وکیلوکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. زمانی که زن و شوهر هر دو تمایل به جدایی دارند و بر سرمسئله طلاق با هم تفاهم دارند بهترین راه حل این است که در خواست طلاق توافقی خود را به دادگاه ارائه دهند که برای این منظور می توانند مراحل انجام کار و پیگیری پرونده را به منظور کوتاه کردن روند آن به وکیل طلاق توافقی بسپارند. توجه داشته باشید زمانی که زوجین برای طلاق توافقی اقدام می کنند به این معنا است که در کلیه مسائل مربوط به مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و غیره به توافق رسیده اند.

بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان کیست؟

بهترین وکیل طلاق توافقی شخصی است که در زمینه دعاوی خانواده از جمله طلاق تجربه و سابقه داشته و وکالت پرونده های زیادی را در این زمینه بر عهده گرفته است در نتیجه با تمامی روند پیگیری و رسیدگی پرونده و همچنین قوانین مربوط به طلاق توافقی آشنایی کامل دارد. بهترین وکیل طلاق دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری می باشد و با توجه به این که بیشترین فعالیت او در این زمینه است به عنوان وکیل متخصص نیز شناخته می شود و بر اساس مهارت ها و توانایی های خود پرونده را حل و فصل می کند.

در شهر بزرگ اصفهان وکلا خدمات منحصر به فرد دیگری به افراد ارائه می دهند که شامل امور خانواده، مهریه، حضانت و … می باشد؛ بهترین وکیل مهریه در اصفهان می تواند این دعاوی را حل کند و به موکلین کمک کند.

بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان کیست؟

وکیل طلاق توافقی چگونه می تواند به شما کمک کند؟

اگرچه زوجین برای طلاق به تفاهم هر رسیده باشند اما ممکن است در زمان ارائه دادخواست طلاق و کنترل فرایندهای دادرسی مشکلاتی به وجود آید که هیچکدام از زوجین قادر به حل آن نبوده و حتی در مواردی ممکن است در مورد برخی از مسائل به آسانی به توافق نرسند که در چنین شرایطی دادگاه سعی می کند تا به نحوی طلاق به صورت توافقی انجام شود و از سوی دیگر حق هیچکدام از طرفین نیز ضایع نگردد که برای این منظور لازم است که با فردی متخصص و مجرب با دانش حقوقی و تجربه بالا مشورت کنند که بهترین وکیل طلاق در اصفهان همان فردی است که می تواند به شما در احقاق حق کمک کرده و در تمامی مراحل قضایی پرونده در کنار شما باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

مدت زمان انجام طلاق توافقی چقدر است؟

اگرچه طلاق توافقی در حالت کلی به دلیل توافقانی که میان زوجین انجام شده در مقایسه با طلاق یک طرفه مدت زمان کمتری به طول می انجامد. ولیکن اگر روند انجام امور این نوع طلاق را به بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان بسپارید کمتر از 30 روز به پایان می رسد ولی اگر زوجین خود برای این انجام امور طلاق توافقی اقدام کنند به دلیل عدم آشنایی با پروسه کاری ممکن است روند قضایی آن تا حدود 3 ماه به طول بیانجامد.

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان را بشناسید!

دکتر سید ناصر شجاعی

دکترسیدناصرشجاعی

دکتر سید ناصر شجاعی با ده سال سابقه وکالت ، داور دادگستری و استاد دانشگاه میباشند.

تخصص در زمینه امور داوری و حل مسالمت آمیز اختلافات و دکترای امور حقوقی شامل حقوق خانواده و شرکتهای تجاری.

تخصص و مهارت:

 • حل اختلافات حقوقی در کمتر از یکماه
 • ازطریق مسالمت آمیز شامل دعوت به مذاکره و سازش ٫ صدور رای داوری ٫ ابطال رای داور ٫ اجرای رای داور  تحت نظارت دادگستری
 • وکالت از امور شرکتهای تجاری ٫ مطالبات ٫ اختلافات قراردادی ٫ مشارکت در امور تجاری ٫ انعقاد قرارداد های حرفه ای و …
 • امور خانواده شامل امور طلاق ٫ مهریه ٫ فسخ نکاح ٫ امور خانوادگی

آدرس: اصفهان شیخ مفید جنب کوچه شماره پنج ساختمان ۵۷ طبقه اول

شماره تماس:

۰۹۱۲۰۱۲۶۴۵۴

وبسایت: hamfekran24.ir

محمدمهدی رضیان

محمد مهدی رضیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان اصفهان و استاد دانشگاه و عضو اتحادیه سراسری وکلای دادگستری با سوابق و پرونده های متعدد موفق به عنوان بهترین وکیل اصفهان شناخته میشود. تجربه بالا و درصد موفقیت در زمینه پرونده های حقوقی کیفری ملکی و خانواده باعث شده محمد مهدی رضیان به عنوان بهترین وکیل در اصفهان انتخاب گردد.سابقه وکالتی درخشان ، میزان رضایت مندی حداکثری و تخصص مرتبط با پرونده و دانش فراوان وشناخت رویه دادگاهها از ویژگی های محمد مهدی رضیان میباشد، در نظر سنجی های مشاوره های تخصصی وکلای اصفهان بالاترین میزان امتیاز و رضایت مندی مربوط به وکیل رضیان بوده و به دلیل دانش بروز حقوقی و تحلیل صحیح پرونده و تسلط بر قوانین و تلاش برای حقوق موکل، اولین انتخاب موکلین به عنوان بهترین وکیل اصفهان محسوب میگردد.

تخصص و مهارت:

 • استاد دانشگاه
 • مشاور حقوقی شرکت های تجاری و خصوصی
 • وکالت و مشاوره پرونده های حقوقی کیفری،ثبتی،خانواده،مواد مخدر،قراردادها،داوری
 • سوابق پرونده های امنیتی و دادگاه انقلاب
 • رتبه برتر آزمون وکالت و اختبار
 • مدرس دوره های حقوقی و قرارداده

آدرس : اصفهان – خیابان چهارباغ بالا- حدفاصل مترو شریعتی و مجتمع پارک-جنب کوچه ۲۳- مجتمع سعادت – طبقه دوم- واحد چهار

شماره تماس: 09132000186

محمد مهدی سلیمیان

محمد مهدی سلیمیان

آقای محمد مهدی سلیمیان وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان، دارای مدرک کارشناسی حقوق و دانشجوی حقوق بین‌الملل دانشگاه علوم قضایی تهران با بیش از 4 سال سابقه کار وکالت می باشند. تجارب مشاوره و وکالت در زمینه دعاوی تجاری مانند دعاوی شرکت های تجاری،امور گمرکی، چک، سفته و … ، وکالت در دعاوی املاک و کمسیون های شهرداری و دیوان عدالت و … از تخصص ایشان است.

دعاوی ملکی با توجه به گستردگی که در حقوق ایران دارند و پربحث‌ترین پرونده‌های حقوقی در مراجع قضایی کیفری و حقوقی و مراجع شبه قضایی بالاخص کمسیون های شهرداری و اعتراض به آرای آنان محسوب می‌شوند. این نوع از دعاوی به انواع متفاوتی تقسیم شده‌اند و رسیدگی به آن‌ها با توجه به گسترده بودنشان و این که به شکلی بهتر و تخصصی‌تر مورد رسیدگی توسط مراجع قضایی و غیر قضایی صالح واقع می شود. لذا اقدام مناسب و داشتن مهارت های اختصاصی در آن باید مد نظر قرار گیرد که این کار به یک وکیل با دانش بالا نیازمند است.

آدرس: اصفهان خیابان چهارباغ عباسی پاساژ شکری طبقه فوقانی

شماره تماس: 09139359039

مهدی کشوری

مهدی کشوری

مهدی کشوری وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 18 سال سابقه وکالت در دعاوی خانواده می باشند و تاکنون پرونده های زیادی را در حوزه طلاق توافقی به نتیجه مثبت رسانده اند و جزو یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان شناخته می شوند. ایشان در زمینه های وکالتی دیگری نظیر ملکی، کیفری، معاملات، شرکت های تجاری و غیره نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 18 سال سابقه وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، مجتمع ماکان، طبقه سوم، واحد ۳۶

شماره تماس: 09133195335

نرگس شفیعیون

نرگس شفیعیون

نرگس شفیعیون وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری  در اصفهان می باشند که در زمینه دعاوی خانواده از جمله طلاق و مهریه فعالیت دارند و تاکنون درصد بالایی از پرونده های طلاق توافقی را در مدت زمانی کوتاه به نتیجه رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضوکانون وکلای دادگستری اصفهان
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: اصفهان، خیابان نظر میانی، خیابان خورشید، مقابل پیتزا ناپلی

شماره تماس: 03136274450

حمیدرضا رحمانی

حمیدرضا رحمانی

حمیدرضا رحمانی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان می باشند ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری دریافت کردند و در حوزه دعاوی دیگر نظیر خانواده، کیفری، ملکی و غیره فعالیت دارند.

 تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای اصفهان
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه سپاهان، ساختمان سپاهان4، طبقه اول، واحد5

شماره تماس: 09132013584

علی شیرزاده

علی شیرزاده

علی شیرزاده وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان می باشند ایشان تسلط کاملی بر قوانین و روند پیگیری پرونده های طلاق توافقی دارند و در زمینه ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری در مورد این دعاوی نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان دیبا، طبقه1، واحد 2

شماره تماس: 09131800200

حسین یاوری

حسین یاوری

حسین یاوری وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در اصفهان می باشند ایشان از مهارت و تجربه بالایی در حوزه پرونده های طلاق و طلاق توافقی برخوردارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال وکیل یانک انصار
 • عضوکانون وکلای اصفهان
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • وکیل شرکت دربند تهران در اصفهان

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت غربی، کوچه 16 شهید صادقی، اولین بن بست سمت راست، ساختمان دادگستری، واحد1

شماره تماس: 09133940430

حمید بابایی

حمید بابایی

حمید بابایی وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان می باشند که 18 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی را دارند و در پیگیری پرونده های طلاق توافقی ازتخصص و تبحر بالایی برخوردار می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • دکتری جرم شناسی
 • مشاور و وکیل قرارگاه فرماندهی ارتش نزاجا تهران
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: اصفهان، چهارراه حکیم نظامی، جنب بانک پارسیان و بانک پاسارگاد

شماره تماس: 09131170407

تکلیف مهریه در طلاق توافقی چگونه است؟

مهریه مالی است که در زمان عقد برای زن تعیین شده و مرد مکلف است که آن را پرداخت کند. در حقیقت مهریه نوعی پشتوانه اجتماعی برای زن می باشد و هر زمان که زن تقاضا کند مرد بایستی آن را بپردازد اما معمولا موضوع مهریه زمانی که زوجین در زندگی دچار مشکل شده و قصد طلاق داشته باشند به میان می آید. یکی از مواردی که در زمان طلاق توافقی زن و مرد باید در مورد آن به توافق برسند مهریه است که این طلاق می تواند در برابر بخشش کل مهریه و یا نیمی از آن باشد و یا در مواردی مرد تمامی مهریه را به زن پرداخت می کند.

تکلیف مهریه در طلاق توافقی چگونه است؟

آیا در طلاق توافقی اجرت المثل به زن تعلق می گیرد؟

اجرت المثل زمانی به زن تعلق می گیرد که در امور خانه داری شرط ضمن عقد نداشته باشد، زوجه نبایستی در امور خانه داری قصد تبرع داشته باشد زیرا در این صورت نمی تواند اجرت المثل در زمانی که در منزل شوهر بوده را دریافت کند. اگر درخواست طلاق از طرف زن باشد و یا اینکه درخواست طلاق از طرف مرد به دلیل تخلف زوجه در وظایفش باشد اجرت المثل به او تعلق نخواهد گرفت.

در طلاق توافقی زوجین بایستی در این مورد نیزبه توافق برسند در غیر این صورت زن می تواند برای اثبات کارهایی که در منزل شوهر و به دستور او انجام داده در صورتی که شرعا وظیفه او نبوده از بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان کمک بگیرد و در صورتی که این امر به دادگاه ثابت شود زوج موظف به پرداخت اجرت المثل کارهای انجام گرفته می باشد.

آیا در طلاق توافقی اجرت المثل به زن تعلق می گیرد؟

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل طلاق توافقی در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در خصوص طلاق توافقی نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

آیا در طلاق توافقی زن می تواند به همسرش وکالت طلاق بدهد؟

خیر. زوجه نمی تواند به همسر خود وکالت طلاق دهد و تنها می تواند به وکیل خود برای طلاق توافقی وکالت دهد.

اگر مرد در طلاق توافقی حضانت فرزندان را به مادر بدهد آیا می تواند بعد مدتی حق حضانت فرزندان خود را پس بگیرد؟

اگر زوجین با توافق یکدیگر و با رضایت کامل از هم جدا شده باشند و حق حضانت را به زوجه (مادر) محول کرده باشد و بعد از مدتی بر خلاف توافق خود عمل کند و تقاضای سلب حضانت فرزندان را از مادر بنماید اگر علت جدیدی برای درخواست خود عنوان نکرده باشد، درخواست وی رد خواهد شد.

فرق طلاق توافقی با طلاق خلع و مبارات چیست؟

 چنانچه زوجین هر دو در مورد طلاق توافق داشته و در مورد نحوه جدایی و پرداخت حقوق زن و فرزندان به تفاهم برسند طلاق توافقی می ‌باشد. طلاق خلع و مبارات نیز دو صورت طلاق توافقی است.

5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 8 =

دکمه بازگشت به بالا