وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در شهر ری❤️【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل طلاق در شهر ری را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. بیشترین حجم پرونده هایی که در دادگاه خانواده مطرح می شود با موضوع طلاق است. متاسفانه این پدیده ناهنجار به دلیل اختلاف و عدم تفاهم میان زوجین رخ می دهد به گونه ای که تنها راه حل برای پایان دادن به مشکلات خود را طلاق می دانند. قانونگذار برای رسیدگی به این دعاوی قوانین و مقررات خاصی را تعیین نموده است که افرادی که درگیر این پرونده ها هستند می توانند برای تسریع در روند امور مربوطه و همچنین جلوگیری از بروز هر گونه مشکل به دلیل عدم آگاهی از قوانین به بهترین وکیل طلاق مراجعه کنند.

بهترین وکیل طلاق در شهر ری کیست؟

وکیل طلاق به وکیلی گفته می شودکه با مراحل و روند پیگیری این پرونده به خوبی آشنا بوده و بر کلیه قوانین مربوط به آن تسلط و اشراف کاملی دارد و حضور او در این دعاوی موجب سرعت بخشیدن به فرایند آن خواهد شد.

قوانین و مقررات هر کدام از انواع طلاق با هم متفاوت می باشد به عنوان مثال طلاق از طرف زن که سخت ترین نوع طلاق بوده و تنها در شرایط خاصی می توان رای مثبت را از دادگاه دریافت کرد بدون راهنمایی و مشاوره گرفتن از بهترین طلاق در شهر ری امکان پذیر نخواهد بود.

بهترین وکیل طلاق در تهران پرونده های زیادی را در گذشته در با موضوع طلاق وکالت کرده و با کلیه مراحل و مسیر پیگیری دعوای طلاق آشنایی کاملی دارد. لذا برای اطمنیان از نتیجه دلخواه در این زمینه لازم است که حتما وکالت پرونده خود را به وکیل طلاق بسپارید.

بهترین وکیل طلاق در شهر ری کیست؟

انواع طلاق چگونه است؟

طلاق را از نظر این که با درخواست چه کسی باشد به قرار ذیل است:

 • طلاق از طرف مرد: در قانون کشور ایران طلاق حق مرد بوده و هر زمان که بخواهد می تواند درخواست طلاق را به دادگاه ارائه داده و بدون ذکر دلیل قانع کننده ای در صورت پرداخت کلیه حقوق مالی زن می تواند همسر خود را طلاق دهد. توجه داشته باشید که در این نوع از طلاق حتی اگر زن رضایت به جدایی نداشته باشد مرد همچنان می تواند حکم طلاق را از دادگاه دریافت کند.
 • طلاق از طرف زن: این نوع از طلاق به عنوان سخت ترین نوع طلاق شناخته می شود. زیرا قانون در این مورد بسیار سخت گیرانه عمل کرده و با توجه به این که حق طلاق با مرد است دادگاه تنها در صورت ارائه دلایل قابل اثبات و شرایط خاصی که در قانون به آن اشاره شده با این نوع طلاق موافق می کند. لذا توصیه می کنیم که در پیگیری این نوع طلاق حتما از بهترین وکیل طلاق در شهر ری کمک بگیرید.
 • طلاق توافقی: این نوع از طلاق همانطور که از نامش نیز پیدا است زن و مرد هر دو برای طلاق تفاهم دارند و قبل از هرگونه اقدامی در این زمینه، در خصوص کلیه مسائل مالی و غیر مالی نیز توافق کرده اند. اگرچه روند این نوع طلاق بسیار راحت تر است ولیکن پیشنهاد می کنیم به منظور سرعت بخشیدن به روند پرونده از بهترین وکیل طلاق در شهر ری کمک بگیرید.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

پیگیری پرونده طلاق توسط وکیل

بهترین وکیل طلاق در شهر ری به واسطه تجربه ای که در پیگیری این دعاوی دارد موجب تسریع در پروسه پرونده می شود و با انجام بررسی لازم در این زمینه روند و مراحل پرونده طلاق به خوبی پیش رفته و از بروز هر گونه مشکل جلوگیری می کند. وکیل طلاق با توجه به آشنایی و تسلطی که بر قوانین مربوط به طلاق دارد با مدنظر قراردادن تمام جزئیات  و شرایط موکل خود روال قضایی پرونده را در مسیری صحیح پیش می برد.

پیگیری پروسه طلاق برای افرادی که با قوانین و مقررات مربوطه آشنایی ندارند ممکن است بسیار دشوار باشد و در مسیر نیز با مشکلاتی مواجه می شوند ولیکن بهترین وکیل طلاق در شهر ری تمام جوانب پرونده را در نظر گرفته و در جهت احقاق حقوق و دستیابی به نتیجه مورد نظر موکل خود عمل می کند و مانع از بروز هرگونه مشکلی در پیشبرد پرونده خواهد شد.

در پیگیری پرونده های طلاق موضوع مسائل مالی و غیر مالی از قبیل حضانت فرزندان، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه و غیره نیز مطرح می شود که اگر زوجین در این موارد با هم به توفق نرسند روند پرونده آن ها در دادگاه طولانی می شود که در چنین شرایطی وکیل طلاق می تواند به موکل خود کمک کند تا تصمیم درستی را در این زمینه اتخاذ کند.

 وکلای طلاق همواره در رسیدگی به این دعاوی مصلحت موکل خود را در اولویت قرار داده و از وارد آمدن هر گونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی جلوگیری به عمل می آورند و با توجه به تجربه و مهارتی که در طی سالیان وکالت خود در حوزه پرونده های طلاق کسب نموده اند چنانچه هر گونه اقدامی برای هر کدام از مسائل مالی و غیر مالی به ضرر او باشد با ذکر دلایل قانونی و منطقی او را از انجام این کار منع می کند.

پیگیری پرونده طلاق توسط وکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در شهر ری را بشناسید!

آقای محمد خسرونژاد

آقای محمد خسرونژاد

آقای محمد خسرونژاد وکیل‌ پایه یک دادگستری، دانشجوی مقطع دکتری و دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری می باشند. آقای خسرونژاد یکی از بهترین وکلا در شهر ری هستند. کلیه پرونده های حقوقی از جمله دعاوی ملکی، خانواده، انواع قراردادها و دعاوی تجاری چک، سفته و …، پرونده های کیفری از جمله قتل، مواد مخدر، قاچاق، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، سرقت، خیانت در امانت، آدم ربایی و … توسط ایشان پذیرفته می شود.

دارا بودن بیش از 10 سال تجربه کار حقوقی و وکالت صدها پرونده در دعاوی مختلف حقوقی، کیفری و خانواده منجر به تسلط آقای محمد خسرونژاد به امور مربوطه گشته و شانس موفقیت ایشان در پرونده‌های ارجاعی را به شدت افزایش داده است. تخصص و تسلط به امور حقوقی، کیفری و خانواده، اخلاق نیکو، اعتماد به نفس و احساس مسئولیت نسبت به امور موکلین از خصوصیات بارز آقای خسرونژاد به حساب می‌آیند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای محمد خسرونژاد، با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

تلفن هماهنگی با منشی (خانم پورجلالی): ۰۹۳۶۶۹۵۹۲۴۳
تلفن همراه: ۰۹۱۲۵۰۰۸۲۸۴
آدرس دفتر: شهر ری، خیابان رجایی جنوب (شهرک ۱۳ آبان)، بلوار رحیمی، پلاک۲۸۰، دفتر وکالت محمد خسرونژاد
ساعت کاری: ۲۴ ساعته و همه روزه حتی ایام تعطیل رسمی

مرتضی خان محمدی

مرتضی خان محمدی

مرتضی خان محمدی وکیل پایه یک دادگستری
دارای 27 سال سابقه کار حقوقی و 20 سال سابقه وکالت
وکالت در دعاوی حقوقی کیفری و خانوادگی

تخصص و مهارت:

 • دعاوی حقوقی : ملکی _ ارث _ اختلاف در مالکیت _ اموال منقول و غیر منقول _ الزام به تنظیم سند رسمی _ سرقفلی و حق کسب و پیشه _ دعاوی روابط موجر و مستاجر و …
 • دعاوی کیفری : کلاهبرداری _ سرقت _ دیه _ چک _ انتقال اموال به قصد فرار از دین _ مواد مخدر و …
 • دعاوی خانوادگی : طلاق _ حضانت _ نفقه _ اجره المثل _ استرداد جهیزیه _ مطالبه مهریه و …
 • وکالت در دعاوی حقوقی : ملکی و …
 • دعاوی کیفری : کلاهبرداری و …
 • دعاوی خانوادگی : طلاق و …

شماره واتساپ: 09123856232

شماره تماس: 09121998451_09123856232

تلفن ثابت : 55938814

آدرس دفتر: شهرری _ میدان هادی ساعی _ روبروی شورای حل اختلاف _ کوچه شاهد_ پلاک 3 واحد 15 طبقه 3

سمیه آریا اصل

سمیه آریا اصل یکی از بهترین وکیل طلاق در شهر ری می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در زمینه پرونده های خانواده، طلاق، طلاق توافقی و مهریه به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند. خانم آریا اصل علاوه بر وکالت، در حوزه ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری نیز سابقه فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: شهر ری، میدان هادی ساعی، ابتدای بلوار آوینی، مجتمع صدف، ورودی آ 2، طبقه دوم، واحد 5

شماره تماس: 09102140445

فضل الله احمدی

فضل الله احمدی

فضل الله احمدی وکیل پایه یک دادگستری در شهر ری میباشد ایشان از بهترین وکلای شهرری میباشد.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی حقوقی : ملکی _ ارث _ اختلاف در مالکیت _ اموال منقول و غیر منقول _ الزام به تنظیم سند رسمی _ سرقفلی و حق کسب و پیشه _ دعاوی روابط موجر و مستاجر و …
 • دعاوی کیفری : کلاهبرداری _ سرقت _ دیه _ چک _ انتقال اموال به قصد فرار از دین _ مواد مخدر و …
 • دعاوی خانوادگی : طلاق _ حضانت _ نفقه _ اجره المثل _ استرداد جهیزیه _ مطالبه مهریه و …
 • وکالت در دعاوی حقوقی : ملکی و …
 • دعاوی کیفری : کلاهبرداری و …
 • دعاوی خانوادگی : طلاق و

آدرس: شهرری

شماره تماس: 09053897938

فاطمه یزدانجو

فاطمه یزدانجو

فاطمه یزدانجو وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در شهر ری هستند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده و طلاق به صورت تخصصی فعالیت می کنند و تاکنون پرونده های زیادی را در این حوزه به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند.

خانم یزدانجو با در نظر گرفتن جزئیات پرونده و شرایط موکل خود بهترین و مناسب ترین راهکارهای قانونی برای پیشبرد پرونده در مدت زمانی کوتاه به آنان ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: شهر ری، میدان ساعی، مجتمع صدف، ورودی آ 4، طبقه دوم، واحد 5

فتانه قربانی

فتانه قربانی

فتانه قربانی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در شهر ری می باشند. ایشان در زمینه ارائه مشاوره حقوقی و وکالت پرونده های خانواده سابقه وکالت دارند و به صورت تخصصی در پیگیری دعاوی طلاق فعالیت می کنند و به عنوان یکی از وکلای باتجربه و حرفه ای در این حوزه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غی حضوری

آدرس: شهر ری، میدان شهید غیبی، شهرک ممتاز، گلستان 2، بلوک 1، واحد 3

یاسمین افشاری فرد

یاسمین افشاری فرد

یاسمین افشاری فرد وکیل پایه یک با 5 سال سابقه وکالت در شهر ری هستند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در حوزه پرونده های طلاق و خانواده شروع به فعالیت کردند و اکنون به عنوان یکی از وکلای باتجربه در این حوزه معرفی می شوند. از دیگر سوابق خانم افشاری فرد می توان به وکیل و مشاور موسسه حقوقی و داوری بین المللی فرصت، کارشناس ارشد حقوق تجاری و اقتصادی بین المللی، ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری، تسلط بر زبان انگلیسی اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکیل و مشاور موسسه حقوقی و داوری بین المللی فرصت
 • کارشناس ارشد حقوق تجاری و اقتصادی بین المللی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • تسلط بر زبان انگلیسی

آدرس: شهر ری، خیابان شهید محمد حسین یوسفی نژاد، کوچه شهید احمد سقفی فر، پلاک 24، طبقه سوم، واحد 16

فریبا محمد

فریبا محمد

فریبا محمد یکی از وکلای پایه یک با 11 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی خانواده و طلاق در شهر ری می باشند. ایشان در رسیدگی به پرونده های طلاق از تخصص و تبحر بالایی برخوردارند و مناسب ترین راهکار قانونی را به موکلین خود برای دستیابی به نتیجه دلخواه در مدت زمانی کوتاه ارائه می دهند.

 از دیگر سوابق خانم محمد می توان به ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری، استاد دانشگاه آزاد، کارشناس ارشد حقوق خصوصی اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • استاد دانشگاه آزاد
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: شهر ری، میدان هادی ساعی، مجتمع صدف، ورودی آ 2، پلاک 5، واحد 5

مینو عبداللهی

مینو عبداللهی

مینو عبداللهی یکی از وکلای پایه یک در شهر ری هستند. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز وکلای قوه قضایی اخذ نمودند و بیش از 10 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به دعاوی طلاق را دارند و به عنوان یکی از وکلای متخصص در این حوزه معرفی می شوند. از دیگر سوابق خانم عبداللهی می توان به مشاور حقوقی شرکت کاشی و سرامیک گیلانا، مشاور حقوقی شرکت پرتو کوره القایی تپکا، مشاور حقوقی شرکت جهاد تحقیقات آب و انرژی و کارشناس ارشد حقوق خصوصی اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • مشاور حقوقی شرکت کاشی و سرامیک گیلانا
 • مشاور حقوقی شرکت پرتو کوره القایی تپکا
 • مشاور حقوقی شرکت جهاد تحقیقات آب و انرژی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: شهر ری، خیابان 24 متری، خیابان مسلم ابن عقیل، پلاک 81، طبقه سوم

مرضیه مقصودی

مرضیه مقصودی

مرضیه مقصودی یکی از بهترین وکیل طلاق در شهر ری هستند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک از کانون وکلای دادگستری در حوزه دعاوی طلاق به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند و درصد بالایی از این پرونده ها را به نتیجه موفق و دلخواه موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: شهر ری، میدان نماز، خیابان شهید حسن یزدان خواه، پلاک 206

راه های انتخاب بهترین وکیل طلاق در شهر ری

پیدا کردن یک وکیل خوب برای سپردن امور طلاق به او بسیار مهم  و حائز اهمیت است در واقع شما باید فردی را به عنوان وکیل خود انتخاب کنید که از هر نظر به او اعتماد داشته باشید. برخی از راه های انتخاب وکلای طلاق به قرار ذیل است:

 • یکی از راه های پیدا کردن بهترین وکیل طلاق در شهرری پرس و جو از دوستان و آشنایانی است که در گذشته درگیر پرونده های طلاق بوده اند.
 • حتما وکیلی را انتخاب کنید که به صورت تخصصی در حوزه دعاوی خانواده و طلاق فعالیت دارد و پرونده های طلاق زیادی را در گذشته وکالت و به نتیجه مثبت رسانده باشد.
 • بهتر است با چند وکیل متخصص در امور خانواده و طلاق مشاوره داشته باشید و در میان آن ها وکیلی را انتخاب کنید که علاوه بر تجربه و حرفه ای بودن در حوزه وکالت از نظر اخلاقی نیز مناسب بوده و شما بتوانید با او احساس راحتی کنید. زیرا برای رسیدگی به پرونده طلاق قرار است جلسات زیادی را با او مشاوره داشته باشید.
 • حتما در زمان انتخاب بهترین وکیل طلاق در شهر ری میزان بودجه و درآمد خود را به اطلاع او برسانید. زیرا وکیل باید براساس امور مالی و هزینه های شما بتواند به درستی رسیدگی امور را در دست بگیرد.
 • در پرونده های طلاق مسائل مالی و غیر مالی مانند مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و غیره نیز مطرح می شود از این رو باید وکیلی را انتخاب کنید که در پیگیری تمامی این موارد همواره از حقوق شما دفاع کند.
راه های انتخاب بهترین وکیل طلاق در شهر ری

وظایف وکیل طلاق

وکلای طلاق در قبال مسئولیتی که برای پیگیری پرونده های طلاق بر عهده می گیرند و حق الوکاله ای که دریافت می کنند وظایفی دارند که از آن جمله ارائه مشاوره حقوقی به موکل خود و انتخاب بهترین و مناسب ترین راه حل قانونی برای او می باشد. بهترین وکیل طلاق در شهر ری در جلسات دادرسی به نمایندگی از جانب موکل خود حضور پیدا کرده و از حقوق او دفاع می کند.

وکیل طلاق با کسب اجازه از موکل خود موظف است برای تجدیدنظر خواهی، واخواهی و اعتراض به آرا نیز اقدام نماید.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل طلاق در شهر ری را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

در صورت عدم تمکین زن، نقه و مهریه از او ساقط می شود؟

در صورت عدم تمکین زن، دادخواست از طرف زوج در دادگاه مطرح می گردد بنابراین در صورت ثابت شدن، نفقه به زوجه تعلق نمی گیرد ولی مهریه به او تعلق خواهد گرفت.

آیا برای بخشیدن مهریه در دفترخانه حتما نیاز به حضور پدر دختر است؟

از نظر قانون نیازی به حضور پدر دختر نیست، ولی برخی دفترخانه‌ها قبول نمی‌کنند که این مورد خاص را انجام دهند. مخصوصا برای خانم‌های جوان حساسیت بیشتری نشان می‌دهند.

اگر خانم ازدواج مجدد انجام دهد، مهریه ازدواج اول منتفی می شود؟

خیر، حتی اگر زن مجددا ازدواج کند، هر آنچه از ازدواج اول نبخشیده و پرداخت نشده کماکان طلبکار است و خانم می‌تواند از شوهر سابق و همسر کنونی خود همزمان مهریه خود را مطالبه کند.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

دکمه بازگشت به بالا