وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در نیشابور ⚡【سال1403】⚖️

طلاق از انواع مختلف پرونده هایی است که در دادگاه ها مورد بررسی قرار می گیرد. چنین دعاوی در حوزه خانواده قرار دارند و در دادگاه های تخصصی خانواده هم مورد بررسی و پیگیری قرار می گیرند. این دسته از پرونده ها هم مانند سایر دعاوی حقوقی و کیفری، پیچیدگی های خاص خود را دارند. به دلیل همین دشواری ها و تخصصی بودن پیگیری آن ها در محاکم قضایی، بهتر است از یک فرد خبره و با تجربه در این زمینه کمک گرفت. وکلا افرادی هستند که با تحصیل و کسب تجربه در زمینه های حقوقی، به عنوان فرد متخصص در حوزه های قضایی شناخته می شوند. هدف از این مقاله، معرفی بهترین وکیل طلاق در نیشابور به مردم عزیز این شهر است تا بتوانند در مواقع لزوم وکلای متخصص این حوزه را شناخته و به آن ها مراجعه نمایند. 

بهترین وکیل طلاق در نیشابور کیست؟ 

هر فرد برای وکیل شدن و قبول وکالت پرونده های مختلف باید شرایط خاصی داشته باشد. از جمله این شرایط، داشتن تحصیلات حقوقی و کسب تجربه در زمینه وکالت می باشد. از دیگر موارد مهم در خصوص انتخاب وکیل، دریافت پروانه وکالت پایه یک است. یک وکیل خوب باید بتواند ارتباط موثری با موکلین خود و افراد مشغول به کار در محاکم قضایی برقرار نماید. 

وکیل خوب و با تجربه دارای اخلاق خوب است و بسیار متعهد می باشد. تعهد از جمله موارد مهم در شغل وکالت است که در کسب موفقیت و محبوبیت نقش تعیین کننده دارد. بهترین وکیل طلاق در نیشابور بر قوانین و مقررات حوزه خانواده و طلاق تسلط کامل دارد. ایشان نسبت به موکل خود احساس وظیفه می کند و تمام تلاش خود را برای دفاع از موکل به کار می گیرد. بهترین وکیل خانواده در نیشابور نسبت به مجموعه وظایف خود آشنا است و در جهت تحقق آن ها کلیه اقدامات لازم را انجام می دهد.

بهترین وکیل طلاق در نیشابور کیست؟

توانایی های بهترین وکیل طلاق 

وکیلی که در بخش خانواده و طلاق فعالیت می کند، باید بتواند میان زوجین تفاهم و سازش برقرار نماید. مهم ترین راه برای پرونده های طلاق، آشتی زوجین و برگشت آن ها به زندگی مشترک خواهد بود. در این مسیر، وکیل می تواند راه هایی را در چارچوب قوانین به موکلین پیشنهاد کند که منافع هر دو طرف را تامین نماید. برای رسیدن به این مقصود، وکیل باید دارای قدرت بیان و استدلال بالایی باشد تا بتواند طرفین دعوا را قانع نماید. این ویژگی در دادگاه و برای اقناع قاضی هم موثر واقع خواهد شد. 

بهترین وکیل طلاق در نیشابور، توانایی بالایی در تنظیم دادخواست ها و کلیه اوراق قضایی را خواهد داشت. در دعاوی کیفری و حقوقی ارائه درخواست از اهمیت بالایی برخوردار است و تاثیر بسیاری در نتیجه آن دارد. دقت، ریزبینی و جزئی نگری هم از دیگر توانایی هایی است که به یک وکیل در مسیر وکالت موفق کمک می نماید. در پرونده های طلاق، مواردی مانند اثبات دلایل محکه پسند طلاق، اعسار، اثبات توانایی یا عدم توانایی مالی موکل مطرح می شود که لازم است وکیل مهارت های لازم را در این موارد داشته باشد.

10 تا از بهترین وکیل طلاق در نیشابور را بشناسید! 

عفت جوریان 

عفت جوریان

سرکار خانم عفت جوریان جزو وکلای به نام و برجسته استان خراسان رضوی هستند که هم اکنون در نیشابور فعالیت می کنند. ایشان چندین سال است که به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. خانم جوریان دارای اراده بالا، هوش و ذکاوت بسیار هستند که موفق شده اند نتایج قابل قبولی را در حرفه خود کسب نمایند. پروانه وکالت پایه یک به شماره 18377 متعلق به این وکیل کارکشته است. ایشان امکان دریافت مشاوره غیر حضوری و آنلاین را برای مراجعین خود فراهم نموده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های خانواده، طلاق و مهریه 
 • تخصص در دعاوی املاک، شهرداری و اختلاف در مالکیت 
 • تدوین و تنظیم کلیه اوراق قضایی از جمله دادخواست و شکوائیه 

آدرس: نیشابور، خیابان راه آهن، مقابل شورای حل اختلاف، ساختمان اربابی، طبقه اول 

عاطفه ادیب راد 

عاطفه ادیب راد

عاطفه ادیب راد جزو وکلای معروف و شناخته شده در استان خراسان رضوی هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 9936 می باشند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان نیز هستند. مشاوره های حقوقی سرکار خانم ادیب راد سبب حل و فصل بسیاری از پرونده ها و کسب عنوان بهترین وکیل طلاق در نیشابور شده است. ایشان چندین سال است که وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی مختلف را می پذیرند و با علم و آگاهی خود توانسته اند درصد بالایی از این پرونده ها را به نتیجه مطلوب برسانند.  

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی تخصصی حضوری و غیر حضوری 
 • تدوین و نگارش انواع قراردادها، دادخواست ها و اوراق قضایی 
 • پذیرش وکالت پرونده های ملکی، حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده 

آدرس: نیشابور، خیابان 15 خرداد، ساختمان پاسارگاد، طبقه اول، واحد 2 

احمد اکبریه 

احمد اکبریه

آقای احمد اکبریه وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی نیشابور هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود پروانه وکالت پایه یک را دریافت کردند و شروع به وکالت پرونده های گوناگون نمودند. جناب احمد اکبریه با تکیه بر سواد حقوقی و مهارت خود سال ها است به وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف می پردازند. ایشان علاوه بر وکالت، به عنوان مشاور حقوقی هم عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته اند و توانسته اند اعتماد و رضایت مردم را جلب نمایند. درصد بالای پرونده های موفق ایشان، گویای تخصص، تجربه و علم بالای این وکیل است. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره تخصصی حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • وکالت دعاوی حدود، خانواده، طلاق، دیات و قصاص 

آدرس: نیشابور، خیابان دارایی، مقابل آژانس چلچله، پلاک 445 

زهرا تاجیک 

زهرا تاجیک

خانم زهرا تاجیک را می توان جزو وکلای توانمند در استان خراسان رضوی قرار داد. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود در رشته حقوق، پروانه وکالت پایه یک به شماره 50128 را دریافت نمودند. صداقت، تعهد، رازداری، صداقت و هوش از خصوصیات برجسته خانم تاجیک است که در جهت کسب اعتماد و رضایت موکلین موثر بوده است. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف در کارنامه کاری این وکیل خبره به چشم می خورد. در همین راستا خانم تاجیک لقب بهترین وکیل طلاق در نیشابور را به خود اختصاص داده است. 

تخصص و مهارت: 

 • پذیرش پرونده های خانواده و طلاق 
 • تنظیم قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی 
 • تنظیم دادخواست ها، شکوائیه ها و دفاعیه ها 

آدرس: نیشابور، خیابان امام خمینی، رو به روی مسجد جامع، بن بست شهید مدقق 

صفیه ایمانی نژاد 

صفیه ایمانی نژاد

سرکار خانم صفیه ایمانی نژاد جزو وکلای خوب و فعال نیشابور هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. پروانه وکالت شماره 46974 صادره از قوه قضاییه متعلق به ایشان است. ایشان چندین سال است که وکالت پرونده های کیفری، خانواده، ثبتی و ملکی را می پذیرند. صداقت، حسن خلق، تعهد و مسئولیت پذیری ایشان سبب جلب اعتماد و رضایت موکلین ایشان شده است. امکان دریافت مشاوره حقوقی به صورت آنلاین و تلفنی هم در دفتر این وکیل فراهم است. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های خانواده و هویت قانونی، طلاق و استرداد جهیزیه 
 • وکالت پرونده های حوزه اعمال منافی عفت و اخلاق مانند شرب خمر 
 • پذیرش پرونده های املاک شامل اختلاف در مالکیت، املاک، شهرداری و ثبت اسناد و املاک 

آدرس: نیشابور، خیابان فردوسی شمالی 9، پلاک 6 

علی اوسط اکبری 

علی اوسط اکبری

جناب آقای علی اوسط اکبری وکیل پایه یک دادگستری هستند که در حال حاضر در نیشابور به وکالت مشغول می باشند. ایشان در وکالت کلیه پرونده های حقوقی و کیفری توانمند هستند اما در حوزه خانواده و طلاق بسیار حاذق می باشند. اخلاق خوب، تلاش، صداقت و انصاف از ویژگی های برجسته این وکیل است که باعث شده ایشان به عنوان بهترین وکیل طلاق در نیشابور شناخته شوند. مشکلات تعداد قابل توجهی از موکلین با مشاوره ها و راهنمایی های ایشان حل  فصل شده و به همین دلیل مردم به این وکیل با تجربه اعتماد دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • تدوین قراردادهای داخلی و خارجی 
 • ارائه مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • وکالت پرونده های خانواده مانند طلاق توافقی و مهریه 

آدرس: نیشابور، خیابان 15 خرداد، جنب بانک مسکن مرکزی، ساختمان شارستان، طبقه سوم 

زهرا انصاری عرب 

زهرا انصاری عرب

سرکار خانم انصاری عرب وکیل دادگستری و مشاور حقوقی فعال در خراسان رضوی و نیشابور هستند. پروانه وکالت شماره 48806 صادره از کانون وکلا متعلق به ایشان است. خانم زهرا انصاری عرب حدود یک دهه فعالیت حقوقی را به ثبت رسانده اند که با پیروزی های مختلف همراه بوده است. همکاری با موسسات و شرکت های خصوصی و دولتی به عنوان وکیل و مشاور در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد. امکان بهره گیری از مشاوره های ایشان به صورت غیر حضوری در دفتر وکالت این وکیل حاذق فراهم است. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت دعاوی ملکی مانند شهرداری و موجر و مستاجر 
 • تخصص در پرونده های خانواده اعم از طلاق، حضانت فرزندان و اجرت المثل 
 • پذیرش پرونده های کلاهبرداری، جعل، تزویر، ربا، خیانت در امانت و تقلب 

آدرس: خراسان رضوی، نیشابور، میدان امام خمینی، کوچه میخک، ساختمان شیدایی، طبقه اول، واحد 11 

استرداد جهیزیه به کمک بهترین وکیل طلاق در نیشابور 

معمولا رسم بر این است که در هنگام ازدواج، زن اموال منقولی شامل وسایل منزل را به عنوان جهیزیه همراه خود به خانه مرد می آورد. این وسایل برای تامین زندگی است و به زوجه تعلق دارد. زن حتی بدون طلاق هم می تواند این وسایل را پس بگیرد و یا هر گونه دخل و تصرفی نسبت به آن ها انجام دهد. اما در صورت بروز طلاق، زوجه می تواند برای استرداد جهیزیه اقدام نماید و آن را بازستاند.

روند باز پس گیری جهیزیه هم یک امر تخصصی است که باید توسط یک فرد با تجربه انجام شود. بهترین وکیل طلاق در نیشابور می تواند از روش های قانونی درخواست استرداد جهیزیه را مطرح نماید. گرفتن جهیزیه نیازمند طی کردن مراحل قانونی، تشکیل و پیگیری پرونده است که توسط وکیل به بهترین شکل انجام می شود. با کمک وکیل متخصص طلاق، پس گرفتن جهیزیه توسط زوجه در مدت زمان کوتاه تری انجام می شود.  

استرداد جهیریه به کمک بهترین وکیل در نیشابور

نحله چیست؟ 

نحله یکی دیگر از حقوق زوجه در زندگی مشترک است که باید توسط زوج پرداخت شود. مبلغ و میزان نحله با توجه به سوابق زندگی مشترک و اموری که زوجه در طول زندگی انجام داده است تعیین می شود. مبلغ نحله بر خلاف اجرت المثل توسط دادگاه مشخص می شود و نیازی به کارشناس نخواهد داشت. 

نحله در صورتی به زوجه تعلق می گیرد که دادخواست طلاق از طرف او نبوده باشد. قابل ذکر است که برای درخواست نحله باید تقاضای طلاق از طرف زوج مطرح گردد و قبل از آن امکان دریافت این حق وجود ندارد. نحله و اجرت المثل دو مقوله جدا از یکدیگر هستند و در صورت دریافت اجرت المثل، می توان نحله را نیز دریافت نمود. 

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل طلاق در نیشابور را به شما معرفی نمودیم. خوانندگان عزیز می توانند در صورت نیاز می توانند به وکلای معرفی شده مراجعه کنند و از آن ها کمک بگیرند. وکیل طلاق باید دانش حقوقی کافی برای وکالت پرونده های مختلف را داشته باشد و توانایی های لازم از جمله قدرت بیان، ذکاوت و دقت برای حمایت از موکل را داشته باشد. زوجه می تواند جهیزیه ای را که همراه خود به منزل زوج آورده است را پس بگیرد. نحله هم مانند مهریه، نفقه و اجرت المثل جزو حقوق زوجه است. امیدواریم اطلاعات این مقاله برای شما عزیزان آموزنده بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید از شما سپاسگزاریم. در صورتی که انتقاد و پیشنهادی در خصوص مطالب ارائه شده دارید، از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.   

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا