وکیل

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در آمل❤️【سال1403】⚖️

همه اشخاص به هر دلیلی که به محاکم قضایی رجوع نمایند، نیاز دارند که از یک وکیل خبره کمک بگیرند. اما نکته مهمی که در انتخاب وکیل وجود دارد این است که بدانیم هزینه بهترین وکیل پایه یک دادگستری در آمل چقدر است. از طرف دیگر باید با نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در آمل آشنا باشیم تا درست ترین انتخاب را داشته باشیم. برای کسب اطلاعات کافی در این حوزه ها تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در آمل کیست؟

وکلا از نظر درجه اعتبار در دو دسته وکیل پایه یک و وکیل پایه دو قرار می گیرند. وکیل پایه یک در آزمون وکالت شرکت نموده، دوران کارآموزی را سپری کرده و در آزمون اختبار نیز حد نصاب نمره قبولی را کسب کرده است. اما وکیل پایه دو وکیلی است که در حال گذراندن دوران کارآموزی می باشد، در واقع این وکلا همان کارآموزهای وکالت هستند. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در آمل، گرچه توانایی وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را دارد، اما در برخی از حوزه ها فعالیت متمرکز داشته و در آن ها تجربه کسب می نماید تا حرفه ای تر عمل نماید.

لازم است که وکیل از تمام توانایی های خود برای دفاع از موکل استفاده نماید. در واقع وکیل باید منافع موکل را مانند منافع خود در نظر بگیرد. موکلین تمایل دارند رابطه مطلوبی با وکیل خود داشته باشند، در نتیجه توانایی برقراری رابطه موثر از جمله نکاتی است که باید مورد توجه وکیل پایه یک دادگستری قرار بگیرد. بهترین وکیل چمستان از تمام این این ویژگی ها در سطح بالا برخوردار است.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در آمل کیست؟

دستمزد بهترین وکیل پایه یک دادگستری چقدر است؟

هزینه وکیل برای افرادی که به آن ها مراجعه می کنند، از مهم ترین فاکتورهای انتخاب وکیل می باشد. زیرا این افراد هزینه های مختلفی را متحمل شده اند و گاهی دچار ضرر و زیان های بسیاری شده اند. به همین دلیل مسائل مالی برای موکلین اهمیت بالایی دارد. اما نمی توان مبلغ دقیقی را برای دستمزد یک وکیل مشخص نمود. زیرا این مقوله تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد. موارد تعیین کننده دستمزد وکیل عبارتند از:

 • موضوع پرونده: این که پرونده مورد نظر در کدام دسته حقوقی و قضایی قرار داشته باشد در تعیین هزینه بهترین وکیل پایه یک دادگستری در آمل موثر است. برخی دعاوی بسیار ساده و برخی دیگر پیچیده هستند و هزینه های متفاوتی را می طلبند.
 • تخصص وکیل: از دیگر عوامل تعیین کننده دستمزد وکیل می توان به میزان تخصص و سواد وی اشاره کرد. بالا بودن دانش وکیل سبب افزایش شانس موفقیت و بالا رفتن دستمزد وی می شود.
 • توافق طرفین: نهایتا میزان حق الزحمه وکیل، با توافق طرفین تعیین می شود. ممکن است این مبلغ بالاتر و یا پایین تر از میران متعارف باشد. آن چه اهمیت دارد رضایت وکیل و موکل است.

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در آمل به همراه آدرس دفتر وکالت عبارتند از:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
محمد باقر ایزدیآمل، لاریجان گزنگ، جنب نانوایی، پلاک 12
غلام رضا یوسف پورآمل، خیابان شبدری، چهار راه نادری
رضا زارعیمازندران، آمل
الهام آموزگارآمل، فلکه قائم، ساختمان تجاری عرشیا، طبقه 2، پلاک 5
منوچهر افضلیآمل، خیابان انقلاب، مجتمع پردیس، طبقه فوقانی غربی

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در آمل را بشناسید!

محمد باقر ایزدی

محمد باقر ایزدی

آقای ایزدی جزو وکلای پایه یک دادگستری فعال در استان مازندران و شهرستان آمل هستند. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق جزا و جرم شناسی در مقطع کارشناسی ارشد هستند. پروانه وکالت 20989 صادره از مرکز وکلا قوه قضاییه متعلق به ایشان است. جناب آقای محمد باقر ایزدی حدود یک دهه در عرصه وکالت فعالیت نموده و به مردم آمل خدمات حقوقی ارائه نمودند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده، مهریه و طلاق
 • پذیرش دعاوی جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی
 • قبول پرونده های اجراییات، حدود، دیات و قصاص

آدرس: آمل، لاریجان گزنگ، جنب نانوایی، پلاک 12

غلام رضا یوسف پور

غلام رضا یوسف پور

غلام رضا یوسف پور وکیل پایه یک دادگستری فعال در آمل هستند که 20 سال سابقه وکالت در کارنامه کاری خود دارند. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق در مقطع کارشناسی ارشد و دانشجوی دکترای حقوق خصوصی هستند. آقای یوسف پور سواد کافی برای وکالت دعاوی گوناگون را دارند اما در زمینه امور بانکی، ملکی، اسناد تجاری، ابطال عملیات ثبتی و غیره تخصص ویژه دارند. ایشان به دلیل کسب موفقیت های چشم گیر به عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در آمل شناخته شده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • تدوین کلیه اوراق قضایی از جمله لوایح و دادخواست ها

آدرس: آمل، خیابان شبدری، چهار راه نادری

رضا زارعی

رضا زارعی

از دیگر وکلای خوب و توانمند استان مازندران می توان از آقای رضا زارعی نام برد. ایشان در حال حاضر در شهرستان آمل مشغول فعالیت بوده و به مردم این شهر خدمات حقوقی ارائه می نمایند. آقای زارعی موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک به شماره 32343 شده و عضو کانون وکلای دادگستری استان هستند. تحصیلات ایشان کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه علوم و تحقیقات هستند. مشاوره های ارائه شده توسط ایشان منجر به حل و فصل اختلافات بسیاری از موکلین شده است.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش پرونده های اجرای ثبت و اجراییات
 • قبول وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف
 • تدوین قراردادها، اجاره نامه ها و مبایعه نامه ها

آدرس: مازندران، آمل

الهام آموزگار

الهام آموزگار

از دیگر وکلای استان مازندران، خانم الهام آموزگار است. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود و دریافت پروانه وکالت، فعالیت های حقوقی خود را آغاز نمودند. سرکار خانم آموزگار با تکیه بر دانش و مهارت های خود، وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف را پذیرفته اند. تعداد قابل توجهی از این دعاوی به نتایج دلخواه موکلین رسیده اند. خانم آموزگار لقب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در آمل را به خود اختصاص داده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی ملکی مانند تملک آپارتمان ها
 • پذیرش پرونده های خانواده و هویت قانونی
 • تخصص در تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند شکوائیه

آدرس: آمل، فلکه قائم، ساختمان تجاری عرشیا، طبقه 2، پلاک 5

منوچهر افضلی

منوچهر افضلی

منوچهر افضلی وکیل فعال در استان مازندران و شهرستان آمل است. ایشان سال ها است در دادگاه های این شهر به وکالت می پردازند. ایشان با تکیه بر سواد حقوقی و مهارت خود بسیاری از دعاوی حقوقی و کیفری مختلف را به سرانجام رسانده اند. خصوصیات اخلاقی ایشان مانند صداقت، هوش، ذکاوت و پشتکار سبب ثبت سابقه درخشانی شده است. جناب آقای افضلی عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان مازندران هستند. مشاوره های این وکیل با تجربه منجر به حل برخی اختلافات موکلین ایشان گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم اوراق قضایی و لوایح
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی
 • نگارش قرارداد های مختلف و اوراق قضایی

آدرس: آمل، خیابان انقلاب، مجتمع پردیس، طبقه فوقانی غربی

مهدی اکبرزاده

مهدی اکبرزاده

 جناب آقای مهدی اکبرزاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فعال در آمل هستند. ایشان پس از دریافت پروانه وکالت از کانون وکلا فعالیت های حقوقی خود را آغاز کردند. آقای اکبرزاده با سازمان ها و ارگان های مختلفی همکاری نموده اند. این وکیل حاذق امکان دریافت مشاوره های غیر حضوری و آنلاین را نیز برای موکلین خود فراهم نموده اند. وکیل اکبرزاده در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری مختلف توان وکالت دارند. سابقه درخشان این وکیل و درصد بالای موفقیت های ایشان در پرونده های تحت وکالت، گویای توانایی های بالای ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در پرونده های خانواده مانند طلاق توافقی
 • دعاوی مالی و تجاری از جمله چک و سفته و اختلافات مالی
 • پذیرش پرونده های ملکی مانند تخلیه، سرقفلی و حق کسب و پیشه

آدرس: آمل، خیابان امام رضا، رضوان 14، مجتمع باران، واحد 2

هدی اسماعیلی

هدی اسماعیلی

سرکار خانم اسماعیلی عضو کانون وکلای دادگستری استان مازندران هستند. ایشان سال ها است به عنوان وکیل در آمل فعالیت می کنند. خانم هدی اسماعیلی در عرصه وکالت پرونده های مختلف توانمند هستند و توانسته اند عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در آمل را به دست آورند. ایشان بسیار با اخلاق و منصف هستند و به همین دلیل هم مورد اعتماد مردم می باشند. سوابق درخشانی در زمینه مشاوره حقوقی در کارنامه کاری ایشان دیده می شود.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست

آدرس: مازندران، آمل، خیابان شیخ فضل الله نوری، کوچه شهدا 8، پلاک 9

سیامک اسکو

سیامک اسکو

آقای سیامک اسکو را می توان جزو وکلای پایه یک دادگستری با تجربه آمل قرار داد. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک هستند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان هستند. آقای اسکو با تکیه بر دانش، سواد حقوقی و توانایی های خود دعاوی بسیاری را به نتیجه مطلوب رسانده اند. همکاری با سازمان ها و ارگان های مختلف در پرونده کاری این وکیل با تجربه دیده می شود که نشانه توانایی های ایشان است. این وکیل حاذق با اخلاق خوب و انصاف در دریافت حق الوکاله موفق شده اند اعتماد و رضایت مردم را جلب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری تخصصی
 • مشاوره غیر حضوری، تلفنی و آنلاین
 • تنظیم قراردادها، اظهارنامه ها و اجاره نامه ها

آدرس: آمل، خیابان هزار آفتاب 25، ساختمان میثم، طبقه اول، واحد 3

روجا اخلاقی

روجا اخلاقی

خانم روجا اخلاقی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق از دانشگاه شهید بهشتی و کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی هستند. ایشان از وکلای مورد اعتماد مردم در آمل هستند که رزومه کاری درخشانی را به ثبت رسانده اند. پذیرش پرونده های خانواده، ثبتی، حقوقی، ملکی، مهاجرت و کیفری توسط ایشان انجام می شود. کسب پیروزی در تعداد قابل قبولی از پرونده های تحت وکالت ایشان، سبب کسب عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در آمل شده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادهای مختلف
 • ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • پذیرش انواع دعاوی حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: آمل، خیابان طالقانی، نبش بانک خون، ساختمان مهرآفرین

