وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان✅【سال1403】⚖️

شما بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان را می شناسید؟ زمانی که زن و شوهر هر دو تمایل به جدایی دارند و بر سر مسئله طلاق با هم تفاهم دارند بهترین راه حل این است که در خواست طلاق توافقی خود را به دادگاه ارائه دهند. آن ها می توانند مراحل انجام کار و پیگیری پرونده را برای کوتاه کردن روند آن به وکیل طلاق توافقی بسپارند. ما در این مقاله سعی می کنیم که وکلای حرفه ای در زمینه طلاق را به شما معرفی کنیم و همچنین اطلاعاتی را درباره این نوع طلاق به شما ارائه کنیم. برای کسب اطلاعات مربوط به طلاق توافقی این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان کیست؟

بهترین وکیل طلاق توافقی شخصی است که در زمینه دعاوی خانواده از جمله طلاق، تجربه داشته و وکالت پرونده های زیادی را در این زمینه بر عهده گرفته است. در نتیجه با تمامی روند پیگیری و رسیدگی پرونده و همچنین قوانین مربوط به طلاق توافقی آشنایی کامل دارد.

همچنین دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری بوده و با توجه به این که بیشترین فعالیت او در این زمینه است به عنوان وکیل متخصص نیز شناخته می شود و بر اساس مهارت ها و توانایی های خود، پرونده را حل و فصل می کند. بهترین وکیل مهریه در اصفهان نیز دارای چنین ویژگی هایی بوده و بهترین روش ها را برای کمک به موکل خود به کار می گیرد.

بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان کیست؟

مدت زمان انجام طلاق توافقی

اگرچه طلاق توافقی در حالت کلی به دلیل توافقاتی که میان زوجین انجام شده در مقایسه با طلاق یک طرفه مدت زمان کمتری به طول می انجامد. ولیکن اگر روند انجام امور این نوع طلاق را به بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان بسپارید کمتر از 30 روز به پایان می رسد. اگر زوجین خود برای انجام امور طلاق توافقی اقدام کنند به دلیل عدم آشنایی با پروسه کاری ممکن است روند قضایی آن تا حدود 3 ماه به طول بیانجامد.

اهمیت مشاوره با وکیل طلاق

اگرچه زوجین برای طلاق به تفاهم رسیده باشند اما ممکن است در زمان ارائه دادخواست طلاق و کنترل فرایندهای دادرسی مشکلاتی به وجود آید که هیچکدام از زوجین قادر به حل آن نباشند. ممکن است در مورد برخی از مسائل به آسانی به توافق نرسند که در چنین شرایطی دادگاه سعی می کند تا به نحوی طلاق به صورت توافقی انجام شود.

برای این که حق هیچکدام از طرفین ضایع نگردد بهتر است که با فردی متخصص و مجرب مشورت کنند. بهترین وکیل طلاق در اصفهان نیز می تواند به شما در احقاق حق کمک کرده و در تمامی مراحل قضایی پرونده در کنار شما باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان را بشناسید!

محمدمهدی رضیان

محمد مهدی رضیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان اصفهان و استاد دانشگاه و عضو اتحادیه سراسری وکلای دادگستری با سوابق و پرونده های متعدد موفق به عنوان بهترین وکیل اصفهان شناخته میشود. تجربه بالا و درصد موفقیت در زمینه پرونده های حقوقی کیفری ملکی و خانواده باعث شده محمد مهدی رضیان به عنوان بهترین وکیل در اصفهان انتخاب گردد.سابقه وکالتی درخشان ، میزان رضایت مندی حداکثری و تخصص مرتبط با پرونده و دانش فراوان وشناخت رویه دادگاهها از ویژگی های محمد مهدی رضیان میباشد، در نظر سنجی های مشاوره های تخصصی وکلای اصفهان بالاترین میزان امتیاز و رضایت مندی مربوط به وکیل رضیان بوده و به دلیل دانش بروز حقوقی و تحلیل صحیح پرونده و تسلط بر قوانین و تلاش برای حقوق موکل، اولین انتخاب موکلین به عنوان بهترین وکیل اصفهان محسوب میگردد.

تخصص و مهارت:

 • استاد دانشگاه
 • مشاور حقوقی شرکت های تجاری و خصوصی
 • وکالت و مشاوره پرونده های حقوقی کیفری،ثبتی،خانواده،مواد مخدر،قراردادها،داوری
 • سوابق پرونده های امنیتی و دادگاه انقلاب
 • رتبه برتر آزمون وکالت و اختبار
 • مدرس دوره های حقوقی و قرارداده

آدرس : اصفهان – خیابان چهارباغ بالا- حدفاصل مترو شریعتی و مجتمع پارک-جنب کوچه ۲۳- مجتمع سعادت – طبقه دوم- واحد چهار

شماره تماس: 09132000186

مهدی کشوری

مهدی کشوری

آقای مهدی کشوری وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 18 سال سابقه وکالت در دعاوی خانواده می باشند. ایشان تاکنون پرونده های زیادی را در حوزه طلاق توافقی به نتیجه مثبت رسانده اند و جزو یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 18 سال سابقه وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، مجتمع ماکان، طبقه سوم، واحد ۳۶

نرگس شفیعیون

نرگس شفیعیون

نرگس شفیعیون وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری  در اصفهان می باشند که در زمینه دعاوی خانواده از جمله طلاق و مهریه فعالیت دارند و تاکنون درصد بالایی از پرونده های طلاق توافقی را در مدت زمانی کوتاه به نتیجه رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضوکانون وکلای دادگستری اصفهان
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: اصفهان، خیابان نظر میانی، خیابان خورشید، مقابل پیتزا ناپلی

حمیدرضا رحمانی

حمیدرضا رحمانی

حمیدرضا رحمانی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری دریافت کردند و در حوزه دعاوی دیگر نظیر خانواده، کیفری، ملکی و غیره فعالیت دارند.

 تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای اصفهان
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه سپاهان، ساختمان سپاهان4، طبقه اول، واحد5

علی شیرزاده

علی شیرزاده

علی شیرزاده وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان می باشند که تسلط کاملی بر قوانین و روند پیگیری پرونده های طلاق توافقی دارند. ایشان در زمینه ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری در مورد این دعاوی نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان دیبا، طبقه1، واحد 2

حسین یاوری

حسین یاوری

حسین یاوری وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در اصفهان می باشند. ایشان از مهارت و تجربه بالایی در حوزه پرونده های طلاق و طلاق توافقی برخوردارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال وکیل یانک انصار
 • عضوکانون وکلای اصفهان
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • وکیل شرکت دربند تهران در اصفهان

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت غربی، کوچه 16 شهید صادقی، اولین بن بست سمت راست، ساختمان دادگستری، واحد1

شماره تماس: 09133940430

حمید بابایی

حمید بابایی

حمید بابایی وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان می باشند که 18 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی را دارند. ایشان در پیگیری پرونده های طلاق توافقی از تخصص و تبحر بالایی برخوردار می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • دکتری جرم شناسی
 • مشاور و وکیل قرارگاه فرماندهی ارتش نزاجا تهران
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: اصفهان، چهارراه حکیم نظامی، جنب بانک پارسیان و بانک پاسارگاد

شماره تماس: 09131170407

تکلیف مهریه در طلاق توافقی

مهریه مالی است که در زمان عقد برای زن تعیین شده و مرد مکلف است که آن را پرداخت کند. در حقیقت مهریه نوعی پشتوانه مالی و اجتماعی برای زن می باشد و هر زمان که تقاضا کند مرد بایستی آن را بپردازد. اما معمولا موضوع مهریه زمانی که زوجین در زندگی دچار مشکل شده و قصد طلاق داشته باشند به میان می آید.

یکی از مواردی که در زمان طلاق توافقی زن و مرد باید در مورد آن به توافق برسند مهریه است که این طلاق می تواند در برابر بخشش کل مهریه و یا نیمی از آن باشد و یا در مواردی مرد تمامی مهریه را به زن پرداخت می کند. در هر صورت دریافت مهریه در این نوع طلاق کاملا به توافق زن و مرد بستگی دارد.

تکلیف مهریه در طلاق توافقی

آیا در طلاق توافقی اجرت المثل به زن تعلق می گیرد؟

اجرت المثل یکی از حقوق زن در زندگی زناشویی محسوب می شود و کارشناس دادگاه بر اساس وضعیت مالی مرد تعیین می کند. اجرت المثل، پاداش کار هایی است که زن در طول زندگی زناشویی انجام داده در حالی که وظیفه او نبوده است.

اگر درخواست طلاق از طرف زن باشد و یا اینکه درخواست طلاق از طرف مرد به دلیل تخلف زوجه در وظایفش باشد، اجرت المثل به زن تعلق نمی گیرد. در طلاق توافقی زوجین بایستی در این مورد نیز به توافق برسند.

در غیر این صورت زن می تواند برای اثبات کارهایی که در منزل شوهر و به دستور او انجام داده است، اجرت المثل را مطالبه کند. در صورتی که این امر توسط بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان به دادگاه ثابت شود زوج موظف به پرداخت اجرت المثل می باشد.

آیا در طلاق توافقی اجرت المثل به زن تعلق می گیرد؟

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با طلاق توافقی در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در خصوص طلاق توافقی نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید. همچنین در کامنت، ما پاسخگوی سوالات حقوقی شما هستیم.

5/5 - (4 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا