وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل مهریه در آمل⚡【سال1403】⚖️

ما در این مقاله قصد داریم، بهترین وکیل مهریه در آمل را به شما معرفی کنیم. مهریه حق قانونی و شرعی زن است و مرد موظف به پرداخت آن از لحظه جاری شدن عقد می‌باشد و برحسب نوع آن، مهریه می‌تواند به صورت عندالمطالبه و عندالاستطاعه پرداخت شود، معمولا در زمان طلاق کشمکش‌های زیادی بین زوجین برای دریافت مهریه ایجاد می‌شود و زنان به علت عدم آگاهی از قوانین مهریه با بن بست روبرو می‌شوند، اما با انتخاب وکیل مهریه با تجربه که تخصص در دعاوی خانوادگی دارد، دریافت مهریه در زمان کوتاه‌تری امکان پذیر خواهد شد.

وکیل مهریه مجرب کیست؟

وکیل مهریه، حقوقدانی دانست که در زمینه دعاوی خانواده تخصص دارد و در حل مشکلات مربوط به نفقه، حضانت فرزندان و مهریه به موکلین خود کمک می‌کند، زمانی که خانم‌ها هنگام طلاق، مهریه خود را مطالبه می‌کنند، بهترین وکیل مهریه در آمل تمامی تلاش خود را برای سازش زوجین و حفظ کانون گرم خانواده انجام می‌دهد، اما اگر شرایط زوجین طوری باشد که ادامه زندگی و سازش بین آن‌ها غیرممکن شود، وکیل مهریه تلاش خود را برای مطالبه مهریه انجام می‌دهد.

بیشتر خانم‌ها با قوانین حقوقی مربوط به مهریه آشنایی ندارند و ممکن است مسیر اشتباهی را برای مطالبه مهریه طی کنند و در انتها موفق به دریافت آن نشوند، اما وکیل باسابقه مهریه که با قوانین مرتبط با مهریه و رویه‌های قضایی آشنا می‌باشد، به خوبی تشخیص می‌دهد که از چه راهی مهریه را وصول کند؛ به این منظور  تصمیم می‌گیرد که از طریق اجرای ثبت، مسیر پرونده را دنبال کند یا به علت این که زوج ادعای اعسار کرده است، از طریق دادگاه در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون مراجعه حضوری موکلش، وصول مهریه را امکان پذیر می‌کند.

بهترین وکیل در آمل می‌تواند از ابتدا از طریق توقیف اموال زوج از طریق اجرای ثبت، مانع ادعای اعسار زوج شود و با تقاضای ممنوع الخروج کردن او تمامی راه‌ها برای عدم پرداخت مهریه به زن را می‌بندد؛ البته فن بیان او، آگاهی و تسلط به قوانین مربوط به مهریه و تبصره‌های آن، توجه به تغییرات قوانین و آگاهی به آن‌ها و ارائه مستندات و ادله کافی و محکمه پسند در دادگاه به موفقیت پرونده مطالبه مهریه کمک می‌کند.

وکیل مهریه مجرب کیست؟

نحوه مطالبه مهریه توسط بهترین وکیل مهریه در آمل

وکیل مهریه برای مطالبه مهریه نیاز به جمع آوری اطلاعاتی دارد که با مشاوره با موکلش و بررسی سند ازدواج و شروط ضمن عقد انجام می‌شود. او با این مشاوره از توافقات ضمن عقد زوجین در مورد مهریه آگاه می‌شود و متوجه خواهد شد که مقدار مهریه و نحوه مطالبه آن چگونه بوده است؟ و قبل از انجام اقدامات حقوقی، با ارسال نامه‌ای رسمی به مرد به عنوان وکیل زوجه درخواست پرداخت مهریه را عنوان می‌کند.

اگر با ارسال نامه‌های مکرر پاسخی دریافت نکرد، بهترین وکیل مهریه در آمل دادخواست مطالبه مهریه را انجام می‌دهد.  او به عنوان گام اول همراه با زوجه به دفتر ازدواجی که عقد در آن جا ثبت شده می‌رود و درخواست به اجرا گذاشتن مهریه را انجام می‌دهد، سپس باید به اداره ثبت اسناد برود تا با درخواست توقیف اموال مرد مانع انتقال املاک او به غیر و ادعای اعسار و ناتوانی در پرداخت مهریه شود.

وکیل مهریه می‌تواند در این مرحله زوج را ممنوع الخروج کند و اگر زوج حاضر به پرداخت مهریه نشود، گواهی مراجعه به دادگاه  صادر خواهد شد و مراحل قضایی پرونده طی می‌شود تا حکم پرداخت مهریه توسط قاضی صادر شود.

10 تا از بهترین وکیل مهریه در آمل را بشناسید! 

آزاده ابراهیمی اسکی

آزاده ابراهیمی اسکی

آزاده ابراهیمی اسکی، یکی از بهترین وکیل مهریه در آمل هستند. ایشان در دعاوی خانواده از جمله طلاق یک طرفه، طلاق توافقی و مطالبه مهریه تخصص دارند. خانم ابراهیمی اسکی با تسلط به تنظیم قراردادها و لوایح قضایی در دفاع ار موکلان خود تلاش می‌کنند. مشاوره‌های حقوقی ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می‌شود.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی در امور مهریه
 • بررسی پرونده قضایی و ارائه راهکارهای دفاعی
 • متخصص در دعاوی خانواده نظیر: طلاق یک طرفه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه
 • مسلط به تنظیم قرارداد  و لوایح قضایی

آدرس:آمل، خیابان معلم، قدس، اباذر 6

حسن ملکی

حسن ملکی

حسن ملکی، عضو کانون وکلای دادگستری هستند، از جمله خدمات ارائه شده توسط ایشان می‌توان به پذیرش وکالت در دعاوی حضانت فرزندان پس از طلاق، موارد مربوط به نفقه زن و فرزندان، تخصیص جهیزیه، مشاوره حضوری و غیر حضوری در زمینه دعاوی مهریه اشاره کرد؛ هم‌چنین ایشان تجربه خاصی در تنظیم و تدوین اوراق قضایی دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • پذیرش وکالت دعاوی حضانت فرزندان بعد از طلاق، نفقه زن و فرزند، تخصیص جهیزیه
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری در زمینه دعاوی مهریه
 • تنظیم و تدوین  اوراق قضایی

آدرس: آمل، خیابان 17 شهریور، پشت ساختمان پزشکان، مجتمع علی سینا،  طبقه 3

روجا اخلاقی

روجا اخلاقی

روجا اخلاقی، یکی از بهترین وکیل مهریه در آمل هستند. ایشان عضو رسمی کانون وکلای دادگستری می‌باشند. و به عنوان متخصص در انواع دعاوی ملکی، مطالبه سرقفلی، اجرت المثل و سایر زمینه‌های حقوقی فعالیت می‌کنند. خانم اخلاقی در زمینه وکالت دعاوی مربوط به مهریه سابقه درخشانی دارند و در بیشتر پرونده‌های مهریه موفق بوده‌اند.

تخصص و مهارت:

 • دارای سابقه درخشان وکالت در پرونده های خانوادگی
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری
 • متخصص در انواع دعاوی ملکی، مطالبه سرقفلی، اجرت المثل و…
 • مشاوره تخصصی حضوری و غیر حضوری

آدرس: آمل، خیابان طالقانی، نبش بانک خون، ساختمان مهر آفرین، طبقه 5، واحد 9

مصطفی عابدی

مصطفی عابدی

مصطفی عابدی، وکیل پایه یک دادگستری با تخصص در دعاوی خانوادگی از قبیل: مهریه، نفقه، طلاق، تمکین و… می‌باشند و سابقه درخشانی در دعاوی مربوط به مطالبه اسناد تجاری دارند. مشاوره‌های حقوقی ایشان نیز به صورت حضوری و غیرحضوری برای موکلانشان انجام می‌شود.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • متخصص در دعاوی خانواده  نظیر مهریه، نفقه، طلاق، تمکین و…
 • دارای سابقه درخشان در امور مطالبه اسناد تجاری نظیر چک، سفته و…
 • متخصص در مشاوره های تخصصی در زمینه طلاق و مهریه

آدرس:آمل، بندرگز، خیابان آمل، روبروی بانک تجارت، ساختمان معقولی، طبقه یک

مینا پاشنا 

مینا پاشنا 

مینا پاشنا، یکی از بهترین وکیل مهریه در آمل هستند که در حوزه‌های مختلف حقوقی از جمله: کیفری، خانواده و ملکی فعالیت می‌کنند. ایشان تمرکز زیادی بر روی بررسی پرونده‌ها و پیگیری آن‌ها برای رسیدن به نتیجه نهایی دارند. خانم پاشنا در تنظیم اوراق قضایی و نگارش شکایت نامه‌ها نیز تسلط کاملی دارند.

تخصص و مهارت:

 • دارای سابقه درخشان در امور کیفر، خانواده، ملکی و….
 • بررسی پیگیری مداوم پرونده تا رسیدن به نتیجه نهایی
 • جمع آوری ادله کافی و دفاع عادلانه در دعاوی
 • مسلط به تنظیم اوراق قضایی و شکایت نامه‌ها

آدرس: آمل، بلوار شریفی، مقابل سازمان تبلیغات اسلامی، ساختمان رزقی، طبقه 1، واحد 5 غربی

محمدباقر ایزدی

محمدباقر ایزدی

محمدباقر ایزدی، یکی از بهترین وکیل مهریه در آمل هستند. ایشان سابقه طولانی در وکالت دعای حقوقی بخصوص درمورد اعسار و امور حسبی دارند. جناب ایزدی در دعاوی مربوط به مطالبه مهریه مشاوره‌های حرفه‌ای حقوقی خود را به صورت غیر حضوری ارائه می‌دهند و در صورت لزوم وکالت موکل خود را برعهده گرفته و اقدامات لازم را برای دفاع از ایشان در محاکم قضایی انجام می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه فعال در زمینه دعاوی حقوقی
 • متخصص در دعاوی ارث و وصیت، اعسار، امور حسبی و ثبت احوال
 • اخذ وکالت دعاوی خانواده
 • مشاوره حرفه‌ای حقوقی به صورت آنلاین و تلفنی

آدرس: آمل، لاریجان، گزنک، جنب نانوائی لواشی، پلاک 12

فرشاد سلیمانی

فرشاد سلیمانی

فرشاد سلیمانی، وکیل پایه یک دادگستری هستند و در زمینه دعاوی خانواده از جمله: مطالبه مهریه و حضانت فرزندان پرونده‌های موفق زیادی دارند. ایشان مشاوره حقوقی را در زمینه مطالبه مهریه به صورت حضوری ارائه می‌دهند تا با جمع آوری ادله کافی در احقاق حقوق موکلشان موثر باشند؛ از طرفی ایشان در وکالت دعاوی ملکی نیز تبحر ویژه‌ای دارند.

تخصص و مهارت:

 • مسلط به نگارش انواع اوراق قضایی
 • متبحر در دعاوی ملکی، خانواده و مالی
 • دارای 14 سال سابقه در دعاوی خانواده
 • مشاوره تخصصی در زمینه مطالبه مهریه به صورت حضوری

آدرس: آمل، خیابان امام رضا، پاساژ محمدی، طبقه 1

سونیا زارع تمسک

سونیا زارع تمسک

سونیا زارع تمسک، یکی از بهترین وکیل مهریه در آمل هستند. ایشان در وکالت دعاوی خانواده، بخصوص در مورد مطالبه مهریه، تخصص و تجربه طولانی دارد. خانم زارع تمسک در پرونده‌های مربوط به دعاوی ملکی نیز تبحر دارند و مشاوره‌های حقوقی خود را به صورت حضوری انجام می دهند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در رسیدگی به دعاوی حقوقی، کیفری و ثبتی
 • دارای 10 سال سابقه کار موفق
 • اخذ وکالت تخصصی در دعاوی خانواده بخصوص مطالبه مهریه
 • متبحر در پرونده‌های ملکی و پرونده‌های شرکت‌ها

آدرس: آمل، خیابان قدیرنژاد، کوچه دادگستری، قدیر 9، ساختمان پارسین 7، طبقه 2، واحد 6

میثم عمران‌ زاده

میثم عمران‌ زاده

میثم عمران‌ زاده، وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در وکالت دعاوی مرتبط با پرونده‌های خانواده می‌باشد. ایشان در مطالبه مهریه و طلاق توافقی؛ هم‌چنین طلاق از طرف زن تبحر ویژه ای دارند؛ هم‌چنین جناب عمران زاده در تدوین و تنظیم اوراق قضایی نیز تسلط ویژه‌ای دارند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق
 • متخصص در پرونده‌های خانواده و اختلافات ملکی
 • اخذ پرونده مطالبه مهریه و طلاق ار جانب زن
 • متبحر در قراردادها، دادخواست‌ها و شکوائیه‌ها

آدرس: آمل، خیابان امام رضا، کوچه دادگستری، قدیر 2

ماه تیسا شوکائیان

ماه تیسا شوکائیان

ماه تیسا شوکائیان، یکی از بهترین وکیل مهریه در آمل هستند. ایشان در زمینه وکالت دعاوی خانواده از جمله: مطالبه مهریه، نفقه و طلاق تخصص ویژه‌ای دارند. خانم شوکائیان سابقه درخشانی در وکالت دعاوی کیفری و ملکی دارند که نشان دهنده دانش و تجربه ایشان در حوزه حقوق مدنی و کیفری می‌باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره تخصصی در زمینه دعاوی خانواده با تعیین وقت قبلی
 • متخصص در رسیدگی به کلیه دعاوی مربوط به طلاق، مهریه و نفقه
 • مهارت دفاع از دعاوی مربوط به طلاق و حضانت فرزندان
 • دارای سابقه درخشان در امور کیفری و ملکی

آدرس: آمل، خیابان امام رضا، ابتدای رضوان 14، ساختمان شاکری، طبقه 2

محاسبه مهریه به نرخ روز توسط بهترین وکیل مهریه در آمل

مهریه مالی است که به محض وقوع عقد به تملک زن در می‌آید و مرد موظف به پرداخت آن است. اگر مهریه پول یا وجه نقد باشد و زن بخواهد مهریه خود را به صورت عندالمطالبه دریافت کند یا بعد از طلاق، مهرش را طلب کند، مهریه باید به نرخ روز تعیین شود، برای محاسبه مهریه قانون گذار فرمولی را در نظر گرفته است که به این صورت می‌باشد مبلغ مهریه در عقدنامه ضرب در عدد شاخص در سال قبل تقسیم بر عدد شاخص در سال وقوع عقد می‌باشد.

دلیل استفاده از این فرمول به علت تورم ایجاد شده بعد از سال‌ها زندگی مشترک می‌باشد تا ارزش مبلغ مهریه بروز محاسبه شود؛ بنابراین از جدول شاخص تورم که شامل سال و ماه و عدد شاخص مربوط به آن است، برای محاسبه مهریه استفاده می‌شود.

مرکز مشاوره قوه قضاییه نیز سامانه آنلاینی را برای محاسبه مهریه به نرخ روز راه اندازی کرده است. شما می‌توانید از بهترین وکیل در آمل درخواست کنید که وارد سایت مرکز ارتباطات مردمی قوه قضایی شود و بین گزینه‌ها، سایت  محاسبه مهریه به نرخ روز را کلیک کند تا معادل مهریه شما به نرخ روز برایتان تعیین شود.

محاسبه مهریه به نرخ روز توسط بهترین وکیل مهریه در آمل

اخذ مهریه از خانواده همسر چگونه است؟

پرداخت مهریه وظیفه شرعی و قانونی زوج نسبت به زوجه است. اما اگر در ضمن عقد پدر شوهر ضامن پسر خود شود و پرداخت مهریه را برعهده بگیرد، زوجه می‌تواند در صورت عدم توانایی همسرش، مهریه را از پدرشوهرش طلب کند و این در صورتی امکان پذیر است که پدر شوهر در عقدنامه تعهد خود را به پرداخت مهریه با امضای خود تایید کند.

در صورتی که پدرشوهر فوت کند، عروس می‌تواند مهریه خود را از سهم الارث همسرش طلب کند. او برای این کار می‌تواند از بهترین وکیل مهریه در آمل بخواهد که از دادگاه درخواست تامین اموال مرد را کند. پس از طی روند قانونی مهریه در صورت عدم توانایی مرد در پرداخت مهریه از اموال پدرشوهر به اندازه مهریه توقیف شده و با مزایده گذاشتن آن توسط دادگاه، مهریه به زن پرداخت می‌شود.

کلام آخر

بهترین وکیل مهریه در آمل با تسلط به قوانین حقوق خانواده و انجام مشاوره با موکل خود و مذاکره با زوج تلاش می‌کند از راه مسالمت آمیز به سازش آن‌ها کمک کند در صورت نیاز به طرح دعوا در دادگاه با ادله محکم از حقوق موکلش دفاع می‌کند و مهریه او را به طور کامل وصول خواهد کرد.

از شما بسیار سپاس گزاریم که تا پایان این مقاله همراه ما بودید، امیدواریم توانسته باشیم 10 تا از بهترین وکیل مهریه در آمل را به شما معرفی کنیم، در صورت داشتن هرگونه نظر، پیشنهاد یا انتقادی آن را با سایت وکیل چی در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا