مهاجرت

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در کرمانشاه⭐【سال1403】⚖️

بسیاری از افراد بنا به دلایل مختلف تصمیم به مهاجرت به سایر کشورها می گیرند. این افراد، به دلیل پیچیدگی های مسیر مهاجرت، به یک فرد آگاه و متخصص نیاز دارند. وکیل مهاجرت فردی است که می تواند به چنین افرادی کمک نموده و دریافت اقامت را برای آن ها تسریع نماید. اما لازم است که مهاجر با وظایف بهترین وکیل مهاجرت آشنا باشد و همچنین از هزینه بهترین وکیل مهاجرت در کرمانشاه نیز آگاه باشد. در این مطلب به بررسی این موضوعات می پردازیم، با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهاجرت در کرمانشاه چه کسی است؟

وکیل مهاجرت به فردی گفته می شود که وکالت انجام امور متقاضی مهاجرت را به عهده می گیرد. این فرد باید نسبت به تمامی موضوعات حوزه مهاجرت آگاهی داشته باشد. لازم است که این فرد با پشت سر گذاشتن مراحل مختلف، موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شده باشد. بهترین وکیل مهاجرت در کرمانشاه همچنین با قوانین سفارت خانه ها، انواع مهاجرت، شرایط آن ها و کلیه موارد مشابه آشنا است.

دریافت اقامت کشورهای مختلف دارای مراحل خاص خود می باشد که وکیل این حوزه باید به روند کار آن واقف باشد. تجربه کاری مفید و موفق یک وکیل مهاجرت سبب می شود مراحل مهاجرت با سرعت بیشتری طی شود و نتایج مثبتی به دست آید. صبوری یکی دیکر از ویژگی های وکلای بخش مهاجرت است، زیرا برخی از پرونده های این حوزه ممکن است زمان بر باشند و یا حتی چندین مرحله با درخواست مهاجرت مخالفت شود. شما عزیزان می توانید مقاله بهترین وکیل در سرپل ذهاب را مطالعه نموده و با وکلای این شهر آشنا شوید.

بهترین وکیل مهاجرت در کرمانشاه چه کسی است؟

وظایف بهترین وکیل مهاجرت

وکیلی که در حوزه مهاجرت فعالیت می نماید، باید کلیه مواردی را که منجر به دریافت اقامت موکل می شود را انجام دهد. وی وظیفه دارد در ابتدای امر با استناد به دانش و تجربیات خود در خصوص مهاجرت و همچنین با توجه به شرایط متقاضی مهاجرت، بهترین نوع مهاجرت را به موکل خود پیشنهاد نماید. پس از آن کمک به تهیه مدارک لازم و ارائه درخواست مهاجرت از وظایف بهترین وکیل مهاجرت در کرمانشاه است.

لازم است که وکیل نکات مهم را در خصوص کشور مقصد مهاجرت به متقاضی ارائه نماید. سطح زندگی، میزان هزینه ها، نکات آموزشی، بهداشتی و درمانی، فرهنگ و بسیاری از موارد دیگر از جمله اطلاعاتی است که مهاجر به آن نیاز دارد و وکیل باید در این زمینه به موکل کمک نماید. در مرحله مصاحبه نیز وکیل باید متقاضی را همراهی نموده و آموزش های لازم را به وی ارائه کند. حتی پس از دریافت مهاجرت و سفر مهاجر نیز وکیل باید در زمینه های شغلی، آموزشی و غیره موکل خود را راهنمایی نماید.

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در کرمانشاه را بشناسید!

علیرضا صفری

علیرضا صفری

جناب آقای صفری وکیل توانا و شناخته شده در استان کرمانشاه هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهرمشغول هستند. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق بین الملل می باشند. پروانه وکالت پایه یک به شماره 1745 صادره از کانون وکلا متعلق به ایشان است. آقای علیرضا صفری با وکالت دعاوی مختلف ثابت نموده اند که توان وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف را دارند اما در زمینه مهاجرت تخصص بیشتری دارند. مشاوره های ایشان بسیار مثمر ثمر بوده و متقاضیان بسیاری را به مقصود خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی در زمینه مهاجرت
 • پذیرش انواع پرونده های مهاجرت به کشورهای مختلف

آدرس: کرمانشاه، چهار راه بنت الهدی، رو به روی پوشاک آسمان

شکیبا رضایی

شکیبا رضایی

سرکار خانم شکیبا رضایی، با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در استان کرمانشاه فعالیت می نمایند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری استان و دارنده پروانه وکالت شماره 1571 هستند. خانم رضایی چندین سال است که در عرصه وکالت فعال می باشند و موفقیت های چشم گیری را نیز کسب نموده اند. سابقه درخشان ایشان در حوزه مهاجرت سبب کسب لقب بهترین وکیل مهاجرت در کرمانشاه گردیده است. تعهد، صداقت، پشتکار و سواد حقوقی بالا از ویژگی های برجسته ایشان است که سبب جلب اعتماد و رضایت موکلین گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های کلاهبرداری و جعل
 • پذیرش دعاوی حوزه حقوق بین الملل و مهاجرت
 • فعالیت در دعاوی مالی و تجاری، قراردادها، چک و سفته

آدرس: کرمانشاه

وحید دهنوی

وحید دهنوی

جناب آقای وحید دهنوی را می توان در دسته وکلای توانمند و شایسته استان کرمانشاه قرار داد. ایشان تحصیلات خود را در رشته حقوق تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه داده اند. آقای دهنوی موفق به دریافت پروانه وکالت شماره 26606 از قوه قضاییه گردیده اند. ایشان حدود یک دهه است که در کرمانشاه به وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف می پردازند. تخصص وکیل دهنوی در زمینه دعاوی خانواده و مهاجرت می باشد. کسب پیروزی در درصد قابل توجهی از پرونده های تحت وکالت ایشان، گویای سواد حقوقی، تجربه و توانمندی های ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی
 • تنظیم و نگارش اجاره نامه، اظهارنامه و مبایعه نامه

آدرس: 22 بهمن، میدان گلایول، نبش کوی دوم، مجتمع برق، طبقه 2، واحد 2

 هوشنگ فرحبخش

هوشنگ فرحبخش

جناب آقای هوشنگ فرحبخش از دیگر وکلای خوب استان کرمانشاه هستند. ایشان پس از پایان تحصیلات خود با موفقیت در آزمون وکالت، پروانه وکالت درجه یک دریافت کردند. آقای فرحبخش سال های زیادی در دادگاه های استان کرمانشاه، دعاوی مختلف را وکالت نموده اند. ایشان توانسته اند تعداد زیادی از دعاوی را با موفقیت به پایان برسانند و سابقه درخشانی را برای خود ثبت نمایند. همکاری با موسسات و ارگان های مختلف در رزومه کاری ایشان دیده می شود. این وکیل حاذق توانسته اند عنوان بهترین وکیل مهاجرت در کرمانشاه را کسب نمایند. 

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت پرونده های ملکی و ثبتی مختلف
 • تخصص در دعاوی سرپرستی و ارث و میراث
 • پذیرش پرونده های مالی و تجاری، داوری و فاکتور

آدرس: کرمانشاه، میدان شهرداری سابق، ابتدای خیابان معلم شرقی، بن بست گوران، مجتمع آینه، واحد 4

مریم ویسی

مریم ویسی

سرکار خانم مریم ویسی را می توان جزو وکلای خوب و شناخته شده استان کرمانشاه قرارداد. ایشان در عرصه وکالت بسیار با تجربه هستند و تمام تلاش خود را برای حمایت از حقوق موکل به کار می گیرند. درصد بالای موفقیت خانم  ویسی در پرونده های تحت وکالت ایشان گواه علم، تخصص و دانش بالا است. تحصیلات ایشان کارشناسی  حقوق قضایی است که بعد از آن موفق شدند پروانه وکالت پایه یک به شماره 18269 را از قوه قضاییه دریافت نمودند. ایشان در خصوص پرونده های خانواده، حدود، مهاجرت، اعسار، تملک آپارتمان ها و قصاص تخصص دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • پذیرش پرونده های حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: کرمانشاه، چهار راه بسیج، بلوار غدیر، نبش چهار راه دادگستری، ساختمان مومیوند، طبقه همکف

هزینه بهترین وکیل مهاجرت در کرمانشاه

یکی از مهم ترین اطلاعاتی که در خصوص وکلای مهاجرت اهمیت دارد، دست مزد آن ها است. این موضوع بسیار مورد توجه مهاجرین قرار دارد و به همین دلیل در این قسمت به بررسی آن می پردازیم. مسلم است که دست مزد تمام وکلای مهاجرت یکسان نیست و هر یک از آن ها با توجه به شرایط خود هزینه های متفاوتی را طلب می نمایند. اما آن چه اهمیت دارد میزان تخصص و تجربه وکیل است.

بهترین وکیل مهاجرت در کرمانشاه، پرونده های مهاجرتی موفق بسیاری را در کارنامه خود دارد. بنابراین شانس موفقیت با چنین وکیلی بیشتر خواهد بود و به طور طبیعی، هزینه این وکیل هم بیشتر است. نوع مهاجرت و کشور مقصد هم در تعیین هزینه های مهاجرت و هزینه وکیل موثر خواهد بود. دریافت اقامت برخی کشورها بسیار دشوار است و هزینه های بیشتری را به فرد تحمیل می کند.

هزینه بهترین وکیل مهاجرت در کرمانشاه

انواع مهاجرت

مهاجرت به کشورهای دیگر از طریق روش های مختلفی انجام می شود. انواع مهاجرت به شرح زیر می باشد:

 • مهاجرت از طریق ازدواج: ازدواج کردن با فرد تبعه کشور دیگر امکام مهاجرت به آن کشور را برای وی ایجاد می کند. این روش ساده ترین نوع مهاجرت خواهد بود.
 • مهاجرت کاری: برخی از افراد برای انجام کار و یافتن شغل به سایر کشورها مهاجرت می کنند.
 • تحصیلی: از دیگر انواع مهاجرت می توان به مهاجرت تحصیلی اشاره کرد. در این روش افرا باید پذیرش دانشگاه های کشور مقصد را کسب نمایند.
 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری: با انجام انواع سرمایه گذاری ها می توان اقامت آن کشور را اخذ نمود. خرید ملک، ثبت شرکت، سرمایه گذاری در بورس و غیره می تواند منجر به دریافت اقامت گردد.

کلام آخر

وکیل مهاجرت باید با قوانین دریافت اقامت کشورهای مختلف آشنا باشند. وی باید دارای تحصیلات حقوقی و پروانه وکالت درجه یک باشد. بهترین وکیل مهاجرت در کرمانشاه وظیفه دارد بهترین نوع مهاجرت را به موکل پیشنهاد نموده و تا دریافت اقامت، کلیه اقدامات لازم را برای وی انجام دهد. با توجه به نوع اقامت، کشور مد نظر، شرایط موکل و تخصص وکیل هزینه وی متفاوت خواهد بود. افرادی که قصد مهاجرت دارند با در نظر گرفتن شرایط خود و قوانین اقامت کشور مقصد، می توانند از طریق ازدواج، تحصیل، سرمایه گذاری و غیره اقدام به مهاجرت نمایند. تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات مفیدی را در خصوص مهاجرت به شما عزیزان ارائه نماییم. از همراهی شما تا پایان این مطلب و اضافه شدن به جمع همراهان سایت وکیل چی سپاسگزاریم. از شما می خواهیم نظرات و پیشنهادات خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

دکمه بازگشت به بالا