وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در آمل❤️【سال1403】⚖️

بهترین وکیل طلاق در آمل کیست؟ چگونه بهترین وکیل طلاق می تواند به احقاق حق شما کمک کند؟ این سوالات ممکن است برای افرادی که در آمل درگیر پرونده های طلاق هستند؛ ایجاد شود. موضوع طلاق از جمله مسائلی است که در تربیت فرزندان و آینده جامعه تاثیرگذار است. در پایان این مقاله به پاسخ این سوالات دست می یابید، پس لطفا با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در آمل کیست؟

وکیل طلاق، وکیلی است که پس از دریافت پروانه وکالت، تمرکز خود را بر پرونده های حوزه خانواده قرار می دهد. وی با وکالت دعاوی این حوزه، تجربیات و مهارت های کافی را برای کسب پیروزی در این پرونده ها کسب نموده است. نتیجه این شرایط، ایجاد یک کارنامه کاری موفق و درخشان خواهد بود. بهترین وکیل طلاق در آمل، موثرترین ارتباط را با موکلین خود برقرار می نماید تا بتواند به کلیه اطلاعات پرونده دست یابد و اعتماد موکل را نیز به دست آورد.

موکلین می خواهند بدانند که کجا و چگونه می توانند بهترین وکیل را بیابند. این وکلا در هر کجا که باشند می توانند وکالت دعاوی مختلف را به عهده بگیرند و از آن ها دفاع نمایند. ما نیز سعی داریم اطلاعات کافی را در این زمینه در اختیار افراد دارای پرونده های حقوقی و کیفری قرار دهیم. مراجعه کنندگان به وکلا می توانند برای حل و فصل مشکلات حقوقی خود از این افراد کمک بگیرند. بهترین وکیل در چمستان می تواند موکلین را به بهترین شکل راهنمایی نموده و به حق خود نزدیک کند.

بهترین وکیل طلاق در آمل کجاست؟

 مراحل لازم برای بهترین وکیل شدن

افرادی که تمایل دارند پا به عرصه وکالت بگذارند، باید مراحل مختلفی را پشت سر بگذارند. در مرحله اول، فرد باید مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکترا در یکی از رشته های حقوق، معارف و سایر رشته های مرتبط را دریافت نماید. این مرحله باعث کسب اطلاعات حقوقی و آشنایی با قوانین حقوقی، آیین دادرسی و قانون مجازات های اسلامی کشور خواهد شد.

بهترین وکیل طلاق در آمل، پس از به پایان رساندن تحصیلات خود، باید بتواند پروانه وکالت دریافت کند تا اجازه حضور در دادگاه را داشته باشد. برای کسب این پروانه، متقاضی وکالت باید در آزمون وکالت شرکت کند و حد نصاب نمره را دریافت کند. مرحله بعدی پشت سر گذاشتن 18 ماه دوران کارآموزی است تا فرد پروانه وکالت دریافت کند. حال این فرد می تواند به عنوان وکیل مدافع فعالیت کند. اما برای بهترین شدن باید در یکی از حوزه های حقوقی بیشتر وکالت نموده و به تخصص برسد. وکیل طلاق در زمینه طلاق به این تخصص دست یافته است.

10 تا از بهترین وکیل طلاق در آمل را بشناسید!

محمدباقر ایزدی

محمد باقر ایزدی

آقای ایزدی وکیل فعال در استان مازندران و شهر آمل هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود در مقطع کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شدند. جناب آقای محمدباقر ایزدی در طی سال های وکالت خود تعداد قابل توجهی پرونده حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی را وکالت نمودند اما در برخی حوزه ها تسلط بیشتری بر قوانین دارند. درصد قابل توجهی از دعاوی تحت وکالت ایشان با نتایج مطلوب و مورد نظر موکل به سرانجام رسیده اند. ایشان به عنوان مشاور حقوقی با دانشگاه علوم دریایی امام خمینی همکاری کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در پرونده های خانواده، طلاق و مهریه
 • وکالت پرونده های ملکی مانند موجر و مستاجر و تخلیه
 • قبول پرونده های کلاهبرداری، خیانت در امانت و جعل

آدرس: آمل، لاریجان، گزنگ، جنب نانوایی، پلاک 12

آزاده ابراهیم اسکی

ازاده ابراهیم اسکی

خانم ابراهیم اسکی را می توان جزو وکلای توانمند استان مازندران قرار دارد که در حال حاضر در آمل فعالیت می کنند. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد هستند که حدود یک دهه است به وکالت مشغول می باشند. خانم آزاده ابراهیم اسکی عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان هستند. پروانه وکالت پایه یک به شماره 25913 صادره از قوه قضاییه متعلق به ایشان است. کسب موفقیت های چشم گیر در بسیاری از پرونده ها سبب شده است که این وکیل به عنوان بهترین وکیل طلاق در آمل شناخته شود. همکاری با بانک سپه، قوامین و انصار، بانک رفاه و موسسه داوری دادپیشگامان آمل در کارنامه کاری ایشان دیده می شود.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم قراردادها، مبایعه نامه ها و اجاره نامه ها
 • تدوین کلیه اوراق قضایی شامل شکوائیه، دادخواست و لایحه

آدرس: آمل، خیابان معلم، قدس، اباذر 6

حسن ملکی

حسن ملکی

جناب آقای حسن ملکی وکیل پایه یک دادگستری در استان مازندران و شهر آمل هستند. ایشان پس از دریافت پروانه وکالت حدود 15 سال است که به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. آقای ملکی در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری قبول پرونده می کنند و در حوزه املاک هم فعالیت دارند. مشاوره های ارائه شده توسط ایشان منجر به حل مشکلات بسیاری از موکلین شده است، به همین دلیل این وکیل با تجربه مورد اعتماد مردم قرار دارند. صداقت، هوشیاری، قدرت بیان و جسارت از ویژگی های برجسته این وکیل متبحر است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در پرونده های خانواده، ارث و وصیت و طلاق
 • تخصص در دعاوی اموال منقول ملنند خودرو، اشیاء گرانبها و جواهرات
 • پذیرش پرونده های ملکی از جمله اختلاف در مالکیت، زمین شهری و تخلیه

آدرس: آمل، خیابان 17 شهریور، پشت ساختمان پزشکان، مجتمع علی سینا، طبقه 3

فرشاد سلیمانی

فرشاد سلیمانی

آقای سلیمانی در دسته وکلای خوب و شناخته شده استان مازندران قرار دارند. ایشان موفق به دریافت پروانه وکالت شدند و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان نیز هستند. آقای سلیمانی سال ها است  که وکالت دعاوی مختلف را انجام داده و به مردم آمل خدمات حقوقی ارائه می نمایند. ایشان با موسسات و شرکت های مختلفی به عنوان وکیل و مشاور همکاری نموده اند. موفقیت های کسب شده توسط ایشان منجر به کسب لقب بهترین وکیل طلاق در آمل شده است.  جناب فرشاد سلیمانی امکان دریافت مشاوره های غیر حضوری را نیز برای مراجعین خود فراهم نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده و طلاق
 • تخصص در دعاوی ملکی و تملک آپارتمان ها
 • تنظیم اوراق قضایی از جمله دادخواست ها و شکوائیه ها

آدرس: مازندران، آمل

مریم گلی

مریم گلی

سرکار خانم مریم گلی جزو وکلای خوب آمل هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود و دریافت پروانه وکالت پایه یک فعالیت حقوقی خود را آغاز نمودند. خانم گلی با تکیه بر مهارت و اطلاعات حقوقی خود پرونده های بسیاری را به نتیجه مطلوب رسانده اند. ایشان به عنوان وکیل و مشاور حقوقی با شرکت ها و موسسات مختلف همکاری داشته اند. صداقت، حسن خلق، تعهد و مسئولیت پذیری از ویژگی های بارز ایشان است که سبب جلب اعتماد و رضایت موکلین ایشان شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده و هویت قانونی
 • وکالت پرونده های کلاهبرداری و خیانت در امانت
 • پذیرش پرونده های املاک شامل املاک، شهرداری و ثبت

آدرس: آمل، رضوان 2، ساختمان جام جم، طبقه 4

حمزه حسن زاده

حمزه حسن زاده

از وکلای توانا و معروف استان مازندران می توان از آقای حمزه حسن زاده نام برد که در حال حاضر در شهر آمل فعالیت می نمایند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک هستند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری نیز می باشند. جناب آقای حسن زاده در طول سال های وکالت خود تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت کرده اند که درصد زیادی از آن ها با پیروزی ایشان به پایان رسیده است. ایشان در زمینه دعاوی خانواده و به خصوص طلاق تخصص ویژه دارند و به همین دلیل هم توانسته اند لقب بهترین وکیل طلاق در آمل را به خود اختصاص دهند.

تخصص و مهارت:

 • قبول پرونده های خانواده و ملکی
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی
 • تدوین کلیه اوراق قضایی مانند شکوائیه ها

آدرس: مازندران، آمل، خیابان امام رضا، رضوان 21، دومین کوچه

محمد بقایی

محمد بقایی

جناب آقای محمد بقایی وکیل و مشاور حقوقی هستند که در حال حاضر در آمل به فعالیت حقوقی می پردازند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود توانسته اند پروانه وکالت پایه یک را از کانون وکلا دریافت نمایند. آقای بقایی با کسب موفقیت های بسیار در بین مردم شناخته شده اند و جایگاه ویژه ای را به دست آورده اند. ایشان چندین سال است که به وکالت مشغول هستند و در این سال ها پرونده های بسیاری را وکالت نموده اند. کسب موفقیت در درصد بالایی از این دعاوی نشانه مهارت، توانایی و تجربه بالای این وکیل مجرب است.

تخصص و مهارت:

 • قبول دعاوی خانواده، مهریه و طلاق
 • ارائه مشاوره های حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تخصص در پرونده های دیات، قصاص، اجراییات و مطالبه وجه

آدرس: آمل، خیابان 17 شهریور، کوچه مازندرانی، رو به روی معراج 4، ساختمان نجات، طبقه 2

چگونه بهترین وکیل طلاق می تواند به احقاق حق شما کمک کند؟

دعاوی مختلف از جمله طلاق برای رسیدن به نتیجه نیاز به سواد حقوقی و تجربه دارند. افراد عادی تخصصی در این زمینه ندارند و ممکن است نتوانند از حقوق خود به خوبی دفاع کنند. در برخی مواقع به دلیل همین ناآگاهی فرد متضرر شده و حق او ضایع می گردد. اما حضور یک وکیل می تواند منجر به احیای حقوق افراد شود. در واقع وکیل با توجه به دانش خود و با استناد به قوانین مختلف می تواند حقوق موکل خود را اثبات نماید.

بهترین وکیل طلاق در آمل، راه حل قانونی برای پیگیری پرونده طلاق را می شناسد. وی با به کار گیری تجربیات قبلی خود، استراتژی های لازم برای به ثمر رساندن پرونده را به کار می بندد. این وکیل با روند دادرسی پرونده آشنا است و تمام اقدامات لازم را در زمان درست انجام خواهد داد. احساس آرامش و امنیتی که حضور وکیل به موکل می دهد سبب اتخاذ بهترین تصمیم ها خواهد بود. مجموعه این موارد سبب کسب بهترین نتیجه ممکن از پرونده خواهد شد.

چگونه بهترین وکیل طلاق می تواند به احقاق حق شما کمک کند؟

نحوه پرداخت حق الوکاله

یکی از مواردی که برای موکلین اهمیت زیادی دارد و باید در قرارداد وکالت هم ذکر شود، نحوه پرداخت حق الوکاله است. به طور کلی به دو شیوه نقد و اقساط می توان هزینه وکیل را پرداخت نمود که این موضوع بستگی به توافق طرفین دارد. روال اصولی این است که در ابتدای امر و در هنگام عقد قرارداد نیمی از هزینه پرداخت شود و در انتهای کار هم نیمه دیگر دست مزد وکیل پرداخت گردد.

اما گاهی ممکن است وکیل و موکل توافق نمایند که کل هزینه پس از اتمام و به نتیجه رسیدن پرونده پرداخت شود. در برخی موارد دیگر هم در صورت پذیرفتن وکیل، حق الوکاله به صورت اقساطی و طی چند قسط مشخص پرداخت می شود. اما آن چه اهمیت دارد این است که این توافقات باید در قرارداد قید شده و در ازای هر مرحله پرداخت، رسید دریافت گردد.

کلام آخر

بهترین وکیل طلاق در آمل باید به قوانین طلاق و سایر مباحث مرتبط با آن مسلط باشد. وی باید بتواند با دانش، تجربه و مهارت های خود به احقاق حق موکل کمک کند. در واقع باید تفاوتی میان حضور وکیل و عدم حضور او در نتیجه پرونده وجود داشته باشد.

وکیل باید برای رسیدن به تخصص در این عرصه مراحل مختلفی از جمله تحصیلات، اخذ پروانه وکالت و گذراندن دوران کارآموزی را پشت سر بگذارد. وی در قبال دفاع از موکل هزینه ای را با عنوان حق الوکاله دریافت می کند که با توافق وی می تواند به صورت اقساطی پرداخت گردد. من و همه همکارانم در مجموعه وکیل چی تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا اطلاعات حقوقی را در زمینه های گوناگون در اختیار شما قرار دهیم. از این که به جمع همراهان ما اضافه شده اید و وقت خود را در اختیار ما قرار دادید از شما سپاسگزاریم.

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

دکمه بازگشت به بالا