وکیل

5 تا از بهترین وکیل در میرداماد ✔️【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم شما را با 5 تا از بهترین وکیل در میرداماد آشنا کنیم، پس در ادامه همراه ما باشید. هنگامی که بین افراد در جامعه اختلافی پیش می آید و خودشان توانایی حل آن را ندارند، لازم است که از مرجع معتبری که بتواند به صورت بی طرف بین آن ها قضاوت کند کمک گرفت. از این رو طرفین دعوا ترجیح می‌ دهند که شکایت خود را به دادسرا و دادگاه ها برده و به صورت قانونی پرونده را پیگیری کنند. در این میان کسی که در این امر تخصص دارد وکلای پایه یک دادگستری می باشد.

بهترین وکیل در میرداماد کیست؟

وکیل فردی است که می تواند به افراد در مسائل حقوقی کمک کند و به چگونگی طی مراحل لازم برای مطالبه حقوق و تظلم خواهی در مراجع قضایی همچون دادگاه ها و دادسراها مسلط باشد. وکیل پایه یک دادگستری از جمله افرادی است که به صورت تخصصی در این زمینه تحصیلات خود را به پایان رسانده و تمامی دوره ها و آزمون های لازم برای رسیدن به این مرتبه را پشت سر گذاشته باشد.

وکلا برحسب موضوع پرونده ها انواع مختلفی دارند. همگی آن ها می توانند در تمامی زمینه ها و موضوعات حقوقی دخالت کنند و وکالت افراد را برعهده بگیرند، البته به شرطی که از درجه پایه یک برخوردار باشند. اما با توجه به استعدادها، علایق شان و تعداد پرونده های اخذ شده و موفقیت آمیزی که توانسته اند در طول فعالیت حرفه ای کسب کنند، هر یک در زمینه خاصی به شهرت می رسند و در آن متبحر می شوند. همان طور که وکلایی همچون بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج با توجه به تعداد پرونده ها در زمینه دعاوی خانواده و موفقیت هایی کسب شده، به عنوان بهترین وکیل جرائم علیه امنیت کشور در کرج شناخته می شوند.

بهترین وکیل در میرداماد علاوه بر داشتن تخصص کافی در حوزه دعاوی مختلف، باید از حسن اخلاق و وجدان و شرافت کاری برخوردار باشد و برای احقاق حقوق افراد و جلوگیری از ناعدالتی و برقراری صلح تلاش کند. بسیاری از افراد به دلیل برخی شرایط همچون عدم استحقاق مالی ترجیح می‌دهند که تنها با برگزاری جلسه مشاوره با یک وکیل مطرح از آن ها راهنمایی‌های لازم را دریافت کنند و پس از آن نیز در هر جلسه دادگاه لایحه ها و اوراق قضایی خود را به دست یک وکیل زبده بسپارند که با تمامی اصطلاحات حقوقی آشنایی کامل داشته باشد و دیگر در جلسات دادگاه بدون وکیل حاضر شوند.

بهترین وکیل در میرداماد کیست؟

نحوه عزل وکیل از وکالت پرونده

زمانی می توان وکیلی را از ادامه کار منع کرد که شرایطی پیش آمده باشد که زمینه این کار را برای موکل فراهم آورد. بهترین وکیل در میرداماد در زمان تنظیم وکالتنامه این تعهد را می‌دهد که به تمامی وظایف خود در طول پرونده تا زمان اختتام آن عمل کند . در برابر آن موکل نیز باید تمامی هزینه های درخواستی وکیل را فراهم نماید.برای وکالت نامه های عادی امکان عزل وکیل وجود دارد. اما اگر وکالت نامه تنظیم شده از نوع بلاعزل باشد موکل نمی تواند وکیل را از پرونده کنار بگذارد. شرایطی که بتوان در وکالتنامه های عادی وکیل را از کار برکنار کرد عبارتند از:

 • مرگ وکیل و یا موکل و ایجاد شرایط ابطال وکالتنامه
 • دیوانگی و یا به جنون رسیدن وکیل
 • پایان تاریخ انقضای وکالتنامه
 • ورشکستگی موکل و اعلام کردن آن به صورت رسمی
 • برکنار نمودن وکیل توسط موکل به صورت اختیاری

 5 تا از بهترین وکیل در میرداماد را بشناسید!

شاهرخ بهبهانیان

شاهرخ بهبهانیان

شاهرخ بهبهانیان یکی از بهترین وکیل در میرداماد می باشد. وی از جمله وکلای برجسته و حرفه ای در انواع دعاوی به خصوص دعاوی خانواده و طلاق است. وی همواره معتقد است که باید مصلحت موکل را به تمامی منافع خویش ترجیح دهد و تمام تلاش خود را برای به پایان رساندن پرونده در کم ترین زمان ممکن به کار گیرد‌. آقای بهبهانیان در صدد است که تمامی حقوق موکلین خود در صورت صحت ادعای موکلش محقق نماید و عدالت را برقرار کند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص انواع دعاوی حقوقی و تخصصی
 • ارائه دهنده مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: میرداماد، خیابان اطلسی، کوچه بهبهانی، پلاک 72، واحد 10

شماره تماس: 02122270371

آذین طالبی

آذین طالبی

آذین طالبی با 12 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری سال هاست که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری با شماره پروانه وکالت 1635 به ارائه خدمات در تهران مشغول است. با توجه به محل استقرار دفتر وکالت ایشان و میزان تخصصی که در دعاوی گوناگون بدست آورده است، می توان ایشان را به عنوان یکی از بهترین وکیل در میرداماد به شمار آورد.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی ملکی و دیگر دعاوی حقوقی
 • دارای تخصص در زمینه پرونده های خانواده مهریه نفقه حضانت تغییر جنسیت و …
 • دارای 12 سال سابقه فعال در حوزه وکالت انواع دعاوی حقوقی و کیفری

آدرس: میرداماد، بلوار آفریقا، خیابان ناهید غربی، پلاک 17

شماره تماس: 09122989050 – 09120403134

اشکان جوادی زاده حقیقی

اشکان جوادی زاده حقیقی

آقای اشکان جوادی زاده حقیقی، دیگر وکیلی است که به عنوان یکی از بهترین وکیل در میرداماد به ارائه خدمات حقوقی و مشاوره های تخصصی در حوزه فعالیت خود می پردازد. ایشان توانایی قبول پرونده در زمینه دعاوی و گوناگون حقوقی و کیفری را دارد.

تخصص و مهارت:

 • برای مشاوره به صورت تلفنی و حضوری و آنلاین
 • متخصص در انواع دعاوی و ارائه دهنده راهکارهای موثر

آدرس: میرداماد، روبروی شریعتی پلاک 173، طبقه دوم، واحد سوم

شماره تماس: 02125848657 – 02122841230

محمدرضا حکاک زاده

محمدرضا حکاک زاده

دیگر وکیلی که در زمره یکی از بهترین وکیل در میرداماد قرار می گیرد و همه روز مشغول به ارائه خدمات حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری به مراجعین می باشد، آقای محمدرضا حکاک زاده است. وی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در محدوده میرداماد تهران در حال فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

وکیل پایه یک دادگستری

 • تنظیم قراردادها و انواع اوراق قضایی
 • قبول پرونده در زمینه انواع موضوعات حقوقی و کیفری

آدرس: میرداماد، قبل از خیابان آفریقا، پلاک 408، ساختمان باران، طبقه 2، واحد 4

شماره تماس: 02188655412 – 02155655413

ایران نظری

ایران نظری

ایران نظری، یکی از بهترین وکیل در میرداماد است که سال هاست به صورت حرفه‌ای و تخصصی مشغول به وکالت و انجام امور حقوقی همچون مشاوره می باشد. خانم نظری با ارائه راه حل های موثر همواره حقوق موکلین خود را به صورت تمام و کمال دریافت می کند و از ناعدالتی و مورد ظلم واقع شدن افراد پیشگیری می نماید.

تخصص و مهارت:

 • اخذ پرونده های حقوقی و کیفری و وکالت آن ها
 • مشاوره حضوری یا غیرحضوری

آدرس: میرداماد، تقاطع ولیعصر، برج سوم، طبقه 13، واحد 51

شماره تماس: 02188794454

وظایف بهترین وکیل در میرداماد

بهترین وکیل در میرداماد در برابر موکل خود وظایفی را برعهده دارد که در هنگام عقد وکالتنامه تعهد انجام آن ها را به صورت رسمی به ثبت می‌رساند و اگر نتواند به وظایف خود عمل کند موجب نارضایتی موکلین شده و عواقب بدی را برای او در پی خواهد داشت. شرح وظایف یک وکیل عبارت است از:

 • همراهی موکل در تمامی جلسات دادگاه و حضور در آن حتی در صورت نبود موکل
 • گزارش گام به گام از مراحل پیشرفت پرونده به موکل خود و ارائه راهکار و نظرخواهی از موکل
 • تنظیم دادخواست و انواع لایحه ها و دیگر اوراق قضایی برای تمامی جلسات حضور در دادگاه
 • حفظ اسرار موکل و عدم افشای رازهای او و راه حل های در نظر گرفته شده برای دفاع از پرونده و پیشبرد آن

کسانی که ساکن منطقه دیگری از تهران همچون ونک هستند و برای دعاوی خانواده به دنبال وکیل زبده می گردند، می توانند به مقاله بهترین وکیل خانواده در ونک مراجعه کنند.

وظایف بهترین وکیل در میرداماد

قرارداد وکالت الکترونیکی چیست؟

در گذشته وکالتنامه هایی که بین وکیل و موکلین تنظیم می شد، به صورت دستی و بدون نظارت خاصی بود. اما بر اساس مصوباتی که در سال 1399 جهت نظارت بر عملکرد وکلا در سازمان بودجه به تصویب رسید، از آن پس تمامی وکلا در سراسر کشور من جمله بهترین وکیل در میرداماد موظف به تنظیم قرارداد الکترونیکی گردیدند. علت این که سازمان بودجه اصرار بر طرح تنظیم قراردادهای الکترونیکی داشت، اطلاع از درآمد وکلا و دریافت مالیات قانونی از آن ها بود.

این بخشنامه در سال 1399 طبق بند 6 تبصره 6 قانون بودجه به تمامی دفاتر و موسسات حقوقی ابلاغ گردید. در هنگام تنظیم وکالتنامه لازم است موکل تمام اطلاعات خود را در اختیار وکیل قرار دهد و وکیل با ورود در سامانه ثنا این اطلاعات و همچنین موضوع پرونده و حق الوکاله دریافتی را در کارتابل خود به ثبت برساند و با امضای الکترونیکی طرفین قرارداد تحت نظر قوه قضاییه و سازمان بودجه کشور به ثبت برسد.

کلام آخر

در این مقاله ما در خصوص وکلا و وظایف آن ها صحبت کردیم. همچنین برای کسانی که ساکن منطقه میرداماد هستند، 5 تا از بهترین وکیل در میرداماد را معرفی نمودیم. از همراهی شما تا پایان مقاله کمال تشکر را داریم. شما می توانید با وکلای مطرح در سراسر کشور در سایت وکیل چی آشنا شوید. لطفا با به اشتراک گذاشتن نظرات و انتقادات خود ما را در ارائه هرچه بهتر مطالب یاری نمایید.

جرم توهین به مقدسات چیست؟

اهانت به مقدسات اسلام یکی از عناوین مجرمانه است که در ماده 513 قانون مجازات اسلامی به عنوان یک جرم عمومی پیش بینی شده است و می توان آن را جزء جرایم دینی و مذهبی دانست.

اگر قبل از ادای دیون متوفی در ترکه تصرف کنیم چه حکمی دارد؟

طبق ماده 229 قانون امور حسبی تصرف ورثه در ترکه از قبیل فروش و صلح و هبه و غیر نافذ نیست.

چگونه می توان وکیل رایگان گرفت؟

اگر شخصی هزینه گرفتن وکیل را نداشته باشد می تواند درخواست وکیل معاضدتی دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا