وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. امروزه افراد برای هر مشکل حقوقی که با آن مواجه می شوند به منظور تسریع روند در پیگیری پرونده خود و آشنایی با قوانینی که پیش رو دارند به وکیل مراجعه می کنند به خصوص برای مواردی که مربوط به مسائل پزشکی باشد. زمانی که فرد نتیجه موردنظر خود را برای درمان و یا یک عمل زیبایی در مراجعه به پزشک دریافت نمی کند و یا حتی در این مورد آسیب های جدی نیز به او وارد می شود می تواند با کمک بهترین وکیل قصور پزشکی از پزشک شکایت کرده و پرونده خود را در مراجع قضایی پیگیری کند.

قصور پزشکی چیست؟

قصور پزشکی را می توان خطای پزشک در زمان طبابت معنا کرد به عبارت ساده تر می توان گفت که قصور پزشکی نتیجه بی احتیاطی پزشک در زمان درمان و عمل جراحی زیبایی است. هر عملی که پزشک در زمان طبابت انجام داده و موجب شده تا به بیمار آسیب وارد شود را می توان در انواع قصور و یا خطای پزشکی به شمار آورد البته ذکر این نکته نیز حائز اهمیت که در پرونده هایی که توسط بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران طرح دادخواست می شود نظریه پزشکی قانونی می تواند تعیین کننده نوع و میزان خطای پزشکی وارده و حتی مسئولیت دکتر باشد و بدین ترتیب تحقق قصور پزشکی و یا بی گناهی دکتر مشخص می گردد.

بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران کیست؟

بهترین وکیل که به صورت تخصصی در زمینه پرونده های جرایم پزشکی فعالیت می کند و در این زمینه از دانش و تجربه بالایی برخوردار است را می توان به عنوان بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران معرفی کرد. در این پرونده ها وکیل می تواند وکالت بیمار به عنوان شاکی و یا پزشکی که به او اتهام وارد شده را قبول کند.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

مراجع ذی صلاح برای پیگیری قصور پزشکی

افرادی که به دلیل قصور پزشکی به آن ها آسیب و یا صدمه جسمی وارد شده، می توانند با کمک بهترین وکیل قصور پزشکی به دادسرای ویژه در تهران که به جرایم پزشکی و دارویی رسیدگی می کند مراجعه و شکایت خود را جهت رسیدگی به این مرجع ارائه دهند. قابل ذکر است که دادگاه عمومی و انقلاب نیز در سایر شهرهای کشور با تنظیم و ثبت شکوائیه به این امور رسیدگی می کنند.

دادسرا پرونده را به منظور ارزیابی به کمیسیون های پزشکی که زیر نظر این ارگان قضایی فعالیت می کنند ارجاع می دهد تا رسیدگی های لازم در خصوص جرم پزشکی صورت گرفته در این کیمیسیون از طریق ادله و مدارکی که توسط شاکی ارائه شده بررسی شود و اقدامات و عملکرد پزشک متهم نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد.

بعد از اتمام بررسی های انجام شده اگر قصور پزشکی صورت گرفته باشد پرونده مورد نظر به شعبه رسیدگی کننده ارسال می گردد. پزشک و کادر درمانی که تخلف توسط آن ها صورت گرفته باید جهت ادای توضیحات در دادسرا حضور یابند و چنانچه این مرجع برای قصور پزشکی انجام شده متقاعد نگردد قرار منع و توقف پیگیری پرونده صادر می شود.

در غیر این صورت چنانچه داسرا قصور پزشکی را براساس بررسی انجام شده و در نظر گرفتن ادعا و توضیحات شاکی و متهم پرونده نزدیک به واقعیت تلقی کند درخواست کیفر خواست و رسیدگی به پرونده را به دادگاه ارائه داده و در این صورت وکیل قصور پزشکی به نمایندگی از جانب شاکی و پزشک معالج و کادر درمان در دادگاه حضور یافته و دلایل و توضیحات خود را به این مرجع نیز ارائه می دهند و رای نهایی توسط دادگاه کیفری بعد از بررسی ادله پزشک و شاکی و نظریه کمیسیون پزشکی صادر می شود.

10 تا از بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران را بشناسید!

مهدیه کتابی

مهدیه کتابی

مهدیه کتابی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ده سال سابقه درخشان در حوزه وکالت مشغول به فعالیت میباشند و تلاش ما این است که وفاداری موکلین مان را با ارائه خدماتی فراتر از تعهدمان افزایش دهیم و با صداقت و کوشش ، خدمات منحصر به فردی برای شما به ارمغان آوریم .

تخصص و مهارت:

 • مشاوره تخصصی امور ملکی دعاوی خانواده
 • الزام به تنظیم سند
 • دادخواست،تنظیم لوایح
 • شکوائیه طلاق توافقی

آدرس: خیابان آیت اله کاشانی ،مجتمع تجاری اترک،طبقه ششم اداری A واحد ۶۰۹

شماره تماس:

۰۲۱۴۴۱۳۹۱۴۱

۰۹۱۲۳۰۵۷۹۷۵

۰۹۱۲۴۹۶۳۵۹۶

وب سایت: vakilketabi.ir

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی

رزومه دکتر مجتبی محمدی:
1- دکترای حقوق بین الملل ۲-وکیل کانون وکلای دادگستری مرکز(تهران) ۳- عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز ۴- مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA) ۵- مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران ۶- مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی

مهارت ها:
1- تسلط کامل به امور حقوقی شرکتهای داخلی و بین المللی
2- تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
3- مهارت در مذاکرات بین المللی و آشنایی با قوانین سایر کشورها

مقالات:
1-چالشها و راهکارهای ارتقاء دادرسی عادلانه در رویه داوری بین المللی سرمایه گذاری خارجی(پایان نامه دکترا)

۲- شرط داوری در قراردادهای سرمایه گذاری بین المللی(پایان نامه ارشد)
۳- مقاله پژوهشی بررسی جایگاه حفاظت از محیط زیست در رویه داوری بین‌المللی ایکسید(مجله محیط زیست و توسعه)
۴-مقاله پژوهشی اصول شکلی دادرسی عادلانه در داوری
سرمایه‌گذاری خارجی با تأکید بر ایکیسد(مجله مطالعات حقوقی)
5- و ارائه چندین مقاله در زمینه های مختلف منجمله قراردادهای مدرن

سوابق شغلی:
1- مشاور حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
2- مشاور حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
3- مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
4- مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
5- وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
6- مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا ( بانک سپه)
7- مشاور حقوقی شرکت توسعه و تجارت کیش ( بانک سپه)
8- مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان ( بانک سپه)
9-وکیل شرکت سیمان شمال(بانک ملی)
۱۰-وکیل شرکت بین المللی Consilium Middle East
۱۱-وکیل چندین شرکت پیمانکاری نفتی از جمله  شرکت انرژی کاوش پرشیا و شرکت انرژی گستر هانا
۱۲-مدیر عامل شرکت حقوقی بین المللی ایران وکیل

آدرس شعبه اول: سعادت اباد-بالاتر از ميدان كاج-خيابان ١٢(على اكبر)-پلاك ٤١ واحد ۴

شماره تماس:
02122093600
02122093700
آدرس شعبه دوم: اتوبان ستاری بلوار فردوس شرق نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی ‌ ساختمان دفتر خدمات قضایی‌ ‌پ ۱۹۲ طبقه ۵ و ۱۲

تلفن تماس:
02144969001
02144969002

وب سایت: iranvakeel.com

موسسه حقوقی دادمهر عدالت

موسسه حقوقی دادمهر عدالت

موسسه حقوقی دادمهر عدالت با هدف انجام تخصصی امور حقوقی، مشاوره و وکالت به صورت تیمی از وکلای مجرب و منحصر به موسسه از اواخر دهه هشتاد در اداره ثبت شرکتهای تهران ثبت و شروع به فعالیت نموده است.اعضای هیات مدیره این موسسه از وکلای پایه یک دادگستری بوده و صرف نظر از سالها تخصص و تجربه در امر وکالت با تحصیلات عالی آکادمیک و تدریس در دانشگاههای معتبر کشور در هر زمینه به صورت تخصصی با برگزاری جلسات مشترک وکلا، بهترین خدمات حقوقی را در زمینه های مختلف به شما ارائه خواهند نمود. همچنین این مجموعه با وکلای مشخص و محدود در تعامل بوده و در واقع تجربه قدرتمندترین تیم تخصصی وکلا را در اختیار شما قرار می دهد.
ضمنا موسسه دادمهر عدالت به عنوان یکی از بهترین موسسات حقوقی در تهران کلیه امور حقوقی شما را از صفر تا صد بر عهده گرفته و گزارش جزییات روند کار پرونده را به طور مستمر در اختیار موکلین قرار می دهد.

آدرس: فلکه اول تهرانپارس،خیابان امیری طائمه،نبش خیابان ملکی،پلاک ۶۱،واحد ۸

شماره تماس:

۷۷۷۶۲۳۱۴
۰۹۱۲۸۸۹۹۱۴۶
۰۹۱۲۸۳۰۸۴۹۷

وب سایت: dadmehredalat.com

سمانه ملارمضانی

سمانه ملارمضانی

سمانه ملارمضانی وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند  ایشان دارای 10 سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی بوده و پرونده های قصور پزشکی را نیز می پذیرند و با توجه به تسلطی که به قوانین این دعاوی دارند بهترین دفاعیه را برای موکل خود در دادگاه ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، خیابان کریم خان، خیابان استاد نجات الهی، کوچه سلمان پاک، پلاک 10، واحد 1

سارا باوندپور

سارا باوندپور

سارا باوند پور وکیل پایه یک دادگستری دارای 13 سال سابقه وکالت در کلیه امور حقوقی اعسار، تملک آپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات و دعاوی خانواده و کیفری می باشند و در زمینه پرونده های قصور پزشکی نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، نزسیده به خیابان معلم، روبروی شهرکتاب، پلاک 584، طبقه 2

حامد معصومی

حامد معصومی

حامد معصومی وکیل پایه یک  و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند ایشان دارای 11 سال سابقه وکالت بوده و به عنوان وکیل قصور پزشکی نیز از سوی دادگاه پرونده های زیادی را پذیرفته و به نتیجه رسانده اند و به عنوان یکی از بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق و تجارت بین الملل
 • مدرس دانشگاه

آدرس: تهران، خیابان پیروزی، بلوار ابوذر، پل پنجم، نبش جنوب غربی پل، پلاک 372، طبقه اول

محسن حاجی سلطانی

محسن حاجی سلطانی

محسن حاجی سلطانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی و اجرایی در تهران می باشند ایشان پرونده های قصور پزشکی را نیز پذیرفته و در زمینه احقاق حقوق موکل خود بهترین دفاعیه را در دادگاه ارائه می دهند و به عنوان یکی از بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سالس ابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد مجموعه حقوق

آدرس: تهران، خیابان پاسداران، بین بوستان 9 و 10، ساختمان پاسارگاد، پلاک 289، طبقه 2، واحد 4

محمدحسین عندلیبی

محمدحسین عندلیبی

محمدحسین عندلیبی وکیل پایه یک با 4 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف توانسته اند تسلط کاملی بر قوانین حقوقی پیداکنند ایشان تاکنون چندین مورد پرونده قصور پزشکی را نیز پذیرفته و به نتیجه رسانده اند و در این حوزه به صورت تخصصی فعالیت دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، خیابان شهید کلاهدوز (دولت)، روبروی خیابان قلندری، پلاک 446، ساختمان بی تا، طبقه سوم، واحد 304

محمدرضا طلیعه تبریزی

محمدرضا طلیعه تبریزی

محمدرضا طلیعه تبریزی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند که در زمینه دعاوی علیه دولت، جرایم پزشکی دارویی، وکالت از جانب شرکت های خصوصی علیه اشخاص حقیقی و حقوقی فعالیت دارند و درصد بالایی از پرونده های قصور پزشکی را نیز به نتیجه رسانده اند و به عنوان یکی از بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • دکتری حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: تهران، ستارخان، نرسیده به چهارراه اسدی، مجتمع اداری تجاری پردیسان، طبقه 3، واحد 12

کرم حسین یارفیروزآباد

کرم حسین یارفیروزآباد

کرم حسین یارفیروزآباد وکیل پایه یک دادگستری در تهارن می باشند ایشان دارای 18 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی بوده و در دعاوی قصور پزشکی با توجه به تسلطی و آشنایی که بر قوانین آن دارند به صورت تخصصی فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکیل حقوق الکترونیک
 • موسس نرم افزارهای حقوقی حقو یا

آدرس: تهران، پونک، انتهای اشرفی اصفهانی، نرسیده به سیمون بولیوار، بالاتر از بانک پارسیان، پلاک 306، ساختمان عمارت باختر، طبقه سوم، واحد 5

مسعود دهقانیان

مسعود دهقانیان

مسعود دهقانیان وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند. ایشان 6 سال سابقه وکالت در رسیدگی به دعاوی خانواده، طلاق، طلاق توافقی، مهریه و دعاوی حقوقی، دعاوی ملکی و … دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران نیز معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس حقوقی بانک آینده
 • وکیل شرکت یگانه اندیش سازه
 • وکیل شرکت رادکیش
 • وکیل هلدینگ یاس
 • کارشناسی ارشد مجموعه حقوق

آدرس: تهران، بلوار آیت اله کاشانی، بعد از تقاطع اباذر، ساختمان آرمیتا، پلاک ٧٧، واحد ١

ویژگی های بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران

قصور پزشکی یکی از دعاوی رایج در دادگاه ها و مراجع قضایی می باشد و با توجه به حساس بودن این پرونده ها که از یک طرف جان بیمار و از طرف دیگر آبرو و حیثیت کاری پزشک در میان است از این رو انتخاب بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران بسیار حائز اهمیت می باشد و برای اینکه در این مورد انتخاب مناسبی داشته باشید لازم است برخی از ویژگی های وکیل قصور پزشکی را بشناسید که برخی از این ویژگی ها به قرار ذیل است:

 • دفاع از موکل و تلاش برای احقاق حقوق او براساس قانون
 • آشنایی کامل با مراحل طرح شکایت و پیگیری آن در مراجع قضایی
 • منظم بودن، مسئولیت پذیر بودن و صبور بودن بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران
 • آشنایی با تمامی روش های قانونی برای دستیابی به نتیجه در سریع ترین زمان ممکن
 • بهترین وکیل بایستی از دانش حقوقی کافی در زمینه این دعاوی برخوردار باشد.
 • شناخت کافی در مورد تمامی جرایم قصور پزشکی که در دادگاه مطرح می شود.
ویژگی های بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران

طرح شکایت از قصور پزشکی به چه صورت است؟

در ابتدای امر بایستی به بهترین وکیل قصور پزشکی در کرج و تهران که در زمینه دعاوی قصور پزشکی فعالیت می کند مراجعه کرده و در این زمینه با او مشورت کنید سپس نسبت به طرح شکایت از پزشکی که منجر به آسیب وارده شده بر مبنای قصور پزشکی طرح شکایت نمایید. لذا می توان گفت که برای طرح شکایت در این حوزه ابتدا شما بایستی از طریق مشاوره با بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران دانش و بینش حقوقی لازم در مورد این موضوع را کسب نمایید سپس با مراجعه به دفاتر خدمات قضایی الکترونیک برای تنظیم شکوائیه اقدام کنید.

طرح شکایت از قصور پزشکی به چه صورت است؟

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل قصور پزشکی در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + بیست =

دکمه بازگشت به بالا