مصطفی ملکشاهی

مصطفی ملکشاهی

آقای ملکشاهی وکیل پایه یک دادگستری هستند که در آمل فعالیت می کنند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 211 صادره از کانون وکلا می باشند. مصطفی ملکشاهی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق و عضو کانون وکلای استان هستند. ایشان دارای ویژگی هایی مانند خوش خلقی، صداقت، ذکاوت، تلاش و پشتکار هستند. وکالت کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی توسط این وکیل با تجربه انجام می شود.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین
 • نگارش و تنظیم اوراق قضایی مانند دادخواست ها و شکوائیه ها
 • تخصص در پرونده های عقود و معاملات، شهرداری، کلاهبرداری، چک و سفته

آدرس: مازندران، آمل

نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در آمل

برای این که بهترین نتیجه ممکن از پرونده قضایی کسب گردد، باید یک وکیل خوب و کاربلد انتخاب شود. در این انتخاب باید به نکات مختلفی توجه نمود تا منجر به صدور بهترین حکم ممکن گردد.

 • در هنگام انتخاب وکیل دقت شود که تخصص وکیل و موضوع پرونده با یکدیگر متناسب باشند. وکیلی انتخابی باید در زمینه موضوع پرونده تخصص داشته باشد.
 • لازم است که وکیل در حوزه مورد نظر، سابقه درخشانی داشته باشد و در درصد بالایی از پرونده ها، پیروز شده باشد.
 • حتما در خصوص میزان حق الوکاله با وکیل صحبت شود و توافق حاصل گردد. باید بهترین وکیل پایه یک دادگستری در آمل به نحوی انتخاب شود که موکل توانایی پرداخت دستمزد او را داشته باشد.
 • ویژگی های وکیل از جمله صداقت، رازداری، اخلاق خوب، پشتکار و غیره مورد توجه ویژه قرار بگیرد.
 •  تعهد و وفاداری وکیل بسیار مهم است، در غیر این صورت، ممکن است وکیل به موکل خود خیانت نموده و نتیجه عکس حاصل شود.

انواع تخصص وکلا

وکلای دادگستری در زمینه های مختلفی می توانند فعالیت کنند و به تخصص برسند. در یک تقسیم بندی کلی دعاوی به دو دسته حقوقی و کیفری تقسیم می شوند که توسط وکلای متخصص حقوقی و کیفری مورد بررسی قرار می گیرند. به صورت جزئی تر، پرونده ها در دسته دعاوی خانواده، ملکی، مالی و غیره قرار می گیرند.

وکیل دادگستری می تواند در هر یک از این زمینه ها وکالت کند. فردی که به عنوان وکیل خانواده فعالیت می کند به پرونده های بخش خانواده مانند مهریه و طلاق رسیدگی می کند. وکیل ملکی هم تخصص بیشتری در پرونده های ملکی مانند شهرداری، اختلاف در مالکیت، تخلیه و حق کسب و پیشه دارد. دعاوی  سیاسی، مالکیت فکری، اقتصادی و غیره از دیگر تخصص های وکالت هستند.

کلام آخر

وکیل دادگستری، ممکن است پروانه وکالت پایه یک یا دو داشته باشد. وکیل پایه یک محدودیتی در وکالت دعاوی مختلف ندارد و می تواند در هر زمینه ای وکالت کند. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در آمل، می تواند تخصص خاص خود را داشته باشد و در حوزه دعاوی خانواده، املاک و یا هر حوزه دیگر وکالت کند. دستمزد وکیل در هر یک از این پرونده ها متفاوت است و با توجه به میزان تخصص خود و توافق با موکل تعیین می شود. برای انتخاب بهترین وکیل باید به تمام نکات مهم از جمله تخصص، سابقه و دستمزد او توجه کرد تا بتوان بهترین انتخاب را داشت. سایت وکیل چی تلاش می کند اطلاعات حقوقی شما خوانندگان گرامی را افزایش دهد. از همراهی شما سپاسگزاریم و از شما می خواهیم نظرات و پیشنهادات خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + دو =

دکمه بازگشت به بالا