وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در میرداماد⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله می‌خواهیم شما را به 10 تا از بهترین وکیل ملکی در میرداماد آشنا کنیم. میرداماد، یکی از مناطق در شهر تهران است که بسیاری از شرکت ها، دفاتر حقوقی و همچنین کلینیک پزشکان در آن دایر است. افرادی که ممکن است برای امور ملکی خود نیاز به یک وکیل حاذق داشته باشند، برای کسب اطلاعات لازم در این حوزه و شناخت وکلای برجسته ای که در این منطقه مشغول به فعالیت هستند، در ادامه همراه ما باشند.

دسته بندی انواع دعاوی ملکی

بهترین وکیل ملکی در میرداماد می تواند وکالت اموری را برعهده بگیرد که در حوزه اختیارات و تخصص و تحصیلات او باشد. دعاوی ملکی بر اساس آنچه که در جامعه و مراجع قضایی وجود دارد در سه گروه طبقه بندی می گردد که عبارتند از:

دعاوی ملکی حقوقی: در این گروه از دعاوی ملکی، بهترین وکیل ملکی در میرداماد تنها باید بتواند با تلاش و پیگیری ضرر و زیان های مالی طرفین را جبران کند ورضایت طرف مقابل را جلب نماید. در این دعاوی بین طرفین بر سر املاک و اراضی و منافع آن اختلافی پیش می آید که در این صورت یکی از آن ها خوانده و دیگری خواهان است. این دعاوی عبارتند از: الزام به فک رهن، پایان کار، دعاوی موجر و مستاجر بر سر تخلیه ملک، رفع تصرف عدوانی، دعاوی مربوط به خلافی و شهرداری که در همگی این موارد چه به صورت عمد و چه غیرعمد مجازات حبس برای فرد خاطی در نظر گرفته نمی شود.

دعاوی ملکی کیفری: در این نوع دعاوی که وجود بهترین وکیل ملکی در تهران برای فرد متهم الزامی است، علاوه بر جبران ضرر و زیان مالی، مجازات عمومی جرم نیز لحاظ می شود و با توجه به جرم صورت گرفته قاضی پرونده رای صادر می کند. از جمله دعاوی مربوط به کلاهبرداری، جعل اسناد و استفاده از آن در معاملات و تخلفات این‌ چنینی نیاز به همراهی یک وکیل ملکی دارد.

دعاوی ملکی ثبتی: دعاوی ثبتی ملکی زیر مجموعه ای از همان دعاوی حقوقی ملکی هستند که مربوط به ابطال اسناد رسمی و الزام به تنظیم سند است که به صورت جداگانه مورد بررسی قرار می گیرد.

خصوصیات بهترین ها وکیل ملکی در میرداماد چیست؟

معیارهای انتخاب هر وکیلی همچون وکیلی که به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی شناخته می شود، نیازمند برآوردن انتظارات موکلین و داشتن ویژگی های مورد نیاز یک وکیل خبره است. این ویژگی ها شامل موارد زیر می شوند:

 • داشتن علم کافی و سواد حقوقی بالا و آشنایی به امور مربوط به املاک، اراضی و معاملات صورت گرفته در آن ها.
 • داشتن تجربه و تخصص در زمینه وکالت انواع دعاوی ملکی
 • آشنایی با مراجع مربوط به آن و تسلط به قوانین و تبصره های مربوط به امور ملکی و قدرت تجزیه و تحلیل آن ها جهت حل پرونده موکل
 • قدرت بیان قوی و توانایی برای متقاعد نمودن قاضی پرونده و بیان ادله و مستندات جمع آوری شده
 • داشتن وجدان کاری، مسئولیت پذیری و تخصیص زمان کافی به پرونده موکل و ایجاد حس همدلی و آرامش در او

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل ملکی در میرداماد را بشناسید!

محمدرضا مهری

محمدرضا مهری

محمدرضا مهری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و یکی از بهترین وکیل ملکی در میرداماد است. وی با تجربه چند ساله به عنوان وکیل در تهران، موفقیت های بی شماری را در پرونده های خود کسب کرده و توانسته است از دادگاه های خود با پیروزی و رضایت موکلین خارج شود. آقای مهری در انواع دعاوی حقوقی و کیفری تجربه کافی را دارد و به عنوان مشاور حقوقی در کارگزاری های بورس و انواع شرکت های لیزینگی فعالیت نموده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو انجمن وکلای جوان بین المللی و کانون وکلای دادگستری تهران
 • مشاوره حقوقی شرکت لیزینگ بانک مرکزی
 • ارائه دهنده مشاوره تلفنی آنلاین و حضوری

آدرس: میرداماد، خیابان شاه نظری، خیابان 10، پلاک 7، واحد 15

طاهره سپهری شاد

طاهره سپهری شاد

خانم طاهری سپهری شاد، دیگر وکیلی است که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران مشغول به فعالیت می باشد و با توجه به تخصصی که در زمینه انواع دعاوی ملکی دارد به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در میرداماد شناخته می شود. خانم سپهری شاد تاکنون مسئولیت وکالت و مشاور حقوقی بسیاری از شرکت‌های مطرح و معتبر در تهران را برعهده داشته است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی به شرکت ها و افراد
 • متخصص در دعاوی ملکی مانند الزام به تنظیم سند رسمی، به کارگیری اسناد مجعول در معاملات ملکی، تفکیک اراضی مشاع

آدرس: میرداماد، به سمت مسجد الغدیر، کوچه نساء، پلاک 12، طبقه 3، واحد 9

بهزاد زینی وند

بهزاد زینی وند

بهزاد زینی‌وند با شماره پروانه وکالت 8017 به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی به ارائه خدمات وکالتی در تهران مشغول می باشد. وی در انواع دعاوی مختلف حقوقی دارای تجربه و مهارت می باشد. ولی آنچه که ایشان را به شهرت رسانده است، تخصص در انواع دعاوی ملکی می باشد. از این رو می‌توان ایشان را به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در میرداماد شناخت. آقای زینی وند با اختصاص وقت کافی به هر یک از موکلین خود برای موفقیت آن ها تمام تلاش خود را به کار می گیرد.

تخصص و مهارت:

 • اخذ پرونده های مربوط به انواع دعاوی حقوقی، تجاری و مالی
 • متخصص در دعاوی ملکی، تغییر کاربری اراضی، تفکیک اراضی مشاع، پایان کار و شهرداری
 • تنظیم انواع اوراق قضایی و نگارش شکواییه و لایحه های دفاعی

آدرس: میرداماد، قبل از میدان مادر، پلاک 110، طبقه 5، واحد 10

احمد رشید نژاد

احمد رشید نژاد

آقای احمد رشید نژاد دیگر وکیلی است که به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در میرداماد مشغول به فعالیت می باشد. پروانه وکالت ایشان که از کانون وکلای دادگستری به ایشان اعطا شده است به شماره 10669 می باشد. آقای رشید نژاد معتقد است که برای موفقیت در یک پرونده باید از افشای اسرار موکل پیشگیری کرد و با صبوری به تمام جزئیات پرونده و درخواست های آن ها توجه نمود.

تخصص و مهارت:

 • ارائه راهکارهای دقیق و نتیجه بخش در زمان کوتاه
 • قدرت و توانایی تجزیه و آنالیز قوانین و تبصره ها
 • ارائه مشاوره به مراجعین

آدرس: میرداماد، جنب ساختمان بانک مرکزی، پلاک 196، طبقه 3، واحد 9

علی کرد

علی کرد

علی کرد، وکیل پایه یک دادگستری با شماره پروانه وکالت 12052، سال هاست که به صورت مستمر و فعال به ارائه خدمات وکالتی در شهر تهران و منطقه میرداماد مشغول می باشد. با توجه به تعداد پرونده های اخذ شده در حوزه موضوعات مربوط به دعاوی ملکی و کسب موفقیت در آن ها، آقای علی کرد نیز دیگر وکیلی است که به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در میرداماد محسوب می شود.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی خانواده ملکی و حقوقی
 • ارائه مشاوره
 • دعاوی خانواده طلاق مهریه ارث حضانت فرزندان

آدرس: میرداماد، ماقبل میدان مادر، خیابان رازان شمالی، کوچه چهارم شرقی، پلاک 10، واحد یک

دعوای خلع ید چیست؟

خلع ید یکی از دعاوی رایج در انواع پرونده های مربوط به موضوعات ملکی است که بهترین وکیل تغییر کاربری اراضی در تهران توانایی وکالت آن را دارد و می‌تواند به خوبی از موکلین خود در چنین موضوعاتی دفاع نماید. برای این که خلع ید را توضیح دهیم باید بگوییم که این اختلاف زمانی رخ می‌دهد که ملک و زمینی که در اختیار شخص دیگری است و به صورت امانت آن را در دست دارد، برای تخلیه آن مقاومت کند .

دعوای پیش آمده بین این فرد و مالک به دعوای خلع ید شناخته می شود. طبق ماده 308 قانون اساسی کشور در صورتی که ملک و اراضی در دست فرد دیگری رهن باشد، مالک این اجازه را دارد که هر زمان که بخواهد با تعیین وقت ملک خود را باز پس بگیرد. زمانی که مستاجر از تخلیه خودداری کند، دعوای خلع ید اقامه می شود. این موضوع جزو دعاوی حقوقی ملکی بوده با پیگیری های یک وکیل خبره می تواند به راحتی حل و فصل شود.

دعوای خلع ید چیست؟

ماده 100 شهرداری به چه موضوعی اشاره دارد؟

شهرداری یکی از ارگان هایی است که به طور ویژه به مسائل مربوط به املاک و اراضی رسیدگی می کند و ماده 100 از مواد مخصوص به قوانین مربوط به ساخت و ساز در شهرداری می باشد. هر زمان که مالکی با همکاری یک پیمانکار تصمیم به ساخت و ساز در یک ملک و یا زمین مسکونی بگیرد، باید پیش از آغاز کار تمامی مجوزهای لازم را برای آن دریافت نماید.

ساخت و ساز بدون انجام مراحل اداری و مجوزها عواقبی برای مالک در پی دارد که ماده 100 به صورت ویژه به این موضوع مربوط می شود. در صورتی که سازنده مجوزهای لازم را برای ساخت و ساز قبل از آغاز کار دریافت نکند، شهرداری می تواند ملک مورد نظر را تخریب کند و یا از ادامه ساخت آن جلوگیری نماید. افرادی که برای کسب مجوز جهت ساخت یک ملک نیاز به همکاری یک وکیل حاذق دارند می توانند از بهترین وکیل ملکی در میرداماد کمک بگیرند.

کلام آخر

آنچه که در این مقاله در مورد آن بحث شد مربوط به دعاوی ملکی و چگونگی حل آن ها بود. همچنین برای کسانی که نیاز به وکیل حرفه ای در تهران دارند، 5 تا از بهترین وکیل ملکی در میرداماد معرفی گردید. امیدواریم که مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشد. از همراهی شما کمال تشکر را داریم. برای دریافت مطالب بیش تر با سایت وکیل چی همراه باشید. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل خانواده در میرداماد کلیک کنید.

آیا خرید و فروش املاک وقفی ممکن است؟

خرید ملک وقفی مطابق با قانون غیر مجاز است اما بسیاری از املاک وقفی برای کارهای تجاری و مسکونی اجاره داده می شود.

برای خرید خانه الزاما قولنامه باید تنظیم شود، یا انتقال سند در دفتر اسناد رسمی کافی است؟

می‌توانید با تنظیم یک قرارداد نقل و انتقال در دفترخانه، سند انتقال را تنظیم کنید.

هزینه وکالت وکیل ملکی چقدر است؟

بستگی به نوع پرونده و میزان شهرت وکیل دارد. ممکن است درصدی از ارزش پرونده باشد.

5/5 - (2 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا