وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در تجریش⭐【سال1403】⚖️

استان تهران به عنوان پایتخت کشور، به روی مشاغل متعددی متمرکز شده است. وکالت یکی از این مشاغل است که در ایران مورد توجه قرار گرفته است. وکیل شخصی است که با اطلاعات حقوقی خود برای جلوگیری از تضییع حق سایرین تلاش می کند. بهترین وکیل طلاق در تجریش باید خصایص یک وکیل خوب را داشته باشد. اصلی ترین ویژگی در وکلا برقراری عدالت و انصاف است. انتخاب وکیل مدافع با مهارت، در نتیجه دادگاه تاثیر گذاشته و گاها رای قاضی را دستخوش تغییر می کند. بنابراین این که چه کسی را در جایگاه نماینده خود برای دفاع می گزینید بسیار پر اهمیت است. امروز با معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در تجریش در خدمت شما هستیم.

بهترین وکیل طلاق در تجریش کیست؟

وکالت کار دشوار و بسیار پر استرسی است؛ به همین خاطر داوطلبان شغل وکالت در گام اول باید دو شرط ورود به این حرفه یعنی علاقه و استعداد را داشته باشند. وکیل نماینده یا جانشین شخص حقیقی یا حقوقی دیگری است که به وسیله عقد وکالت انجام کاری به او محول می شود. وظیفه بهترین وکیل طلاق در تجریش این است که از موکل خود دفاع همه جانبه به عمل بیاورد.

یک وکیل خوب در هر شرایط و موقعیتی باید به دنبال یافتن حقیقت و طرف بر حق باشد. جزئیات هر پرونده را با دقت مورد بررسی قرار داده و با تحلیل علمی به موضوع نگاه کند. با استفاده از مهارت دفاع، فن بیان، نفوذ کلام، شجاعت، آشنایی با قانون حقوق قضایی و با اعتماد به نفس به دادرسی موکل خود بپردازد. این عوامل در کنار یکدیگر موجب شناخته شدن یک شخص با عنوان بهترین وکیل طلاق در تجریش می شود.

یکی از دارایی داوطلبان رشته های حقوقی اختیارات انحصاری است که توسط دادگاه به او واگذار می گردد. بهترین وکیل حقوقی در تهران با یادگیری تمام قوانین و اصول وکالت در طول تحصیل بخشی از تخصص خود را به دست می آورد. بخش اعظم دیگر موفقیت در شغل وکالت را زمانی به دست خواهد آورد که در جریان پرونده هایی با موضوعات مختلف قرار بگیرد. پس می توان گفت که یک وکیل خوب علاوه بر دانش حقوقی باید از تجارب پر باری هم برخوردار باشد.

بهترین وکیل طلاق در تجریش کیست؟

انواع وکالت

وکالت عقدی مجاز بوده که در چارچوب قانون مدنی انعقاد می گردد. طرفین قرارداد را با نام های وکیل و موکل می خوانند. بر اساس مفاد این قرارداد موکل برای انجام امور خود نماینده برگزیده و حد و مرزی برای فعالیت او مشخص می کند. انواع وکالت به شرح زیر می باشد:

 • وکالت مطلق: در این نوع قرارداد  موکل شخصی را برای تمام امور مالی، حقوقی، خانواده و ثبتی به وکیلی می پذیرد. به صورتی که وکیل نیازی به اجازه موکل برای پیشروی کار های او نداشته باشد.
 • وکالت مقید: مدت زمان عقد وکالت چنین موارد کوتاه می باشد. در این نوع وکالت شخص وکیلی را در مدت زمان تعیین شده یا ادا تکلیف واگذار شده به وی انتخاب می کند. پس از عمل انجام شده یا گذشت مدت زمان معلوم قرارداد وکالتی پایان می رسد.

لازم به ذکر است که موارد وکالتی باید به گونه ای باشد که وکیل مدافع توانایی و اختیار انجام آن را داشته باشد. به بیان دیگری تنها در انحصار موکل نباشد. بهترین وکیل طلاق در تجریش این نکات را مد نظر داشته و آن ها را رعایت می کند.

10 تا از بهترین وکیل طلاق در تجریش را بشناسید!

یوسف پاشائی

یوسف پاشایی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه 8045 در منطقه تجریش فعالیت می کنند. به واسطه سوابق وکالتی آقای پاشایی از بهترین وکیل طلاق در تجریش شمرده می شوند. آقای پاشایی عضو کانون وکلا دادگستری مرکز بوده و با تجربه سال ها وکالت و مشاوره بیشتر پرونده های خود را با نتیجه مطلوب به پایان رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، مالی، ملکی و ثبتی

آدرس: تجریش، خیابان فناخسرو، پلاک 21، طبقه 2، واحد 3

سوده لطفی

سوده لطفی

خانم لطفی از بهترین وکیل طلاق در تجریش بوده و پروانه وکالت شان با شماره 17928 صادر شده است. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلا مرکز نیز می باشند. سوده لطفی با متمرکز شدن بر رسیدگی به پرونده های خود و نکته سنجی، خرسندی تعداد کثیری از موکلان خود را جلب کرده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی تلفنی، اینترنتی و حضوری
 • تنظیم قرارداد ها، لوایح، دادخواست ها و شکوائیه ها
 • وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، مالی و ثبتی

آدرس: تجریش، خیابان فناخسرو، پلاک 35، پلاک 35، واحد 101

آیسان اقبالی

آیسان اقبالی

خانم اقبالی وکیل پایه دادگستری از بهترین وکیل طلاق در تجریش هستند. سابقه وکالت ایشان در پیروزی پرونده هایشان بی تاثیر نبوده است. ویژگی های بارز اخلاقی آیسان اقبالی جسارت، ذکاوت، صداقت، محرم اسرار و حسن خلق شان است که رضایت مراجعین را در پی داشته است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری و از طریق شبکه های اجتماعی
 • وکالت امور حقوقی، کیفری، خانواده، مالی، ثبتی، حقوق عمومی و خصوصی

آدرس: تجریش، خیابان شهید جعفری، رو به روی تالار سعد آباد، پلاک 36، طبقه فوقانی بانک شهر

مهدی فرجی پور

مهدی فرجی پور

ایشان بهترین وکیل طلاق در تجریش و عضو کانون وکلا دادگستری مرکز هستند. آقای مهدی فرجی پور از حسن تجربه و دانش حقوقی خود برای حل دعاوی مختلف حقوقی کمک می گیرند. پایبندی به زمان، عدالت خواهی، دفاع و ارائه مدارک و ادله مقبول باعث محبوبیت آقای فرجی در بین موکلین شان شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • متبحر در پیگیری دعاوی مصادره اموال، طلاق، ملکی و اراضی
 • وکالت دعاوی حقوقی، ثبتی، حقوق عمومی و حقوق خصوصی

آدرس: تجریش، میدان تجریش، خیابان فناخسرو، پلاک 15، واحد 3

امین گلریز

امین گلریز

آقای گلریز از بهترین وکیل طلاق در تجریش هستند ایشان دارای مدارک دکتری حقوق  با رتبه یک ، کارآموزی قضات، عضو هیئت علمی دانشگاه و پژوهشگر برتر کشور هستند. سابقه و رزومه درخشان دکتر گلریز یک امتیاز مثبت برای ایشان محسوب می شود. تجربه مشاوره حقوقی و وکالت پرونده های حقوقی مختلف در بسیاری از دعاوی مورد بررسی ایشان کمک کننده می باشد.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • متخصص در زمینه امور حقوقی شرکت و قرارداد ها
 • وکالت پرونده های کیفری، حقوقی، خانواده، مالی، ملکی و ثبتی

