وکیل

10 تا از بهترین وکیل خلع ید در تهران⭐【آپدیت 1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل خلع ید در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. هرگاه شخصی اموال دیگری را به صورت غیر قانونی تصرف کند و مالک بخواهد برای باز پس گیری مال خود از طریق قانون اقدام نماید باید دعوای خلع را به دادگاه ارائه دهد؛ به عبارتی دیگر دعوای خلع ید برای خروج ید غیر قانونی اموال غیر منقول مانند خانه، باغ و زمین از طریق شکایت حقوقی است؛ لازم به ذکر است که امکان شکایت کیفری در این دعوا وجود ندارد و با توجه به پیچیدگی قوانین در این زمینه توصیه می کنیم از بهترین وکیل خلع ید کمک بگیرید.

بهترین وکیل خلع ید در تهران کیست؟

بهترین وکیل دادگستری تهران که در زمینه پرونده ها و قراردادهای ملکی فعالیت دارد را می توان به عنوان بهترین وکیل خلع ید در تهران نیز معرفی کرد زیرا از دانش حقوقی و تجربه لازم برای دعاوی خلع ید برخوردار بوده و با توجه به مهارت و توانایی هایی که در این حوزه دارد می تواند مدارک معتبری را برای اثبات جرم صورت گرفته به دادگاه ارائه دهد و از حق و حقوق موکل خود دفاع کند.

ویژگی های وکیل خلع ید

برای این که بتوانید بهترین وکیل ملکی در تهران را برای پیگیری دعوای خلع ید شناسایی کنید لازم است که ابتدا ویژگی های او را که به قرار ذیل است شناسایی کنید:

 • بهترین وکیل خلع ید در تهران بر دانش حقوقی و کلیه قوانین مربوطه در این زمینه تسلط و اشراف کامل دارد لذا می تواند به راحتی در مدت زمانی کوتاه پرونده را حل و فصل نماید. توجه داشته باشید که هر چقدر که پیگیری پرونده سریع تر انجام گیرد به نفع مالک بوده و ضرر و زیان کمتری می بیند.
 • توانایی و مهارت در وکالت از دیگر ویژگی های بهترین وکیل خلع ید در تهران است و با آگاهی و آشنایی در مورد روش های مختلف حقوقی در این دعاوی مانند ارائه اسناد معتبر، ارائه دلایل قابل اثبات و غیره می تواند جریان دادرسی پرونده را به نتیجه برساند.
 • بهترین وکیل ملکی در ایران تمامی اطلاعات لازم در جریان پرونده خلع ید را به موکل خود ارائه می دهد و در طی جلسات مشاوره بهترین و مناسب ترین راهکار را برای رسیدن به نتیجه دلخواه به او پیشنهاد می دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل خلع ید در تهران را بشناسید!

حمیدرضا فرخی

حمیدرضا فرخی

حمیدرضا فرخی وکیل پایه یک دادگستری و عضو مرکز وکلا قوه قضایی یکی از بهترین وکیل خلع ید در تهران می باشند که 15 سال سابقه وکالت در زمینه های حقوقی خانواده، کیفری، ملکی، امور ثبتی و غیره را دارند ایشان بر روند پیگیری پرونده های حقوقی خلع ید کاملا مسلط می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • کارشناس ارشد فقه و حقوق جزا

آدرس: تهران، خیابان شهید مطهری، نرسیده به بزرگراه مدرس، پلاک270، واحد 14

شماره تماس: 09127299464

المیرا شیخی طامه

المیرا شیخی طامه

المیرا شیخی طامه وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند ایشان تسلط کاملی بر قوانین و روند پیگیری پرونده های خلع ید در دادگاه حقوقی را دارند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، بزرگراه جلال آل احمد، بعد از پل آزمایش، پلاک 195، طبقه 2

شماره تماس: 09122389634

مونا ترابی

مونا ترابی

مونا ترابی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلا دادگستری با 8 سال سابقه در زمینه های مختلف حقوقی را می توان به عنوان یکی از بهترین وکیل خلع ید در تهران معرفی کرد. ایشان در دیگر حوزه های مختلف حقوقی تجربه دارند و در زمینه ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری نیز فعال می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناسی ارشد مجموعه حقوق
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، پلاک 129، ساختمان سرو، طبقه 5، واحد 505

شماره تماس: 09121979750

پروین زاهدی نیا

پروین زاهدی نیا

پروین زاهدی نیا وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلا قوه قضایی در تهران می باشند ایشان در حوزه های مختلف حقوقی  فعالیت می کنند و 13 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی خلع ید دارند و در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، اتوبان شهید باکری، روبروی هایپراستار، ساختمان آرمیتا، پلاک 9، طبقه 2، واحد 31

شماره تماس: 09122016858

مسعود صالحی فر

مسعود صالحی فر

مسعود صالحی فر وکیل پایه یک دادگستری را می توان به عنوان یکی از بهترین وکیل خلع ید در تهران معرفی کرد ایشان 12 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی را دارند و از دانش و تجربه بالایی در پیگیری پرونده های خلع ید برخوردار می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: تهران، رودهن، خیابان وصال، جنب دادگاه عمومی بخش رودهن

شماره تماس: 09126547241

مهرزاد امینی

مهرزاد امینی

مهرزاد امینی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری با 6 سال سابقه وکالت   حوزه های حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی را می توان به عنوان یکی از وکلی با تجربه در زمینه پیگیری پرونده های خلع ید در تهران معرفی کرد.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: تهران، صادقیه، بلوار فردوس شرق، جنب فرهنگسرا، پلاک 192، طبقه 2، واحد 3

شماره تماس: 09121541043

هدی عمید

هدی عمید

هدی عمید وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق بین الملل در تهران می باشند ایشان بر قوانین مربوط به پرونده های خلع یدتسلط کامل دارند و بخش ویژه ای از فعالیت وکالتی خود را به رسیدگی و پیگیری این پرونده ها در دادگاه حقوقی اختصاص داده اند.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق بین الملل
 • مسلط به زبان انگلیسی

آدرس: تهران، یوسف آباد، کوچه دوم، پلاک 9، واحد 5

شماره تماس: 09122179116

فاطمه طهماسبی سروستانی

فاطمه طهماسبی سروستانی

فاطمه طهماسبی سروستانی وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند که با 10 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های حقوقی در حوزه های مختلف تجربه بالایی کسب نموده اند ایشان همچنین بر قوانین دعاوی خلع ید نیز کاملا مسلط بوده و یکی از وکلای مطرح در این زمینه می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد مجموعه حقوق

آدرس: تهران، رسالت، خیابان مجیدیه شمالی، کوچه جعفری، پلاک 16، واحد 3

شماره تماس: 09126803801

فاطمه عزیزی

فاطمه عزیزی

فاطمه عزیزی وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند که بیش از 15 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف حقوقی را دارند و در حوزه دعاوی خلع ید به عنوان  یکی از وکلای باتجربه در تهران معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق و تجارت بین الملل

آدرس: تهران، کنارک، خیابان امام، جنب دفتر هواپیمایی

شماره تماس: 09124213772

پیام پارسا

پیام پارسا

پیام پارسا وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری به عنوان یکی از بهترین وکیل خلع ید در تهران فعالیت می کنند. ایشان در زمینه وکالت و ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری دیگر دعاوی حقوقی نیز فعال می باشند.

تخصص ومهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، جردن، کوچه مروارید، برج سپیدار، پلاک 2، طبقه 2، واحد 7

شماره تماس: 09122276706

مزایای بهره مندی از بهترین وکیل خلع ید در تهران

نقش بهترین وکیل خلع ید می تواند تضمین کننده موفقیت موکل در پیگیری پرونده خلع ید برای هر نوع ملکی اعم از آپارتمان، زمین، باغ و غیره باشد لذا مالک در مدت زمانی کوتاه به حق و حقوق خود دست می یابد؛ از سوی دیگر در جریان دادرسی پرونده و همچنین در زمان اجرای حکم با وجود بهترین وکیل خلع ید در تهران نیازی به حضور مالک در دادگاه نخواهد بود و وکیل می تواند بعد از صدور حکم قطعی خسارت را از شخص متصرف دریافت و به مالک تقدیم کند؛ قابل ذکر است که در صورتی که پیگیری این دعاوی را به وکیل بسپارید تمامی امور مربوط به اخذ مجوز تخلیه از شورای حل اختلاف بر عهده وکیل خواهد بود.

مزایای بهره مندی از بهترین وکیل خلع ید در تهران

حق الوکاله وکیل خلع ید

حق الوکاله بهترین وکیل خلع ید به عواملی نظیر تجربه و مهارت او در زمینه پیگیری پرونده بستگی دارد؛ اگر به وکیلی با تجربه بالا که دارای سابقه کاری درخشانی است مراجعه کنید، به طور قطع باید مبلغ بیشتری را برای حق الزحمه او پرداخت نمایید؛ البته این اطمینان را نیز دارید که در زمانی کوتاه می توانید به حق خود دست پیدا کنید و کمتر دچار ضرر و زیان شوید. لازم است بدانید که میزان پیچیدگی پرونده نیز در مبلغ حق الوکاله تاثیر گذار خواهد بود به عنوان مثال در دعاوی که مالک دارای سند رسمی باشد، اثبات پرونده و جریان دادرسی آن کوتاه بوده و در نتیجه حق الوکاله نیز کمتر است.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم مطالب مفیدی در رابطه با وکیل خلع ید در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل خلع ید در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل خلع ید در کرج کلیک کنید.

آیا بدون سند رسمی می شود دادخواست خلع ید داد؟

قانونگذار در صراحت مواد 22-46-47-48 قانون ثبت اسناد مالک را کسی می شناسد که سند مالکیت به نام او صادر شود فلذا برای دعوی خلع ید نیاز به ثبوت مالکیت می باشد.

آیا در مرحله انحصار وراثت می توان خلع ید را انجام داد؟

تا زمانی که حصر وراثت صادر و افراد ورثه مشخص نشوند اجرای هر خواسته ای منوط به تعداد ورثه و احراز سمت آنان تحت عنوان وراث و هم چنین ماترک باقیمانده از متوفی می باشد.

آیا دادخواست خلع ید از طریق شکایت کیفری پیگیری می شود؟

خیر،خلع ید یک اقدام غیر کیفری و ترافعی بوده که در محاکم حقوقی اقامه و انجام می پذیرد.

4/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

دکمه بازگشت به بالا