وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در دزفول⭐【سال1403】⚖️

افرادی که در زمینه املاک دچار مشکلات مختلف می شوند، به وکیل ملکی مراجعه می کنند. برای کاهش پرونده های این حوزه باید زمان مراجعه به بهترین وکیل ملکی در دزفول را دانست و از او کمک گرفت. دانستن این موضوع که وکیل ملکی چه وظایفی دارد، می تواند در انتخاب درست او کمک کننده باشد. در این مطلب از سایت وکیل چی به بررسی این موضوعات و همچنین دعوای اختلاف در مالکیت پرداخته می شود پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در دزفول چه کسی است؟

وکیل ملکی متخصص در زمینه دعاوی ملکی است که می تواند بهترین راه حل ها را برای مشکلات موکلین در زمینه املاک بیابد. پرونده های بخش املاک ممکن است حقوقی، کیفری و یا ثبتی باشند. دعاوی الزام به تنظیم سند، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش مال غیر، اسناد رسمی و بسیاری از اختلافات دیگر در دسته دعاوی املاک قرار می گیرند. بهترین وکیل ملکی در دزفول معلومات حقوقی و تجربه بالایی در زمینه کلیه این دعاوی دارد.

وکیل ملکی موفق، به تمام زیر و بم دعاوی این بخش مسلط می باشد و برای هر یک از مشکلات موجود، تکنیک های خاص خود را دارد. وی همواره در تلاش است که اطلاعات خود را به روز نگه دارد تا در صورت ایجاد تغییر در قوانین، نسبت به آن ها آگاه باشد. بهترین وکیل در دزفول در زمینه درخواست تجدید نظر و واخواهی نیز توانا است تا در صورت لزوم از این روش ها برای احیای حقوق موکلین خود استفاده نماید.

بهترین وکیل ملکی در دزفول چه کسی است؟

وکیل ملکی چه وظایفی دارد؟

وکیل ملکی وظایف و مسئولیت های مختلفی را در خصوص وکالت پرونده بر عهده دارد تا بتواند از موکل خود دفاع نماید. اولین مسئولیت وکیل ملکی، انجام تحقیقات لازم در خصوص املاک مورد نظر است. این وکیل باید در هنگام عقد قرارداد دقت نماید تا صحت اطلاعات و مالکیت املاک و اسناد مشخص گردد. در صورتی که موکل در هنگام تنظیم سند به وکیل مراجعه ننموده و مشکلات حقوقی ایجاد شود، بهترین وکیل ملکی در دزفول موظف است که اصالت مدارک را بررسی کند.

پس از این مرحله، وکیل باید در دفاع از موکل خود دادخواست ها و یا شکوائیه های لازم را تنظیم نماید و یا دفاعیه ای برای دفاع از او ارائه کند. پیگیری پرونده تا زمان به نتیجه رساندن آن از وظایف وکیل بوده و هر اقدامی که مورد نیاز باشد، باید انجام گردد. وکیل ملکی می بایست، در راستای قانون هر عملی که منجر به دفاع از حق می شود را انجام دهد.

10 تا از بهترین وکیل ملکی در دزفول را بشناسید!

معصومه پیشکول

معصومه پیشکول

سرکار خانم معصومه پیشکول دارای مدرک تحصیلی حقوق هستند و سال ها است در دزفول به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. ایشان دارنده پروانه وکالت پایه یک و عضو کانون وکلا می باشند. خانم پیشکول با ادارات و نهادهای گوناگونی به عنوان وکیل حقوقی همکاری داشته اند. ایشان سال ها سابقه وکالت دارند و در این مدت پرونده های بسیاری را به نتیجه دلخواه موکل رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده و هویت قانونی
 • پذیرش دعاوی مالی، تجاری، قراردادها، تصادفات و جرح
 • وکالت پرونده های ملکی از جمله خرید و فروش اموال غیر منقول

آدرس: دزفول، میدان یعقوب لیث، ابتدای بلوار معلم

علی تختایی

علی تختایی

جناب آقای علی تختایی از وکلای شناخته شده در استان خوزستان و شهر دزفول هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند. آقای تختایی چندین سال است که به وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف می پردازند و تعداد زیادی از این پرونده ها با موفقیت به سرانجام رسیده اند. این وکیل با کسب موفقیت های چشم گیر در عاوی ملکی، عنوان بهترین وکیل ملکی در دزفول را به خود اختصاص داده اند. ایشان با تکیه بر دانش و تجربه خود فعالیت می کنند و با اخلاق خوب خود اعتماد موکلین را جلب نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری
 • وکالت دعاوی خانواده مانند مهریه و طلاق
 • پذیرش پرونده های ملکی و مالی مانند چک، سفته و اختلاف در مالکیت

آدرس: دزفول، تقاطع آفرینش، شریعتی، جنب بانک پاسارگاد، طبقه سوم، واحد 9

علی جولازاده

علی جولازاده

جناب آقای جولازاده در دسته وکلای معروف و توانمند استان خوزستان هستند که به ارائه خدمات حقوقی در دزفول می پردازند. آقای علی جولازاده در طول سال های وکالت خود پرونده های زیادی را وکالت کرده اند که درصد بالایی از آن ها را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. حسن خلق، اخلاق خوب، تعهد و مسئولیت پذیری از ویژگی های برجسته ایشان است که سبب جلب اعتماد مردم شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های حقوقی و کیفری
 • تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی
 • تخصص در پرونده های خانواده، ملکی و ثبتی

آدرس: دزفول، خیابان شریعتی، رو به روی بانک رفاه، کوچه جنب بانک تجارت، ساختمان آنیشا، طبقه همکف

علیرضا دلجو

علیرضا دلجو

آقای دلجو جزو وکلای خوب دزفول هستند که دارای پروانه وکالت درجه یک از کانون وکلا هستند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان نیز می باشند. آقای علیرضا دلجو با تکیه بر دانش، سواد حقوقی و آشنایی با روال دادگاه چندین سال است که به وکالت مشغول هستند. وکیل دلجو وکالت دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، اختلاف در مالکیت، شهرداری و موجر و مستاجر را می پذیرند. ایشان با اخلاق خوب و انصاف در دریافت حق الوکاله موفق شده اند عنوان بهترین وکیل ملکی در دزفول را کسب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری تخصصی
 • مشاوره غیر حضوری، تلفنی و آنلاین
 • تخصص در وکالت پرونده های خانواده و مهریه

آدرس: دزفول، خیابان امام جنوبی، نرسیده به میدان خلیج فارس

راضیه برازش

راضیه برازش

یکی دیگر از وکلای توانمند دزفول، سرکار خانم راضیه برازش هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. خانم برازش دانش آموخته رشته حقوق هستند که تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه دادند. ایشان حدود یک دهه فعالیت حقوقی دارند که در این مدت سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده های تحت وکالت، نشانه سواد بالا و مهارت های قابل توجه این وکیل با تجربه است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی حضوری
 • مشاوره های غیر حضوری، آنلاین و تلفنی

آدرس: دزفول، خیابان امام شمالی، نبش کوچه لب خندق

محسن دهدار

محسن دهدار

یکی از وکلای نامی و مورد اعتماد مردم در شهر دزفول آقای محسن دهدار است. ایشان پس از اتمام تحصیلات حقوقی و کسب پروانه وکالت، فعالیت های حقوقی خود را آغاز نمودند. آقای دهدار به دلیل اخلاق خوب، تجربه بالا در وکالت دعاوی مختلف و همچنین انصاف در دریافت حق الوکاله بسیار مورد اعتماد مردم قرار دارند. ایشان توانایی وکالت در دعاوی حقوقی و کیفری مختلف را دارند اما در دعاوی ملکی تسلط بیشتری بر قوانین دارند و عنوان بهترین وکیل ملکی در دزفول را به خود اختصاص داده اند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در پرونده های خانواده
 • قبول وکالت دعاوی آسیب به جان و مال  مانند تصادفات و ضرب و جرح
 • تخصص در پیگیری دعاوی ملکی مانند خرید و فروش مال غیر، شهرداری و تخلیه

آدرس: دزفول، خیابان شریعتی، بین خیابان امام خمینی و پل جدید

عبدالرضا مقدم دزفولی

عبدالرضا مقدم دزفولی

جناب آقای مقدم دزفولی از وکلای خوب استان خوزستان و شهر دزفول هستند. ایشان عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان هستند و پروانه وکالت پایه یک را کسب نموده اند. وکالت پرونده های کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل، طلاق توافقی، حضانت فرزندان، موجر و مستاجر، شهرداری و بسیاری از دعاوی دیگر توسط ایشان پذیرفته می شود.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی تخصصی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند لوایح و دادخواست ها

آدرس: دزفول، خیابان امام خمینی شمالی، جنب درمانگاه سبزقبا، کوچه شهید فرهی، پلاک 7

اکرم شجاعی مهر

اکرم شجاعی مهر

خانم شجاعی مهر وکیل و مشاوره حقوقی دزفول هستند که بسیار مورد اعتماد مردم هستند. ایشان در پرونده های تحت وکالت نتایج موفقیت آمیزی را در سال های اشتغال خود به دست آورده اند. سرکار خانم اکرم شجاعیی مهر پس از اتمام تحصیلات خود موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شده اند و پس از آن وکالت خود را آغاز کردند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده، اجرت المثل و استرداد جهیزیه
 • تخصص در دعاوی ملکی مانند اختلاف در مالکیت، سرقفلی و تخلیه
 • پذیرش پرونده های کلاهبراری، خیانت در امانت، جعل، تقلب، چک و سفته

آدرس: دزفول، خیابان عدالت، بین زکریای رازی و جهاد، کوچه 6 متری، پلاک 60

محمدرضا عاملی

محمدرضا عاملی

یکی دیگر از وکلای شناخته شده در دزفول جناب آقای محمدرضا عاملی هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند.  آقای عاملی با تکیه بر معلومات حقوقی، دانش و مهارت خود تعداد زیادی از پرونده ها را به نتایج مطلوب رسانده اند. ایشان در طول سال های وکالت خود تعداد زیادی پرونده های مختلف را وکالت نموده اند. این وکیل مجرب به عنوان بهترین وکیل ملکی در دزفول شناخته شده اند. ایشان با اخلاق، متعهد، مسئولیت پذیر و تلاش گر هستند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های ملکی مانند اختلاف در مالکیت و سرقفلی
 • ارائه مشاوره های حقوقی حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها، شکوائیه ها و دفاعیه ها

آدرس: دزفول، چهار راه شریعتی، طبقه فوقانی داروخانه صفرپور

زهره جوکار

زهره جوکار

خانم زهره جوکار جزو وکلای پایه یک دادگستری استان خوزستان هستند که به مردم این شهر خدمات حقوقی ارائه می کنند. ایشان دارای تحصیلات حقوقی هستند که پس از اتمام آن، فعالیت حقوقی خود را آغاز نموده اند. خانم جوکار بسیار باسواد هستند و با مجموعه های مختلفی همکاری داشته اند. ایشان با به کارگیری سواد حقوقی و تجربیات خود پرونده های زیادی را در دادگاه های دزفول وکالت نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده از جمله طلاق، مهریه و نفقه
 • تخصص در پرونده های ملکی مانند تملک آپارتمان ها
 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی

آدرس: دزفول، خیابان طالقانی، نبش کوچه حافظريال، پلاک 600

زمان مراجعه به بهترین وکیل ملکی در دزفول

موکل می تواند هر زمانی که احساس کند به کمک وکیل نیاز دارد، به وی مراجعه نماید. اما از آن جا که پیشگیری بهتر از درمان است می بایست قبل از ایجاد مشکلات ملکی اقدامات لازم را انجام داد. همه افراد باید در هنگام هر گونه معامله و عقد قرارداد در زمینه املاک، با یک وکیل ملکی باتجربه مشورت کنند. در این شرایط قراردادی اصولی و قانونی با در نظر گرفتن تمام جوانب تنظیم می گردد که احتمال بروز اختلاف را تا حد ممکن کاهش می دهد.

 همچنین در این شرایط، هزینه کمتری برای مشاوره پرداخت خواهد شد و از ایجاد خسارت های دیگر جلوگیری می شود. بهترین وکیل ملکی در دزفول، در هر زمان و شرایطی می تواند به موکلین خود ارائه خدمات نماید. اما بهترین زمان مراجعه به وی قبل از بروز مشکلات است. اما پس از آن و در هنگام تشکیل و پیگیری پرونده هم می توان از کمک های وکیل ملکی بهره مند شد.

زمان مراجعه به بهترین وکیل ملکی در دزفول

دعوای اختلاف در مالکیت

یکی از پرونده هایی که در زمینه دعاوی ملکی مطرح می گردد، دعوای اختلاف در مالکیت است. گاهی میان دو یا چند نفر بر سر مالکیت اموال غیر منقول، اختلاف پیش می آید. در این شرایط، دعوای اختلاف در مالکیت مطرح می شود. این موضوع در دسته دعاوی حقوقی ملکی قرار دارد. همچنین ممکن است که این اختلاف بین ورثه یک فرد فوت شده پبش بیاید. در این موارد می توان از بهترین وکیل خانواده در دزفول نیز کمک گرفت.

هر یک از افراد در این پرونده، مدارک و مستندات خود را به دادگاه ارائه می نماید. در این مسیر، اولویت با فردی است که دارای سند رسمی است. دادگاه با توجه به مدارک موجود و انجام بررسی های لازم، مالک اصلی را تعیین می نماید و حکم دادگاه در چنین شرایطی لازم الاجرا است.

کلام آخر

وکیل ملکی با دانش و سابقه ای که در دعاوی ملکی دارد، به وکالت پرونده های اموال غیر منقول می پردازد. بهترین وکیل ملکی در دزفول موظف است تمام مراحل لازم برای به نتیجه رساندن پرونده از جمله حضور در دادگاه، ارائه مشاوره، تنظیم اوراق قضایی و غیره را انجام دهد. برای کاهش مشکلات در زمینه املاک بهتر است در هنگام تنظیم انواع قراردادها از وکیل ملکی مشورت گرفت. یکی از دعاوی این بخش، پرونده های اختلاف در مالکیت است که باید با توجه به مدارک مالک اصلی تعیین گردد. سعی کردیم اطلاعات جامع و کاملی را در خصوص وکیل ملکی تهیه و در اختیار شما قرار دهیم. از این که به جمع همراهان سایت وکیل چی اضافه شدید از شما سپاسگزاریم. شما خوانندگان گرامی می توانید نظرات و پیشنهادات خود را برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا