وکیل

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کاشان⭐【سال1403】⚖️

ما در این مقاله قصد داریم، بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کاشان را به شما معرفی کنیم. امروزه افراد با مشکلات مختلف حقوقی و کیفری مواجه هستند و به دلیل عدم آگاهی به قوانین قضایی کشور، معمولا در انجام امور ملکی، ثبتی، خانواده و کیفری دچار مشکل شده و گاهی از این بابت بسیار متضرر می‌شوند؛ در حالی که مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری که با قوانین حقوقی و کیفری آگاه است و پرونده‌های مختلفی را بررسی می‌کند، موجب خواهد شد که بسیاری از این مشکلات به راحتی از مسیر قانونی حل شود.

وکیل پایه یک دادگستری مجرب کیست؟

وکیل پایه یک دادگستری، حقوقدانی است که با اخذ پروانه وکالت، وکالت اشخاص حقیقی و حقوقی را در پرونده‌های قضایی برعهده می‌گیرد. معمولا افراد به علت عدم آگاهی از قوانین در دادگاه‌ها به حقوق خود دست نمی‌یابند، اما با انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کاشان که احاطه کامل بر قوانین حقوقی دارد و از فن بیان قوی، قرائن، شواهد محکم و ادله کافی استفاده می‌کند، پرونده آن‌ها به سرانجام مطلوب می‌رسد. بهترین وکیل در کاشان به قوانین پیچیده قضایی واقف است و با انواع پرونده‌های طلاق، انحصار وراثت، مالیات و.. رسیدگی می‌کند.

معمولا وکلا در شاخه‌های خاصی از وکالت مهارت و تخصص می‌یابند تا برای موکلین خود موثرتر باشند. آن‌ها فارغ التحصیل رشته حقوق، فقه و مبانی حقوقی یا سطح دو حوزه هستند که در آزمون وکلا که تحت نظارت کانون وکلای دادگستری است، قبول شده و پس از 6 ماه، پروانه کارآموزی اخذ می‌کنند و زیر نظر وکیل سرپرست به عنوان کارآموز وکالت فعالیت می‌کنند تا با انواع پرونده‌ها آشنا شوند، اما در رسیدگی به دعاوی محدودیت‌هایی دارند.

پس از 18 ماه کارآموزی با شرکت و قبولی در آزمون اختبار که به صورت کتبی و شفاهی برگزار می‌شود، پروانه وکالت پایه یک را دریافت کرده و بعد از مراسم تحلیف به عنوان وکیل پایه یک دادگستری شناخته می‌شوند و دفاع از موکل را در مراجع ثبتی، قضایی و اداری در حدود اختیاراتی که موکل به آن‌ها تفویض می‌کند، انجام می‌دهند. وکیل با تنظیم وکالتنامه که شامل: مشخصات طرفین، موضوع وکالت، حق الوکاله و حدود اختیاراتش می‌باشد، رسیدگی به پرونده موکل را آغاز می‌کند؛ هم‌چنین وکیل تعهداتی نسبت به موکل خود دارد و مسئول خسارتی است که از طریق اعمال او متوجه موکلش خواهد شد.

وکیل پایه یک دادگستری مجرب چه کسی است؟

تاثیر وجود بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کاشان در روند دادرسی

یکی از وظایف دولت‌ها، ایجاد امنیت قضایی عادلانه برای افراد جامعه است، همه افراد در برابر قانون مساوی هستند، بنابراین هر اقدام قضایی باید طبق قوانین حقوقی و کیفری توسط دادگاه بی طرف اجرا شود، به این فرآیند رسیدگی قانونمند، دادرسی می‌گویند؛ هم‌چنین حق دفاع از خود و برخورداری از وکیل دادگستری یکی از ویژگی‌های دادرسی عادلانه است؛ زیرا بیشتر افراد از قوانین و آیین نامه‌های حقوقی و کیفری بی اطلاع هستند و با وجود پرداخت هزینه‌های گزاف برای دادرسی، قادر به احقاق حقوق خود نیستند.

نقش وکیل در دعاوی قضایی به این دلیل اهمیت زیادی دارد؛ به این منظور وکیل پایه یک دادگستری در وهله اول با موکلش مشاوره حقوقی انجام می‌دهد تا با مشکلات پرونده او آشنا شود و به او در مورد حقوق و تعهداتش توضیحات لازم را می‌دهد و تلاش می‌کند از روی صلح و سازش مشکلات حقوقی موکلش را حل کند، در غیر این صورت، به عنوان نماینده حقوقی موکل در دادگاه حضور می‌یابد و تلاش می‌کند خواسته‌های موکلش را در دادگاه عنوان کرده و به صورت حرفه‌ای و با استناد به قوانین حقوقی به دفاع از او بپردازد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کاشان، قبل از شروع دادگاه، مدارک و شواهد مربوط به پرونده و مستندات قانونی را که قابلیت ارائه به دادگاه را داشته باشد، از قبیل: شکوائیه، لوایح و استشهادیه‌ها را آماده می‌کند. او در تمام جلسات دادگاه حضور می‌یابد و طبق مقررات قضایی روند پرونده موکلش را دنبال کرده و تلاش می‌کند با مذاکره با قاضی و وکیل طرف مقابل؛ هم‌چنین تجزیه و تحلیل قوانین، مسیر پرونده و رای دادگاه را به نفع موکل خود تغییر دهد.

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کاشان را بشناسید! 

سمیرا قهرمانی

سمیرا قهرمانی

سمیرا قهرمانی، یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کاشان هستند. ایشان کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی با تخصص ویژه در امور حقوقی به ویژه حقوق ملکی و امور اراضی می‌باشند. خانم قهرمانی، وکالت در دعاوی حقوقی، ملکی، ثبتی، خانواده و کیفری را به عهده می‌گیرند. ایشان توانایی تنظیم انواع قراردادها و لوایح داخلی و بین‌المللی را دارند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • تخصص ویژه در امور حقوقی بالاخص ملکی، اراضی
 • اخذ وکالت دعاوی حقوقی،ملکی، ثبتی و…
 • تنظیم انواع قرارداد و لوایح داخلی و بین‌المللی

آدرس: کاشان، خیابان امیرکبیر، روبروی بیمارستان متینی، ساختمان صابر، طبقه 5، واحد 504

سوده مینوئی

سوده مینوئی

سوده مینوئی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری می‌باشند و خدمات مشاوره تخصصی خود را به صورت حضوری و غیر‌حضوری ارائه می‌دهند. ایشان در زمینه دعاوی خانواده، کیفری و  ملکی تخصص دارند و توانایی اخذ وکالت در زمینه دعاوی بانکی، اختلاس، چک، سفته و.. را دارند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره تخصصی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • متخصص در دعاوی خانواده، کیفری و ملکی
 • اخذ وکالت در زمینه دعاوی بانکی، چک، سفته و …

آدرس: کاشان، بلوار دانش، دانش 10، طبقه 3، واحد 2

 میثم رضویه

 میثم رضویه

میثم رضویه، یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کاشان هستند. ایشان حقوقدانی برجسته با سابقه درخشان در زمینه‌های کیفری و حقوقی می باشند. جناب رضویه در امور مربوط به ثبت شرکت‌ها و ثبت املاک تبحر دارند و مشاوره‌های حقوقی خود را به صورت حضوری و آنلاین انجام می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • دارای سابقه درخشان در امور کیفری و حقوقی
 • تسلط بر مذاکرات قراردادها
 • پیگیری مستمر پرونده‌های کیفری
 • متخصص در پرونده‌های امور ثبتی

آدرس: کاشان، بلوار دانش دانش 23، مجتمع امین، طبقه 4، واحد3

عبدالله تابنده

عبدالله تابنده

عبدالله تابنده، وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در زمینه دعاوی مالی، تجاری و قراردادها از جمله دعاوی مرتبط با چک و داوری می‌باشند. ایشان دارای توانایی تنظیم و تدوین قراردادها و دادخواست‌های مربوط به دعاوی خانواده نظیر: طلاق؛ اخذ مهریه، حضانت فرزندان هستند و پرونده های موفقی در این زمینه‌ها دارند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری
 • تنظیم و  تدوین قراردادها و دادخواست‌ها
 • متخصص در دعاوی خانواده نظیر طلاق، اخذ مهریه، حضانت فرزندان
 • امکان مشاوره به صورت حضوری و غیر‌حضوری

آدرس: کاشان، خیابان آیت الله کاشانی، سه راه غزنوی، مجتمع اداری نارون، طبقه 2

محمد جواد پرویزی بابادی

محمد جواد پرویزی بابادی

محمد جواد پرویزی بابادی، یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کاشان هستند که در زمینه‌های مختلف حقوقی فعالیت می‌کنند. ایشان توانایی تهیه و تدوین اوراق قضایی را دارند و می‌توانند در تدوین اسناد و اوراق حقوقی مختلف از جمله: دادخواست‌ها، پاسخ‌ها، شکایت و سایر اسناد حقوقی، موکلان خود را راهنمایی کنند.

تخصص و مهارت:

 • تهیه و تدوین اوراق قضایی
 • دارای سابقه کار در امور وکالت
 • متخصص در دعاوی خانواده، ملکی، بانکی و…
 • تهیه و تدوین اوراق قضایی، قراردادهای تجاری و مالی

آدرس: کاشان، بلوار دانش 12، ابتدای دانش 12

حمید حسینی یزدلی

حمید حسینی یزدلی

حمید حسینی یزدلی، یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کاشان هستند. ایشان تخصص ویژه‌ای در حوزه‌های مختلف حقوقی دارد و به طور خاص در دعاوی خانوادگی، دعاوی مالی و تجاری فعالیت می‌کنند. جناب حسینی یزدلی در رشته حقوق جزا و جرم شناسی نیز پرونده‌های موفق زیادی دارند و جلسه‌های مشاوره خود را به صورت حضوری انجام می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث و…
 • دارای سابقه درخشان در رمینه دعاوی مالی و تجاری
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جزم شناسی
 • عضو کانون وکلای دادگستری

آدرس: کاشان، خیابان بهشتی، کوچه آزادی 11، مجتمع نور، طبقه 2، واحد 14

علیرضا نقدی

علیرضا نقدی

علیرضا نقدی، وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی خانوادگی، ملکی، کیفری و… می‌باشند. جناب نقدی برای رفاه حال مراجعین علاوه بر مشاوره حضوری به صورت آنلاین نیز مشاوره‌های حقوقی خود را ارائه می‌دهند؛ هم‌چنین با تعیین وقت قبلی، زمان کافی برای هر مراجعه کننده اختصاص می‌دهند تا با آشنایی به ابعاد پرونده دعاوی افراد، راهکارهای قانونی و موثری را به آن‌ها پیشنهاد دهند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی ملکی، ثبتی، بازرگانی، گمرکی و کیفری
 • مدرس دانشگاه
 • مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری
 • تجربه درخشان وکالت و دفاع در انواع مختلف دعاوی

آدرس: کاشان، خیابان آیت الله کاشانی، جنب بانک دی، مجتمع اخوان، طبقه اول واحد ۷

حسام حسینی

حسام حسینی

حسام حسینی، یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کاشان هستند. ایشان وکالت کلیه دعاوی مالی، تجاری و ثبتی را می‌پذیرند. جناب حسینی در تدوین و نگارش اوراق حقوقی تخصص ویژه‌ای دارند و با احاطه به کلیه قوانین جرایی و حقوقی پرونده‌های حقوقی و کیفری موکلین خود را از مرحله مشاوره تا دادخواست به محاکم قضایی و صدور رای دادگاه پیگیری می کنند.

تخصص و مهارت:

 • متبحر در رسیدگی به  دعاوی ملکی، کیفری، مالی و تجاری
 • مشاوره تخصصی کلیه دعاوی با تعیین وقت قبلی
 • مسلط به تدوین و نگارش انواع اوراق حقوقی
 • مشاوره حقوقی به صورت حضوری و  غیر حضوری

آدرس: کاشان، خیابان شهید بهشتی، خیابان شاهد، نبش کوچه شهید نجیب، پلاک 58

منیر السادات قندچی

منیر السادات قندچی

منیر السادات قندچی، عضو کانون وکلای دادگستری هستند و وکالت دعاوی حقوقی و خانواده را می‌پذیرند؛ هم‌چنین مشاوره‌های موثری در زمینه دعاوی کیفری به مراجعین خود ارائه می‌دهند. خانم قندچی پرونده‌های موفقی در حل دعاوی خانواده از جمله: مطالبه مهریه، اجرت المثل ایام زوجیت و حضانت فرزندان و… دارند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • متخصص در وکالت دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده
 • دارای چندین سال تجربه موفق در دعاوی ملکی

آدرس: کاشان، خیابان شهید رجایی، مجتمع تجاری اداری صفویه، طبقه 4، واحد 4

 مهدی علی بیگی

 مهدی علی بیگی

مهدی علی بیگی، یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کاشان هستند. ایشان مولف کتب حقوقی می‌باشند و تجربه و تخصص قابل توجهی در دعاوی خانواده، ملکی و ثبتی دارند. جناب علی بیگی تسلط کاملی بر قوانین حقوقی و کیفری دارند و همواره دانش خود را در این زمینه بروز می‌کنند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مولف کتب حقوقی
 • متخصص در دعاوی کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و…
 • مشاوره حقوقی به صورت آنلاین و تلفنی

آدرس: کاشان، میدان امام خمینی، خیابان آذر، جنب بیمه البرز، شعبه مرکزی، پلاک 32، طبقه اول

برخی از حوزه‌های فعالیت وکیل پایه یک دادگستری در کاشان

وکیل ملکی: بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کاشان در زمینه تنظیم سند رسمی، اموال اوقافی، سرقفلی و قرارداد اجاره و… فعالیت می‌کند و مانع متضررشدن موکل خود در امور ملکی خواهد شد، او علاوه بر تجربه و تخصص، بر تمام قوانین مربوط به حقوق ملکی تسلط دارد و همواره خود را بروز کرده و از تغییرات قوانین ملکی و آیین نامه‌های آن مطلع و آگاه است.

وکیل خانواده: دعاوی خانواده شامل: انواع طلاق، حضانت فرزندان، دریافت مهریه و نفقه، استرداد جهیزیه همگی مسائلی هستند که در حوزه فعالیت وکیل خانواده می‌باشد.  

وکیل مهاجرت: وکیل مهاجرت، حقوقدانی است که به قوانین مهاجرت و بین‌المللی آگاهی دارد. او با آگاهی از قوانین بین‌المللی و شرایط زندگی اتباع خارجی در سایر کشورها، بهترین کشور را به موکلش پیشنهاد می‌کند و پرونده‌ مهاجرت و اقامت شخص در کشور مورد نظر را پیگیری می‌کند تا موکلش مهاجرتی مطلوب داشته باشد. او پس از انعقاد قرارداد شفاف با موکلش و جمع آوری مدارک و ارسال آن به سفارت؛ هم‌چنین انجام تمام مراحل حقوقی، اداری و تشریفاتی، موکلش را از پیشرفت پرونده مهاجرتش آگاه می‌سازد. 

وکیل مالیاتی: وکیل مالیاتی حقوقدانی است که به افراد، مشاغل و شرکت‌ها در امور مالیاتی کمک می‌کند، یکی از مسائل مهم در این حوزه، مشاوره با وکیل مالیاتی حرفه‌ای است تا قبل از ارائه اظهارنامه مالیاتی، تصمیم گیری صحیحی انجام شود. او در به حداقل رساندن مالیات یا بخشودگی جرایم مالیاتی به موکلان خود کمک می‌کند؛ هم‌چنین برخی از این وکلا در انواع خاصی از مالیات‌ها نظیر: مالیات بردارایی، مالیات برعایدی سرمایه، مالیات بین‌المللی و… تخصص دارند. 

برخی از حوزه‌های فعالیت وکیل پایه یک دادگستری در کاشان

مزایای مشورت با بهترین وکیل پایه یک دادگستری

قبل از اقدام قانونی برای هر پرونده حقوقی یا کیفری لازم است که با وکیل پایه یک دادگستری مشاوره داشته باشید، برخی از مزایای مشاوره با وکیل شامل موارد زیر می‌باشد:

 • مهم‌ترین اقدام برای موفقیت پرونده حقوقی، آگاهی به قوانینی است که به حل پرونده کمک می‌کند، به این منظور مشاوره با بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کاشان در موفقیت پرونده موکل تاثیر بسزایی دارد؛ زیرا او از قوانین حقوقی با ادبیات خاص آن، برای پیشبرد پرونده استفاده می‌کند. 
 • مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری موجب خواهد شد که فرد با هزینه کمتر و بدون پرداخت حق الوکاله، با رفع ابهامات پرونده، مسیر درست حقوقی را بیابد. 
 • او علاوه بر مشاوره‌های حقوقی در معاملات ملکی، نفقه و مهریه و… می‌تواند در صورت پیچیده بودن پرونده با تنظیم وکالت نامه، کارهای حقوقی مربوط به پرونده را انجام دهد و شکوائیه و لوایح مورد نظر را تنظیم کند. 
 • وکیل با تجربه ابتدا از طریق صلح و سازش پرونده موکلش را حل می‌کند و از بین راهکارهای مختلف، بهترین راه حل را برای حل پرونده انتخاب می‌کند، تعامل و حسن رفتار او با قضاوت دادگستری و موکل و وکیل طرف مقابل تاثیر بسزایی در حل پرونده موکلش خواهد داشت. 

کلام آخر

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کاشان خدمات مشاوره تخصصی خود را به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می‌دهد و در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی به موکلین خود یاری می‌رساند تا مانع ضررهای مالی و جانی آن‌ها شود.

از شما بسیار ممنونیم که تا پایان این مقاله همراه ما بودید، امیدواریم توانسته باشیم 10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کاشان را به شما معرفی کنیم، در صورت داشتن هرگونه نظر، پیشنهاد یا انتقادی آن را با سایت وکیل چی در میان بگذارید.

5/5 - (8 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا