وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در میرداماد⚡【سال1403】⚖️

برخی از زوجین آنچه که از زندگی مشترک تصور می کنند را به دست نمی آورند و از این رو به دلیل عدم تفاهم و مشکلاتی که در زندگی پیش می آید تصمیم به طلاق می گیرند. طلاق انواع مختلفی دارد و امروزه قوانین و شرایط متفاوتی برای آن در نظر گرفته می شود. بر این اساس وکلای بسیاری حوزه فعالیت خود را پرونده های مربوط به طلاق انتخاب نموده اند. ما در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل طلاق در میرداماد را به شما معرفی خواهیم کرد؛ در ادامه همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق در میرداماد کیست؟

بسیاری از وکلا هستند که در حوزه مربوط به دعاوی خانواده و طلاق فعالیت می کنند. اما تنها تعدادی از آن ها از ویژگی های لازم برای انتخاب به عنوان یک وکیل خبره برخوردارند. کسانی که نیاز به بهره مندی از یک وکیل برای جدایی دارند، همواره در صددند که در بین گزینه های پیش رو مورد مناسبی را انتخاب نمایند. بهترین وکیل طلاق در میرداماد کسی است که دارای تحصیلات در حوزه حقوق باشد. همچنین موفق به دریافت پروانه وکالت شده و به عنوان یک وکیل پایه یک دادگستری با مجوزهای لازم بتواند وکالت افراد را بر عهده بگیرد.

بهترین وکیل باید تجربه لازم در زمینه دعاوی مربوط به خانواده را داشته باشد. یک وکیل زبده در اولین مرحله سعی می کند با آشنایی و آگاهی نسبت به علم روانشناسی زوجین را به بازگشت به زندگی مشترک ترغیب نماید و در صورتی که مشکل آن ها قابل رفع نبود برای جدایی آن ها اقدام کند.

بهترین وکیل طلاق در میرداماد کیست؟

مزایای بهره مندی از وکیل طلاق

کسانی که برای جدایی تصمیم به دریافت مشاوره از بهترین وکیل طلاق در میرداماد می گیرند، نسبت به کسانی که به صورت فردی تصمیم به جدایی می گیرند از مزیت هایی برخوردار خواهند بود. این مزایا عبارتند از:

 • به دلیل مشغله های روزانه امکان حضور در دادگاه برای همه افراد وجود ندارد. از این نظر بهترین وکیل طلاق در میرداماد می‌تواند به جای موکل خود در دادگاه حاضر شود و دیگر نیازی به حضور موکل در دادگاه نیست.
 • همه افراد تجربه و اطلاعات کافی در خصوص دعاوی مربوط به خانواده را ندارند، همراهی یک وکیل می تواند به آن ها برای دفاع از خود و دریافت مطالبات شان کمک کند.
 • وجود یک وکیل باعث می شود پرونده در زمان کوتاه تری به پایان برسد.
 • نوشتن لایحه و شکایت نامه برای هر کسی ممکن نیست. وکلا با این اصطلاحات به خوبی آشنا هستند و می دانند که چگونه می توانند به بهترین شکل ممکن این اوراق قضایی را تنظیم نمایند.

به طور کلی در دعاوی گوناگون بهره بردن از وکیل می تواند به افراد کمک کند تا پرونده در مسیر درست حرکت کند و با بهترین نتایج به پایان برسد. برای مثال انتخاب بهترین وکیل مهریه در میرداماد در دعاوی هم چون طلاق، مهریه، نفقه و… بسیار موثر است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل طلاق در میرداماد را بشناسید!

آذین طالبی

آذین طالبی

آذین طالبی با شماره پروانه وکالت 1635 صادره از کانون وکلای دادگستری، ازجمله افرادی است که به صورت حرفه ای در این حوزه فعالیت می نماید. از جمله تخصص های خانم طالبی دعاوی مربوط به امور خانواده، طلاق و مهریه می باشد. دفتر وکالت ایشان در محدوده میرداماد است و از این رو ایشان یکی از بهترین وکیل طلاق در میرداماد محسوب می شود.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • متخصص در دعاوی حقوقی، مطالبه وجه، سفته، چک و انواع فاکتورها
 • دعاوی ملکی، ابطال اسناد، الزام به تنظیم سند، اثبات مالکیت و فسخ معاملات، صورت جلسه تفکیکی ملک
 • دعاوی خانواده، طلاق، اجرت المثل، طلاق های غیابی، حضانت فرزندان

آدرس: میرداماد، بلوار آفریقا (جردن)، خیابان ناهید غربی، پلاک 17

شماره تماس: 09122989050 – 09120403134

سروش سلامیان

سروش سلامیان

سروش سلامیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با مدرک کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل است که به صورت حرفه ای و تخصصی به فعالیت های حقوقی می پردازد. وی در حوزه وکالت انواع دعاوی حقوقی، ملکی، تجاری و کیفری دارای تخصص بوده و با تسلطی که به تمامی قوانین دارد می تواند بهترین راه حل ها را برای پرونده های موکلین خود به کار بگیرد. از جمله اقدامات آقای سلامیان در قبول وکالت، تلاش برای ایجاد صلح بین افراد و کوتاه نمودن زمان پرونده و حفظ حریم شخصی آن هاست. همچنین آقای سلامیان در زمینه انواع دعاوی خانواده بسیار موفق عمل نموده است و از این رو یکی از بهترین وکیل طلاق در میرداماد محسوب می شود.

تخصص و مهارت:

 • تسلط به زبان انگلیسی برای تنظیم قراردادها و نظارت بر آن ها
 • انجام مذاکرات حقوقی و قرارداد های ایرانی و خارجی
 • ارائه مشاوره در سطح بین المللی

آدرس: میرداماد، خیابان ظفر شرقی، پلاک 218، واحد 1

بهاره فیض

بهاره فیض

بهاره فیض وکیلی است که به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در میرداماد مشغول به فعالیت می باشد. خانم فیض فارغ التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی در رشته حقوق بوده و دارای 10 سال سابقه انواع فعالیت حقوقی در رزومه خود می باشد. همچنین خانم فیض موفق به کسب رتبه 30 کانون وکلای دادگستری مرکز تهران گردیده است. از این نظر ایشان به تمامی مواد و تبصره های قانون تسلط کافی داشته و با تجزیه و تحلیل آن ها بهترین دفاع را از موکلین خود می نماید.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی خانواده، فرزند خواندگی، طلاق، نفقه، طلاق توافقی، حضانت و ملاقات فرزندان، مهریه و نفقه
 • تنظیم قراردادهای مالی و تجاری، لایسنس، تولید، توزیع ملکی، تصرف عدوانی، هبه و اجاره

آدرس: میرداماد، خیابان وحید دستگردی، خیابان مصدق شمالی(نفت شمالی)، خیابان دامغانی، پلاک 38، واحد 2

شماره تماس: 09124478815

محمدرضا مهری

محمدرضا مهری

محمدرضا مهری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و یکی از بهترین وکیل طلاق در میرداماد است. آقای مهری در دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده دارای تجربه است و موفقیت های شایانی کسب کرده است و کارنامه درخشانی را برای خود تنظیم نموده است. آقای مهری به موازین اخلاقی در حرفه خود بسیار پایبند بوده و از افشای اسرار موکلین خود، کوتاهی در عملکرد و عدم حضور در دادگاه اجتناب می نماید.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی خانواده، ارث، تغییر نام، تغییر جنسیت
 • قبول وکالت انواع دعاوی حقوقی و ملکی
 • مشاور حقوقی کارگزاری بورس و شرکت لیزینگ بانک مرکزی

آدرس: میرداماد، خیابان شاه نظری، خیابان 10، پلاک 7، واحد 15

الهام قاسمی

الهام قاسمی

الهام قاسمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با 17 سال سابقه وکالت از جمله وکلایی است که به صورت تخصصی در دعاوی خانواده سابقه درخشانی دارد. مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی بود که کاملا مرتبط با دعاوی مربوط به امور خانواده می باشد. افرادی که در تهران به دنبال یک وکیل طلاق چیره هستند، می توانند از خانم قاسمی به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در میرداماد بهره لازم را ببرند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی مربوط به جرایم پزشکی و دارویی
 • متخصص دعاوی خانواده، اجرت المثل و نفقه، طلاق غیابی، طلاق خلع و مبارات

آدرس: میرداماد، روبروی مترو شریعتی، برج مینا، طبقه 9، واحد 4 

شماره تماس: 09127927488

دسته بندی انواع طلاق

اگر بخواهیم طلاق را به صورت کلی طبقه بندی کنیم، باید بگوییم طلاق به دو نوع توافقی و غیر توافقی تقسیم می شود. طلاق توافقی ممکن است از طرف مرد و یا به درخواست زن باشد. در حالت دیگری از طبقه بندی انواع طلاق، طلاق دو دسته‌ی رجعی و بائن را شامل می شود. در طلاق غیر توافقی یا همان درخواست طلاق از طرف زن و یا مرد به صورت یک طرفه بوده و قطعا توافقی بر سر مشترکات صورت نمی گیرد. از این رو وضعیت کمی پیچیده تر خواهد شد.

اگر درخواست طلاق از طرف مرد باشد، با توجه به این که حق طلاق با اوست می تواند به راحتی با پرداخت حق و حقوق زن و جلب رضایت او به زندگی مشترک شان پایان دهد. اما در درخواست طلاق از طرف زن، شرایط کمی دشوار است و زن راه سختی را در پیش دارد که بهترین وکیل طلاق در میرداماد می‌تواند راهنمایی های لازم را ارائه دهد و به او کمک کند.

طلاق رجعی و بائن نیز با توجه به نوع طلاق صورت گرفته است و مربوط به بعد از انجام اقدامات طلاق می باشد. در طلاق رجعی مرد در مدت عده می تواند به زن رجوع کند. ولی در طلاق بائن چنین چیزی امکان پذیر نیست که غالبا این ممانعت برای زنان دوشیزه و یائسه می باشد. در طلاق توافقی نیز زن و شوهر هر دو تصمیم به جدایی می گیرند و بر سر هر چیزی که بین آن ها به صورت مشترک وجود دارد توافق نموده و در کم ترین مدت زمان از یکدیگر جدا می شوند.

دسته بندی انواع طلاق

طلاق خلع چیست؟

یکی از مواردی که بهترین وکیل طلاق در میرداماد می تواند پرونده های آن را قبول کند و به راحتی از موکلین خود دفاع نماید، دعاوی مربوط به طلاق خلع و مبارات است. این نوع از طلاق زمانی اتفاق می‌افتد که حق طلاق با مرد باشد ولی زن دیگر تمایلی به زندگی مشترک با مرد نداشته باشد. در بخش علت درخواست طلاق باید تنفر و کراهت از شوهر اعلام شود.

در این صورت قاضی پرونده از زن می خواهد که رضایت همسرش را برای طلاق جلب نماید. بر این اساس زوجه با بخشیدن مهریه خود و حتی پرداخت مبلغی بیش تر به صورت مازاد از مهریه، از او می خواهد که با انجام طلاق موافقت نماید. در طلاق خلع دیگر عده وجود ندارد و مرد اجازه رجوع به زن را نخواهد داشت. مبارات نیز طلاقی است که هر دو نفر از یکدیگر تنفر داشته باشند و در واقع نوعی طلاق توافقی محسوب می شود.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم در مورد انواع طلاق اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. در ضمن برای کسانی که به دنبال وکیل حرفه ای هستند، 5 تا از بهترین وکیل طلاق در میرداماد را معرفی نمودیم. از توجه و همراهی شما تا پایان مقاله متشکریم. برای ارائه نظرات و انتقادات خود در سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل طلاق در ایران کلیک کنید.

در صورت مریض بودن شوهر طلاق از طرف زن امکان پذیر است ؟

اگر مریضی لاعلاج و یا واگیردار باشد زن می تواند ادعای شرایط عسر و حرج کند و درخواست طلاق نماید.

آیا زن می تواند با در خواست طلاق شوهرش مخالفت کند؟

خیر نمی تواند، زیرا مرد به تنهایی حق طلاق دارد .

حق طلاق با وکالت طلاق چه فرقی دارد؟

روش واگذاری حق طلاق عمدتاً از طریق دادن وکالت رسمی و وکالت در اعمال حق طلاق است. قانوناً حق طلاق با مرد است و مرد می تواند به زن یا هر شخص دیگری وکالت بدهد. البته گاهی حق طلاق به صورت شرط ضمن عقد در عقدنامه ازدواج درج می شود که البته قالب آن هم همان اعطای وکالت است.

5/5 - (2 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا