وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در میرداماد❤️【سال1403】⚖️

در این مقاله تصمیم داریم شما را با 10 تا بهترین وکیل خانواده در میرداماد آشنا کنیم. برای شناخت آن ها و کسب اطلاعات لازم در خصوص دعاوی مربوط به امور خانواده در ادامه این مقاله همراه ما باشید. خانواده از ارکان مهم و کوچک ترین واحد جامعه می باشد که بستری برای شکل گیری و رشد جوامع بزرگ تر است. آنچه که باعث شکل گیری درست شخصیت یک فرد می شود، داشتن خانواده ای آرام و پرورش ساز می باشد. از این رو قوانین خاصی برای خانواده در نظر گرفته شده است تا بتواند از آسیب های بزرگ تر جلوگیری کند. دعاوی مربوط به امور خانواده وکلای مخصوص به خود را دارد که می توانند به افراد در این زمینه کمک کنند.

بهترین وکیل خانواده در میرداماد کیست؟

وکلای خانواده، گروهی از وکلای پایه یک دادگستری هستند که در زمینه دعاوی مربوط به امور خانواده دارای تجربه و تخصص هستند و به قوانین و مراجع مربوط به آن اشراف کامل دارند. این افراد که بهترین وکیل خانواده در میرداماد نیز در این زمینه فعالیت می کند به صورت ویژه و تخصصی به دفاع از موکلین خود هنگام درگیری با دعاوی مربوط به نفقه، طلاق، مهریه، تغییر جنسیت، حضانت فرزند، قیومیت و غیره می پردازند. البته وکلایی نیز هستند که در زمینه زیر مجموعه های مربوط به دعاوی خانواده مثل طلاق نامدارند؛ مثل بهترین وکیل طلاق توافقی در میرداماد که موکلین به دلیل تبحری که در رسیدگی به پرونده های مربوط به طلاق دارد به او اطمینان کامل دارند.

وکلایی که در این زمینه فعالیت می کنند با تجربه ای که دارند پرونده را در مسیر درست خود پیش برده و از این که موکل دچار سردرگمی شود جلوگیری می کنند. بهترین وکیل خانواده در میرداماد با تسلط بر قوانین و تجزیه و تحلیل آن ها در دادگاه خانواده حضور می یابد و با جمع آوری مدارک و شواهد لازم از موکل خود دفاع می نماید و تمام سعی او بر این است که تمامی مطالبات و حقوق موکل خود را در کم ترین زمان ممکن به او برگرداند.

بهترین وکیل خانواده در میرداماد کیست؟

دعاوی مربوط به تمکین و نشوز چگونه است؟

یکی از دعاوی رایج و مهم که در دادگاه های خانواده به آن رسیدگی می شود، شکایت زوجین از یکدیگر بر سر تمکین و نشوز می باشد که غالبا از طرف مردان اقامه می شود. زوجین در این صورت می توانند از بهترین وکیل خانواده در میرداماد کمک بگیرند. بنابر قانون و آنچه که به صورت پیش فرض در ازدواج به ثبت می رسد، زن به مرد تعهد می دهد که در روابط جنسی از او تمکین نماید، خانه را بدون اذن او ترک نکند و در منزلی که همسرش تعیین کرده است اقامت کند. مرد نیز موظف است در برابر این تعهدات نفقه زن را به صورت کامل پرداخت نماید.

منظور از نفقه، تامین هزینه های همچون خوراک، پوشاک، مسکن، هزینه بیماری و وسایل منزل می باشد. همان طور که ذکر شد وسایل منزل بر عهده مرد است و جهیزیه ای که زن در هنگام ازدواج به منزل او می آورد همچون هدیه ای است که می تواند در هنگام طلاق آن را استرداد کند. حال اگر زوجه بدون اذن همسرش منزل را ترک کند و برنگردد، مرد می تواند اقامه دعوای عدم تمکین زن را نماید و از پرداخت نفقه خودداری کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در میرداماد را بشناسید!

عیسی غفاری المشیری

عیسی غفاری المشیری

آقای دکتر غفاری المشیری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و یکی از اعضای کانون وکلای مرکز است که به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در میرداماد محسوب می شود. شماره پروانه وکالت وی 28902 است و به صورت تخصصی در زمینه انواع دعاوی حقوقی بخصوص خانواده فعالیت می نماید. ایشان تاکنون پرونده های بسیاری را با تبحر و تخصصی که در زمینه ارائه راهکار و تجزیه و تحلیل قوانین و نوشتن انواع اوراق قضایی دارد، با نتایج مثبت به پایان رسانده است. آقای غفاری المشیری از وکلای برجسته هستند که با اخلاق خوب و وجدان کاری تمام تلاش خود را برای رضایت موکلین خود به کار می‌گیرد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای مرکز
 • متخصص در دعاوی نفقه، طلاق، مهریه، حضانت و تغییر جنسیت
 • اخذ پرونده های کیفری، تجاری و ملکی

آدرس: میرداماد، ابتدای پل مدرس، پلاک 255، ساختمان آریا، طبقه 4، واحد 1

هادی عقیلی

هادی عقیلی

آقای هادی عقیلی دیگر وکیلی است که به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در میرداماد فعالیت می نماید. وی دارای تجربه های متعددی در زمینه دفاع از پرونده هایی با انواع موضوعات خانواده، ملکی و انواع دعاوی حقوقی می باشد. آقای عقیلی سابقه حضور در انواع دادگاه ها و درگیری با چالش‌های موجود را در سال های فعالیت خود دارد. آقای عقیلی با مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق قضایی، کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و دکترای حقوق کیفری و جرم شناسی از سطح علمی و سواد حقوقی بالایی برخوردار است.

تخصص و مهارت:

 • دکترای رشته حقوق کیفری و جرم شناسی
 • تدریس در دانشگاه
 • متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری

آدرس: میرداماد، خیابان رودبار غربی، پلاک 24، واحد 5

پیام پارسا

پیام پارسا

پیام پارسا وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در میرداماد تهران است که دارای سال ها سابقه و تجربه در زمینه انواع دعاوی حقوقی مخصوصا دعاوی خانواده می باشد. وی با وجود داشتن سطح علمی و حقوقی بالا همواره سعی می‌کند که اطلاعات خود را به روز کند و در صورت نیاز به کمک، از وکلای برجسته دیگری مشورت بگیرد. ایشان با ارائه بهترین راهکارها و روش ها برای حل پرونده و پیروزی موکلین خود تلاش مضاعف می کند.

تخصص و مهارت:

 • دارای 13 سال سابقه وکالت
 • عضویت در کانون وکلای دادگستری مرکز
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: میرداماد، جردن، کوچه مروارید، برج سپیدار، پلاک 2، طبقه 2، واحد 7

نگین رئیسی

 نگین رئیسی

نگین رئیسی، یکی از بهترین وکیل خانواده در میرداماد است که در گروه وکلای پایه یک بوده و در محدوده جردن مشغول به فعالیت می باشد. ایشان به عنوان داور بین المللی در موسسه حقوقی امنا فعالیت می نماید. از جمله تجربیات و تخصص های ایشان علاوه بر دعاوی خانواده همچون طلاق، مهریه، نفقه و حضانت فرزندان، رسیدگی به موضوعات مالی، تجاری و ثبتی است و در این موارد نیز بسیار خوش درخشیده است. خانم رئیسی به صورت حضوری و غیر حضوری به مراجعین و کسانی که نیاز به راهنمایی دارند، مشاوره می دهد و افراد می توانند با تعیین وقت قبلی به دفتر ایشان مراجعه نمایند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی هلدینگ اقتصادی یاس
 • مشاور حقوقی چندین بانک خصوصی و دولتی
 • داور بین المللی موسسه حقوقی امنا

آدرس: میرداماد، بلوار نلسون ماندلا، خیابان گلستان، خیابان گیتی

پندار ساغری

پندار ساغری

آقای پندار ساغری مشاور حقوقی و متخصص در تنظیم انواع قراردادهای تجاری، از وکلای پایه یک دادگستری در محدوده باوار میرداماد تهران می باشد. وی در مورد دعاوی حقوقی مثل خانواده، ملکی، ثبتی، طلاق، نفقه، مهریه و غیره دارای تجربه و تعداد موفقیت های چشمگیری می باشد. آقای ساغری با صبوری و حوصله به تمامی درخواست ها و جزئیات پرونده از زبان موکل خود توجه می کند و با تشویق آن ها به حفظ آرامش بهترین راه حل ها را به آن ها ارائه می دهد. آقای ساغری در تمام مراحل به صورت پیوسته گزارش روند کار را در اختیار موکل خود قرار می دهد. آقای ساغری یکی از بهترین وکیل خانواده در میرداماد می باشد.

تخصص و مهارت:

 • وکالت ایرانیان خارج از کشور
 • متخصص انواع دعاوی حقوقی و کیفری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: میرداماد، خیابان گلفام، پلاک 68، طبقه همکف، واحد 4

چگونگی انتخاب بهترین وکیل خانواده در میرداماد

برای یافتن بهترین وکیل خانواده در میرداماد و بهترین وکیل طلاق در میرداماد، باید قبل از هرچیزی تحقیقات درستی برای یافتن یک وکیل متناسب با پرونده خود انجام داد. روش هایی وجود دارد که می توان با استفاده از آن ها وکیل مورد نظر را انتخاب نمود که شامل موارد زیر می باشد:

 • یکی از روش ها، بهره بردن از تجربیات افراد دیگر همچون دوستان و نزدیکان در انتخاب وکیل است.
 • جستجو در اینترنت و یافتن وکلای فعال در هر منطقه و مطالعه نظرات کاربران و کسانی که سابقه همکاری با ایشان را داشتند.
 • حضور در دفاتر وکالتی گزینه های پیش رو و بررسی نظرات موکلین و مراجعین ایشان
 • داشتن جلسه مشاوره و صحبت در مورد موضوع پرونده
چگونگی انتخاب بهترین وکیل خانواده در میرداماد

مرجع رسیدگی به دعاوی خانواده

با توجه به گستردگی موضوعات مربوط به دعاوی امور خانواده، قوه قضاییه دادگاه های رسیدگی به این موضوعات را از دادگاه های مربوط به دعاوی کیفری و حقوقی تفکیک نمود و از سال 1376 دادگاه خانواده به طور رسمی کار خود را آغاز کرد. دادگاه خانواده که محل رفت و آمد و فعالیت بهترین وکیل خانواده در میرداماد می باشد، در هر محدوده شعبه مخصوص خود را دارد و به اموری همچون طلاق، اجرت المثل، مهریه و انواع مطالبات مالی زوجین، حضانت و ولایت های قهری همچون سرپرستی کودکان بی سرپرست، اهدای جنین و غیره رسیدگی می شود. طبق ماده 21 قانون اساسی این دادگاه ها به صورت اختصاصی برای این دعاوی تعبیه شده اند و قضات و پرسنل فعال در آنجا نیز نسبت به این امور و قوانین آن آشنایی و اشراف کامل دارند.

کلام آخر

در این مقاله در مورد دعاوی خانواده و چگونگی انتخاب یک وکیل زبده صحبت کردیم. همچنین برای کسانی که در محدوده جردن و میرداماد به دنبال وکیل متخصص هستند، 5 تا از بهترین وکیل خانواده در میرداماد را معرفی نمودیم. امیدواریم از مطالب گفته شده بهره لازم را برده باشید. برای دریافت مشاوره با وکلای متخصص در هر کجای کشور می توانید به مقالات سایت وکیل چی مراجعه کنید با آن ها در ارتباط باشید.

منظور از شرط تنصیف دارایی چیست؟

نصف کردن دارایی مرد بعد از طلاق زن.

آیا امکان تغییر شروط ضمن عقد وجود دارد؟

بله. زوجین می توانند با مراجعه به دفترخانه، شروط مورد توافق خود را به ثبت برسانند.

آیا شوهر نیز می تواند با استناد به حق حبس خود، پرداخت مهریه را منوط به تمکین زوجه سازد؟

با توجه به قانون و رویه عملی دادگاه ها حق حبس به هیچ عنوان برای مرد به رسمیت شناخته نشده است و در حال تکلیف پرداخت مهریه اول با زوج است و زوجه می تواند تا پرداخت آخرین قسط مهریه از ایفای وظایف زناشویی نسبت به شوهر امتناع کند.

5/5 - (2 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا