالت در پرونده بزرگ تولید مواد مخدر صنعتی در کشور – وکالت حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و صد ها پرونده کلان دیگر ..
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری

آدرس دفتر: تهران، خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک دفتر وکالت خانم فاطمه میر

جهت اعطای وکالت به خانم فاطمه میر و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09123829850

تلفن دفتر: 02188793415

دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده ، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران ، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین ، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های جرائم رایانه ای و پرونده های متعددی در این زمینه دادسرای جرائم رایانه ای ناحیه 31 تهران در دست اقدام دارند.

صبر ، حسن سابقه ، صداقت ، پاسخگویی ، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده ، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران ( شهید بهشتی ) پیش از انقلاب می باشد و بیش از 50 سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست ، شکواییه ، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی ، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌ های زیر تماس برقرار نمایید :

تلفن همراه دکتر محمد تقی زاده بهترین وکیل ایران جهت اخذ مشاوره تلفنی : 09121722464

شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری : 02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر وکالت : تهران ، بلوار اصلی سعادت آباد ، نبش خیابان 32 ، پلاک 116 ، ساختمان خانه سبز ، طبقه دوم ، واحد 4

محسن حاجی سلطانی

محسن حاجی سلطانی

محسن حاجی سلطانی از وکلای پایه یک دادگستری در تهران هستند ایشان 6 سال سابقه وکالت دارند و در حوزه دعاوی کیفری، خانواده و جرایم رایانه ای دارای تخصص می باشند و به این دعای رسیدگی می کنند و به عنوان یکی از بهترین وکیل جرئم رایانه ای در تهران نیز معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد مجموعه حقوق

آدرس: تهران، خیابان پاسداران، بین بوستان 9 و 10، ساختمان پاسارگاد، پلاک 289، طبقه 2، واحد 4

محمد جعفری

محمد جعفری

محمد جعفری وکیل پایه یک جزو بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران معرفی می شوند که در زمینه دعاوی  خانواده، ملکی، کیفری و جرائم رایانه ای به صورت تخصصی فعالیت دارند و در زمینه ارائه مشاوره به صورت حضوری و غیر حضوری نیز فعال می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قیصر، نبش کوچه 18، پلاک 45، واحد 7

فرانک شبانی

فرانک شبانی

فرانک شبانی وکیل پایه یک دادگستری با 7 سال سابقه وکالت یکی از بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران می باشند که باتسلط و اشراف کامل بر قوانین مربوط به این دعاوی توانسته اند به بهترین نحو ممکن از موکل خود در دادگاه دفاع کرده و پرونده را به نتیجه موفقیت برسانند.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز قوه قضایی
 • وکیل موسسه باران عدالت امید
 • مشاور حقوقی شرکت بازرگانی صنایع شیر ایران
 • کارشناسی ارشد حقوق و تجارت بین الملل

آدرس: تهران، شهرک اکباتان، فاز 2، بلوک 1، ورودی 1، طبقه 5، پلاک 69

رویا کرامتی

رویا کرامتی

رویا کرامتی وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند  ایشان در حوزه های حقوقی نظیر خانواده، کیفری، ملکی، جرایم رایانه ای و غیره فعال هستند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در دعاوی علیه شهرداری ها
 • وکالت در بانک شهر
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، خیابان پیروزی، روبروی مترو نبرد، طبقه فوقانی بانک توسعه تعاون

شماره تماس: 09356549017

مهشید خلیلی

مهشید خلیلی

مهشید خلیلی یکی از وکلای پایه یک در تهران هستند ایشان عضوکانون وکلای دادگستری تهران می باشند و موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی نیز شده اند و از دانش حقوقی بالایی در حوزه فعالیتی خود و پیگیری پرونده های کیفری، ملکی، جرایم رایانه ای و غیره برخوردار می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، اسلامشهر، خیابان مطهری، کوچه چهارم، پلاک 27

میثم حاج ابراهیمی

میثم حاج ابراهیمی

میثم حاج ابراهیمی وکیل پایه یک داگستری در تهران می باشند که در سال 1399 موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک از کانون وکلای دادگستری شدند و در زمینه پرونده های جرائم رایانه به صورت تخصصی فعالیت خود را شروع کردند و با 3 سال سابقه وکالت در این حوزه می توان ایشان را به عنوان یکی از بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران معرفی کرد.

تخصص و مهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: تهران، قیطریه، بلوار صبا، نبش خیابان شهید دهقانی (فاطمیه سابق)، پلاک 40، واحد 6

امیر مسعود نوعی

امیرمسعود نوعی

امیرمسعود نوعی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران می باشند. ایشان 7 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی را دارند و در پیگیری و رسیدگی به پرونده های جرائم رایانه ای به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاور حقوقی بانک ملی
 • مشاور حقوقی شرکت آ س پ
 • وکیل شرکت تابا الکترونیک
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: تهران، خیابان پیروزی، خیابان پرستار جنوبی، کوچه تیر، پلاک 12، واحد 1

یاسمین افشاری فرد

یاسمین افشاری فرد

یاسیمن افشاری فرد یکی از وکلای پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران هستند ایشان 4 سال سابقه وکالت در رسیدگی به پرونده های مختلف حقوقی از جمله دعاوی جرایم رایانه ای را دارند و با تسلط کامل بر قوانین درصد بالایی از این پرونده ها را به نتیجه رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کارشناس ارشد حقوق تجاری اقتصادی بین المللی
 • مسلط به زبان انگلیسی

آدرس: تهران، شهر ری، خیابان شهید محمد حسین یوسفی نژاد، کوچه شهید احمد سقفی فر، پلاک 24، طبقه سوم، واحد 16

رضا عبدالمحمد

رضا عبدالمحمد

رضا عبدالمحمد یکی از بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران هستند. ایشان در زمینه دعاوی مربوط به امور بانکی به صورت تخصصی فعالیت دارند و در این حوزه از تجربه و تبحر بالایی برخوردار می باشند و تاکنون درصد بالایی از پرونده های بانکی را پیگیری و حل و فصل کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق و تجارت بین الملل
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • مسلط به زبان فرانسه
 • مسلط به زبان انگلیسی برای انجام مذاکرات

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای کاشانی، بعداز بانک مسکن، پلاک 80، طبقه سوم، واحد 3

نحوه طرح دعوا در جرائم رایانه ای

برای طرح دعوا در خصوص جرایم رایانه ای می توانید با مراجعه حضوری و یا از طریق بهترین وکیل جرائم رایانه ای دادخواست شکایت خود را به همراه مدارک آن به دادسرای تخصصی ارائه دهید. این دادگاه بلافاصله برای تشکیل پرونده و رسیدگی به این جرائم اقدامات لازم را انجام خواهد داد.با توجه به این که این دعاوی از حساسیت بالایی برخوردار بوده و همچنین تخصصی بودن آن ها دادگاه بلافاصله به منظور بررسی و پیگیری و شناسایی عاملین ارتکاب جرم  موضوع را به پلیس فتا ارجاع می دهد. توصیه می کنیم این جرائم را حتما از طریق بهترین وکیل جرایم رایانه ای که از تخصص و تجربه لازم در این حوزه برخوردار است پیگیری نمایید زیرا در صورت عدم اثبات جرم در حکم افترا خواهد بود که برای شاکی ممکن است آثار سویی را در پی داشته باشد.

مجازات جرایم رایانه ای

جرایم رایانه ای هم مانند سایر جرم ها در قانون جرم انگاری شده اند و افرادی که اقدام به انجام چنین جرم هایی می نماید باید مجازات شوند. مجازات هایی که هر فرد مجرم در حوزه رایانه باید متحمل شود بسته به نوع و میزان جرمی است که مرتکب شده است.

کلاهبرداری رایانه ای مانند کلاهبرداری از افراد در نظر گرفته می شود و دارای مجازات حبس از یک سال تا چنج سال و همچنین پرداخت جریمخ نقدی خواهد بود. اگر فردی از طریق رایانه اقدام به سرقت اطلاعات افراد دیگر نماید مرتکب سرقت رایانه ای شده و مجازات وی هم از حبس به مدت 91 روز تا 1 سال و همچنین جریمه نقدی است. نوعی دیگر جرایم رایانه ای شنود غیر قانونی است. اگر شخصی به اطلاعات ارتباطی دیگران که محافظت شده هستند به صورت غیر قانونی دسترسی پیدا کند مرتکب این جرم شده و باید به مدت 6 ماه تا 2 سال حبس را تحمل کرده و یا جریمه نقدی پرداخت نماید.

نحوه طرح دعوا در جرائم رایانه ای

نحوه دفاع بهترین وکیل جرائم رایانه ای در تهران از موکل

بهترین وکیل امور رایانه ای با استناد به مواد قانونی و رای وحدت رویه مربوطه جهت اثبات وقوع جرم و یا عدم انتساب آن جرم به موکل خود اقدام کرده و در این زمینه تمامی جوانب پرونده را در نظر می گیرد. به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است نحوه دفاع از موکل در دادسرا و دادگاه کیفری با هم فرق داشته باشد زیرا هرکدام از وکلایی که در این زمینه فعالیت دارند دارای شگرد و  عملکردهای منحصر به خود می باشند.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم مطالب مفیدی در رابطه با وکیل جرائم رایانه ای در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

جرایم رایانه‌ای چیست؟

هرگونه فعالیتی در فضای مجازی یا به وسیله تجهیزات رایانه‌ای و مخابراتی که آسیبی به افراد و سازمان‌ها برساند پتانسیل اینکه جرم تلقی شود را دارد.

آیا در ایران قوانین مصوبی برای رسیدگی به جرایم رایانه‌ای وجود دارد؟

در سال ۱۳۸۸ قوانینی تحت عنوان قانون جرایم رایانه‌ای توسط مجلس شورای اسلامی تصویب شد.

آیا جرایم رایانه‌ای مجازات حبس نیز به همراه دارند؟

بله، قانون امکان درنظر گرفتن مجازات حبس را برای مجرم درنظر گرفته و اعمال آن به نظر قاضی پرونده بستگی دارد.

4/5 - (3 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا