وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در تهران⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل مواد مخدر در تهران را به شما معرفی کنیم پس با ما همراه باشید. قاچاق مواد مخدر به معنای ورود هر گونه مواد طبیعی و شیمیایی اعتیاد آور به کشور است که بر اساس قانون حمل و وارد کردن آن به کشور جرم تلقی می شود و قانون مجازات های سنگینی را برای مجرمین قاچاق موادمخدر تعیین کرده است که شامل هیچگونه تخفیفی در صدور حکم آن نخواهد شد. ولیکن بهترین وکیل مواد مخدر در این زمینه توانسته است پرونده های زیادی را به موفقیت برساند و به افراد زیادی که گرفتار جرائم مواد مخدر شده اند کمک کند.

بهترین وکیل مواد مخدر در تهران کیست؟

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران که بعد از اخذ پروانه وکالت در حوزه دعاوی قاچاق مواد مخدر به صورت تخصصی فعالیت می کند و می تواند با آگاهی از قوانین مربوط به این دعاوی از حقوق متهم که به جرم قاچاق مواد مخدر گرفتار شده دفاع کند را می توان به عنوان بهترین وکیل مواد مخدر در تهران معرفی کرد. وکلایی که پرونده های قاچاق مواد مخدر را پیگیری می کنند، دارای اطلاعات کامل و جامعی در مورد قوانین مبارزه با مواد مخدر هستند و بدین ترتیب می توانند بهترین دفاعیه را برای متهم به دادگاه ارائه دهند؛ لذا متهمین پرونده های مواد مخدر می توانند برای کاهش مجازات و یا حتی تبرئه شدن از بهترین وکیل مواد مخدر در تهران کمک بگیرند.

مرجع صالح رسیدگی به جرایم مواد مخدر کدام است؟

مرجع صالح برای رسیدگی به دعاوی مواد مخدر، دادگاه کیفری می باشد که بر اساس ماده 303 قانون آیین دادرسی کیفری دادگاه انقلاب در این زمینه وظیفه رسیدگی به پرونده های مربوط به مواد اعتیاد آور را دارد. در روند رسیدگی به این جرایم نیز دادستان بعد از بررسی موضوع، اقدام به صدور کیفرخواست کرده و پرونده را به دادگاه انقلاب ارجاع می دهد که فرد متهم می تواند قبل از صدور حکم توسط این دادگاه از بهترین وکیل مواد مخدر کمک بگیرد.

وظایف بهترین وکیل مواد مخدر در تهران

 • یکی از مهم ترین وظایف وکلای قاچاق مواد مخدر اثبات بی گناهی فرد متهم است.
 • وکیل در صورتی قادر به اثبات بی گناهی متهمین این پرونده ها می باشد که هیچگونه سابقه کیفری در پرونده او وجود نداشته باشد.
 • وکیل مواد مخدر باید در پیگیری این پرونده به منظور ارائه بهترین دفاعیه از موکل خود از ادله و مدارک قابل اثبات به منظور کاهش مجازات استفاده کند.
 • وکیل باید سعی کند با توجه به مهارت و تجربه ای که در پیگیری این دعاوی در گذشته کسب نموده مجازات حبس متهم را به جزای نقدی تبدیل کند.
 • توانایی در گرفتن حکم تعلیق مجازات و تعلیق در اجرای حکم صادر شده از دیگر وظایف مهم وکیل قاچاق مواد مخدر به شمار می آید.
 • وکلایی که در حوزه پرونده های مواد مخدر فعالیت دارند می توانند با اختیاراتی که در این حوزه از آن برخوردارند اقدامات لازم را برای بازبینی پرونده و امکان اخذ حکم تبرئه انجام دهند و قابل ذکر است که این مورد نیز از وظایف وکیل مواد مخدر به شمار می آید.
 • وکیل در مرحله اعاده دادرسی نیز می تواند با ارائه ادله قانونی سعی در مورد قبول واقع شدن درخواست تجدیدنظر در دیوان عالی کشور را داشته باشد.
 • برای متهمین مواد مخدر امکان استفاده از آزادی مشروط وجود دارد. وکیل مواد مخدر در این مورد باید سعی کند تا بتواند این حکم را برای موکل خود دریافت کند. آزادی مشروط به این معنا است که متهم براساس شرایط و ضوابط خاصی که قانونگذار تعیین نموده از زندان آزاد می گردد.
 • هرسال عفو مقام معظم رهبری برای متهمین مواد مخدر اعلام می شود که وکیل مواد مخدر باید تمام تلاش خود را به کار برد تا این عفو شامل موکل او نیز گردد.

10 از بهترین وکیل مواد مخدر در تهران را بشناسید!

سرکار خانم فاطمه میر

سرکار خانم فاطمه میر

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.

ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در دعاوی دادگاه انقلاب اسلامی تهران وکالت انجام می‌دهند

تخصص و‌ مهارت:

 • وکالت تخصصی در دعاوی ستاد اجرای فرمان امام (ره)
 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور
 • وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر و مواد روانگردان
 • وکالت تخصصی در دعاوی رمز ارز ها
 • (معاملات فیوچر و آتی کریپتو کارنسی معاملات کریپتوکارنسی)
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در جرایم امنیتی

برخی از پرونده های مهم:

 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه- ۱۴۸ کیلو هروئین -وکالت در پرونده بزرگ تولید مواد مخدر صنعتی در کشور – وکالت حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و صد ها پرونده کلان دیگر ..
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری
 • وکالت تخصص در پرونده های اصل ۴۹

آدرس دفتر: تهران، خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک دفتر وکالت خانم فاطمه میر

جهت اعطای وکالت و تعیین وقت ملاقات با خانم فاطمه میر ، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09123829850
تلفن دفتر: 02188793415

خانم زهره رستگار

خانم زهره رستگار

خانم زهره رستگار مفتخر است با ٢٣ سال سابقه وکالت در پرونده های کیفری و مواد مخدر راهنمای شما در این مسیر باشد شما در صورت نیاز می توانید  از دانش، تجربه و اطلاعات ایشان در اینخصوص استفاده نمایید.لذا توصیه می شود انجام کلیه اقدامات قانونی خود را به وکیل متخصص و باتجربه در زمینه مواد مخدر بسپارید.  و از بهترین دفاعیات وکیل با سابقه استفاده کنید.

طبق قانون مواد مخدر ؛ اعمالی مانند کشت وارد کردن،ارسال،صادر، نگهداری و حمل و تولید و ساخت برخی مواد مخدر که نمونه هایی از آن ذکر شد جرم می باشد و مرتکبین با توجه به نوع ‌‌میزان مواد به مجازاتهای مقرر در قانون محکوم می شوند.

آدرس: تهران- ستاری جنوب -فردوس غرب -بین ورزی و پروانه ساختمان نگار پلاک ۴۳۵ طبقه سوم واحد ۱۱

شماره تماس:

09121722840

02144141581

ابوالفضل مهرانفر

آقای ابوالفضل مهرانفر وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی با 6 سال سابقه وکالت و متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری (مواد مخدر و جرایم اقتصادی)، خانواده، ملکی و … هستند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای ابوالفضل مهرانفر، با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن دفتر: 02128638
تلفن همراه: 09127326110
آدرس دفتر: تهران ،میدان هروی ،ابتدای بلوار پناهی نیا پلاک174 واحد6

دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده ، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران ، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین ، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در دعاوی و پرونده های مواد مخدر است و پرونده های متعددی در این زمینه در دادسرای ویژه مواد مخدر ناحیه 24 تهران و دادگاه انقلاب تهران و دیوان عالی کشور در دست اقدام دارند.

صبر ، حسن سابقه ، صداقت ، پاسخگویی ، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده ، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران ( شهید بهشتی ) پیش از انقلاب می باشد و بیش از 50 سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست ، شکواییه ، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی ، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌ های زیر تماس برقرار نمایید :

تلفن همراه دکتر محمد تقی زاده بهترین وکیل ایران جهت اخذ مشاوره تلفنی : 09121722464

شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری : 02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر وکالت : تهران ، بلوار اصلی سعادت آباد ، نبش خیابان 32 ، پلاک 116 ، ساختمان خانه سبز ، طبقه دوم ، واحد 4

خانم آذین طالبی

خانم آذین طالبی

خانم آذین طالبی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز شهر تهران با شماره پروانه 36791 می باشد، ایشان از سال 1389 در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری و خانواده، قبول پرونده و دفاع از حق نموده اند و با قدرت، نفوذ کلام و به کار گیری درست از تخصص خود توانسته با درصد بالایی از رضایتمندی موکلین، خود را در زمره گزیده ای از وکلای برتر قرار دهند و دارای سابقه درخشانی در پرونده های ملکی از قبیل دعاوی مربوط به تنظیم سند رسمی، اخذ پایان کار، خلع ید، تقسیم و افراز ملک مشاعی و ورثه ای، فروش مال غیر، اراضی ملی و شخصی می باشند و همچنین در وصول مطالبات از جمله مهریه و … و نیز در قرارداد نویسی حرفه ای می باشند.

آدرس دفتر: تهران، جردن، خیابان سلطانی( سایه)، پلاک 82، واحد 1

شماره تماس: 09122989050 _ 09120403134

( حضور در دفتر ایشان با وقت قبلی و هماهنگی امکان پذیر است)

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم آذین طالبی می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا با ایشان در ارتباط باشید.

دکتر محمد مهاجری

دکتر محمد مهاجری

دکتر محمد مهاجری وکیل پایه یک دادگستری و دکتری حقوق عمومی و مدرس دانشگاه در تهران می باشند ایشان 5 سال سابقه وکالت دارند و در زمینه دعاوی قاچاق مواد مخدر به صورت تخصصی فعالیت دارند و در دیگر حوزه های مختلف حقوقی نظیر دعاوی ملکی، امور ثبتی نیز فعال می باشند. امکان دریافت مشاوره غیر حضوری و انلاین هم در دفتر وکالت ایشان فراهم است.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • مدرس دانشگاه
 • مولف 30 اثر حقوقی و مجموعه قوانین و مقرارت حقوقی
 • کارشناس حقوقی صدا و سیما
 • دکتری حقوق عمومی

آدرس: تهران، نازی آباد، ضلع شمالی میدان بهمنیار، پلاک 15، ساختمان پریا، واحد 6

مهدی جعفرزاده مزاری

مهدی جعفرزاده مزاری

مهدی جعفرزاده مزاری وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری تهران می باشند ایشان 18 سال سابقه وکالت دارند و تاکنون پرونده های زیادی را در زمینه قاچاق مواد مخدر به نتیجه دلخواه موکل خود رسانده اند و در پیگیری دعاوی مربوطه از تخصص و تسلط بالایی بر قوانین آن برخوردارند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت طرح باران
 • وکیل و مشاور حقوقی خانه زبان گویش

آدرس: تهران، سهروردی شمالی، خیابان ابن یمین، نبش سروش، پلاک ٦١، واحد١٢  

جواد رستمی

جواد رستمی

جواد رستمی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل مواد مخدر در تهران می باشند و در این حوزه از تخصص و تسلط کاملی بر قوانین آن دارند ایشان در حوزه های مختلف دیگر نظیر دعاوی ملکی، کیفری، خانواده، امور ثبتی و غیره نیز فعال می باشند و پرونده های موفقی را در این حوزه ها به نتیجه رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، مهرآباد جنوبی، خیابان رجبی، کوچه اردیبهشت، پلاک 2، زنگ 3

مینو عبدالهی

مینو عبدالهی

مینو عبدالهی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای قوه قضایی در تهران می باشند که 9 سال سابقه فعالیت حرفه ای در دعاوی قاچاق مواد مخدر را دارند و با تسلط بر قوانین مربوطه و ارائه بهترین ادله و دفاعیه موجب کاهش مجازات موکل خود در دادگاه شده اند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاور حقوقی شرکت کاشی و سرامیک گیلانا
 • مشاور حقوقی شرکت پرتو کوره القایی تپکا
 • مشاور حقوقی شرکت جهاد تحقیقات آب و انرژی
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

آدرس: تهران، شهرری، خیابان 24 متری، خیابان مسلم ابن عقیل، پلاک 81، طبقه سوم

 اهمیت وکیل در حل پرونده های قاچاق مواد مخدر

سازمان های قضایی و دادگستری توجه زیادی به پرونده های مواد مخدر دارند و مجازات های سنگینی را نیز برای متهمین این پرونده در نظر می گیرند. لذا افرادی که در جریان این پرونده ها به عنوان مجرم شاخته می شوند می توانند برای کاهش مجازات از وکیل مواد مخدر که با تمام قوانین و تبصره های قانونی این دعاوی آشنایی دارد کمک بگیرند، زیرا این وکلا به واسطه تجربه و مهارتی که در پیگیری این پرونده ها دارند می توانند با قدرت بالایی در دادگاه از موکلین خود دفاع کنند.

در پیگیری پرونده های قاچاق مواد مخدر زمان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد لذا متهمین پرونده برای حل مشکلات خود در این زمینه بایستی حتما با بهترین وکیل مواد مخدر در تهران مشاوره داشته باشند، زیرا بهترین وکیل با توجه به درصد بالایی که در موفقیت پرونده های مواد مخدر در گذشته داشته قادر است مشکل موکلین خود را در کوتاه ترین زمان ممکن حل و فصل کند.

 اهمیت وکیل در حل پرونده های قاچاق مواد مخدر

مجازات قاچاق مواد مخدر

بخش مهمی از دعاوی کیفری به پرونده های مواد مخدر اختصاص دارد. این اعمال در قانون مجازات اسلامی جرم انگاری شده و افرادی که مرتکب این جرایم می شوند باید مجازات شوند. اما مجازات این جرم ها بسته به نوع مواد مخدر و حجم آن متفاوت خواهد بود. جرم های این دسته شامل حمل و نگهداری، فروش و تهیه انواع مواد مخدر است که هر یک از این اعمال دارای مجازات های مخصوص به خود می باشد.

مرتکبین جرم های مواد مخدر به مجازات های مختلفی از قبیل حبس با مدت های متفاوت، شلاق، جریمه نقدی و مصادره اموال محکوم خواهند شد. در برخی موارد که حجم مواد مخدر از حد معینی بیشتر باشد احتمال محکوم شدن به اعدام هم وجود دارد. البته در خصوص برخی پرونده ها که متهمان آن ها سوء پیشینه نداشته باشند و یا در جهت به نتیجه رساندن پرونده با پلیس همکاری نمایند تخفیف در مجازات برای آن ها در نظر گرفته می شود.

هزینه بهترین وکیل مواد مخدر در تهران

هزینه بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران که در حوزه دعاوی مواد مخدر فعالیت دارد بر اساس موارد خاص و مدارک موجود در پرونده متفاوت خواهد بود اما همانطور که می دانید پرونده های مواد مخدر ممکن است در مواردی پیچیده و حتی زمان بر باشد که در چنین شرایطی انتخاب بهترین وکیل مواد مخدر در تهران با تخصص و مهارت بالا ضرورت دارد که در این میان تجربه و آگاهی وکیل در تعیین حق الزحمه نهایی او تاثیر گذار خواهد بود.

هزینه بهترین وکیل قاچاق مواد مخدر در تهران

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل قاچاق مواد مخدر در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل مواد مخدر در کرج کلیک کنید.

آیا وکیل قاچاق مواد مخدر می‌تواند با آگاهی و تخصص در زمینه قوانین کیفری میزان مجازات فرد را کم نماید؟

بله، وکیل متخصص مواد مخدر به جهت تخصصی که در زمینه پرونده‌های مواد مخدر داشته است می‌تواند میزان مجازات فرد را با در نظر گرفتن مدارک و مواردی اعم از عدم سابقه و … کم نماید.

مجرم مواد مخدر با توجه به چه شرایطی می‌تواند در مجازات خود تخفیف بگیرد؟

با در نظر گرفتن مواردی نظیر عدم سابقه کیفری و در نظر گرفتن شرایط فردی و خانوادگی فرد و همکاری او با مراجع قضایی مجرم می‌تواند در مجازات خود تخفیف بگیرد.

وکیل قاچاق مواد مخدر می‌تواند به‌ تمامی جرایم مواد مخدر رسیدگی کند؟

بله، وکیل مواد مخدر متخصص به تمامی جرایم مواد مخدر که در قانون مبارزه با مواد مخدر به آن اشاره شده می‌تواند ورود نماید و به پرونده شما رسیدگی نماید.

4.2/5 - (4 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا