وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در دزفول⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل خانواده در دزفول را به شما معرفی کنیم. دعاوی خانواده بخش بزرگی از پرونده های موجود در دادگاه را به خود اختصاص می دهند. این پرونده ها شامل دعواهای خانوادگی، طلاق، مهریه، حضانت فرزندان و بسیاری موارد دیگر می شود. بهتر است برای حاصل شدن نتیجه بهتر در این دعاوی به یک وکیل خانواده رجوع کنیم. این وکیل با به کار گیری قوانین و استفاده از تجربه خود روند دادرسی پرونده را تسریع می کند و سبب می شود فرد بتواند حق خود را بستاند. برای کسب اطلاعات در خصوص وکیل خانواده تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در دزفول چه کسی است؟

بحث دعاوی خانوادگی یکی از شاخه های مهم علم حقوق است. بسیاری از قوانین این حوزه مربوط به مباحث فقهی و شرعی است. به این دلیل که حقوق خانواده از شرع و فقه اسلامی سرچشمه می گیرد. به همین دلیل بهترین وکیل خانواده در دزفول باید علاوه بر تسلط بر قوانین حقوقی بخش خانواده، به مباحث فقه هم مسلط باشد.

وکیل بخش خانواده باید روحیه صلح و سازش داشته باشد. مشکلات خانوادگی در صورتی که منجر به طلاق شود، خسارت های جبران ناپذیری را به زوجین و بیش تر از آن ها به فرزندان شان وارد می کند. به همین دلیل باید وکیل تلاش نماید زوجین را به سازش تشویق نماید تا آثار منفی طلاق در خانواده و جامعه کاهش یابد. اما در بسیاری موارد ممکن است تلاش برای آشتی زوجین بی نتیجه می ماند و همچنان آن ها بر تصمیم خود مبنی بر جدایی ایستاده اند. در چنین شرایطی وکیل موظف است از حقوق هر یک از زوجین که مطابق قانون باشد دفاع نماید. در پرونده های طلاق بحث مهریه، نفقه، اجرت المثل و حضانت فرزندان وجود دارد. بهترین وکیل دزفول باید به تمام قوانین این مباحث آگاهی داشته باشد.

باید گفت دعاوی این حوزه تنها مربوط به طلاق نیست و ممکن است شامل موارد دیگر مانند ارث و میراث و سرپرستی و قیومیت هم باشد. اما بخش اعظم آن مربوط به مشکلات زناشویی است. کما این که سایر مشکلات خانوادگی هم بر خانواده و جامعه آثار منفی دارند و باید به سازش دعوت شوند.

بهترین وکیل خانواده در دزفول چه کسی است؟

دریافت مشاوره از بهترین وکیل خانواده در دزفول

در برخی موارد زوجین تنها به یک مشاوره نیاز دارند تا مشکلات آن ها حل و فصل شود. اما عموما افراد نسبت به مراجعه به مشاور جبهه می گیرند و گاها طرف مقابل را مقصر مشکلات می دانند. این افراد چنین برداشت می نمایند که خودشان بی تقصیر هستند. در چنین مواقعی مشاوره در حل مشکلات خانوادگی بسیار راه گشا است.

حتی گاهی ممکن است فرد درخواست طلاق را مطرح کرده باشد، اما هدف وی طلاق نباشد. او فقط می خواهد که فرد مقابل متوجه شرایط شده و ایرادات و مشکلات خود را رفع نماید. در این شرایط با در جریان قرار دادن مشاور می توان تا حدودی به حل مشکل کمک کرد.

مشاور، شرایط جدایی و آسیب های پس از آن را برای وی بازگو می نماید. حتی مشکلاتی که بعد از طلاق ممکن است برای فرزندان ایجاد شود را برای فرد توضیح می دهد. در این بین به مشکلات او نیز اشاره می کند و او را برای اصلاح رفتار خود تشویق و ترغیب می نماید. چه بسا مشکلات بسیاری از این پرونده ها با مشاوره و اطلاع از آینده زندگی هر یک از اعضای خانواده پس از طلاق حل و فصل شود.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در دزفول را بشناسید!

هدیه خانی

هدیه خانی

خانم خانی فارغ التحصیل رشته حقوق در مقطع کارشناسی ارشد هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری با سابقه دریافت پروانه وکالت از قوه قضاییه می باشند. همکاری با شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه و بانک مهر اقتصاد در کارنامه کاری خانم هدیه خانی به چشم می خورد. ایشان حدود 10 سال است که به شغل وکالت مشغول هستند و در کلیه پرونده ها فعالیت می کنند. تخصص ایشان دعاوی دیوان عدالت اداری، انحصار وراثت، شرکت ها، داوری، خانواده، قراردادها و وصول مطالبات است.

تخصص و مهارت:

 • اخذ پرونده
 • مشاوره حضوری
 • مشاوره غیر حضوری

آدرس: خوزستان، دزفول، خیابان شریعتی، رو به روی پاساژ مسعود، جنب داروخانه کوثر

محسن بنیادی

محسن بنیادی

آقای محسن بنیادی جزو بهترین وکیل خانواده در دزفول هستند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق هستند، آقای بنیادی همچنین دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی نیز می باشند. این وکیل با تجربه دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 2099 از کانون وکلا هستند. تخصص وکیل بنیادی در خصوص دعاوی خانواده، ارث و میراث، شرب خمر، زنا، لوط، تصادفات، جرائم پزشکی و ورود به حریم خصوصی هستند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی
 • تنظیم قراردادها، دادخواست ها و شکوائیه ها

آدرس: استان خوزستان، دزفول، خیابان شریعتی، جنب داروخانه کوثر، طبقه فوقانی فروشگاه اسدی

رزا نظر بیگی

رزا نظر بیگی

خانم نظر بیگی کارشناس ارشد حقوق خصوصی و وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان حدود 11 سال است که به شغل وکالت مشغول هستند. خانم رزا نظر بیگی سابقه تدریس در دانشگاه و همکاری با شرکت های مختلف را در سابقه کاری خود دارند. این وکیل خبره پرونده های بسیاری را با موفقیت به نتیجه رسانده اند که نشانه تخصص و مهارت ایشان است. تخصص وکیل رزا نطر بیگی در دعاوی تجاری، قراردادها، اختلافات مالی، جرائم رایانه ای، ثبت اسناد و املاک، تخلیه و خانواده هستند.

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: دزفول، خیابان آفرینش، تقاطع شریعتی، طبقه 2، واحد5

مهدی بشیری

مهدی بشیری

 آقای بشیری از بهترین وکیل خانواده در دزفول هستند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک به شماره 5109 هستند. آقای بشیری وکالت کلیه پرونده های حقوقی و کیفری را می پذیرند. ایشان در خصوص دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، کلاهبرداری و الزام به تنظیم سند دارای دانش و تخصص بالایی هستند. این وکیل در طول سالیانی که به وکالت مشغول بوده اند پرونده های زیادی را با موفقیت وکالت کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری
 • مشاوره غیر حضوری
 • تنظیم انواع اوراق قضایی

آدرس: دزفول، خیابان طالقانی، پلاک 495

مهرنوش بلنده

مهرنوش بلنده

از وکلای خوب پایه یک دادگستری در دزفول می توان از خانم مهرنوش بلنده نام برد. ایشان همچنین عضو کانون وکلا بوده و سال ها است که به عنوان وکیل در شهر دزفول مشغول به فعالیت هستند. خانم بلنده در دعاوی مربوط به قتل، سرقت، کلاهبرداری، فروش مال غیر، طلاق، مهریه و حضانت تخصص دارند. ایشان همواره در تلاش هستند با استفاده از اطلاعات و تخصص خود بهترین دفاعیه ها را از موکل خود ارائه دهند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تنظیم قراردادها
 • تنظیم لوایح

آدرس: درفول، خیابان شریعتی، پشت پساژ امین، جنب نمایندگی سامسونگ

ویژگی های بهترین وکیل خانواده در دزفول

مهم ترین ویژگی یک وکیل خانواده خوب این است که ایشان باید دارای پروانه وکالت درجه یک باشند. کارآموزان وکالت به هیچ وجه نمی توانند در این پرونده ها وکالت کنند. پس از آن وکیل باید دارای یک دفتر رسمی با آدرس مشخص باشد.

بهترین وکیل طلاق در دزفول باید در تمامی دعاوی این حوزه تخصص داشته باشد. در حالتی که پرونده طلاق توافق، طلاق غیابی، درخواست طلاق از طرف مرد و یا از طرف زن باشد، وکیل باید بتواند از عهده وکالت آن برآید. حتی در خصوص سایر دعاوی خانوادگی هم وکیل باید خبره باشد. یک وکیل خانواده باید بسیار باهوش باشد. گاهی ممکن است با استناد به قوانین مختلف تمامی دادخواست های موکل خود را در غالب یک دعوا عنوان نماید. در این شرایط دیگر لازم نیست موکل درگیر چندین پرونده مختلف باشد و هزینه و زمان بسیاری را صرف کند.  البته ناگفته نماند که تجربه زیاد در خصوص دعاوی خانواده منجر به به دست آمدن این نتایج خواهد شد. هر چه پرونده های بیش تری توسط وکیل مورد بررسی قرار بگیرد، توانایی وکیل بیش تر شده و با سرعت و دقت بیش تری روند دادرسی پرونده ها را پیگیری می کند.

ویژگی های بهترین وکیل خانواده در دزفول

حق طلاق چیست؟

مطابق قانون مدنی کشور حق طلاق در ازدواج با مرد است. یعنی مرد می تواند بدون داشتن دلیل موجه زن را طلاق دهد. اما مرد می تواند این حق را به همسر و یا فرد دیگری اعطا نماید. برای این که مرد حق طلاق را به همسر خود بدهد به دو شکل می تواند عمل نماید. اول این که در عقدنامه حق طلاق به صورت شرط ضمن عقد به زن داده شود.

راه دیگر آن است که مرد به یکی از دفاتر اسناد رسمی مراجعه نموده و حق طلاق را به شکل رسمی به همسر خود بدهد. البته مرد می تواند این حق را به یک نفر سوم ( فردی غیر از همسر خود) بدهد. زوجین می توانند در تنظیم این سند هر شرط و شروطی که بر سر آن توافق کرده اند را تعیین و قید نمایند.

نکته مهم در این خصوص این است که اگر مرد وکالت بلاعزل طلاق را به زن بدهد حق طلاق او کماکان وجود دارد. در این شرایط مرد هم می تواند حق طلاق داشته باشد و همسر خود را طلاق دهد.

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل خانواده در دزفول را به شما معرفی نمودیم. پرونده های این حوزه گسترده بوده و حساسیت زیادی دارند. زیرا در صورت طلاق زوجین آثار آن بر جامعه را نمی توان نادیده گرفت. یک وکیل خانواده باید روحیه سازگاری و سازش داشته باشد. همچنین باید به قوانین خانواده در تمام ابعاد مسلط باشد تا بتواند از موکل خود دفاع نماید. حق طلاق در قانون ایران با مرد است، اما مرد می تواند این حق را به همسر خود بدهد. امیدواریم مطالب ارائه شده برای شما مفید واقع شده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورتی که هر گونه انتقاد و پیشنهادی در خصوص مطالب ارائه شده دارید، می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا