وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل خلع ید در تهران⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل خلع ید در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. هرگاه شخصی اموال دیگری را به صورت غیر قانونی تصرف کند و مالک بخواهد برای باز پس گیری مال خود از طریق قانون اقدام نماید باید دعوای خلع را به دادگاه ارائه دهد؛ به عبارتی دیگر دعوای خلع ید برای خروج ید غیر قانونی اموال غیر منقول مانند خانه، باغ و زمین از طریق شکایت حقوقی است؛ لازم به ذکر است که امکان شکایت کیفری در این دعوا وجود ندارد و با توجه به پیچیدگی قوانین در این زمینه توصیه می کنیم از بهترین وکیل خلع ید کمک بگیرید.

بهترین وکیل خلع ید در تهران کیست؟

بهترین وکیل دادگستری تهران که در زمینه پرونده ها و قراردادهای ملکی فعالیت دارد را می توان به عنوان بهترین وکیل خلع ید در تهران نیز معرفی کرد زیرا از دانش حقوقی و تجربه لازم برای دعاوی خلع ید برخوردار بوده و با توجه به مهارت و توانایی هایی که در این حوزه دارد می تواند مدارک معتبری را برای اثبات جرم صورت گرفته به دادگاه ارائه دهد و از حق و حقوق موکل خود دفاع کند.

ویژگی های وکیل خلع ید

برای این که بتوانید بهترین وکیل ملکی در تهران را برای پیگیری دعوای خلع ید شناسایی کنید لازم است که ابتدا ویژگی های او را که به قرار ذیل است شناسایی کنید:

 • بهترین وکیل خلع ید در تهران بر دانش حقوقی و کلیه قوانین مربوطه در این زمینه تسلط و اشراف کامل دارد لذا می تواند به راحتی در مدت زمانی کوتاه پرونده را حل و فصل نماید. توجه داشته باشید که هر چقدر که پیگیری پرونده سریع تر انجام گیرد به نفع مالک بوده و ضرر و زیان کمتری می بیند.
 • توانایی و مهارت در وکالت از دیگر ویژگی های بهترین وکیل خلع ید در تهران است و با آگاهی و آشنایی در مورد روش های مختلف حقوقی در این دعاوی مانند ارائه اسناد معتبر، ارائه دلایل قابل اثبات و غیره می تواند جریان دادرسی پرونده را به نتیجه برساند.
 • بهترین وکیل ملکی در ایران تمامی اطلاعات لازم در جریان پرونده خلع ید را به موکل خود ارائه می دهد و در طی جلسات مشاوره بهترین و مناسب ترین راهکار را برای رسیدن به نتیجه دلخواه به او پیشنهاد می دهد.

10 تا از بهترین وکیل خلع ید در تهران به همراه آدرس دفتر وکالت عبارتند از:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
دکتر محمد تقی زادهتهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، ساختمان خانه سبز
المیرا شیخی طامهتهران، بزرگراه جلال آل احمد، بعد از پل آزمایش، پلاک 195
مونا ترابیتهران، سعادت آباد، سرو غربی، پلاک 129، ساختمان سرو
پروین زاهدی نیاتهران، اتوبان شهید باکری، روبروی هایپراستار، ساختمان آرمیتا
مسعود صالحی فرتهران، رودهن، خیابان وصال، جنب دادگاه عمومی بخش رودهن

10 تا از بهترین وکیل خلع ید در تهران را بشناسید!

دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده ، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران ، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین ، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در دعاوی و پرونده های خلع ید است و پرونده های متعددی در این زمینه در دست اقدام دارند.

صبر ، حسن سابقه ، صداقت ، پاسخگویی ، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده ، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران ( شهید بهشتی ) پیش از انقلاب می باشد و بیش از 50 سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست ، شکواییه ، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی ، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌ های زیر تماس برقرار نمایید :

تلفن همراه دکتر محمد تقی زاده بهترین وکیل ایران جهت اخذ مشاوره تلفنی : 09121722464

شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری : 02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر وکالت : تهران ، بلوار اصلی سعادت آباد ، نبش خیابان 32 ، پلاک 116 ، ساختمان خانه سبز ، طبقه دوم ، واحد 4

المیرا شیخی طامه

المیرا شیخی طامه

المیرا شیخی طامه وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند ایشان تسلط کاملی بر قوانین و روند پیگیری پرونده های خلع ید در دادگاه حقوقی را دارند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، بزرگراه جلال آل احمد، بعد از پل آزمایش، پلاک 195، طبقه 2

مونا ترابی

مونا ترابی

مونا ترابی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلا دادگستری با 8 سال سابقه در زمینه های مختلف حقوقی را می توان به عنوان یکی از بهترین وکیل خلع ید در تهران معرفی کرد. ایشان در دیگر حوزه های مختلف حقوقی تجربه دارند و در زمینه ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری نیز فعال می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناسی ارشد مجموعه حقوق
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، پلاک 129، ساختمان سرو، طبقه 5، واحد 505

پروین زاهدی نیا

پروین زاهدی نیا

پروین زاهدی نیا وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلا قوه قضایی در تهران می باشند ایشان در حوزه های مختلف حقوقی  فعالیت می کنند و 13 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی خلع ید دارند و در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، اتوبان شهید باکری، روبروی هایپراستار، ساختمان آرمیتا، پلاک 9، طبقه 2، واحد 31

مسعود صالحی فر

مسعود صالحی فر

مسعود صالحی فر وکیل پایه یک دادگستری را می توان به عنوان یکی از بهترین وکیل خلع ید در تهران معرفی کرد ایشان 12 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی را دارند و از دانش و تجربه بالایی در پیگیری پرونده های خلع ید برخوردار می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: تهران، رودهن، خیابان وصال، جنب دادگاه عمومی بخش رودهن

مهرزاد امینی

مهرزاد امینی

مهرزاد امینی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری با 6 سال سابقه وکالت   حوزه های حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی را می توان به عنوان یکی از وکلی با تجربه در زمینه پیگیری پرونده های خلع ید در تهران معرفی کرد.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: تهران، صادقیه، بلوار فردوس شرق، جنب فرهنگسرا، پلاک 192، طبقه 2، واحد 3

شماره تماس: 09121541043

هدی عمید

هدی عمید

هدی عمید وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق بین الملل در تهران می باشند ایشان بر قوانین مربوط به پرونده های خلع یدتسلط کامل دارند و بخش ویژه ای از فعالیت وکالتی خود را به رسیدگی و پیگیری این پرونده ها در دادگاه حقوقی اختصاص داده اند.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق بین الملل
 • مسلط به زبان انگلیسی

آدرس: تهران، یوسف آباد، کوچه دوم، پلاک 9، واحد 5

فاطمه طهماسبی سروستانی

فاطمه طهماسبی سروستانی

فاطمه طهماسبی سروستانی وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند که با 10 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های حقوقی در حوزه های مختلف تجربه بالایی کسب نموده اند ایشان همچنین بر قوانین دعاوی خلع ید نیز کاملا مسلط بوده و یکی از وکلای مطرح در این زمینه می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد مجموعه حقوق

آدرس: تهران، رسالت، خیابان مجیدیه شمالی، کوچه جعفری، پلاک 16، واحد 3

فاطمه عزیزی

فاطمه عزیزی

فاطمه عزیزی وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند که بیش از 15 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف حقوقی را دارند و در حوزه دعاوی خلع ید به عنوان  یکی از وکلای باتجربه در تهران معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق و تجارت بین الملل

آدرس: تهران، کنارک، خیابان امام، جنب دفتر هواپیمایی

پیام پارسا

پیام پارسا

پیام پارسا وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری به عنوان یکی از بهترین وکیل خلع ید در تهران فعالیت می کنند. ایشان در زمینه وکالت و ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری دیگر دعاوی حقوقی نیز فعال می باشند.

تخصص ومهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، جردن، کوچه مروارید، برج سپیدار، پلاک 2، طبقه 2، واحد 7

مزایای بهره مندی از بهترین وکیل خلع ید در تهران

نقش بهترین وکیل خلع ید می تواند تضمین کننده موفقیت موکل در پیگیری پرونده خلع ید برای هر نوع ملکی اعم از آپارتمان، زمین، باغ و غیره باشد لذا مالک در مدت زمانی کوتاه به حق و حقوق خود دست می یابد؛ از سوی دیگر در جریان دادرسی پرونده و همچنین در زمان اجرای حکم با وجود بهترین وکیل خلع ید در تهران نیازی به حضور مالک در دادگاه نخواهد بود و وکیل می تواند بعد از صدور حکم قطعی خسارت را از شخص متصرف دریافت و به مالک تقدیم کند؛ قابل ذکر است که در صورتی که پیگیری این دعاوی را به وکیل بسپارید تمامی امور مربوط به اخذ مجوز تخلیه از شورای حل اختلاف بر عهده وکیل خواهد بود.

مزایای بهره مندی از بهترین وکیل خلع ید در تهران

حق الوکاله وکیل خلع ید

حق الوکاله بهترین وکیل خلع ید به عواملی نظیر تجربه و مهارت او در زمینه پیگیری پرونده بستگی دارد؛ اگر به وکیلی با تجربه بالا که دارای سابقه کاری درخشانی است مراجعه کنید، به طور قطع باید مبلغ بیشتری را برای حق الزحمه او پرداخت نمایید؛ البته این اطمینان را نیز دارید که در زمانی کوتاه می توانید به حق خود دست پیدا کنید و کمتر دچار ضرر و زیان شوید. لازم است بدانید که میزان پیچیدگی پرونده نیز در مبلغ حق الوکاله تاثیر گذار خواهد بود به عنوان مثال در دعاوی که مالک دارای سند رسمی باشد، اثبات پرونده و جریان دادرسی آن کوتاه بوده و در نتیجه حق الوکاله نیز کمتر است.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم مطالب مفیدی در رابطه با وکیل خلع ید در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل خلع ید در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل خلع ید در کرج کلیک کنید.

آیا بدون سند رسمی می شود دادخواست خلع ید داد؟

قانونگذار در صراحت مواد 22-46-47-48 قانون ثبت اسناد مالک را کسی می شناسد که سند مالکیت به نام او صادر شود فلذا برای دعوی خلع ید نیاز به ثبوت مالکیت می باشد.

آیا در مرحله انحصار وراثت می توان خلع ید را انجام داد؟

تا زمانی که حصر وراثت صادر و افراد ورثه مشخص نشوند اجرای هر خواسته ای منوط به تعداد ورثه و احراز سمت آنان تحت عنوان وراث و هم چنین ماترک باقیمانده از متوفی می باشد.

آیا دادخواست خلع ید از طریق شکایت کیفری پیگیری می شود؟

خیر،خلع ید یک اقدام غیر کیفری و ترافعی بوده که در محاکم حقوقی اقامه و انجام می پذیرد.

4/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + شش =

دکمه بازگشت به بالا