وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل زن در کرمانشاه❤️【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل زن در کرمانشاه را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. مشکلات حقوقی و کیفری ممکن است به صورت خواسته و یا ناخواسته برای هرکدام از افراد جامعه اتفاق افتد و متاسفانه روزانه حجم پرونده هایی که برای رسیدگی به دادگاه ها و مراجع قضایی ارجاع داده می شود در حال افزایش است. قانونگذار به افرادی که به عنوان متهم و یا شاکی و حتی مجرم درگیر این پرونده ها شده اند این اختیار را داده است که برای دفاع و پیگیری دعاوی خود از بهترین وکیل زن بهره مند باشند. شما می توانید بدون در نظر گرفتن جنسیت و سن از وکلایی که در پرونده مورد نظرتان تخصص دارند کمک بگیرید.

بهترین وکیل زن در کرمانشاه کیست؟

وکیل زن فردی است که دارای حداقل مدرک کارشناسی در رشته حقوق و دیگر زیرشاخه های آن بوده و در آزمون کانون وکلای دادگستری و یا مرکز وکلا قوه قضایی شرکت کرده و با کسب نمره قبولی موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک از یکی از این مراکز شده باشد. بهترین وکیل زن در کرمانشاه با تسلطی که بر قوانین و مقررات پرونده های حوزه تخصصی فعالیت خود دارد می تواند به بهترین نحو ممکن از حقوق موکلین خود دفاع کرده و برای دستیابی به نتیجه موفق و دلخواه به آنان کمک کند.

بهترین وکیل زن در کرمانشاه به موجب عقد قراردادی که از جانب موکل خود در اختیار دارد می تواند در مراکز قضایی حضور پیدا کرده و براساس قوانین و موازین تعیین شده به صورت رسمی از موکل خود دفاع کند و ادله و اسناد قابل اثبات به نفع موکل را به دادگاه ارائه دهد.

نقش وکیل زن در پرونده حقوقی و جلسات دادگاه

یکی از مهم ترین وظایف بهترین وکیل در کرمانشاه بعد از قبولی وکالت پرونده حقوقی، شرکت و حضور به موقع در جلسات دادگاه است. توجه داشته باشید که حضور وکیل در جلسات دادگاه ارتباطی با عدم عضور و یا الزام به حضور موکل در جلسات ندارد. لذا وکیل موظف است که حتی در صورت حضور موکل در جلسات شرکت داشته باشد.

بهترین وکیل زن در کرمانشاه باید قبل از شروع جلسات دادرسی هرگونه مدارک و مستندات لازم در جهت دفاع از موکل خود را جمع آوری و آماده کرده باشد و این مورد در وظایف وکیل به حدی حائز اهمیت است که اگر بدون دلیل موجه در جلسات شرکت نکرده باشد برای ایشان نامه توبیخ صادر شده و با مشکل مواجه خواهد شد.

تعهدات وکیل زن و موکل نسبت به هم

در قرارداد وکالت نیز مانند هر نوع قرارداد دیگری طرفین نسبت به هم وظایف و تعهداتی دارند که البته این قاعده در قراردادهای وکالتی که یک وکیل زن وکالت آن را برعهده دارد صدق می کند. برخی از تعهدات وکیل زن و موکل نسبت به هم به قرار ذیل است:

اگر در حین پیگیری و رسیدگی پرونده قضایی از جانب وکیل زن به موکل خسارتی وارد شود به گونه ای که مسبب اصلی آن وکیل زن باشد مسئولیت و جبران هر گونه ضرر و زیان وارده بر عهده وکیل بوده و باید بتواند رضایت موکل را جلب نماید. بهترین وکیل زن در کرمانشاه باید در تصمیمات و اقدامات خود در جهت پیشبرد پرونده همواره مصلحت موکل خود را در اولویت قرار داده و از اختیاراتی که در قرارداد وکالت ذکر و به او سپرده شده تجاوز نکند.

اگر برای پیگیری پرونده ای دو یا چند وکیل تعیین شده باشند وکیل زن نمی تواند بدون مشورت با سایر وکلا اقدامی انجام دهد. موکل نیز نسبت به وکیل زن تعهداتی دارد که باید برای کمک به وکیل و همچنین تسریع در روند پرونده و دریافت نتیجه مطلوب و دلخواه به تعهدات خود عمل کند که برخی از مهم ترین آن ها به قرار ذیل است:

 • موکل باید هزینه وکالت را همان گونه که در قرارداد وکالت قید شده به وکیل پرداخت کند.
 • موکل موظف است هر گونه اسناد و مدارکی که برای پیشبرد پرونده الزامی بوده و می تواند در نتیجه نهایی تاثیر مثبتی داشته باشد در اختیار وکیل قرار دهد.
 • موکل باید همواره به این نکته توجه داشته باشد که تعهد وکیل به نتیجه نیست، اگرچه وکیل با مهارت و تجربه خود و استناد به قوانین مربوطه سعی در دریافت نتیجه دلخواه موکل خود دارد ولیکن در مواردی ممکن است روند پرونده به دلیل عدم وجود مدارک و اسناد قابل اثبات و یا مسائل دیگر بر اساس دلخواه موکل پیش نرود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل زن در کرمانشاه را بشناسید!

خانم زهرا شکربیگی

خانم زهرا شکربیگی

خانم زهرا شکربیگی وکیل پایه یک دادگستری با 14 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمانشاه معرفی می شوند ایشان با فن بیان و نفوذ کلام، برخورد و رفتار صحیح و همچنین آشنایی با قوانین حقوقی توانسته اند رضایت اکثریت موکلین خود را در طی فعالیتی که در حوزه وکالت داشته اند جلب نمایند و به عنوان وکیل و مشاوره حقوقی بهترین راهکارها را برای تسریع روند پرونده و دریافت نتیجه موفقیت آمیز به موکلین خود پیشنهاد می دهند.

برخی از خدمات ایشان عبارتند از:

مشاوره حضوری و غیرحضوری مشاوره حقوقی قبل از طرح دعاوی پیگیری مستمر ومداوم پرونده های موکلین و مراجعین به دفتر و پاسخگویی تا حصول نتیجه

پذیرش پرونده های کیفری اعم از کلاهبرداری، خیانت در امانت و جرائم خاص _ دعاوی ملکی و ثبتی نظیر تصرف عدوانی، اختلاف مالکیت و اختلافات ثبتی

پذیرش دعاوی خانواده، مطالبه مهریه و نفقه، حضانت فرزندان، طلاق و فسخ نکاح _ وکالت پرونده های تخلفات صنفی نظیر عدم ثبت ورود و خروج کالا در سامانه ثبتی

پذیرش دعاوی مالیاتی، گمرکی و مالی شرکت های بازرگانی دولتی و خصوصی _ مشاوره و تنظیم قراردادهای مالی و تجاری شرکت های دولتی و خصوصی

آدرس دفتر: بلوار بنت الهدی روبروی دادگستری کل استان ساختمان وکلا

مریم انصاری پور

مریم انصاری پور

مریم انصاری پور وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در کرمانشاه هستند. ایشان 9 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به دعاوی خانواده، ملکی، امور ثبتی و کیفری را دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در کرمانشاه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مدرس دانشگاه
 • کارشناسی ارشد حقوق عمومی

آدرس: کرمانشاه، خیابان 22 بهمن، میدان مرکزی، حد فاصل کوی 136 و 138، پلاک 396

سمیه رضایی

سمیه رضایی

سمیه رضایی یکی از وکلای زن در کرمانشاه می باشند ایشان بعد ازاخذ پروانه وکالت پایه یک در حوزه دعاوی خانواده، امور ثبتی، مالیاتی، بیمه ای و غیره شروع به فعالیت کردند و با 7 سال سابقه وکالت به عنوان یکی از باتجربه ترین وکلا معرفی می شوند. از دیگر سوابق خانم رضایی می توان مشاور حقوقی بنیاد شهید، نماینده حقوقی بانک توسعه تعاون را نام برد.

  تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه وکالت
 • مشاور حقوقی بنیاد شهید
 • نماینده حقوقی بانک توسعه تعاون
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: کرمانشاه، چهارراه مدرس، مجتمع وکلای نگین، طبقه دوم

پریسا الفتی

پریسا الفتی

پریسا الفتی یکی از وکلای پایه یک در کرمانشاه هستند. ایشان به عنوان یکی از بهترین و باتجربه ترین وکیل زن در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری فعالیت داشته و 10 سال سابقه وکالت دارند و تاکنون درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت کرده اند را به نتیجه موفقیت و مورد نظر موکلیت خود رسانده اند.

تخصص ومهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرمانشاه، 22 بهمن، سی متری دوم، به طرف سنگر، ساختمان زاگرس، طبقه دوم، واحد 7

مریم مرادی

مریم مرادی

مریم مرادی  یکی از بهترین وکیل زن در کرمانشاه می باشند. ایشان پروانه وکالت پایه یک خود را از مرکز وکلا قوه قضایی اخذ نمودند و در حوزه دعاوی مختلف حقوقی و کیفری شروع به فعالیت کرده و پرونده های زیادی را به نتیجه موفقیت و دلخواه موکل خود رساندند. خانم مرادی علاوه بر وکالت به موکلین خود مشاوره حقوقی نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرمانشاه، کوچه ثبت بالاتر از کلانتری، نبش کوچه حاج اسماعیل سرابی

سارا اله ویسی

 سارا اله ویسی

سارا اله ویسی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری می باشند. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در کرمانشاه در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری فعالیت دارد  و 13 سال سابقه وکالت و موفقیت در دعاوی مختلفی کیفری و حقوقی را در کارنامه کار خود ثبت کرده اند.

از دیگر سوابق خانم اله ویسی می توان به دبیر سابق کمیسیون حقوق بشر کانون کرمانشاه، همکاری با بانک های دولتی و موسسات مالی و اعتباری، چندین سال فعالیت به عنوان دبیر در کرمانشاه اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • دبیر سابق کمیسیون حقوق بشر کانون کرمانشاه
 • همکاری با بانک های دولتی و موسسات مالی واعتباری
 • چندین سال فعالیت به عنوان دبیر در کرمانشاه

آدرس: کرمانشاه، 22 بهمن، خیابان برق، نبش کوی دوم، مجتمع برق، طبقه 4، واحد 12

شماره تماس: 09183571739

مهسا ستایش نیا

مهسا ستایش نیا

مهسا ستایش نیا وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در کرمانشاه می باشند. ایشان 8 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری را دارند و به عنوان یکی از وکلای زن حرفه ای در کرمانشاه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری مرکز
 • کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی

آدرس: کرمانشاه، دبیراعظم، کوی صنایع دستی، طبقه دوم

الهه حقی

الهه حقی

الهه حقی یکی از وکلای زن با 6 سال سابقه وکالت در کرمانشاه می باشند. ایشان در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، امور ثبتی و غیره فعالیت می کنند و با تجربه و تسلطی که بر قوانین دارند موفقیت در پرونده های زیادی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند. از دیگر سوابق خانم حقی می توان مشاور حقوقی تعاونی مسکن دانشگاه رازی، وکیل و مشاور حقوقی شرکت های خصوصی به صورت موردی و تنظیم قراردادهای خصوصی را نام برد.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • مشاور حقوقی تعاونی مسکن دانشگاه رازی
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت های خصوصی به صورت موردی و تنظیم قراردادهای خصوصی
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: کرمانشاه، بلوارطاق بستان، سه راه مسکن، بلوارگلها، روبروی کلانتری ۱۹، جنب نمایشگاه ماشین رویال

معصومه منوچهر آبادی

معصومه منوچهر آبادی

معصومه منوچهرآبادی یکی از بهترین وکیل زن در کرمانشاه با 11 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری می باشند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و با تجربه ای که در پیگیری دعاوی مختلف کسب نموده اند توانسته اند درصد بالایی از پرونده های کیفری و حقوقی را به نتیجه موفقیت برسانند. خانم منوچهرآبادی علاوه بر وکالت به موکلین خود مشاوره حقوقی نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرمانشاه، چهارراه دادگستری، چهارراه بنت الهدی، ساختمان وکلا ارشاد

سهیلا سلیمانی

سهیلا سلیمانی

سهیلا سلیمانی وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در کرمانشاه می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و 7 سال سابقه وکالت در رسیدگی و پیگیری دعاوی حقوقی و کیفری را دارند. ایشان باتسلطی که بر قوانین دارند پرونده هایی که وکالت کرده اند را در مدت زمانی کوتاه به نتیجه موفقیت و دلخواه موکل خود می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرمانشاه، چهارراه مدرس، خیابان مطهری غربی

ویژگی های بهترین وکیل زن در کرمانشاه

ازجمله مهمترین ویژگی های یک وکیل زن خبره که باید از آن برخوردار باشد می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • بهترین وکیل زن در کرمانشاه باید در امور کاری خود نظم و ترتیب داشته باشد. به عبارتی دیگر وکیل باید در زمان تعیین شده در قرارهای وکالتی خود با موکل به موقع حضور داشته و در جلسات دادگاه نیز  به نمایندگی از جانب موکل خود و یا در کنار او حضور یابد.
 • داشتن برنامه ریزی یکی دیگر از ویژگی های بهترین وکیل زن می باشد، وکیل بایستی در انجام امور وکالتی خود با برنامه ریزی پیش رفته و بدین ترتیب برنامه های روزانه خود را به موقع انجام می دهد. وکلایی که بدون برنامه ریزی عمل می کنند به طور قطع در کار خود موفق نبوده و دچار مشکل خواهند شد.
 • بهترین وکیل زن با قدرت تصمیم گیری و مدیریتی که در امور وکالت دارد در تمامی شرایط می تواند به خوبی عمل کرده و هرگونه مشکل پیش رو در پیگیری پرونده های مختلف را حل و فصل کند.
 • یک وکیل خبره باید از نظر مهارت های اجتماعی نیز قوی بوده و با صبوری به تمام صحبت های موکل خود گوش داده و از فن بیان و نفوذ کلام بالایی برخوردار باشد بدین ترتیب می تواند بهترین دفاعیه را از موکل خود در نزد قاضی داشته باشد.
ویژگی های بهترین وکیل زن در کرمانشاه

محاسن بهره مندی از وکیل زن

نقش بهترین وکیل زن در کرمانشاه در پیگیری پرونده های حقوقی با توجه به ویژگی هایی که پیشتر به آن اشاره کردیم بسیار مهم می باشد از جمله مهم ترین محاسن وکیل زن برای موکلین در پیگیری پرونده آن ها می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • افزایش درصد موفقیت: علم و مهارت وکیل زن بر قوانین حقوقی پرونده ای که در دست دارد به راحتی می تواند در جلب نظر قاضی و صدور حکم رای به نفع موکل تاثیر گذار می باشد.
 • مدیریت زمان: افرادی که درگیر پرونده های حقوقی شده اند می توانند با سپردن پرونده خود به بهترین وکیل زن درکرمانشاه حضور نداشته باشند و بدون نگرانی به دیگر امورات خود رسیدگی کنند و تنها از طریق وکیل از نتیجه و روند پرونده مربوطه مطلع شوند.
 • تسریع در روند دادرسی: بهره مندی از وکیل زن که با روند پیگیری پرونده های حقوقی آشنایی کاملی دارد موجب تسریع در روند پرونده می شود.
محاسن بهره مندی از وکیل زن

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم 10 تا از بهترین وکیل زن در کرمانشاه را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

عدم پیوست شهادت نامه در دادخواست اعسار چه حکمی دارد؟

در صورتی که به دادخواست اعسار، شهادت نامه پیوست نشده باشد، دعوا و دادخواست فاقد دلیل محسوب شده و حکم به بطلان صادر می شود.

چگونه می توان حکم رشد را لغو کرد؟

شخص بالغی که قبل از ۱۸ سالگی حکم رشد گرفته اما متعاقباً مجنون یا محجور شود، می‌توان با ارجاع وی به پزشکی قانونی و احراز عدم اهلیت وی، حکم رشد او را باطل و بی اعتبار کرد.

قانون جدید زندان برای مهریه چیست؟

زوج باید نسبت به پرداخت مهریه تا ۱۱۰ سکه اقدام نماید مگر زوج ثابت کند تمکن پرداخت یکجای مهریه را ندارد در اینصورت مهریه تقسیط می‌شود.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 1 =

دکمه بازگشت به بالا