وکیل

10 تا از بهترین وکیل جرائم رایانه ای در تهران⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل جرائم رایانه ای در تهران را به شما معرفی کنیم پس با ما همراه باشید. پیشرفت تکنولوژی و اینترنت اگرچه موجب توسعه و پیشرفت جوامع شده است اما متاسفانه این مورد موجب شده تا افرادی سو استفاده گر مرتکب جرائمی با رایانه و در فضای اینترنت شوند و از این طریق نظم عمومی جامعه دچار اختلال گردد. لذا در نظام حقوقی ما برای جرایم رایانه ای قوانین خاصی به تصویب رسیده است و به دلیل جدید بودن این جرائم در صورتی که به عنوان متهم و یا شاکی درگیر این پرونده ها شده اید حتما از بهترین وکیل جرائم رایانه ای کمک بگیرید.

بهترین وکیل جرائم رایانه ای در تهران چه کسی است؟

وکیل جرائم رایانه ای در واقع بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران است که به صورت تخصصی در زمینه جرائم رایانه ای و اینترنتی فعالیت می کند و تسلط کافی بر این دعاوی و قوانین مربوط به آن دارد. بهترین وکیل جرائم رایانه ای در تهران علاوه بر قوانین حقوقی، اطلاعات کافی در مورد هرگونه جرمی که از طریق رایانه و فضای اینترنت صورت می گیرد را داشته و توانایی ارائه مدارک و ادله کافی در حیطه فضای مجازی به منظور دفاع از حقوق موکل خود را دارد.

بهترین وکیل جرائم رایانه ای در تهران چه کسی است؟

ویژگی های بهترین وکیل جرائم رایانه ای

بهترین وکیل سایبری در تهران براساس نوع تخصص خود در پیگیری پرونده های جرائم رایانه ای باید از ویژگی های ذیل برخوردار باشد:

  • بهترین وکیل جرائم رایانه ای باید دانش و تخصص کافی در تنظیم لایحه و دادخواست براساس موازین قانونی را داشته باشد و با حضور در جلسات دادرسی و فن بیان و نفوذ کلام بتواند نظر قاضی را جلب نماید.
  • از دیگر ویژگی های بهترین وکیل جرائم رایانه ای جمع آوری اطلاعات لازم در کوتاه ترین زمان ممکن است زیرا ارائه مدارک در این نوع جرائم به مهارت و تخصص بالایی نیاز دارد که زمان بر می باشد.
  • بهترین وکیل جرائم رایانه ای در تهران با عملکردهای مختلف رایانه ای و اینترنتی آشنایی کامل داشته و قادر است مدارک لازم برای پیگیری پرونده را به راحتی به دست آورد.
  • سایر ویژگی های بهترین وکیل در تهران که در حوزه جرایم سایبری فعالیت دارد شجاعت، وجدان کاری، وقت شناسی و صبوری است.

نحوه طرح دعوا در جرائم رایانه ای

برای طرح دعوا در خصوص جرائم رایانه ای می توانید با مراجعه حضوری و یا از طریق بهترین وکیل جرائم رایانه ای دادخواست شکایت خود را به همراه مدارک آن به دادسرای تخصصی ارائه دهید. این دادگاه بلافاصله برای تشکیل پرونده و رسیدگی به این جرائم اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

با توجه به این که این دعاوی از حساسیت بالایی برخوردار بوده و همچنین تخصصی بودن آن ها دادگاه بلافاصله به منظور بررسی و پیگیری و شناسایی عاملین ارتکاب جرم  موضوع را به پلیس فتا ارجاع می دهد. توصیه می کنیم این جرائم را حتما از طریق بهترین وکیل جرائم رایانه ای که از تخصص و تجربه لازم در این حوزه برخوردار است پیگیری نمایید زیرا در صورت عدم اثبات جرم در حکم افترا خواهد بود که برای شاکی ممکن است آثار سویی را در پی داشته باشد.

نحوه طرح دعوا در جرائم رایانه ای

نحوه دفاع بهترین وکیل جرائم رایانه ای در تهران از موکل

بهترین وکیل امور رایانه ای با استناد به مواد قانونی و رای وحدت رویه مربوطه جهت اثبات وقوع جرم و یا عدم انتساب آن جرم به موکل خود اقدام کرده و در این زمینه تمامی جوانب پرونده را در نظر می گیرد. به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است نحوه دفاع از موکل در دادسرا و دادگاه کیفری با هم فرق داشته باشد زیرا هرکدام از وکلایی که در این زمینه فعالیت دارند دارای شگرد و  عملکردهای منحصر به خود می باشند.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم مطالب مفیدی در رابطه با وکیل جرائم رایانه ای در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل جرائم رایانه ای در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

جرائم رایانه‌ای چیست؟

هرگونه فعالیتی در فضای مجازی یا به وسیله تجهیزات رایانه‌ای و مخابراتی که آسیبی به افراد و سازمان‌ها برساند پتانسیل اینکه جرم تلقی شود را دارد.

آیا در ایران قوانین مصوبی برای رسیدگی به جرائم رایانه‌ای وجود دارد؟

در سال ۱۳۸۸ قوانینی تحت عنوان قانون جرائم رایانه‌ای توسط مجلس شورای اسلامی تصویب شد.

آیا جرائم رایانه‌ای مجازات حبس نیز به همراه دارند؟

بله، قانون امکان درنظر گرفتن مجازات حبس را برای مجرم درنظر گرفته و اعمال آن به نظر قاضی پرونده بستگی دارد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا