وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در قشم⚡【سال1403】⚖️

ما در این مقاله قصد داریم، 10 تا از بهترین وکیل طلاق در قشم را به شما معرفی کنیم. زندگی مشترک با توافق و همدلی آغاز می‌شود. اما ممکن است، با گذشت زمان اختلاف نظر بین زوجین بروز کند، گاهی این اختلافات به مشاجره‌های شدید تبدیل می‌شود؛ به طوری که تحمل زندگی مشترک غیر ممکن شده و در نهایت منجر به درخواست طلاق خواهد شد. اغلب اوقات انجام فرآیند طلاق با مشکلات و چالش‌هایی روبرو می‌شود؛ در این زمان نیاز به وکیل لازم و ضروری است تا فرآیند طلاق در زمان کوتاه‌تری صورت گیرد.

وکیل طلاق مجرب چه کسی است؟

وکیل طلاق حقوق‌دان حرفه‌ای است که پس از تحصیل در رشته حقوق با قبول شدن در آزمون وکالت و گذراندن دوره کارآموزی، موفق به اخذ پروانه وکالت می‌شود و به عنوان نماینده حقوقی موکلان در دعوای حقوقی از جمله: دعاوی خانواده و طلاق فعالیت می‌کند. وظایف بهترین وکیل طلاق در قشم وابسته به حدود وکالت و مواردی است که موکل به او اعطای وکالت می‌کند. او مشاوره حقوقی را ارائه می‌دهد، اسناد مورد نیاز را تهیه کرده، مذاکرات را هدایت می‌کند و در صورت نیاز در دادگاه حضور یابد و از موکل خود دفاع کند.

نقش وکیل در زمینه حقوق خانواده بسیار اساسی و وسیع است. او در مورد احقاق حقوق مالی موکل یا حضانت فرزندان نقش اساسی دارد؛ هم‌چنین اگر زوجین در خارج از کشور باشند و تصمیم به طلاق بگیرند؛ در صورت طلاق توافقی با استفاده از خدمات وکیل آنلاین، وکالتنامه مربوط به طلاق توافقی برایشان تنظیم می‌شود و فرآیند طلاق به طور صحیح طبق قانون برای آن‌ها انجام می‌شود؛ از طرفی وکیل طلاق، مسئولیت ثبت دادخواست طلاق در دادگاه را برعهده دارد، این اقدام به نمایندگی از موکل برای دفاع از حقوق او می‌باشد.

بهترین وکیل طلاق در ایران در تمام جلسات دادگاه که مربوط به پرونده موکلش است، حضور دارد و از او دفاع می‌کند و در مواردی به مذاکره با زوجین برای رسیدن به توافق می‌پردازد. اگر موکل او مخالف رای دادگاه باشد، وکیل می‌تواند اقدام به تجدید نظر خواهی یا واخواهی کند و در صورت نیاز، درخواست فرجام خواهی یا اعاده دادرسی را پیگیری کند؛ هم‌چنین وکیل و موکل باید از تعهدات و انتظارات از یکدیگر آگاه باشند؛ علاوه بر این توجه به سابقه پرونده‌های قبلی وکیل، نحوه حل و فصل مسائل و هزینه های وکالت در انتخاب وکیل مناسب به موکل کمک می کند.

وکیل طلاق مجرب چه کسی است؟

اهمیت یافتن بهترین وکیل طلاق در قشم

انتخاب وکیل مناسب و یک مشاور حقوقی با تجربه در حوزه دعاوی خانواده و طلاق تاثیر مثبتی در نتیجه پرونده حقوقی شما دارد؛ از طرفی انتخاب چنین وکیلی نیاز به توجه، دقت و تاحدی آگاهی و شناخت شما از موضوعات حقوقی دارد. بهترین وکیل طلاق در قشم باید تجربه موفقی در پرونده‌های مربوط به طلاق داشته باشد؛ هم‌چنین داشتن اخلاق حرفه‌ای و برقراری ارتباط موثر با موکل اهمیت زیادی در پیشرفت پرونده دارد؛ زیرا این ارتباط به اعتماد بین موکل و وکیل منجر می‌شود،

بهتر است، یک جلسه مشاوره اولیه با وکیل خود داشته باشید و سوالاتتان را مطرح کنید و نظر او را در مورد پرونده خود جویا شوید؛ هم‌چنین شرایط مالی و قرارداد وکالت را به خوبی بررسی کنید تا با وضعیت مالی و انتظارات شما متناسب باشد؛ از طرفی در صورتی که وکیل به شنیدن مشکلات شما، یادداشت برداری و پاسخ به سوالات شما دقت می‌کند، می‌توانید تا حدودی به تعهد او پی‌ ببرید، البته مطالعه نظرات و تجربیات دیگران در مورد وکیل مورد نظر به شما اطمینان بیشتری از کیفیت خدمات او خواهد داد.

وکیل طلاق باید با قوانین و آیین نامه های مربوط به دعاوی خانوادگی و طلاق آشنا باشد؛ از طرفی اطلاعات شخصی نظیر: طول مدت ازدواج، نام و سن فرزندان، جدول زمانی زندگی زناشویی، ارائه اسناد و مدارک دارایی‌ها و بدهی‌های خانوادگی به او امکان می‌دهد تا بهترین مسیر حقوقی برای احقاق حق شما را انجام دهد. توصیه می‌شود، قبل از شروع به اقدامات قانونی طلاق به وکیل خانواده مراجعه کنید؛ زیرا او به شما در درک مسائل حقوقی، مالی و اجتماعی مربوط به طلاق یاری می‌رساند و با مذاکره و توافق با طرف مقابل در حفظ حقوق شما تلاش می‌کند.

10 تا از بهترین وکیل طلاق در قشم را بشناسید! 

احمد رضا نکته سنج

احمد رضا نکته سنج

احمد رضا نکته سنج، یکی از بهترین وکیل طلاق در قشم هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در زمینه دعاوی خانوادگی، طلاق و مهریه می‌باشند. جناب نکته سنج وکالت دعاوی مختلف طلاق و مهریه را برعهده می‌گیرند. ایشان عضو مرکز وکلای قوه قضایی می‌باشند و دارای سابقه درخشان در امور وکالت هستند.

تخصص و مهارت:

 • نوشتن انواع اوراق قضایی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • اخذ وکالت دعاوی مختلف طلاق و مهریه
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی

آدرس: قشم، نبش میدان طالقانی، مجتمع مهتاب، طبقه اول، واحد 107

علی خسروی پور

علی خسروی پور

علی خسروی پور، وکیل پایه یک دادگستری می‌باشند که در کلیه دعاوی ملکی و خانوادگی تخصص دارند و عضو رسمی مرکز وکلای قوه قضایی هستند. ایشان اخذ وکالت در دعاوی چک، پرونده‌های حقوقی و کیفری را برعهده می‌گیرند. جناب خسروی پور مشاور حقوقی در زمینه دعاوی خانواده از جمله طلاق و مهریه می‌باشند.

تخصص و مهارت:

 • انجام کلیه دعاوی ملکی و خانوادگی
 • پذیرش وکالت دعاوی مختلف در حوزه خانواده
 • ارائه مشاور حقوقی تخصصی و حرفه ای
 • عضو  رسمی مرکز وکلای قوه قضایی

آدرس: قشم، بلوار امام قلی، پاساژ پردیس لاین گلایل، پلاک 1042 

عبدالله زمان پور

عبدالله زمان پور

عبدالله زمان پور، یکی از بهترین وکیل طلاق قشم هستند. ایشان در اخذ وکالت در دعاوی خانوادگی از جمله: طلاق و مهریه تخصص دارند. جناب زمان پور تنظیم انواع اوراق قضایی حقوقی و کیفری، لوایح و دادخواست‌ها را انجام می‌دهند. ایشان امکان ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و آنلاین را فراهم می‌کنند.

تخصص و مهارت:

 • اخذ وکالت دعاوی خانواده از جمله طلاق، مهریه
 • تنظیم انواع لوایح و دادخواست‌ها
 • مشاوره حضوری و آنلاین
 • تنظیم و تدوین انواع لایحه

آدرس: قشم، چهار راه رسالت، کوچه ریحان، ساختمان تابش، طبقه اول، واحد 4

مریم ادیبی

مریم ادیبی

مریم ادیبی، وکیل پایه یک دادگستری هستند و در دعاوی خانواده از جمله: نفقه، طلاق، مهریه تخصص دارند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری می‌باشند و متخصص در تنظیم لایحه و دادخواست‌های مرتبط با دعاوی حقوقی و خانوادگی هستند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • متخصص در دعاوی نفقه، طلاق، مهریه و طلاق
 • تنظیم لایحه، دادخواست
 • ارائه مشاوره طلاق

آدرس: قشم، خیابان ولیعصر، روبروی دادگستری، ساختمان اکبری، واحد اول

عطا الله توانی

عطاءالله توانی

عطا الله توانی، یکی از بهترین وکیل طلاق در قشم می‌باشند. ایشان در دعاوی خانواده و طلاق تخصص ویژه‌ای دارند و به عنوان وکیل طلاق، راه حل‌های حقوقی برای دعاوی را در زمان کوتاه ارائه می‌دهند. جناب توانی توانایی ویژه ای در نوشتن دادخواست و لایحه‌های اعتراضی دارند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی خانواده و طلاق
 • ارائه دهنده راه حل حقوقی در زمان کوتاه
 • نوشتن دادخواست و لایحه اعتراضی
 • دارای سابقه درخشان در امور دعاوی طلاق

آدرس:  قشم، بازار پردیس، طبقه اول لاین گلایل، پلاک 1042

مهدی آب حیات

مهدی آب حیات

مهدی آب حیات، یکی از بهترین وکیل طلاق در قشم هستند. ایشان در تدوین و تنظیم قراردادهای حقوقی در زمینه خانواده تخصص دارند و از جمله خدمات اصلی ایشان، پذیرش وکالت دعاوی خانوادگی شامل: طلاق، اجرت المثل، نفقه و حضانت فرزندان می‌باشد. جناب آب حیات خدمات حقوقی خود را به صورت حضوری و آنلاین ارائه می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در تنظیم کلیه قراردادهای حقوقی
 • پذیرش وکالت دعاوی خانواده نظیر: حضانت فرزندان، اجرت المثل، طلاق‌ غیابی
 • دارای چندین سال سابقه کاری و تخصص در امور وکالت
 • مشاور حقوقی به صورت حضوری و آنلاین

آدرس: قشم، جنب اسکله شهید ذاکری، مجتمع معراج، طبقه 2، واحد 3114

عبدالباسط اسلامی رمچاهی

عبدالباسط اسلامی رمچاهی

عبدالباسط اسلامی رمچاهی، وکیل و مشاوره حقوقی با تخصص در تنظیم دادخواست‌ها و شکوائیه‌ها در خدمت مراجعه کنندگان می‌باشند. ایشان وکالت دعاوی مربوط به طلاق و اخذ نفقه را برعهده می‌گیرد؛ از طرفی مشاوره حقوقی خود را به صورت حضوری ارائه می‌دهند. جناب اسلامی رمچاهی، وکالت امور حقوقی مربوط به دعاوی ملکی و خانوادگی را نیز انجام می‌دهند و سابقه طولانی و موفقی در این دعاوی دارند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم تخصصی دادخواست و شکواییه و لوایح
 • متخصص طلاق از طرف مرد و زن، طلاق توافقی، نفقه
 • اخذ وکالت دعاوی نظیر تفکیک اراضی مشاع، جعل اسناد ملکی رسمی
 • مشاوره حقوقی به صورت حضوری

آدرس: قشم، میدان امام‌قلی خان، مجتمع تجاری -اداری، طبقه 2

فاطمه محمدی

فاطمه محمدی

فاطمه محمدی، یکی از بهترین وکیل طلاق در قشم است. ایشان مشاور حقوقی در دعاوی ثبتی و خانواده هستند. خانم محمدی در تدوین اوراق قضایی از جمله: لوایح و دادخواست‌ها تبحر دارند و مشاوره در امور مرتبط با طلاق را به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • اخذ وکالت تمامی دعاوی ثبتی و خانواده
 • متخصص در نوشتن و تدوین اوراق قضایی نظیر لایحه‌ها و دادخواست‌ها
 • امکان مشاوره طلاق به صورت حضوری و آنلاین
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری

آدرس: قشم، بلوار ولی عصر، سید مصطفی خمینی

هدیه امیدی

هدیه امیدی

هدیه امیدی، وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان در پرونده‌های حقوقی و ملکی تبحر فوق العاده‌ای دارند و وکالت دعاوی مرتبط با طلاق، مهریه و حضانت فرزندان را می‌پذیرند. خانم امیدی مشاوره‌های خود را در زمینه دعاوی کیفری به صورت حضوری انجام می‌دهند تا به ابعاد پرونده افراد آگاهی یابند و موثر‌ترین راهکار را به مراجعه کنندگان پیشنهاد دهند؛ علاوه بر این ایشان وکالت دعاوی مربوط به اخذ اجرت المثل و ارث را می‌پذیرند.

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت انواع پرونده‌های حقوقی و ملکی
 • دارای تبحر فوق‌العاده  در زمینه طلاق، نفقه و…
 • امکان مشاوره حضوری در زمینه دعاوی کیفری
 • پذیرش وکالت دعاوی اخذ و مطالبه اجرت المثل،ارث و…

آدرس: قشم، مجتمع بین‌المللی ستاره، روبروی بازار چینی‌ها، پلاک 2200

آرش ابوطالبی زنوزی

آرش ابوطالبی زنوزی

آرش ابوطالبی زنوزی، یکی از بهترین وکیل طلاق در قشم هستند. ایشان وکالت کلیه دعاوی ثبتی و خانواده را می‌پذیرند و مشاوره‌های حقوقی خود را به صورت تلفنی و آنلاین ارائه می دهند؛ از طرفی عضویت ایشان در کانون وکلای دادگستری نشان دهنده تجربه و دانش حقوقی ایشان و توانایی حل پرونده‌های گوناگون حقوقی و کیفری توسط ایشان می‌باشد.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی ثبتی، کیفری، خانواده
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت آنلاین و تلفنی
 • نگارش کلیه اوراق قضایی و اسناد حقوقی

آدرس: قشم، خیابان ساحل، پلاک 12

زمان لازم برای حل پرونده طلاق

زمان لازم برای حل دادخواست طلاق به شرایط و عوامل مختلفی بستگی دارد. حل پرونده‌های طلاق توافقی معمولا بین 3 تا 6 ماه طول می‌کشد. اما اگر از خدمات وکیل با تجربه استفاده شود، این مدت به یک تا دو ماه کاهش می‌یابد، در پرونده‌هایی که زن درخواست طلاق می‌دهد، این موضوع پیچیدگی بیشتری دارد و اغلب دو تا سه سال یا حتی بیشتر به طول می‌انجامد، اما با گرفتن وکیل باتجربه، ممکن است، فرآیند طلاق در مدت یک سال به پایان برسد.

اما اگر تقاضای طلاق از طرف مرد باشد، با توجه به شرایط مختلف پرونده، زمان حل پرونده طلاق متغیر خواهد بود و معمولا حدود 6 ماه به طول می‌انجامد. طبق ماده 133 قانون مدنی، این حق مرد است که هر موقع بخواهد زن را طلاق دهد. زن در صورتی می‌‌تواند درخواست طلاق دهد که دلایل محکمه پسند برای طلاقش داشته باشد. این دلایل از دو طریق اثبات می‌شود، یکی از آن‌ها اثبات یکی از شروط دوازده گانه طلاق است که در سند ازدواج درج شده و همسر آن را امضا کرده است.

عسر و حرج نزد قاضی دادگاه دلیل دیگری است که باید اثبات شود و شامل هر آنچه است که ادامه زندگی برای زن را با سختی مواجه کند؛ به طوری که او توانایی ادامه زندگی با مرد را نداشته باشد. اما طلاق از طرف مرد با دریافت گواهی عدم سازش، مراجعه به دادگاه و دریافت اجازه برای طلاق زن صورت می‌گیرد. ابتدا دادگاه به درخواست مرد رسیدگی کرده و سپس حکم را صادر می‌کند؛ هم‌چنین حقوق مالی زن نظیر: مهریه، نفقه، اجرت‌المثل ایام زوجیت و… پس از طلاق از طرف دادگاه مشخص می‌شود و مرد ملزم به پرداخت آن است.

زمان لازم برای حل پرونده طلاق

وظایف بهترین وکیل طلاق در قشم

وظایف وکیل خانواده و طلاق در زمینه مشکلات خانوادگی بسیار گسترده است، وظایف اصلی او شامل موارد زیر می‌باشد:

 • یکی از وظایف وکیل طلاق، ارائه مشاوره به موکل در خصوص راه حل‌های ممکن برای حل اختلاف و مسائل خانوادگی به صورت صلح آمیز است؛ هم‌چنین او تمام تلاش خود را برای مدیریت تنش‌ها و افزایش همدلی بین زوجین انجام می‌دهد و در صورت لزوم، آن‌ها را به مشاور خانواده یا روانشناس بالینی ارجاع می‌دهد.
 • بهترین وکیل طلاق در قشم باید از حقوق موکل خود در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه دفاع کند و به عنوان نماینده موکل در دادگاه در تمام مراحل قانونی و اداری به دفاع از حقوق او بپردازد.
 • وکیل خانواده ملزم به حفظ اسرار موکل خود است و هر گونه اطلاعات شخصی او را باید محرمانه نگه دارد و آن را در اختیار اشخاص غیر مجاز قرار ندهد؛ هم‌چنین این اطلاعات را تا زمانی که موکل اجازه ندهد، منتشر نکند.
 • وکیل به عنوان نماینده قانونی موکل در دادگاه حاضر می‌شود، این به معنای ارائه دفاع موثر و حفظ حقوق موکل است؛ از طرفی او در دادگاه مسئولیت پیگیری ادله و شواهد مرتبط با پرونده را دارد که شامل: مطالعه مستندات، تهیه شواهد و ارائه اطلاعات مورد نیاز به دادگاه می‌باشد؛علاوه بر این در دادگاه او با وکیل یا نماینده قانونی طرف مقابل ارتباط برقرار می‌کند و تلاش می‌کند تا به راه حل‌های مناسب دست یابد.

کلام آخر

بهترین وکیل طلاق در قشم به زوجینی که تصمیم به جدایی و طلاق گرفته‌اند، کمک می‌کند تا در زمان کوتاه‌تری مراحل قانونی طلاق را طی کنند و هریک به حقوق قانونی خود دست یابد.

از شما بسیار سپاس گزاریم که تا پایان این مقاله همراه ما بودید، امیدواریم توانسته باشیم 10 تا از بهترین وکیل طلاق در قشم را به شما معرفی کنیم در صورت داشتن هرگونه نظر، پیشنهاد یا انتقادی آن را با سایت وکیل چی در میان بگذارید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

دکمه بازگشت به بالا