وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در کرمانشاه⭐【1403】⚖️

در این مقاله سعی داریم 10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در کرمانشاه را به شما معرفی کنیم، پس برای شناخت این وکلا و آشنایی با چگونگی انجام طلاق توافقی در ادامه همراه ما باشید. ممکن است زوجین به هر دلیلی تصمیم به جدایی بگیرند. در این میان اگر یکی از زوجین تصمیم به جدایی بگیرند و برای گرفتن تمامی حق و حقوق خود مصر باشند مراحل طلاق برای آن ها پیچیده خواهد شد. از این رو تصمیم می گیرند برای تسریع روند پرونده از پیش با هم توافق کنند و در کم ترین زمان ممکن و بدون رفت و آمد به دادگاه به صورت توافقی از هم جدا شوند.

طلاق توافقی چه نوع طلاقی است؟

طلاق توافقی یکی از انواع طلاق محسوب می شود. قوانینی برای آن وجود ندارد و همه چیز تنها بستگی به تفاهمات بین زن و شوهر دارد. زوجین در زمان جدایی به صورت توافقی با یکدیگر بر سر مشترکات بین شان توافق می کنند، از جمله مهریه، حضانت فرزندان، جهیزیه، نفقه، ملاقات با فرزندان و هر آنچه که بین آن ها در زندگی بوده است. پس از تکمیل توافق نامه به صورت قطعی و رسمی باید مدارکو توافق نامه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی ارائه شود.

بعد از ثبت درخواست جدایی، طبق بخشنامه جدید طلاق توافقی زوجین باید در جلسات مشاوره شرکت کرده و در صورت عدم انصراف از طلاق، وارد مراحل قانونی شوند. اغلب در صورت نبود اختلاف بین زوج و زوجه، این نوع طلاق در حداقل زمان ممکن و در چندین روز به پایان می رسد. اگر برای روند جدایی زوجین ندانند که از کجا باید شروع کنند و چه مراحلی را طی کنند، به سراغ بهترین وکیل طلاق توافقی در کرمانشاه خواهند رفت. بهترین وکیل کرمانشاه با راهنمایی های انجام شده و در صورت توافق، پرونده را قبول کرده و مراحل آن را پیگیری می‌ کند و به آن‌ ها این وعده را می‌دهد که در سریع ترین زمان این مراحل به پایان خواهد رساند.

مزایای بهره مندی از بهترین وکیل طلاق توافقی در کرمانشاه

دریافت راهنمایی از بهترین وکیل طلاق توافقی در کرمانشاه و سپردن پرونده به ایشان باعث می شود که روند دادرسی در حداقل زمان ممکن به انجام برسد. مزایایی که بهره مندی از چنین وکیلی به همراه دارد به شرح زیر می باشد:

 • انجام مراحل طلاق در کوتاه ترین زمان ممکن بدون به حاشیه کشیدن پرونده و پیشگیری از چالش های پیش رو
 • عدم نیاز به حضور در جلسات دادگاه خانواده و انجام تمامی مراحل به صورت غیر حضوری
 • تنظیم درخواست طلاق به صورت دقیق و بدون نقص و ایراد و جلوگیری از طولانی شدن روند پرونده به دلیل عیب و ایراد در دادخواست، چرا که بهترین وکیل طلاق توافقی در کرمانشاه به تمامی موارد حقوقی آگاه بوده و به خوبی می داند که دادخواست را چگونه تنظیم کند تا بدون مشکل و ایجاد وقفه مراحل طلاق ادامه یابد.
 • جلوگیری از ایجاد تنش و درگیری در طول مراحل به دلیل عدم نیاز به حضور در جلسات
 • پیشگیری از هزینه های جانبی و حاشیه ای برای اتمام مراحل طلاق

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

مراحل انجام طلاق توافقی چیست؟

طلاق توافقی از جمله طلاق هایی است که هر دو طرف موافق آن هستند و مانعی برای آن ها از جانب همسرشان وجود ندارد. از این رو، طی مراحل قانونی آن از طلاق های دیگر راحت تر می باشد و پیگیری ها و سخت گیری های طلاق های یک طرفه در آن به چشم نمی خورد. مراحل آن شامل موارد زیر می باشد:

 • در وهله اول زوجینی که متقاضی طلاق توافقی می باشند، باید مسائل مشترک بین شان را حل و فصل نمایند و سپس وارد مراحل قانونی آن شوند. پس از آن و قطعی شدن تصمیم آن ها برای جدایی، لازم است بعد از این که درخواست خود را در سامانه ای به نام تصمیم ثبت نمودند، با انتخاب یکی از مراکز غربالگری که تحت نظر قوه قضاییه و بهزیستی است، برای شرکت در جلسات مشاوره آماده شوند. این جلسات می تواند صفحه دیگر از زندگی را برای زوجین باز کند و ادامه زندگی را برای آن ها لذت بخش نماید. در صورت عدم انصراف آن ها، مددکار موردنظر گواهی عدم انصراف از طلاق را به آن ها ارائه می دهد تا مراحل دیگر جدایی را طی کنند.
 • در مرحله بعدی زوجین باید با در دست داشتن گواهی عدم انصراف از طلاق، برگه ای که نشانگر توافقات صورت گرفته بین آن هاست و هم چنین دادخواست مبتنی بر درخواست طلاق توافقی به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی مراجعه کنند. بعد از ارائه این مدارک، متناسب با محل زندگی زوج و زوجه، نزدیک ترین شعبه دادگاه خانواده برای آن ها تعیین می گردد. این مراحل می تواند توسط وکیل آن ها انجام شود که قطعا انتخاب وکیلی که یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه باشد می تواند پروسه آن را سرعت بخشد.
 • سپس زن و شوهر باید در تاریخ و ساعت معین در دادگاه خانواده تعیین شده برای اولین جلسه طلاق توافقی حاضر شوند. ممکن است آن ها بتوانند در همان جلسه بدوی قاضی پرونده را برای طلاق مجاب کنند و هیچ مشکلی در توافقات آن ها وجود نداشته باشد که باعث بروز اختلاف بین زوجین گردد. در این صورت قاضی در همان جلسه حکم طلاق را صادر کرده و به آن ها گواهی عدم سازش را ارائه می دهد.
 • در صورتی که زوج و یا زوجه ادعای بارداری و یا باکرگی زن را داشته باشند، دادگاه برای انجام تحقیقات جلسه دیگری را برای آن ها در نظر می گیرد تا زن با مراجعه به پزشکی قانونی باکرگی و یا عدم باکرگی و همچنین باردار بودن خود را به اثبات برساند.
 • بعد از پایان تمام مراحل آن ها می توانند با در دست داشتن گواهی عدم سازش به دفترخانه ازدواج و طلاق مراجعه کنند و حکم طلاق برای آن ها صادر شود. لازم به ذکر است که زوجین تنها سه ماه بعد از تاریخ صدور حکم فرصت مراجعه به این دفترخانه ها را خواهند داشت.

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در کرمانشاه را بشناسید!

نگین عسگری

نگین عسگری

نگین عسگری وکیل پایه یک دادگستری در استان بزرگ کرمانشاه می باشد و با لقب یکی از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه مشغول به انجام دادن فعالیت تخصصی وکالتی است؛ وی در حیطه دعاوی های مختلف طلاق، خانواده، ملکی، تجاری، کیفری، مالی، ثبتی و غیره تخصص و مهارت بسیار زیادی دارد و نمونه پرونده هایی دارد که آن ها را با موفقیت به پایان رسانیده است. سرکار خانم نگین عسکری اخلاق مدار و خوش برخورد در حرفه کاری خویش است و در دادگاه دفاعیات بسیار خوبی را از موکلینش دارد.

تخصص و مهارت:

 • دکترا حرفه ای مدیریت گرایش حقوق
 • 8 سال سوابق و تجربه کاری در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

آدرس: کرمانشاه، بلوار بنت الهدی، خیابان قیطاسیان (بالاتر از نیرو انتظامی، جنب شورای شهر اسلامی)، ساختمان وکلا، طبقه 3، واحد 5

 پرستو رادمنش

 پرستو رادمنش

پرستو رادمنش در شهر بزرگ کرمانشاه وکیل پایه یک دادگستری است و سالیان بسیار زیادی در کرمانشاه مشغول به کار وکالتی می باشد. وی با لقب یکی از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه شهرت دارد و تخصص و فعالیت داشته و سوابق بسیار درخشانی درهمه امور حقوقی دارد؛ ایشان در حیطه های طلاق، ملکی، مالی، خانواده و غیره مشغول به شغل است. سرکار خانم پرستو رادمنش مشاوره های مختلفی به صورت حضوری و غیرحضوری بسیار کاربردی را در اختیار مردم قرار می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 12سال سوابق کاری وکالتی
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09183302676

آدرس: کرمانشاه ۲۲بهمن چهارراه سی متری دوم روبروی بانک قرض الحسنه مهر ایران ساختمان برج کادوس طبقه ۵ واحد۱۵

 سارا اله ویسی

 سارا اله ویسی

سارا اله ویسی وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ کرمانشاه است و سوابق بسیار زیاد وکالتی در زمینه های متعددی را نیز داراست؛ ایشان در حوزه دعاوی های مختلف از جمله طلاق، کیفری، ملکی، خانواده، تجاری، ثبتی و غیره را دارد و همکاری بسیار خوبی با بانک های دولتی و موسسات مالی اعتباری شهر کرمانشاه در حیطه وکالت دارد؛ خانم سارا اله ویسی با لقب یکی از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه بین مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سوابق و تجربه تخصصی وکالتی
 • عضو کانون وکلا دادگستری در استان کرمانشاه
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • دبیر سابق کمیسیون حقوق بشر کانون کرمانشاه
 • چندین سوابق فعالیتی به عنوان دبیر در کرمانشاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09183571739

آدرس: کرمانشاه، 22 بهمن، خیابان برق، نبش کوی دوم، مجتمع برق، طبقه 4، واحد 12

مهسا ستایش نیا

مهسا ستایش نیا

مهسا ستایش نیا در شهر کرمانشاه وکیل پایه یک دادگستری می باشد و تجربه های بسیار زیادی در زمینه حقوق کسب کرده است. وی با بهره گرفتن از فن بیان خوب و رسایی که دارد، دفاعیات بسیار قابل قبول و خوبی از موکلین خود را در دادگاه انجام می دهد و  به علت داشتن مهارت ها و تخصص های بسیار خوب خود، موفق گردیده است تا با لقب یکی از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه بین مردم شناخته شود.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مدرس دانشگاه
 • 8 سال سابقه کار مستمر و تخصصی در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09368998574

آدرس: کرمانشاه، دبیر اعظم، کوی صنایع دستی، طبقه 2

 امیر بصیری

 امیر بصیری

امیر بصیری در شهر بزرگ و تاریخی کرمانشاه وکیل پایه یک دادگستری است و یک وکیل با سابقه کاری بسیار بالایی می باشد و کاملا مورد اعتماد و اطمینان مردم این شهر واقع شده است. وی با لقب یکی از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه شناخته شده است و تا به امروز سابقه موفقیت در پرونده های متعدد حقوقی را به عهده داشته است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • 12 سال سوابق و تخصص در امور وکالتی
 • داوری مرکز کانون وکلای دادگستری
 • مشاور حقوقی

آدرس: کرمانشاه، خیابان موسوی، دفتر وکالت آقای امیر بصیری

پریسا الفتی

پریسا الفتی

پریسا الفتی وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ کرمانشاه است و سال های بسیار زیادی است که در این شهر بزرگ به انجام فعالیت های تخصصی وکالت مشغول می باشد. وی در حیطه دعاوی های متعدد و مختلف طلاق، ملکی، مالی، کیفری، تجاری و غیره مشغول به انجام فعالیت است؛ ایشان با ارائه دادن راه حل های بسیار کاربردی و خوب خود به مردم و موکلینش، کمک می کند تا شرایط شان را به بهترین نحو انجام داده و به آن ها کمک نماید؛ خانم پریسا الفتی با لقب یکی از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • 10 سال سوابق کاری در وکالت
 • مشاور حقوقی

آدرس: کرمانشاه، 22 بهمن، سی متری دوم، به طرف سنگر، ساختمان زاگرس، طبقه 2، واحد 7

 مهدی رضایی

 مهدی رضایی

مهدی رضایی در استان کرمانشاه وکیل پایه یک دادگستری است و نسبت به تمام قوانین حقوقی تسلط بسیار بالایی دارد و به همه مردم عزیز این شهر مشاوره های حضوری و غیر حضوری ارائه می دهد؛ وی با لقب یکی از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه شناخته شده اند و پرونده های بسیاری را به موفقیت کامل رسانده است. جناب آقای مهدی رضایی وکیل بسیار با صداقت در حرفه وکالتی اش است و ارتباط بسیار خوبی را با موکلین خود برقرار می کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق قضایی
 • 12 سال فعالیت و سوابق در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

آدرس: کرمانشاه، بلوار شهید مصطفی امامی، جنب بیمه مرکزی آسیا، ساختمان مهستان، طبقه 6، واحد 24

 شکوفه ابراهیمی

 شکوفه ابراهیمی

شکوفه ابراهیمی در کرمانشاه به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی نیز فعالیت هایی دارد. وی در حیطه دعاوی های طلاق، ملکی، کیفری، مالی، تجاری، خانواده و غیره تخصص دارد و مشاوره های بسیار حرفه ای با بازدهی بسیار خوب را به مردم عزیز ارائه می دهد. سرکار خانم شکوفه ابراهیمی یک وکیل بسیار صادق، دلسوز با فن بیان رسا است و یک وکیلی با شایسته در انجام کلیه امور حقوقی و وکالتی محسوب می شود.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس حقوق
 • 8 سال سوابق کاری و تخصص در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

آدرس: کرمانشاه، چهارراه بنت الهدی، رو به روی بیمه آرمان

 علی غزاله

علی غزاله یک وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ کرمانشاه می باشد که با لقب بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه مشغول به انجام کار در زمینه وکالت است؛ ایشان وکیلی بسیار باسابقه و کاملا متخصص می باشد که سال های بسیار زیادی در شهر کرمانشاه به کار وکالتی مشغول است و تجربه های کاملا ارزشمندی نیز در حیطه حقوق دارد. آقای علی غزاله دارای اطلاعات و علم حقوقی به روز است و جزو وکلای حاذق محسوب می شود.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق
 • 14 سال سابقه کاری و تخصص در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

آدرس : کرمانشاه، خیابان برق، نبش کوچه دوم، مجتمع برق، طبقه 4، واحد 12

 حجت اله شهباز بیگی

حجت اله شهباز بیگی در استان بزرگ کرمانشاه وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در مسائل و امور حقوقی بسیار تخصص و مهارت دارد. وی به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه شناخته شده اند و یک وکیل فعال در زمینه وکالت اند؛ جناب آقای حجت اله شهباز بیگی کتب های حقوقی بسیاری را نوشته اند و نویسنده کتاب بررسی دیدگاه نظام حقوقی ایران نسبت به حقوق ذینفع ها در شرکت های سهامی خاص بوده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • رتبه یک ازمون وکلای دادگستری کرمانشاه در سال 97
 • مشاور حقوقی

آدرس: کرمانشاه، میدان مصدق، نبش پاساژ ارگ، ساختمان بارانیان، طبقه 1

معیارهای انتخاب بهترین وکیل طلاق توافقی در کرمانشاه

برای انتخاب وکیل باید معیارهایی را جهت داشتن یک انتخاب هوشمندانه به کار گرفت. معیارهای انتخاب این وکلا عبارتند از:

 • اختصاص وقت کافی به پرونده و تلاش برای پایان آن در حداقل زمان ممکن
 • حضور در تمامی جلسات دادگاه
 • حاضر شدن در دادگاه حتی در صورت عدم حضور موکل
 • حفظ اسرار و رازهای موکل و رعایت مصلحت او
 • دریافت حق الوکاله منصفانه
معیارهای انتخاب بهترین وکیل طلاق توافقی در کرمانشاه

جلسات مشاوره در طلاق توافقی

در قوانین جدیدی که در برای طلاق توافقی در نظر گرفته شده است، حضور زوجین در جلسات مشاوره اجباری است. زن و شوهر بعد از ارائه دادخواست طلاق، باید در چندین جلسه تعیینی در مدت 45 روز تا 2 ماه شرکت نمایند تا شاید از تصمیم خود منصرف شوند. در این جلسات مددکار تمام تلاش خود را کمک به آن ها در راستای حل مشکل شان به کار می گیرد.

اگر بعداز پایان این جلسات آن ها از تصمیم خود بر نگردند، مشاور به آن ها گواهی عدم انصراف از طلاق را ارائه می دهد. پس از دریافت این گواهی، دادگاه پس از بررسی توافق نامه و و صحبت با زوجین گواهی عدم امکان سازش را به آن ها تحویل می دهد و می توانند به دفترخانه برای جاری شدن خطبه طلاق مراجعه کنند.

مدارک مورد نیاز برای طلاق توافقی

برای انجام طلاق توافقی هم چون انواع دیگر طلاق، مدارکی مورد نیاز است که باید به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی ارائه شود. این مدارک عبارتند از:

 • اصل عقدنامه که همان سند ازدواج است و یا رونوشتی از آن که دفتر ازدواجی که عقد را به ثبت رسانده است باید آن تنظیم کند.
 • مدارک شناسایی زوجین مثل شناسنامه و کارت ملی به همراه کپی آن ها
 • توافق نامه زوجین که بر سر مشترکات و حق و حقوق شان تنظیم شده است و در آن به حضانت فزندان، مهریه و نفقه و اموال اشاره شده است.
 • گواهی اثبات عدم بارداری و یا باکرگی در صورت ادعا
 • وکالت نامه تنظیم شده در صورت انجام امور توسط بهترین وکیل
مدارک مورد نیاز برای طلاق توافقی

کلام آخر

در این مقاله در مورد طلاق توافقی و معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در کرمانشاه صحبت کردیم. این وکلا به خوبی می توانند پروسه طلاق را در کم ترین زمان ممکن به پایان برسانند و حتی تمام مراحل را بدون حضور موکلین در دادگاه سپری کنند. امیدواریم مطالب عنوان شده برای شما مفید بوده باشند.

از همراهی شما تا پایان مقاله کمال تشکر را داریم. شما می تواند انتقادات و پیشنهاداتتان را در سایت وکیل چی با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

دکمه بازگشت به بالا