وکیل

10 تا از بهترین وکیل در قشم ⭐【سال1403】⚖️

گاهی اوقات اشخاص با مشکلاتی رو به رو می شوند که حل و فصل آن ها تنها از طریق محاکم قضایی امکان پذیر است. اما مراجعه به این نهادها و پیگیری خواسته ها نیز دارای مراحل و شرایط خاص خود می باشد. چه بسا اگر افرادی که دانش حقوقی آن ها در حد قابل قبولی نمی باشد، چنین مسئولیتی را به عهده بگیرند، نه تنها حقوق آن ها احیا نمی شود، بلکه دچار خسارت های مختلفی نیز می شوند. از این رو، باید انجام این وظایف را به کسی سپرد که دارای معلومات بالا و سابقه قابل قبولی در زمینه وکالت دعاوی مختلف باشد. به همین دلیل انتخاب وکیل یکی از مهم ترین مراحل در مسیر پیگیری پرونده های حقوقی مختلف است. در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل در قشم را به شما معرفی می نماییم تا بتوانید در مواقع لزوم از آن ها کمک بخواهید، پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در قشم چه کسی است؟

شخصی که به عنوان وکیل مدافع وکالت فرد دیگری را می پذیرد باید دارای پروانه وکالت صادر شده از کانون وکلا یا قوه قضاییه باشد. در واقع زمانی که یک فارغ التحصیل رشته حقوق در آزمون وکالت قبول می شود و پروانه وکالت دریافت می کند، عنوان وکیل دادگستری را به خود اختصاص می دهد. این وکیل می تواند در حوزه خانواده، ملک و املاک، دعاوی حقوقی یا کیفری، فعالیت نموده و به تخصص برسد.

بهترین وکیل در قشم، می تواند با استفاده از معلومات حقوقی خود و همچنین تجربیات کسب شده در پرونده های مختلف، راه کارهای مناسب هر پرونده را بیابد. وی تمام تلاش خود را برای حمایت همه جانبه از موکل خود به کار می گیرد. یک وکیل حرفه ای با داشتن اطلاعات به روز و اطلاع از تغییرات قوانین، می تواند بهترین مسیر را برای پرونده انتخاب می کند و تلاش می کند بهترین نتیجه ممکن را کسب نماید.

بهترین وکیل در قشم چه کسی است؟

نحوه تعیین میزان حق الوکاله

در تعیین میزان دست مزد وکیل، عوامل مختلفی تاثیرگذار هستند. تعرفه حق الزحمه وکلا برای دعاوی مختلف، هر ساله از طرف کانون وکلا ابلاغ می شود. مطابق این تعرفه ها، برای هر نوع پرونده، با توجه به پیچیدگی، مدت زمان احتمالی و بسیاری از موار دیگر دست مزد مشخصی تعیین می گردد. اما هزینه ای که بهترین وکیل در قشم دریافت می کند ممکن است کمتر از میزان تعرفه و یا بیشتر از آن باشد و این موضوع بستگی به توافق وکیل و موکل و شرایط پرونده دارد.

گاهی ممکن است برخی پرونده هایی که ساده به نظر می رسند، در جریان پرونده بسیار پیچیده شوند و تعرفه تعیین شده متناسب با زحمات وکلا نباشد. در نتیجه آن چه در میزان حق الوکاله یک وکیل موثر است، شرایط پرونده موجود می باشد. البته تخصص و انصاف بهترین وکیل در هرمزگان را هم نمی توان در این زمینه بی تاثیر دانست. موضوع پرونده هم مهم ترین اصل در تعیین دست مزد وکیل است. طبیعی است که دست مزد وکیل در یک پرونده قتل با این هزینه در یک پرونده طلاق متفاوت خواهد بود.

10 تا از بهترین وکیل در قشم را بشناسید!

عباس فرد

عباس فرد

جناب آقای عباس فرد جزو وکلای معروف و شناخته شده در استان هرمزگان هستند. ایشان در حال حاضر در قشم فعال هستند و به مردم این منطقه خدمات حقوقی ارائه می نمایند. آقای فرد دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 24442 از قوه قضاییه می باشند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری نیز هستند. مدرک تحصیلی ایشان، کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی است. مشاوره های حقوقی ایشان سبب حل و فصل بسیاری از پرونده ها شده است. ایشان چندین سال است که وکالت دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی مختلف را می پذیرند و با علم و آگاهی خود توانسته اند درصد بالایی از این پرونده ها را به نتیجه مطلوب برسانند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی تخصصی حضوری و غیر حضوری
 • تدوین و نگارش انواع قراردادها، دادخواست ها و اوراق قضایی
 • پذیرش وکالت پرونده های ملکی، حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده

آدرس: هرمزگان، قشم

سیده سمیرا موسوی

سیده سمیرا موسوی

سرکار خانم سیده سمیرا موسوی وکیل و مشاور حقوقی استان هرمزگان هستند که در قشم  به ارائه خدمات حقوقی مشغول می باشند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود در رشته حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد موفق به دریافت پروانه وکالت به شماره 49834 از قوه قضاییه شدند و فعالیت خود را آغاز نمودند. خانم موسوی در وکالت پرونده های حقوقی و کیفری توانا هستند اما در بخش پرونده های خانواده، مهریه و طلاق تخصص ویژه دارند. ایشان با کسب موفقیت های چشم گیر عنوان بهترین وکیل در قشم را به خود اختصاص داده اند. موفقیت های کسب شده توسط ایشان نشانه سواد حقوقی، تجربه و توانایی های این وکیل خبره است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و  غیر حضوری
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست و شکوائیه
 • تنظیم قراردادهای داخلی،  خارجی و بین المللی

آدرس: قشم، میدان شهدای گمنام، جنب حوزه علمیه امام صادق

کتایون احمدی جوزانی

کتایون احمدی جوزانی

سرکار خانم احمدی جوزانی وکیل پایه یک دادگستری هستند که در استان هرمزگان و قشم به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود پروانه وکالت پایه یک را دریافت کردند و عضو کانون وکلا نیز می باشند. خانم احمدی با کسب موفقیت های بسیار در عرصه وکالت سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. ایشان چندین سال است که به وکالت مشغول هستند و پرونده های حقوقی و کیفری مختلفی را وکالت نموده اند. تعداد بالای پرونده های همراه با پیروزی ایشان، گواه تخصص، تجربه و علم بالای ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره تخصصی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • نوشتن دادخواست، لایحه، شکوائیه و دفاعیه

آدرس: قشم، بلوار ولی عصر، بالاتر از دادگستری سابق، جنب امور تربیتی، ساختمان طاهری، طبقه 3، واحد 3

روح الله اقبالی

روح الله اقبالی

آقای اقبالی یکی دیگر از وکلای بنام دادگستری استان هرمزگان هستند که سال ها است در قشم فعالیت می کنند. ایشان بسیار تلاش گر، صادق، با اخلاق و منصف هستند. جناب آقای روح الله اقبالی پس از به پایان رساندن تحصیلات خود موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک به شماره از قوه قضاییه شدند. وکالت پرونده های خانواده، ارث و میراث، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، مناقصات و چک توسط ایشان پذیرفته می شود. به دلیل کسب پیروزی در دعاوی کیفری ایشان عنوان بهترین وکیل در قشم را به خود اختصاص داده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • تنظیم اظهارنامه، مبایعه نامه و اجاره نامه
 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری و تلفنی

آدرس: قشم، خیابان ولیعصر، رو به روی دادگستری سابق، انتهای کوچه هتل سناتور

هدیه امیدی

هدیه امیدی

خانم هدیه امیدی وکیل پایه یک دادگستری فعال در قشم هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود موفق به دریافت پروانه وکالت از کانون وکلا شدند. سرکار خانم امیدی با به کار گیری مهارت و تخصص خود پرونده های بسیاری را به نتیجه مطلوب رسانده اند. ایشان علاوه بر وکالت، در زمینه ارائه مشاوره های حقوقی هم تبحر دارند و بسیاری از پرونده ها را از این طریق به سرانجام رسانده اند. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف به عنوان وکیل و مشاور در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های کلاهبرداری، جعل و خیانت در امانت
 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی، کلیه اوراق قضایی از جمله لایحه
 • تخصص در دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، جهاد کشاورزی و شهرداری

آدرس: هرمزگان، قشم، مجتمع بین المللی ستاره، رو به روی بازار چینی ها، پلاک 2200

آرش ابوطالبی زنوزی

آرش ابوطالبی زنوزی

یکی دیگر از وکلای خوب و شناخته شده در استان هرمزگان جناب آقای آرش ابوطالی زنوزی می باشند. ایشان موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شده و عضو کانون وکلا نیز می باشند. آقای ابوطالبی چندین سال در عرصه وکالت فعالیت کرده و تعداد زیادی پرونده را با نتایج دلخواه موکل خاتمه داده اند. ایشان با وکالت پرونده های خود ثابت نموده اند توانایی وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را دارند، اما در بخش خانواده و مهریه بر قوانین مسلط تر هستند. وکیل آرش ابوطالبی همچنین توانسته اند تعدادی از دعاوی را نیز با مشاوره حقوقی به صلح سازش برسانند. ایشان به عنوان بهترین وکیل در قشم در بین مردم شناخته شده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده مانند مهریه و طلاق
 • وکالت پرونده های ملکی از جمله الزام به تنظیم سند و شهرداری
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی به صورت حضوری، غیر حضوری و آنلاین

آدرس: قشم، خیابان ساحل، پلاک 12

عبدالله زمان پور

عبدالله زمان پور

جناب آقای عبدالله زمان پور وکیل پایه یک دادگستری هستند که در حال حاضر در قشم فعالیت می نمایند. ایشان دارنده پروانه وکالت پایه هستند و همچنین در کانون وکلای دادگستری استان عضویت دارند. آقای زمان پور سواد حقوقی کافی برای وکالت پرونده های مختلف را دارند اما در بخشی از حوزه ها تخصص و تبحر بیشتری دارند. صداقت، مهارت، تجربه، تلاش و پشتکار از ویژگی های برجسته ایشان است. مشکلات تعداد قابل توجهی از موکلین با مشاوره ها و راهنمایی های ایشان حل  فصل شده و به همین دلیل مردم به این وکیل با تجربه اعتماد دارند.

تخصص و مهارت:

 • تدوین قراردادهای داخلی و خارجی
 • ارائه مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی، کیفری و ملکی گوناگون

آدرس: قشم، چهار راه رسالت، کوچه ریحان، ساختمان تابش، طبقه اول، واحد 4

چگونه می توان بهترین وکیل را شناسایی کرد؟

یکی از مهم ترین مسائلی که در نتیجه پرونده هایی قضایی تاثیر گذار است، انتخاب وکیل است. یک انتخاب درست می تواند شانس موفقیت موکل را تا حد قابل قبولی افزابش دهد. موضوعی که در این زمینه باید مورد توجه قرار بگیرد این است که وکیل انتخابی باید در حوزه دعوای مورد نظر ما، متخصص باشد. در واقع باید به دنبال یک وکیل خوب و با تجربه در زمینه موضوع پرونده خود باشیم.

در مسیر شناخت وکیل خوب باید دقت کرد و تحقیقات همه جانبه ای را انجام داد. امروزه سایت های مختلفی در زمینه معرفی وکلا ایجاد شده اند که می توان به مراجعه به آن ها اطلاعات زیادی را در مورد وکیل مد نظر خود به دست آورد. نظریات موکلین این وکلا هم در برخی از سایت ها وجود دارد که می تواند کمک کننده باشد. کسب اطلاعات از سابقه، تخصص، اخلاق و تبحر وکیل از طریق موکلین سابق و کانون وکلا هم از دیگر مواردی است که می تواند در شناسایی یک وکیل خوب به شما کمک کند.

چگونه می توان بهترین وکیل را شناسایی کرد؟

لایحه چیست؟

برای تشکیل یک پرونده قضایی و پیگیری آن به مدارک و اقدامات مختلفی نیاز است. یکی از اوراق قضایی که باید تنظیم و ارائه گردد، لایحه می باشد. لایحه به معنی اوراق قضایی است که طرفین دعوا مطالب مورد نظر خود را از طریق آن به دادگاه ابلاغ می نمایند. در واقع هر اطلاعاتی که نیاز است به اطلاع دادگاه برسد و در دادخواست ذکر نشده است، در لایحه نوشته شده و ارائه می گردد.

موارد یاد شده در لایحه، تاثیر بسزایی در نتیجه دادگاه و حکم صادره دارد. در نتیجه باید در تنظیم این برگه قضایی دقت لازم را به کار گرفت. وجود لایحه، به قاضی هم کمک می کند تا کلیه اطلاعات لازم برای قضاوت پرونده را در اختیار داشته باشد و بتواند با علم خود و استفاده از این اطلاعات، منصفانه ترین حکم را صادر نماید.

کلام آخر

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل در قشم را به شما معرفی نمودیم تا در صورت لزوم بتوانید به آن ها مراجعه نمایید. وکیل انتخابی باید توانمند و حاذق باشد و همچنین به قوانین حوزه تخصصی خود مسلط باشد. چنین وکیلی در قبال دفاع از موکل و احیای حقوق او، هزینه ای را با عنوان حق الوکاله دریافت می کند. این هزینه تحت تاثیر عوامل مختلفی مانند موضوع پرونده، تخصص وکیل و موارد دیگر است. یکی از اوراق قضایی که توسط وکیل تنظیم شده و به دادگاه تقدیم می گردد، لایحه است. لایحه، شامل اطلاعاتی است که دانستن آن برای قاضی مهم و ضروری است و در دادخواست ذکر نشده است.

امیدواریم اطلاعات جمع آوری شده در این مقاله برای شما عزیزان مفید و کاربردی بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.  

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 7 =

دکمه بازگشت به بالا