آدرس: تجریش، میدان تجریش، خیابان ملکی، نبش بن بست یکم، پلاک 2، طبقه 2

شماره تماس: 09120899917 – 02122732919

تفاوت وکیل پایه یک دادگستری و وکیل پایه دو دادگستری

اصلی ترین تفاوت این دو به طریقه اخذ پروانه وکالت مربوط می شود. مجوز وکالت وکلا از طریق دادسرا ها، دادگاه ها و دادگاه های تجدید نظر مشاوره حقوقی به آن ها داده می شود.  داوطلبان رشته حقوق پس از قبولی در آزمون وکالت باید دوره کارآموزی را گذرانده تا بتوانند مجوز فعالیت های حقوقی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری را بگیرند. بهترین وکیل طلاق در تجریش به عنوان وکیل پایه یک هیچ محدودیتی در رسیدگی  به پرونده های قضایی و احکام آن ندارد.

با شرکت در آزمون کانون مشاوران توسط قوه قضائیه که سطح سوالات آن نسبت به آزمون وکالت پایه یک ساده تر است، همچنین گذراندن دوره کارآموزی، فرد به عنوان وکیل پایه دو شناخته می شود. بر خلاف وکیل پایه یک دادگستری وکلا پایه دوم با شرایط خاص و اختیارات محدودی می توانند به دعاوی رسیدگی کنند.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل در تجریش

تفاوت وکیل پایه یک دادگستری و وکیل پایه دو دادگستری

مزایا و معایب شغل وکالت

وکالت ویژگی های مثبت و منفی بسیاری دارد. یکی از این ویژگی های مثبت تنوع در روال کاری است. وکلا معمولا هر روز را با یک چالش جدید آغاز می کنند. نیاز به سرمایه و کارفرما برای راه اندازی کار خود ندارند. مستقل و تیمی می توانند دفاتر حقوقی خود را داشته باشند. از درآمد و جایگاه اجتماعی خوبی برخوردار هستند. امکان کمک به دیگران برایشان فراهم است. مهارت های ذهنی، انعطاف پذیری و انطباقی خود را با توجه به شرایط شغلی افزایش می دهند.

در کنار همه این نکات مثبت در موقعیت های پر استرس زیادی قرار می گیرند. در اکثر مواقع با مجادله و مناظره میان افراد رو به رو هستند. هر ریسک فرصت های موکل را از بین می برد و دچار تغییر نتیجه می کند. فعالیت در بازار کار رقابتی، تغییر قوانین، ساعات متغیر و گاها طولانی، رفت و آمد های فراوان و عدم امنیت شغلی از دیگر معایب این حرفه می باشد.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم بهترین وکیل طلاق در تجریش را به شما معرفی کنیم. هدف ما آشنایی شما عزیزان با ویژگی های یک وکیل، مزایا و معایب شغل وکالت، تفاوت وکیل پایه یک و دو دادگستری و لیستی از برترین وکلا منطقه تجریش سبب گرد آوری مطالب این مقاله شده است. امیدواریم محتوای این مقاله برای شما کاربردی بوده باشد. از این که تا پایان این مقاله همراه ما بودید سپاسگزاریم. در صورت تبادل اطلاعات با سایت با ما در ارتباط باشید.

آیا امکان ابطال وکالت بلا عزل پس از فوت موکل وجود دارد؟

بله وکالت اگر مدت دار باشد یا نباشد در صورت فوت هر یک از طرفین فسخ می شود.

در طلاق توافقی زن با دادن وکالت به همسر خود می تواند جدا شود؟

خیر زوجه فقط می تواند به وکیل خود وکالت نامه طلاق بدهد و نه همسرش.

آیا چک ضمانتی را به اجرا گذاشتن سبب احقاق خیانت در امانت می شود؟

بله اگر وجه چک ضمانتی باشد خیانت در امانت است.

5/5 - (1 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 18 =

دکمه بازگشت به بالا