وکیل

10 تا از بهترین وکیل در دزفول⚡【سال1403】⚖️

هر فردی در طول زندگی خود بدون شک با مشکلات حقوقی برخورد کرده است. همه ما می دانیم که هنگام بروز چنین مشکلاتی نیاز به دریافت مشورت از یک وکیل خوب و با تجربه داریم. افراد معمولی نمی توانند نسبت به قوانین حقوقی و نحوه برخورد با مشکلات حقوقی آگاهی کامل داشته باشند. زیرا برای هر دعوا، قوانین و راه حل های مختلفی وجود دارد. در واقع یک فرد آگاه و تحصیل کرده در این زمینه می تواند به حل مشکل کمک نماید. از این رو شناخت یک وکیل خوب و مراجعه به وی از اهمیت بالایی برخوردار است. در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل در دزفول را به شما معرفی می کنیم.

بهترین وکیل در دزفول چه کسی است؟

اگر برای فردی مشکل قانونی و حقوقی پیش بیاید، او باید به مراجع قضایی مراجعه نماید. در ابتدا باید دادخواست خود را که مبنی بر طرح دعوا بر علیه فردی دیگر و یا دفاع از خود در برابر فرد شاکی است را عنوان نماید. این دادخواست باید به زبان حقوقی و با استناد به قوانین حقوقی باشد. یک وکیل خوب باید توانایی ارائه این دادخواست را به شکل صحیح داشته باشد.

 بهترین وکیل در اهواز باید نسبت به تمام تعهدات خود نسبت موکل خود اعمل نماید. طرز برخورد یک وکیل با موکل باید به گونه ای باشد که فرد به وی اعتماد نموده و کلیه اطلاعات و شواهد را به وکیل ارائه دهد.

وفاداری بهترین وکیل در دزفول اهمیت زیادی دارد. یک وکیل در جریان رسیدگی به پرونده ممکن است پیشنهادهای مالی و کاری خوبی را از طرف مقابل پرونده دریافت نماید. یک وکیل خوب هیچ گاه و به هیچ قیمتی به موکل خود خیانت نمی کند. او تمام تلاش خود را برای موفقیت پرونده و احقاق حق موکل خود به کار می گیرد. زیرا در هنگام دریافت پروانه وکالت خود سوگند یاد کرده که به جز احقاق حق به هدف دیگری فکر نکند.

بهترین وکیل در دزفول چه کسی است؟

هزینه مراجعه به بهترین وکیل در دزفول

یکی از موارد مورد توجه کسانی که درگیر دعاوی حقوقی می شوندو قصد مراجعه به وکیل را دارند، هزینه وکالت است. بسیاری از اشخاص ممکن است به دلیل همین هزینه ها، از مراجعه به وکیل خودداری کنند. همین موضوع سبب می شود که دچار خسارت های بیش تری شوند. لازم است بدانیم مبلغی که برای گرفتن وکیل هزینه می کنیم نسبت به ضررهای که ممکن است متوجه ما شود بسیار کم تر است.

دست مزد یک وکیل، مقدار ثابت و تعریف شده ای نیست. این میزان به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این عوامل دانش و تخصص وکیل است. طبیعتا هر چه وکیل با تجربه تر باشد و میزان موفقیت او در پرونده های مختلف بیش تر باشد، دست مزد بیش تری دارد. علاوه بر این موضوع نوع پرونده و دعوا هم در حق الزحمه وکیل موثر است. پرونده هایی که ساده هستند و به سادگی به نتیجه می رسند هزینه کم تری را به موکل تحمیل می کنند. از سوی دیگر، پرونده های پیچیده تر سخت تر به نتیجه می رسند و مسلما وکیل دست مزد بیش تری را دریافت می نماید.

زمان مراجعه به وکیل هم در مبلغی که موکل پرداخت می کند بی تاثیر نیست. ممکن است موکل در همان ابتدای تشکیل پرونده به وکیل مراجعه نمایدو فرد دیگری در نیمه راه دادرسی پرونده تصمیم به مراجعه به وکیل می گردد. هر کدام از این شرایط مستلزم پرداخت هزینه های مختلفی است.

10 تا از بهترین وکیل در دزفول را بشناسید!

علی جوادموتاب

جناب آقای علی جوادموتاب وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری با بیش از 20 سال سابقه وکالت و فعالیت در زمینه هایی همچون دعاوی خانواده، حقوقی و کیفری می باشند که با پرونده های موفق خویش توانسته اند تا سابقه درخشانی از خود به جای بگذارند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای علی جوادموتاب، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09166417568
آدرس دفتر: 
دزفول، خیابان شریعتی، بین بوعلی و فردوسی، طبقه پنجم مجتمع تجاری افشین

فرامرز احسان پور

فرامرز احسان پور

یکی از وکلای پایه یک دادگستری خوب و شناخته شده در دزفول آقای احسان پور است. ایشان دارای پروانه وکالت دریافت شده از کانون وکلا به شماره 1234 هستند. آقای فرامرز احسان پور در وکالت دعاوی خانواده مانند طلاق، مهریه، نفقه و حضانت و همچنین دعاوی حقوقی مانند مطالبه وجه، چک و سفته  تخصص دارند. ایشان پرونده های بسیاری را در دادگاه های دزفول با موفقیت به سرانجام رسانده اند که نشانه تخصص و مهارت ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • اخذ پرونده
 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم قراردادها
 • تنظیم دادخواست و شکوائیه ها

آدرس: دزفول، خیابان شریعتی، نبش خیابان امام

شماره تماس: 09166419477

شیرین بختیار

شیرین بختیار

خانم شیرین بختیار جزو بهترین وکیل در دزفول هستند که دارای پروانه وکالت پایه یک هستند. ایشان همچنین عضو کانون وکلا نیز می باشند. وکالت دعاوی مختلف حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی توسط ایشان پذیرفته می شود. متقاضیان ایشان می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری با خانم بختیار ارتباط برقرار کرده و مشاوره دریافت نمایند.

تخصص و مهارت:

 • اخذ پرونده های حقوقی و کیفری
 • تنظیم انواع قراردادها و لوایح

آدرس: دزفول

شماره تماس: 09166028299

محسن افشار نیا

محسن افشار نیا

ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند که در حال حاضر در شهر دزفول به وکالت مشغول هستند. ایشان پرونده های بسیاری را با پیروزی به سود موکل خود به پایان رسانده اند. سابقه خوب کاری آقای افشارنیا نشان دهنده تخصص و تجربه بالای این وکیل خبره است. تخصص وکیل محسن افشارنیا دعاوی الزام به تنظیم سند، خلع ید، کلاهبرداری، چک، سفته، طلاق و مهریه است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری
 • مشاوره غیر حضوری
 • تنظیم قراردادها
 • تنظیم لوایح و دادخواست ها

آدرس: دزفول، خیابان شریعتی، مقابل مسجد نور، خیابان شهدای فولادیان، مقابل مرکز خرید مهرگان، طبقه همکف

شماره تماس: 09168224548

محمد ارشادی

محمد ارشادی

آقای محمد ارشادی جزو بهترین وکیل در دزفول هستند که دارای پروانه وکالت دریافتی از قوه قضاییه هستند. ایشان در طول سالیان وکالت خود پرونده های بسیاری را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. وکالت کلیه دعاوی خانواده، حقوقی، ملکی و ثبتی توسط آقای ارشادی پذیرفته می شود. ایشان همواره تلاش دارند بهترین دفاعیه ها را از موکل خود انجام داده و او را به حق خود برسانند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری
 • مشاوره غیر حضوری
 • اخذ پرونده های مختلف

آدرس: دزفول، خیابان شریعتی، رو به روی پاساژ ولیعصر، جنب پارکینگ شهرداری

شماره تماس: 09161416203

مریم بیابانی

مریم بیابانی

خانم بیابانی از وکلای خوب دزفول هستند که سابقه دریافت پروانه وکالت از قوه قضاییه را دارند. شماره پروانه وکالت ایشان 6440 است. خانم بیابانی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق هستند و همچنین عضو کانون وکلای استان خوزستان نیز می باشند. تخصص این وکیل با تجربه در دعاوی ارث و میراث، ثبت احوال، سرپرست و قیم، اموال منقول شامل اشیاء گرانبها و جواهرات، خودرو، املاک، شهرداری و حق کسب و پیشه است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی
 • اخذ پرونده های حقوقی و کیفری
 • تنظیم قراردادها، دادخواست ها و شکوائیه ها

آدرس: دزفول، خیابان امام خمینی جنوبی، مقابل بانک سپه مرکزی

شماره تماس: 09166454533

در چه شرایطی از بهترین وکیل در دزفول مشاوره می گیریم

همیشه لازم نیست که افراد وکالت پرونده خود را به وکیل بسپارند. گاهی با دریافت مشاوره از وکلای مختلف هم می توانیم پرونده را پیگیری نماییم. خصوصا در مورد دعاوی که اهمیت چندانی ندارند و شامل خسارت های مالی نمی شوند. مثلا در مورد پرونده های طلاق می توان با وکیل مشورت نمود که در خصوص دریافت نفقه، مهریه و یا حضانت فرزندان از کدام قوانین و تبصره ها می توان استفاده کرد. سپس با توجه به مشاوره ها و دستورالعمل های وکیل عمل نماییم.

گاهی در هنگام انجام برخی امور هم می توان به مشاور حقوقی مراجعه نمود تا با انجام اصولی کارها از ایجاد مشکلات آتی جلوگیری کنیم. مثلا در هنگام تنظیم انواع قراردادها و یا تنظیم سند با کمک گرفتن از یک وکیل با تجربه، اسناد را به شکل کاملا درست و قانونی تنظیم کنیم. در این نوع اسناد می توان مشکلات ناشی از عدم عمل به تعهد را هم پیش بینی نمود و جریمه های  لازم را برای این مشکلات احتمالی در نظر گرفت.

در چه شرایطی از بهترین وکیل در دزفول مشاوره می گیریم؟

مشاو حقوقی کیست؟

مشاور حقوقی فردی است که مانند یک وکیل در رشته های حقوق و سایر رشته های مرتبط تحصیل کرده است اما پروانه وکالت دریافت نکرده است. این اشخاص با تمامی قوانین حقوقی آشنایی کامل دارند و در زمینه ارائه مشاوره تجربه کافی را دارند.

یک مشاور حقوقی در واقع تمام اطلاعاتی که یک وکیل دارد را دارا می باشد. مشاوران بر خلاف وکلا می توانند به استخدام شرکت های مختلف و یا سازمان ها و ارگان ها درآیند. وظیفه آن ها ارائه مشاوره در خصوص تمامی موضوعات حقوقی در آن موسسات و شرکت ها است. مشاوری که در یک شرکت استخدام می شوند محدودیتی در خصوص ارائه مشاوره خصوصی ندارد.

مشاوره حقوقی می تواند دارای دفتر مشاوره باشد. وی همچنین می تواند برای رفاه متقاضیان خود و حتی آسان شدن امور برای خود به صورت غیر حضوری، آنلاین و تلفنی هم مشاوره های خود را به متقاضیان ارائه نماید.

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل در دزفول را به شما معرفی نمودیم. برای دست یابی به نتیجه مطلوب در دعاوی حقوقی بهتر است به یک وکیل با تجربه مراجعه کرد. این وکیل باید دارای تجربه کافی در امر وکالت باشد. حق الزحمه این وکیل به تخصص او، نوع  و مرحله پرونده بستگی دارد. می توان برای کم تر کردن هزینه وکیل، تنها از مشاوران حقوقی مشورت گرفت. مشاور دارای تحصیلات و تخصص وکیل است اما پروانه وکالت ندارد. امیدواریم مطالب ارئه شده برای شما مفید واقع شده باشند. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورتی که انتقاد و پیشنهادی دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید. 

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا