وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل امور مالی در تهران⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل امور مالی در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. جرایم مالی به شیوه های مختلفی در جامعه در حال گسترش است و این امر موجب شده تا قانونگذار قوانینی را در این زمینه وضع کرده و برای جرایم امور مالی مجازات هایی را در نظر بگیرد. در قانون هر کدام از این جرایم و همچنین نحوه ارتکاب آن تعریف شده است و رسیدگی به آن نیز در حوزه اختیار دادسرای تخصصی جرایم اقتصادی می باشد. با توجه به پیچیدگی قوانین مربوط به امور مالی و بخشنامه ها و تبصره هایی که برای آن وجود دارد توصیه می کنیم برای رسیدگی به این امور حتما از بهترین وکیل امور مالی کمک بگیرید.

بهترین وکیل امور مالی در تهران چه کسی است؟

وکیل امور مالی کسی است که به صورت قانونی بر قراردادها و دعاوی مالی موکل خود کنترل و نظارت دارد و با حل و فصل مشکلات موجود از بروز هرگونه خسارت در آینده جلوگیری می کند. بهترین وکیل امور مالی در تهران براساس تجربه و تخصصی که در این حوزه دارد نتیجه موفقیت در دعاوی مالی را تا حد زیادی افزایش می دهد.

به عنوان مثال بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران که از قوانین مربوط به معاملات و مبادلات ارزی و یا دریافت تسهیلات از بانک مطلع می باشند به راحتی می توانند از حقوق موکل خود دفاع کرده و نتیجه مطلوب رادر کوتاه ترین زمان دریافت کنند و یا این که راهکارهای لازم را براساس چارچوب قانون به موکل خود ارائه دهند.

موضوعات مربوط به امور مالی متنوع می باشد و حوزه کاری وکلای آن نیز بسیار گسترده است لذا هر کدام از آن ها به صورت تخصصی در یکی از امور مربوطه فعالیت دارند. برای این منظور می توان به بهترین وکیل ارز دیجیتال در تهران و بهترین وکیل امور حسبی در امور مالی و … اشاره کرد.

مرجع رسیدگی به دعاوی مالی

دادگاه های عمومی حقوقی به عنوان مرجع صالح رسیدگی به دعاوی امور مالی تعیین شده اند و افرادی که قصد ارائه طرح دادخواست حقوقی دارند بایستی به این مرجع مراجعه کنند. اگر دادخواست در زمان رسیدگی توسط قاضی به عنوان دعوای کیفری تشخیص داده شود پرونده مربوطه به دادگاه کیفری ارجاع می گردد و رسیدگی و پیگیری آن در محاکم کیفری انجام می شود.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل امور مالی در تهران را بشناسید!

دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده ، وكيل پايه یک دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران ، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین ، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در دعاوی و پرونده های مالی است و پرونده های متعددی در این زمینه در دست اقدام دارند.

صبر ، حسن سابقه ، صداقت ، پاسخگویی ، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران ( شهید بهشتی ) پیش از انقلاب می باشد و بیش از 50 سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست ، شکواییه ، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی ، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌ های زیر تماس برقرار نمایید :

تلفن همراه دکتر محمد تقی زاده بهترین وکیل ایران جهت اخذ مشاوره تلفنی : 09121722464

شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری : 02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر وکالت : تهران ، بلوار اصلی سعادت آباد ، نبش خیابان 32 ، پلاک 116 ، ساختمان خانه سبز ، طبقه دوم ، واحد 4

فاطمه‌ یاس جعفری

فاطمه‌یاس جعفری
قاضی بازنشسته با بیست سال خدمت قضایی در دادگستری استان تهران
دارای تجارب کیفری در تمام سمت‌های دادسرا و تجدیدنظرخواهی از آرای دادگاه بدوی با تفویض اختیار دادستانی،تجربه تدریس در دانشگاه و کارگاه‌های حقوقی کاربردی،دارای گواهینامه قراردادهای داخلی و بین المللی،دارای گواهینامه داوری داخلی و بین المللی،شرکت در سمینار بین المللی جوینت ونچر
و پژوهش در خصوص قرارداد‌های کنسرسیوم و جوینت ونچر
وکیل دادگستری
شماره پروانه ۶۵۵۴
فارغ التحصیل دانشگاه تهران
کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
آشنایی به زبان انگلیسی و فرانسه

تخصص و فعالیت:

 • جرائم اقتصادی،دعاوی مالی کیفری/حقوقی،اجرای احکام کیفری/مدنی

آدرس: میدان ونک،خیابان ولیعصر،روبروی خ ۱۸ گاندی،ساختمان پزشکان ۲۵۸۸
ط دوم واحد ۵

شماره تماس: 09121182058

روح انگیز قهرمانی ارشد

روح انگیز قهرمانی ارشد

روح انگیز قهرمانی ارشد وکیل پایه یک دادگستری با 12 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و پیگیری دعاوی امور مالی را می توان جزو یکی از بهترین وکلای تهران معرفی کرد. ایشان در دیگر زمینه های حقوقی اعسار، امور ثبتی، تملک آپارتمان ها، خانواده، شهرداری و غیره نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد فقه و حقوق خصوصی

آدرس: تهران، خیابان مطهری، نرسیده به شریعتی، پلاک 8، طبقه سوم

علی اکبر یزدانی خوزانی

علی اکبر یزدانی خوزانی

علی اکبر یزدانی خوزانی یکی از وکلای پایه یک در تهران هستند. ایشان پروانه وکالت خود را در سال 1393 از کانون وکلای دادگستری مرکز اخذ نمودند و اکنون با 8 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی از جمله دعاوی امور مالی به صورت تخصصی فعالیت می کنند و به عنوان یکی از بهترین وکیل امور مالی در تهران شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، خیابان پاسداران، خیابان گل نبی، نبش ناطق نوری، برج زمرد، طبقه 12، واحد 122

شهلا محمدی

شهلا محمدی

شهلا محمدی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری یکی از بهترین وکیل امور مالی در تهران می باشند. ایشان 15 سال سابقه وکالت در زمینه های حقوقی اسنادرسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری و دعاوی امور مالی دارند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد مجموعه حقوق

آدرس: تهران، خیابان ابوذر، ضلح جنوب غربی پل، پلاک 372، واحد اول

فریده سادات حسینی

فریده سادات حسینی

فریده سادات حسینی وکیل پایه یک در تهران می باشند. ایشان در سال 1394 با قبولی در آزمون اختبار موفق به دریافت پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری مرکز شدند و فعالیت خود را به صورت حرفه ای در حوزه دعاوی مختلف حقوقی از جمله پرونده های امور مالی شروع کردند و اکنون یکی از بهترین وکیل امور مالی در تهران معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابق وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، کریمخان، ابتدای خیابان استاد نجات الهی، روبروی کلیسای ارامنه، شماره 192، طبقه دوم

نورالدین کریمی

نورالدین کریمی

نورالدین کریمی وکیل پایه یک دادگستری با 7 سال سابقه حرفه ای در حوزه دعاوی بانکی و بورس و پرونده های امورمالی می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و اکنون به عنوان یکی از بهترین وکیل امور مالی در تهران شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکیل بانک پاسارگاد
 • وکیل بانک اقتصاد نوین
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: تهران، میدان ونک، ابتدای خیابان ونک، برج آسمان، طبقه 4، واحد 406

مرضیه عزیزی

مرضیه عزیزی

مرضیه عزیزی یکی از وکلای پایه یک دادگستری در تهران هستند. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه شهید بهشتی و کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه علامه طباطبایی می باشند که در سال 1399 با قبولی در آزمون اختبار موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک از کانون وکلای دادگستری مرکز شدند و اکنون به صورت تخصصی در حوزه دعاوی حقوقی، خانواده و امور مالی فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • 2 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • عضو بنیاد ملی نخبگان
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان ونک، برج اداری آسمان، طبقه چهارم، واحد 406

معراج معظمی

معراج معظمی

معراج معظمی یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند که در حوزه دعاوی مختلف حقوقی و پیگیری پرونده های امور مالی 18 سال سابقه وکالت حرفه ای دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل امور مالی در تهران معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • دکتری حقوق خصوصی

آدرس: تهران، چهارراه جهان کودک، برج امیر پرویز، طبقع 4، واحد 44

وحید اقتصادی

وحید اقتصادی

وحید اقتصادی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند که در حوزه دعاوی بانکی، ملکی و امور مالی به صورت تخصصی فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، میدان ونک، ابتدای خیابان ونک، برج آسمان، طبقه 4 اداری، واحد 406

ویژگی های بهترین وکیل امور مالی در تهران

اگرچه بهترین وکیل امور مالی در تهران به صورت تخصصی در پیگیری دعاوی مالی فعالیت می کند ولیکن لازم است که از ویژگی های ذیل نیز برخودار باشد:

 • تسلط کاملا به قوانین امور مالی و تغییرات آن: قوانین امور مالی با توجه به گسترده شدن جرایمی که در این زمینه صورت می گیرد به سرعت در حال تغییر است لذا بهترین وکیل امور مالی در تهران بایستی به قوانین جدید تسلط داشته باشد تا بتواند با استناد به این قوانین از موکل خود دفاع کند.
 • فن بیان قوی و اصول و فنون مذاکره: هر چقدر بهترین وکیل در تهران در حوزه دعاوی امور مالی فن بیان قوی تری داشته باشد در تفسیر و توضیح مواد و مستندات در فاع از موکل خود موفق تر خواهد بود.
 • پیگیری پرونده موکل: پیگیری دعاوی امور مالی باید به موقع انجام گیرد و این امر در این پرونده ها بسیار حائز اهمیت می باشد چرا که به دیرکرد در ارائه دفاعیات ترتیب اثر  داده نخواهد شد.
ویژگی های بهترین وکیل امور مالی در تهران

نکات مهم در دعاوی امور مالی

بهترین وکیل امور مالی در تهران توصیه می کند که در پرونده های مالی حتما به موارد ذیل دقت کنید:

 • همانطور که می دانید هر دادخواست حقوقی که به دادگاه ارائه می شود خواسته مشخصی دارد. در دادخواست های دعاوی امور مالی نیز خواسته باید تقویم شود به این معنا که بها و قیمت در پرونده کاملا دقیق تعیین و ذکر  گردد مگر برای دعاوی که خواسته قابل تقویم نباشد.
 • بر اساس آنچه که در قانون در مورد دعاوی امورمالی ذکر شده، این دعاوی ملزم به پرداخت هزینه دادرسی می باشند که میزان درصد هزینه بر اساس مبلغی که در دادخواست ذکر شده تعیین می گردد.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل امور مالی در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل امور مالی در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

آیا جرایم اقتصادی با گذشت شاکی قابل بخشش هستند؟

جرایم اقتصادی مانند: اختلاس و ارتشاء، پولشویی و فرار مالیاتی و … به دلیل آثار مخربی که بر جامعه دارند، نیاز به شاکی خصوصی ندارند و از جرایم قابل گذشت محسوب نمی شوند، لذا گذشت شاکی باعث توقف دادرسی نمی شود و دادسرا مستقیما به آن رسیدگی می کند.

جرایم پولی و بانکی هم از جرایم اقتصادی محسوب می شوند؟

بله، جرایم پولی و بانکی از جرایم اقتصادی هستند و قوه قضاییه موظف است به آن رسیدگی کند.

چرا اشخاص باید به وکیل امور مالی و اقتصادی مراجعه کنند؟

با توجه به حساسیت و اهمیت جرایم و دعاوی امور مالی و اقتصادی که گاهی مجازات های بسیار سنگین مانند اعدام را به دنبال دارد، یک وکیل امور مالی می تواند اقدامات حقوقی لازم برای حفظ حقوق موکل خود، چه در جایگاه مدعی چه در جایگاه مدعی علیه را انجام دهد.

4/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا