وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل مهریه در بابل⭐【سال1403】⚖️

حق الوکاله بهترین وکیل مهریه در بابل از مهم ترین موارد مورد توجه موکلین این پرونده ها است. به گونه ای که برخی افراد به دلیل همین هزینه ها، تصمیم می گیرند که خود پیگیر پرونده باشند. اما برای کسب نتایج مطمئن تر، بهتر است که از یک وکیل خبره کمک گرفت. لازم است که با مهارت های یک وکیل حرفه ای آشنا باشیم تا بتوانیم وکیل مناسب را انتخاب نماییم. برای آگاهی از این موضوعات، تا انتهای این مطلب از سایت وکیل چی با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهریه در بابل کیست؟

وکیل مهریه، وکیل پایه یک دادگستری است که سال ها در حوزه خانواده و مهریه وکالت کرده است. حاصل این تلاش ها، کسب تجربیات ارزشمند در خصوص به نتیجه رساندن دعاوی طلاق و مهریه است. چنین وکیلی، از نظر قانونی، سواد کافی برای وکالت دعاوی حقوقی و کیفری گوناگون را دارد، اما تمرکز خود را بر بخش خانواده قرار داده است.

بهترین وکیل مهریه در بابل می تواند به عنوان وکیل زوج و یا زوجه در دادگاه حاضر شود. اما در هر یک از این حالات، وی وظایف مختلفی را به عهده دارد و باید از حقوق یکی از طرفین دفاع نماید. آشنایی با فن مذاکره در امر وکالت به خصوص در حوزه خانواده اهمیت زیادی دارد و وکیل این بخش باید به این اصول مسلط باشد.

وکیل مهریه می تواند وکالت پرونده های طلاق و حضانت فرزندان را نیز به عهده بگیرد تا موکل وی در تمام روند طلاق، یک فرد متخصص را کنار خود داشته باشد. در این شرایط، وکیل در جریان تمام جزئیات پرونده قرار خواهد گرفت. پیشنهاد می کنیم که مقاله بهترین وکیل طلاق در بابل را مطالعه نمایید و با سایر وکلای بابل آشنا شوید.

بهترین وکیل مهریه در بابل کیست؟

حق الوکاله بهترین وکیل مهریه در بابل

این سوال که حق الزحمه وکیل مهریه چقدر است ممکن است برای خیلی از افراد مطرح شود. اما نمی توان پاسخ دقیق و صریحی به این سوال داد و مبلغ مشخصی را به عنوان دستمزد چنین وکیلی تعریف نمود. هزینه وکیل به مجموعه ای از موارد مختلف بستگی دارد که درصد هر یک از این موارد، در شرایط مختلف، متفاوت است.

در وهله اول باید گفت که میزان دستمزد وکیل مهریه به میزان مهریه بستگی دارد. از آن جا که پرونده های مهریه جزو دعاوی مالی هستند، دستمزد وکیل به صورت درصدی از مهریه تعیین می شود. اما نمی توان تخصص و سابقه بهترین وکیل مهریه در بابل  را در میزان حق الزحمه وکیل بی تاثیر دانست. هر چه وکیل در زمینه دعاوی خانواده و مهریه تبحر بیشتری داشته باشد و پرونده های موفق بیشتری در سابقه خود داشته باشد، دست مزد بیشتری هم خواهدداشت.

میزان مسئولیت هایی نیز که بر عهده وکیل است در هزینه پرداختی موثر است. در صورتی که موکل بخواهد وکیل او در حوزه طلاق، حضانت فرزندان، نفقه و اجرت المثل هم وکالت او را بپذیرد، باید هزینه بیشتری پرداخت نماید.

10 تا از بهترین وکیل مهریه در بابل را بشناسید!

جمشید عنایت تبار

جمشید عنایت تبار

آقای عنایت تبار جزو وکلای به نام و سرشناس استان مازندران و شهرستان بابل هستند که چندین سال است در این شهر فعالیت حقوقی انجام می دهند. ایشان دارنده پروانه وکالت درجه یک به شماره 1723 هستند. جناب آقای جمشید عنایت تبار از نظر اطلاعات حقوقی، توانایی وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف را دارند اما در برخی پرونده ها مانند خانواده و مهریه موفق تر عمل کرده اند. ایشان صادق، رازدار، مسئولیت پذیر و متعهد هستند و به همین سبب هم اعتماد موکلین خود را جلب کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم اوراق قضایی و قراردادها
 • تخصص در وکالت پرونده های مهریه
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: بابل، خیابان مدرس، رو به روی بانک پارسیان، کوچه مدرس 18، مجتمع پردیس، طبقه 3

آرش قلی پور گودرزی

آرش قلی پور گودرزی

جناب آقای قلی پور پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود موفق به دریافت پروانه وکالت شدند و به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در بابل شروع به فعالیت کردند. ایشان موفقیت های بسیاری را به خصوص در زمینه دعاوی مهریه کسب نموده اند. همین موضوع باعث شده که ایشان به عنوان بهترین وکیل مهریه در بابل شناخته شوند. همکاری با برخی شرکت ها به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در کارنامه کاری ایشان دیده می شود. این وکیل حاذق امکان دریافت مشاوره های غیر حضوری را برای موکلین خود فراهم نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی اجرای احکام مدنی و کیفری
 • وکالت پرونده های اجراییات، اجرای ثبت و آیین دادرسی
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی، کیفری، ثبتی و ملکی مختلف

آدرس: بابل، میدان کارگر، ساختمان پزشکان بوعلی، جنب بانک سپه، طبقه همکف

منصوره عطرزاده نقارچی

منصوره عطرزاده نقارچی

خانم عطرزاده را می توان جزو وکلای پایه یک برجسته و شناخته شده استان مازندران دانست که در حال حاضر در بابل مشغول وکالت هستند. ایشان پس از اخذ پروانه وکالت خود حدود یک دهه است که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری فعال هستند. تخصص ایشان در حوزه پرونده های خانواده مانند مهریه و طلاق است. حسن خلق و وجدان کاری ایشان سبب رضایت تعداد زیادی از موکلین این وکیل کاربلد شده است. سابقه خوب و درخشان ایشان با پرونده های موفق نشانه ای از اطلاعات علمی ایشان است. 

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم انواع قراردادها
 • قبول وکالت دعاوی خانواده و ملکی

آدرس: بابل، خیابان شیخ طبرسی، ساختمان اسکان، طبقه 4

محمد جعفر قنبرزاده

محمد جعفر قنبرزاده

آقای محمد جعفر قنبرزاده هم از وکلای پایه یک دادگستری بابل هستند که دارای پروانه وکالت درجه یک می باشند. ایشان در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری و خانوادگی فعالیت دارند اما تخصص ایشان پرونده های خانواده و مهریه است. جناب آقای قنبرزاده به دلیل پیروزی در دعاوی این بخش، عنوان بهترین وکیل مهریه در بابل را به خود اختصاص داده اند. ایشان در تلاش هستند با تکیه بر دانش و مهارت خود بهترین دفاعیه ها را از موکلین خود  داشته باشند. مشاوره های ارائه شده توسط ایشان منجر به حل و فصل اختلافات بسیاری از موکلین شده است.

تخصص و مهارت:

 • اخذ سند رسمی برای املاک بدون سند
 • تنظیم انواع لوایح، دادخواست و شکوائیه
 • قبول وکالت کلیه دعاوی کیفری، حقوقی و خانواده

آدرس: بابل، خیابان مدرس، جنب سینما آزادی، مجتمع نیما، پلاک 44

سید سجاد رزاقی موسوی

سید سجاد رزاقی موسوی

آقای رزاقی وکیل فعال در استان مازندران و شهر بابل هستند که موفق به دریافت پروانه وکالت درجه یک شده اند. ایشان حدود 7 سال است که به وکالت مشغول می باشند و در این دوران پرونده های بسیاری را با موفقیت وکالت نموده اند. وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری توسط ایشان پذیرفته می شود. اخلاق خوب، صداقت، تلاش و انصاف این وکیل سبب جلب اعتماد موکلین ایشان شده است. درصد بالای موفقیت های آقای سید سجاد رزاقی موسوی به دلیل سواد حقوقی و تجربیات ارزنده ایشان می باشد. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره تخصصی حضوری و غیر حضوری 
 • وکالت دعاوی ملکی مانند اسناد رسمی و تجاری 
 • تخصص در دعاوی خانواده مانند مهریه و اجرت المثل

آدرس: بابل، کمربندی غربی، چهار راه شهاب نیا، ساختمان آرین، طبقه2، واحد7

حمیده اسبکیان

حمیده اسبکیان

سرکار خانم اسبکیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در بابل می باشند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری هستند. دعاوی حوزه اجرای احکام مدنی، ارث و وصیت، اسناد رسمی و تجاری، امور بین الملل، ثبت شرکت ها و برند، حدود، دعاوی بانکی، قاچاق، خانواده، طلاق توافقی و مهریه در تخصص ایشان است. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده های تحت وکالت نشانه دانش و تخصص بالای ایشان است. لقب بهترین وکیل مهریه در بابل به ایشان اختصاص داده شده است.

تخصص و مهارت: 

 • ارائه انواع مشاره حقوقی تخصصی 
 • تنظیم اوراق قضایی مانند لوایح و دادخواست ها 
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف 

آدرس: بابل، خیابان مدرس، مدرس23، جنب مخابرات، ساختمان رویال

صغری احمدی

صغری احمدی

خانم احمدی، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته حقوق هستند که به مردم بابل خدمت می نمایند. ایشان پروانه وکالت پایه یک خود به شماره 142 را از کانون وکلای دادگستری دریافت نموده اند. سرکار خانم صغری احمدی وکیل حقوقی دانشگاه علوم پزشکی بابل بوده اند و سوابق درخشانی را به ثبت رسانده اند. موفقیت در پرونده های مختلفی که توسط ایشان وکالت شده اند گواه دانش حقوقی بالای این وکیل با تجربه است. وکیل احمدی امکان دریافت مشاوره های آنلاین و تلفنی را نیز برای موکلین خود فراهم نموده اند.

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • تنظیم انواع قراردادها، لوایح و دادخواست ها 
 • قبول وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف 

آدرس: مازندران، بابل

امیر حسین اسلامی

امیر حسین اسلامی

از وکلای شناخته شده و مورد اعتماد مردم در استان مازندران می توان از آقای امیرحسین اسلامی نام برد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و عضور رسمی کانون وکلای استان می باشند. آقای اسلامی پس از فارغ التحصیلی و دریافت پروانه وکالت، شروع به وکالت نمودند. تعهد، دلسوزی و تلاش ایشان برای حمایت از حقوق موکلین سبب خوشنامی ایشان گردیده است. این وکیل با تجربه چندین سال فعالیت پر ثمر در عرصه وکالت را در سابقه کاری خود به ثبت رسانده اند. ایشان در زمینه ارائه مشاوره حقوقی هم دارای سابقه خوبی می باشند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم کلیه اوراق قضایی اعم از شکوائیه و دفاعیه 
 • وکالت دعاوی مالی و تجاری، چک و سفته، برات و فاکتور عادی 
 • تخصص در وکالت پرونده های خانواده از جمله طلاق، مهریه و نفقه 

آدرس: مازندران، بابل، خیابان شریعتی، جنب پارک شادی

مهارت های بهترین وکیل مهریه در بابل

همه وکلا فارغ از این که در چه حوزه ای فعالیت می کنند، باید اطلاعات حقوقی و دانش به روز داشته باشند. داشتن مطالعات مستمر و پیگیری اخبار حقوقی گوناگون می تواند به وکلا در این زمینه کمک کننده باشد. وکیل حرفه ای، بسیار وقت شناس است و تلاش دارد هر اقدامی را در زمان مناسب خود انجام دهد تا بهترین بازدهی را داشته باشد. بهترین وکیل مهریه در بابل باید در خصوص تدوین و نگارش اوراق قضایی هم مسلط باشد. مسیر پرونده توسط دادخواست های گوناگون تعیین می شود.

با توجه به این که در پرونده های خانواده، مسائل احساسی وجود دارد، بهترین وکیل خانواده در بابل باید بتواند بر احساسات خود کنترل داشته باشد و آن را در تصمیمات و اقدامات مختلف خود دخالت ندهد. مسئولیت پذیری نیز از دیگر توانایی هایی است که برای یک وکیل، اهمیت زیادی دارد. زیرا بی توجهی به مسئولیت ها، سبب شکست خوردن در پرونده و از دست رفتن اعتبار وکیل خواهد شد.

مهارت های بهترین وکیل مهریه در بابل

روش های دریافت مهریه

هنگامی که زوجه قصد گرفتن مهریه خود را داشته باشد، می تواند از دو روش برای این موضوع اقدام نماید. یکی از این روش ها اقدام از طریق اجرای ثبت است. در این حالت، زوجه باید به دفترخانه ای که عقد ازدواج در آن جا صورت گرفته مراجعه نماید و با ارائه مدارک لازم از جمله سند ازدواج، مراحل مطالبه مهریه را انجام دهد.

در روش دیگر، زوجه باید از طریق دادگاه، درخواست خود را پیگیری نماید. طی شرایطی که، زن دادخواست خود را مبنی بر مطالبه مهریه تنظیم می کند و از طریق دفاتر خدمات قضایی به مراجع مربوط ارسال می نماید. این پرونده در دادگاه مورد بررسی قرار گرفته و مهریه زوجه مطالبه و پرداخت می گردد.

کلام آخر

وکیل مهریه وکالت پرونده های مهریه را می پذیرد و به احقاق حقوق زوجین در زمینه مهریه می پردازد. بهترین وکیل مهریه در بابل، با توجه به تخصص و مهارت های خود، درصد مشخصی از مهریه را به عنوان حق الوکاله دریافت می کند. لازم است که وکیل فعال در بخش مهریه، بر قوانین این بخش مسلط باشد و اقدامات لازم را در زمان درست به انجام برساند. زوجه از طریق روش مراجعه به دادگاه و اجرای ثبت می تواند نسبت به مطالبه مهریه اقدام نماید. وکیل چی در تلاش است که اطلاعات حقوقی کاربردی و آموزنده ای را برای شما خوانندگان گرامی جمع آوری نماید. از این که به جمع همراهان ما پیوستید بسیار خرسندیم.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا