وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در آمل⭐【سال1403】⚖️

یکی از دسته بندی های دعاوی حقوقی مربوط به پرونده های بخش خانواده است. اختلافات میان زوجین، حضانت فرزندان، مهریه، ارث و میراث و بسیاری از موضوعات دیگر در حیطه دعاوی خانواده قرار می گیرند. مراجعه به وکیل در مسیر این پرونده ها بسیار کمک کننده می باشد. در این مقاله به بررسی نقش بهترین وکیل خانواده در آمل در این پرونده ها و همچنین بهترین زمان مراجعه به وکیل خانواده می پردازیم، با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در آمل چه کسی است؟

در همه خانواده ها مشکلات مختلفی ایجاد می شود که برخی از آن ها نیاز به مراجعه به محاکم قضایی دارند. از آن جا که همه افراد، دانش حقوقی ندارند، ممکن است نتوانند به درستی پرونده را پیگیری نموده و به نتیجه برسانند. در همین راستا، لازم است که به یک وکیل خانواده مراجعه شود و وکالت پرونده به وی اعطا گردد. بهترین وکیل خانواده در آمل، وکیلی است که به دلیل برخورداری از معلومات حقوقی، توانایی وکالت و ارائه مشاوره به افرادی که دچار مشکلات خانوادگی شده اند را دارد.

وکیل خانواده نسبت به قوانین این بخش مسلط است و می داند در هر پرونده ای، ترازوی عدالت به طرف کدام فرد می باشد. وی با توجه به تجربیات خود، می تواند نتیجه پرونده را پیش بینی نموده و به همین دلیل هم می تواند از حق دفاع نماید.  وکیل خانواده، پس از اخذ پروانه وکالت، بیشترین فعالیت را در حوزه خانواده داشته و تجربیات ارزنده ای کسب کرده است. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در آمل بسیار خوش برخورد و قابل اعتماد می باشد.

بهترین وکیل خانواده در آمل چه کسی است؟

بهترین زمان مراجعه به وکیل خانواده

در برخی از موارد مشاهده می شود که افراد پس از تشکیل پرونده و برگزاری جلسات دادگاه، حتی پس از صدور حکم، به وکیل مراجعه می کنند. در چنین شرایطی، برخی اقدامات انجام شده و تاثیر خود را بر روال پرونده گذاشته اند، بنابراین امکان انجام برخی کارها نیز از وکیل گرفته می شود و حیطه فعالیت وی محدود می شود. درست است که در مراحل تجدید نظر و واخواهی، وکیل می تواند اقدامات لازم را انجام دهد، اما پروسه پیگیری پرونده طولانی خواهد شد.

بهترین زمان مراجعه به وکیل، قبل از تشکیل پرونده و تنظیم دادخواست و شکوائیه می باشد. در این شرایط، وکیل، مشاوره های مورد نیاز را به فرد ارائه نموده و کمک می کند دادخواست درست و اصولی را تنظیم نماید. در برخی از موارد نیز به دلیل شانس پایین موفقیت، موکل را از طرح دعوا و اتلاف وقت و انرژی منصرف می نماید. تحت این شرایط، کلیه اقدامات به شکل درست و به موقع انجام شده و به کسب نتایج مطلوب کمک می کند.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در آمل را بشناسید!

مصطفی عابدی

مصطفی عابدی

یکی از وکلای توانمند آمل جناب آقای مصطفی عابدی هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری با مدرک کارشناسی حقوق قضایی و پروانه وکالت شماره 125 می باشند. آقای عابدی با کسب موفقیت در دعاوی مختلف نشان داده اند سواد حقوقی وکالت هر پرونده ای را دارند. ایشان در حوزه خانواده تسلط بیشتری بر قوانین دارند و متخصص می باشند. ایشان حدود یک دهه فعالیت حقوقی دارند که در این مدت سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی حضوری
 • مشاوره های غیر حضوری، آنلاین و تلفنی

آدرس: آمل، بندرگز، خیابان آمل، رو به روی بانک تجارت، ساختمان معقولی، طبقه یک

سونیا زارع تمسک

سونیا زارع تمسک

سرکار خانم سونیا زارع تمسک را می توان جزو وکلای مطرح در استان مازندران معرفی نمود. ایشان پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی خود در رشته حقوق موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 22962 شدند. خانم زارع با تکیه بر علم و آگاهی خود و همچنین آشنایی با روال دادرسی پرونده های مختلف توانسته اند موفقیت های قابل توجهی را کسب نمایند و به عنوان بهترین وکیل خانواده در آمل شناخته شوند. این وکیل کارکشته در عرصه مشاوره حقوقی هم موفقیت های چشم گیری را به دست آورده اند و به همین دلیل هم رضایت و اعتماد موکلین را جلب نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های مالی مانند چک و سفته
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • تخصص در دعاوی خانواده مانند طلاق، مهریه، استرداد جهیزیه و ارث و میراث

آدرس: آمل، خیابان قدیر نژاد، کوچه دادگستری، قدیر 9، ساختمان پارسین 7، طبقه 2، واحد 6

محمد نیک نژاد

محمد نیک نژاد

جناب آقای نیک نژاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در آمل هستند که سال ها است به وکالت در این شهر مشغول می باشند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق شدند پروانه وکالت پایه یک را از کانون وکلا دریافت کنند و وکالت خود را آغاز نمایند. همکاری با سازمان ها و موسسات مختلف به عنوان وکیل و مشاور در کارنامه کاری ایشان دیده می شود. ایشان با به کارگیری معلومات حقوقی و تجربیات خود توانسته اند تعداد زیادی از پرونده های تحت وکالت را با نتایج مطلوب به پایان برسانند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده ، طلاق و مهریه
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • تخصص در وکالت دعاوی املاک مانند اختلاف در مالکیت

آدرس: آمل، لاریجان، گزنگ

علی افرازه

علی افرازه

آقای علی افرازه از دیگر وکلای استان مازندران هستند که در حال حاضر در آمل فعالیت می کنند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک هستند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان هستند. جناب آقای افرازه بسیار خوش برخورد، صادق، امانت دار و منصف می باشند. همکاری با سازمان ها و ارگان های مختلف در پرونده کاری این وکیل با تجربه دیده می شود که نشانه توانایی های ایشان است. به دلیل کسب موفقیت های چشم گیر در دعاوی خانواده، لقب بهترین وکیل خانواده در آمل به ایشان اختصاص یافته است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری تخصصی
 • مشاوره غیر حضوری، تلفنی و آنلاین
 • تنظیم قراردادها، اظهارنامه ها و اجاره نامه ها

آدرس: مازندران، آمل

فاطمه اقدسی

فاطمه اقدسی

سرکار خانم اقدسی جزو وکلای توانمند در آمل هستند که چندین سال سابقه وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف را دارند. پروانه وکالت پایه یک به شماره 21697 متعلق به ایشان است. خانم فاطمه اقدسی در زمینه ارائه مشاوره های حقوقی هم موفق عمل نموده اند و سابقه درخشانی را ثبت کرده اند. مشاوره های ایشان منجر به حل و فصل بسیاری از اختلافات و برقراری سازش میان طرفین دعوا گردیده است. 

تخصص و مهارت:

 • تخصص در وکالت پرونده های خانواده
 • مشاوره حقوقی تخصصی حضوری و غیر حضوری
 • تدوین و نگارش انواع قراردادها، دادخواست ها و اوراق قضایی

آدرس: آمل، خیابان امام رضا، خیابان شهید قدیر نژاد، رو به روی قدیر 4، مجتمع آفتاب 5، طبقه 3

نقش بهترین وکیل خانواده در آمل در پرونده های این حوزه

وکلا در نتیجه پرونده های حقوقی و کیفری نقش موثری دارند، وکیل خانواده هم از این قاعده مستثنی نیست و حضور وی می تواند تاثیرات مثبتی را در نتیجه دعاوی خانوادگی داشته باشد. برخی از اختلافات خانوادگی، تنها با مشاوره حل خواهند شد. وکلا با توجه به توانایی هایی که در زمینه مذاکره دارند، می توانند اعضای خانواده را به صلح و آشتی دعوت کنند. از این رو، مراجعه به موقع به بهترین وکیل خانواده در آمل، می تواند سبب حل و فصل اختلافات خانوادگی شود.

در دعاوی خانواده به دلیل وجود نسبت های خانوادگی، امکان ایجاد تنش های گوناگون در هنگام رسیدگی به دعوا وجود دارد. عدم نیاز به حضور موکل در هنگام داشتن وکیل سبب کاهش این تنش ها خواهد شد. از طرف دیگر، این موضوع به موکل کمک می کند که هم در وقت خود صرفه جویی نماید و هم از استرس حضور در دادگاه، در امان باشد. افزایش احتمال کسب نتیجه دلخواه هم از دیگر مزایای حضور وکیل در دعاوی خانواده می باشد.

نقش بهترین وکیل خانواده در آمل در پرونده های این حوزه

وکیل خانواده باید چه شرایطی داشته باشد؟

هر فرد برای وارد شدن به عرصه وکالت، می بایست در رشته حقوق و یا سایر رشته های مرتبط با آن، تحصیل کرده باشد. متقاضی وکالت پس از اتمام تحصیلات، باید با کسب نمره قبولی در آزمون وکالت، دوران کارآموزی را پشت سر بگذارد. در نهایت با قبولی در آزمون اختبار، فرد می تواند پروانه وکالت دریافت نموده و شروع به وکالت نماید.

برای کسب تخصص و تجربه در دعاوی خانواده، لازم است وکیل مطالعه خود را در خصوص قوانین این بخش افزایش داده و بیشتر تمرکز خود را بر وکالت پرونده های این حوزه قرار دهد. هر چه پرونده های بیشتری در بخش خانواده وکالت شود، تجربه وکیل هم بیشتر شده و به شهرت و محبوبیت خواهد رسید.

کلام آخر

وکیل خانواده وکیلی است که بیشترین پرونده را در دعاوی خانواده وکالت کرده باشد. این وکیل تحصیل کرده رشته حقوق است و اطلاعات به روزی در خصوص قوانین بخش خانواده دارد. بهترین وکیل خانواده در آمل با حضور خود می تواند سبب آرامش موکل و صرفه جویی در وقت وی شود. برای کسب بهترین نتیجه از وجود وکیل، باید در موقع مناسب و در همان ابتدای کار به وی مراجعه شود. امیدواریم اطلاعات گردآوری شده در این مقاله برای شما مخاطبان گرامی مفید و آموزنده بوده باشد. از این که به جمع همراهان ما در سایت وکیل چی اضافه شدید از شما سپاسگزاریم. اگر وکیل متخصصی در حوزه خانواده در شهر خود می شناسید، مشخصات وکیل و نظرات خود را برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا