وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در غرب تهران❤️【سال1402】✅️

طلاق نقطه مقابل ازدواج بوده و تصمیم اکثر زوجین برای خاتمه زندگی مشترک شان می باشد. طلاق در میان جوامع امروزی بیشتر مشاهده شده و بیشتر پرونده های موجود در دادگاه ها به این موضوع تعلق دارند. درخواست طلاق به دلایل مختلفی از سمت زن یا مرد تنظیم شده و به دادگاه ارجاع داده می شود. طرفین ازدواج برای رسیدن به حق و حقوق خود از خدمات یک وکیل استفاده می کنند. وکیل انتخابی باید سابقه بررسی دعاوی خانواده را داشته باشد. بهترین وکیل طلاق در غرب تهران با قبول وکالت زوجین، مراحل انجام طلاق را پیگیری کرده و به نتیجه می رساند. 

بهترین وکیل طلاق در غرب تهران کیست؟

وکیلی برای دادرسی به امور طلاق مناسب می باشد، که دارای پروانه وکالت، تحصیلات حقوقی و ویژگی های لازم برای فعالیت در وکالت باشد. بهترین وکیل طلاق در غرب تهران کسی است که با دادگاه های خانواده منطقه آشنا بوده و روال قانونی اجرای طلاق را از بر باشد. وکلای متخصص در حوزه طلاق باید پرونده های خانواده زیادی را حل کرده و دارای تجربه در این حوزه باشند.

موضوعاتی که یک وکیل طلاق با آن ها سر و کار دارد، مهریه، استرداد جهیزیه، نفقه، حق حضانت و تمکین می باشد. همه موارد گفته شده تحت شرایط خاصی به موکل تعلق می گیرد، بنابراین یک وکیل خوب باید تمام مواد قانونی و تبصره ها را بشناسد. دلایل ایجاد ناسازگاری و عدم تفاهم در میان زوجین برای ادامه زندگی مشترک می تواند در حکم طلاق و حقوق زن و مرد تاثیر داشته باشد. بهترین وکیل طلاق در تهران به موکل خود مشورت های لازم را داده و در همه مراحل با او همراه است.

بهترین وکیل طلاق در غرب تهران کیست؟

 طلاق و انواع آن در قانون مدنی

طلاق یا همان فسخ قرارداد نکاح یکی از راه های پایان اختلافات زناشویی می باشد. در اسلام بر اساس مذاهب مختلف متارکه انجام می شود و به انواع مختلفی در قانون مدنی وجود دارد. طلاق توافقی از رایج ترین شکل های جدایی زوجین و ختم زندگی مشترک می باشد. در طلاق توافقی طرفین با رضایت همه جانبه خود خواستار ابطال قرارداد ازدواج هستند.

زوجین برای جداشدن دارای علل متعددی بوده و باید بر مبنای این مشکلات برای طلاق اقدام نمایند. در زندگی مشترک زن و مرد تعهدات و مسئولیت هایی نسبت به یک دیگر داشته که عدم پایبندی از جانب هر یک منجر به ناسازگاری می شود. در اکثر پرونده های طلاق که یکی از طرفین راضی به جدایی نمی باشد، طلاق غیابی یکی از روش های متارکه است.

هر نوع عقد چه دائم و چه موقت شامل شرایط طلاق می شود. همان طور که گفته شد طلاق به دو صورت طلاق بائن و طلاق رجعی در قانون مدنی انجام می پذیرد که هر کدام شروط و مقرارت ویژه ای دارد. طلاق رجعی به این شکل است که در مدت عده، مرد می تواند به زندگی با همسرش بازگردد؛ اما اگر مدت عده بگذرد مرد حق رجوع را نخواهد داشت.

طلاق بائن نوعی جدایی بوده که در آن مرد از هیچ حق رجوعی به همسرش برخوردار نیست که خود به اقسام طلاق قبل از عقد، طلاق یائسه، طلاق خلع و سه طلاق متوالی با رجوع یا نکاح جدید وجود دارد. در فقه اسلامی مرد دارای حق طلاق بوده و می تواند در هر زمان برای جدایی از همسرش اقدام کند اما زن برای جدا شدن به دلایل منطقی در جانب دادگاه مگر در صورت داشتن حق طلاق نیاز دارد.

10 تا از بهترین وکیل طلاق در غرب تهران را بشناسید!

مهدیه کتابی

مهدیه کتابی

مهدیه کتابی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ده سال سابقه درخشان در حوزه وکالت مشغول به فعالیت میباشند و تلاش ما این است که وفاداری موکلین مان را با ارائه خدماتی فراتر از تعهدمان افزایش دهیم و با صداقت و کوشش ، خدمات منحصر به فردی برای شما به ارمغان آوریم .

تخصص و مهارت:

 • مشاوره تخصصی امور ملکی دعاوی خانواده
 • الزام به تنظیم سند
 • دادخواست،تنظیم لوایح
 • شکوائیه طلاق توافقی

آدرس: خیابان آیت اله کاشانی ،مجتمع تجاری اترک،طبقه ششم اداری A واحد ۶۰۹

شماره تماس:

۰۲۱۴۴۱۳۹۱۴۱

۰۹۱۲۳۰۵۷۹۷۵

۰۹۱۲۴۹۶۳۵۹۶

اینستاگرام: mahdieh.ketabii

وب سایت: vakilketabi.ir

فاطمه یعقوبی

فاطمه یعقوبی

سرکار خانم یعقوبی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلا مرکز تهران هستند. ایشان بیش از 10 سال است که در عرصه وکالت خوش درخشیده اند. اغلب پرونده های واگذار شده به این وکیل ماهر با موفقیت خاتمه یافته و درصد بالایی از موفقیت را در رزومه شان به ثبت رسانده اند. خانم فاطمه یعقوبی بسیار خوش برخورد، هوشمند، توانا و مدافع بوده و جزو بهترین وکیل طلاق در غرب تهران قرار می گیرند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری و مجازی
 • متخصص پرونده های طلاق غیابی و توافقی
 • وکالت حرفه ای پرونده هایی با موضوعات مطالبه مهریه و نفقه

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، مجتمع طلا، طبقه 5، واحد 4

بهاره فیض

بهاره فیض

خانم فیض از فارغ التحصیلان دانشگاه شهید بهشتی تهران بوده و عضو کانون وکلا دادگستری مرکز تهران می باشند. بهاره فیض بیش تر از 10 سال است که مشغول به وکالت در حوزه های مختلف حقوقی هستند. ایشان از بهترین وکیل طلاق در غرب تهران بوده و پرونده های فراوانی را با این موضوع به نتیجه رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • متبحر در دعاوی مربوط به نفقه
 • پیگیری طلاق با انواع موضوعات
 • متخصص پرونده های حقوقی، خانوادگی، کیفری و اقتصادی

آدرس: تهران، میرداماد، مصدق شمالی، کوچه دامغانی، پلاک 38، واحد 2

شماره تماس: 09124478815

حسین صفائی

حسین صفائی

آقای صفائی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی، کارشناس و مجری حقوقی برنامه های رادیو و تلویزیون هستند. ایشان در حل دعاوی طلاق، جرائم پزشکی، سایبری، گمرک و مالی متخصص هستند. آقای حسین صفائی وکیلی صبور، کاربلد، مدبر و زیرک هستند که اغلب پرونده های خود را پیروزمندانه خاتمه داده اند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص طلاق توافقی
 • تنظیم درخواست طلاق، لوایح و شکوائیه ها
 • مسلط بر قوانین جهیزیه، مهریه و حضانت فرزند

آدرس: تهران، میدان پونک، خیابان مخبری، پلاک 10، واحد 13

مهدی مظفری

مهدی مظفری

ایشان بهترین وکیل طلاق در غرب تهران با بیش از 5 سال سابقه کاری می باشند. آقای مظفری مخصوصا در دعاوی املاک و مستغلات، مطالبه گری چک و سفته، طلاق و تنظیم اوراق قضایی صاحب تجربه و مهارت هستند. مهدی مظفری با دقت و تلاش مستمر بیشتر پرونده های خود را با رضایت موکلین شان به اتمام رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری، اینترنتی و تلفنی
 • متخصص پرونده های طلاق توافقی
 • متخصص استرداد جهیزیه و تمکین
 • وکالت حرفه ای دعاوی طلاق از جانب مرد

آدرس: تهران، شریعتی، خیابان دولت، نبش کوچه سلیمی، ساختمان سپیدار، پلاک 46، واحد 9

وظایف بهترین وکیل طلاق در غرب تهران

هر ساله تغییراتی در قانون ایجاد شده که آن را تکمیل می کند.روال اجرای طلاق بر اساس این قوانین پیگیری می شود. یکی از وظایف بهترین وکیل طلاق در غرب تهران کسب اطلاعات در مورد قوانین جدید طلاق، مهریه، حضانت، نفقه و تمکین می باشد. جمع آوری اسناد مورد نیاز و تنظیم دفاعیه در پیشگاه دادگاه بر عهده وکیل زوجین است.

وکیل زوجه باید تمام بیانات خود را با مستندات به دادگاه ارائه دهد و خواستار تحقق حقوق موکلش باشد. در جریان شرط ازدواج باشد و در صورت نیاز اعتیاد، خیانت به اعتماد، فحاشی و فساد اخلاقی طرف مقابل را به اثبات برساند. با پروسه اخذ گواهی پزشکی قانونی آشنایی داشته و آن را به دادگاه تسلیم نماید. به ثبت اعتراض، تنظیم دادخواست طلاق، واخواهی و فرجام خواهی مسلط بوده و در مواقع لازم برای آن اقدام کند.

وظایف بهترین وکیل طلاق در غرب تهران

طلاق غیابی

هنگامی که یکی از طرفین ازدواج درخواست طلاق داده باشد و جلسات دادگاه تشکیل شده باشد، عدم حضور دیگری باعث صدور رأی طلاق غیابی می شود. برای به جریان افتادن پرونده طلاق غیابی از جانب زوجین باید در ابتدا دادخواست در سامانه قضایی ثبت شود. مدارک لازم برای انجام طلاق غیابی سند رسمی ازدواج، اصل شناسنامه و مدارک هویتی طرفین و برگه آزمایش است.

بنا بر قانون جمهوری اسلامی حق طلاق با مرد است و اجرای طلاق غیابی مانعی ندارد. در خصوص دادخواست طلاق از طرف زن، تنها با ثابت شدن عسر و حرج و یا عدم محقق شدن شرایط ضمن نکاح، طلاق غیابی امکان می یابد. اگر مرد در مدت 4 سال مفقود شده باشد زن می تواند تشریفات طلاق را مهیا سازد. پس از ثبت دادخواست در دفاتر قضایی جلسات دادگاه برگزار شده و هر دو جانب باید حضور داشته باشند.

اگر یکی از زوجین در دادگاه شرکت نکرده و دیگری با ارائه مدارک و اسناد محکمه پسند موفق به کسب نتیجه مثبت از دادگاه شود طلاق غیابی صورت می گیرد. اگر زن مدعی طلاق بوده باشد باید برای دریافت حقوق خود از طریق مراجع ذیصلاح اقدام کرده و از حقوق مذکور در عقدنامه بهره مند شود و اگر مرد خواستار طلاق بوده باشد، بر اساس دلایل طلاق در پرداخت حقوق زن تخفیف داده می شود.

کلام آخر

در قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران برخی اختیارات در دست مرد بوده و زن از آن ها بی بهره است. اطلاعاتی از این دست به پیشرفت پرونده کمک شایانی می کند که تنها از دست بهترین وکیل طلاق در غرب تهران بر می آید. این نوشته توسط سایت وکیل چی برای شما کاربران گرامی آماده شده است. امیدواریم از محتوای امروز لذت برده باشید. اگر نظر، انتقاد یا پیشنهادی دارید از طریق پل های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + یازده =

دکمه بازگشت به بالا