وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در گیلان ⚡️【آپدیت1402】⭐

زمانی که جرمی رخ می دهد و فردی مرتکب آن می شود، ممکن است جان و مال فردی دیگر به خطر افتاده باشد. در چنین موقعیت هایی شکایت های مطرح شده در حوزه دعاوی کیفری قرار می گیرند. این دعاوی بسیار پیچیده هستند به طوری که ممکن است چندین موضوع دیگر در دل شکایت مطروحه وجود داشته باشد. مجازات هایی که برای دعاوی کیفری در قانون تعریف شده است شامل حبس، جریمه نقدی، شلاق و حتی در برخی موارد قصاص خواهد بود. به همین دلیل، مراجعه به وکیل در خصوص این پرونده ها ضروری تر است. در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل کیفری در گیلان را به شما معرفی می نماییم تا در صورت مواجه با مشکلاتی از این دست بتوانید از آن ها کمک بگیرید. 

بهترین وکیل کیفری در گیلان چه کسی است؟ 

وکیل کیفری، وکیلی با تحصیلات حقوقی و پروانه وکالت پایه یک می باشد. این وکیل به کلیه قوانین کشور بالاخص قانون مجازات اسلامی مسلط است و می تواند به خوبی از این قوانین برای کمک به موکل خود استفاده نماید. بهترین وکیل کیفری در گیلان در سابقه خود وکالت پرونده های کیفری بسیاری را در حوزه های مختلف از جمله سرقت، کلاهبرداری، جعل اسناد و غیره را دارد. در واقع می توان گفت بهترین وکیل توانایی های خود را در پرونده های پیشین به اثبات رسانده است.  

وکیلی که در حوزه دعاوی کیفری فعالیت می کند، شجاعت و جدیت بسیاری دارد، زیرا در بسیاری از پرونده های کیفری متهمان، با سابقه و خطرناک هستند و ممکن است برای جان و مال وکیل تهدید به حساب آیند. بهترین وکیل در گیلان، حسن شهرت داشته و مورد اعتماد مردم قرار دارد. تفاوتی ندارد که این وکیل وظیفه دفاع از شاکی را داشته باشد و یا متشاکی، مهم این است که وکیل از حق دفاع می نماید و تمام تلاش خود را برای کمک به موکل به کار می گیرد. 

بهترین وکیل کیفری در گیلان چه کسی است؟

ویژگی های بهترین وکیل کیفری در گیلان 

یکی از مهم ترین ویژگی های وکیل کیفری، فعالیت در این بخش از دعاوی است که منجر به کسب تجربه بیشتر در خصوص جرایم کیفری، مجازات آن ها و روند پیگیری آن ها در دادگاه می شود. برخی از وکلای فعال در دعاوی کیفری که در تحصیلات تکمیلی خود، گرایش حقوق جزا و جرم شناسی را انتخاب نموده اند، در پیگیری این پرونده ها موفق تر عمل می کنند. زیرا هم در حوزه تخصص و دانش غنی هستند و هم به صورت همگام تجربه بیشتری کسب نموده اند. 

بهترین وکیل کیفری در گیلان سرعت عمل بالایی دارد زیرا می داند که اقدام دیرتر از موعد، ممکن است سبب اجرای مجازات شود و دیگر نتیجه ای به دنبال نداشته باشد. توانایی یک وکیل خوب در به دست آوردن مدارک و مستندات برای حمایت از موکل را نمی توان نادیده گرفت. وکیل حرفه ای حتی از لا به لای سخنان طرف مقابل می تواند مدرکی که به سود موکل خود باشد را بیابد. به این ترتیب بهترین وکیل کیفری در رشت می تواند با قدرت و توانایی های خود متهمی را به سزای عمل خود و موکل را به حقوق خود برساند. 

10 تا از بهترین وکیل کیفری در گیلان را بشناسید! 

میثم رحیم نژاد بالاگفشه 

میثم رحیم نژاد بالاگفشه

آقای رحیم نژاد جزو بهترین وکلا در استان گیلان هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 47734 از قوه قضاییه می باشند. میثم رحیم نژاد عضو کانون وکلای دادگستری گیلان است که به واسطه وکالت های موفق خود در پرونده های مختلف در میان مردم شناخته شده اند. ایشان در زمینه ارائه مشاوره حقوقی هم تجربه و مهارت کافی دارند و برخی از پرونده ها را با مشاوره های خود به صلح و آشتی می رسانند. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین 
 • تخصص در دعاوی جرایم علیه اموال و اسناد مانند سرقت و کلاهبرداری 
 • قبول وکالت پرونده های املاک از جمله اختلاف در مالکیت، زمین شهری و اوقاف 

آدرس: رشت، لشت نشاء، بالان، خیابان شهدا، خیابان شهودی، کوچه 129، پلاک 600 

شماره تماس: 09038505501 

محمدحسن فعال

محمدحسن فعال

محمدحسن فعال، وکیل پایه یک دادگستری رشت، بیش از 19 سال سابقه وکالت درخشان و موفق، یکی از وکلای خوب استان گیلان می باشند. ایشان بخاطر فن بیان قوی، تجربه بالای حقوقی، پشتکار فراوان و آشنایی با قوانین حقوقی و از همه مهمتر علاقه‌ای که به کار خود دارد، توانسته با وکالت حرفه‌ای و کسب نتیجه مطلوب، رضایت مراجعه کنندگان و موکلین را بدست آورده و با همین تبحر بالا جزو بهترین وکلای رشت به حساب بیایند. برخی از سوابق بازرس هیات مدیره و عضو کمیسیون های فرهنگی و معاضدت وکالت تسخیری مرکز وکلا قوه قضائیه استان گیلان و مشاور حقوقی  شرکت های گروه صنعتی پارس خزر میباشد.

قبول پرونده های قتل، مواد مخدر، ملکی (زمین و آپارتمان مسکونی و مغازه) و قاچاق کالا و تعزیرات و دعاوی سهم الارث، تقسیم ماترک، فروش اموال مشاعی، تخلیه و خلع ید، اجرت المثل، دعاوی دادگاه نظامی، دیوانعالی کشور و دیوان عدالت اداری.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از (مطالبات چک، سفته، ملکی، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل مبیع (مال مورد معامله)، اثبات مالکیت،خلع یدقلع و قمع بنا و مستحدثات، اخذ دستور موقت، توقف و ابطال عملیات اجرایی ثبتی و اجرای احکام دادگاه ذیصلاح، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه اماکن مسکونی و تجاری، مصادره اموال، خانواده، اعتراض به برگ تشخیص اداره منابع طبیعی و اثبات مالکیت اراضی غیرملی بطرفیت اداره منابع طبیعی شهرستان مربوطه و …)
 • وکالت در تمامی دعاوی و شکایات کیفری (جزائی) شامل (جرایم موادمخدر، سرقت، کلاهبرداری، اختلاس و ارتشاء، پولشویی، قتل، مطالبه دیه، جرایم پزشکی، رایانه‌ای، رابطه نامشروع، جرایم سیاسی، مطبوعاتی و …)
 • امور ملکی و تجاری( زمین، مسکن و مغازه) وکالت در پرونده‌های دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری وکالت در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری‌ها و پرونده‌های مالیاتی وکالت در دعاوی راجع به ثبت شرکت‌ها، انحلال شرکت، ثبت و تنظیم قراردادهای مشارکت و سایر قراردادهای خصوصی

حضور در دفتر: (صبح) از ساعت 9 لغایت 14

حضور در دفتر: (بعد از ظهر) از ساعت 18 لغایت 22

آدرس: رشت،خیابان دکتر حشمت، پایین‌تر از مسجد چله‌خانه، روبروی تاکسی شهرام، ساختمان آدنیس، طبقه اول

شماره تماس:

09119341944

محمود پور عسکری 

محمود پور عسکری

آقای پور عسکری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فعال در استان گیلان هستند. ایشان با تکیه بر تخصص و دانش خود پرونده های زیادی را در حوزه حقوقی، ملکی، کیفری و ثبتی به نتیجه مورد نظر موکل رسانده اند. این وکیل به دلیل حسن اخلاق، تلاش، صداقت و حمایت از حقوق موکل به عنوان بهترین وکیل کیفری در گیلان شناخته شده اند. پروانه وکالت شماره 344 متعلق به آقای پور عسکری است. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی تخصصی 
 • تنظیم اوراق قضایی و دادخواست 
 • قبول وکالت دعاوی کیفری متفاوت 

آدرس: رشت، گلسار، نبش خیابان 86، برج کاوه، بلوک 2، طبقه 4، واحد 7 

شماره تماس: 09113337476 

نورا احسان گر 

نورا احسان گر

از دیگر وکلایی که در استان گیلان به ارائه خدمات حقوقی به مردم مشغول هستند خانم نورا احسان گر هستند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک و عضو رسمی کانون وکلا می باشند. سابقه ایشان سرشار از موفقیت های بسیار در پرونده های حقوقی و کیفری مختلف است. این وکیل توانایی وکالت پرونده های مختلف را دارا می باشند اما در پروندهای کیفری تخصص ویژه دارند. مشاوره حقوقی هم از دیگر مواردی است که خانم نورا احسان گر در آن موفق عمل نموده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • پذیرش دعاوی کیفری مختلف 
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • نگارش کلیه اوراق قضایی از جمله شکوائیه دعاوی کیفری 

آدرس: رشت، چهار راه میکائیل، جنب بانک مسکن، کوچه اصغر نیا، ساختمان شائین، طبقه 2، واحد 2 

شماره تماس: 09113835061 

داود محمدی 

داود محمدی

آقای محمدی وکیل پایه یک دادگستری دارنده پروانه وکالت به شماره 140 می باشند. ایشان با مشاوره های حقوقی خود در بین مردم گیلان شناخته شده اند. وکالت دعاوی مختلف خانواده، طلاق توافقی، اعسار، املاک، دعاوی کیفری از جمله جرایم اینترنتی، جعل اسناد و سرقت توسط این وکیل زبده پذیرفته می شود. تعداد پرونده هایی که توسط ایشان وکالت شده و به پیروزی موکل ایشان ختم شده است نشانه سواد حقوقی و وکالت حرفه ای آقای محمدی است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها 
 • مشاوره حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری 
 • نگارش اوراق قضایی 

آدرس: لاهیجان، خیابان ملت، مجتمع تجاری مهرگان، ورودی 1، طبقه 1، واحد 2 

شماره تماس: 09111446190 

نریمان ابراهیمی 

نریمان ابراهیمی

آقای ابراهیمی وکیل با تجربه و مورد اعتماد مردم در استان گیلان هستند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک بوده و با توجه به کسب پیروزی های متعدد در پرونده های مختلف به خصوص دعاوی کیفری جزو بهترین وکیل کیفری در گیلان هستند. ایشان در ارائه مشاوره حقوقی هم تبحر دارند و راهنمایی های مفیدی را به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند.  

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره آنلاین و تلفنی تخصصی 
 • قبول وکالت پرونده های ملکی مانند الزام به تنظیم سند 
 • پذیرش دعاوی کیفری شامل کلاهبرداری، سرقت و قتل 

آدرس: رشت، خیابان معلم، کوچه فلاحتی، ساختمان ایلیا، طبقه چهارم، واحد 8 

شماره تماس: 09111354975 

مرسده احمدی

مرسده احمدی

ایشان از وکلای خوب استان گیلان هستند که دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 860 می باشند. خانم احمدی در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی تخصص دارند. خانم مرسده احمدی به دلیل صداقت، پشتکار و رازداری بسیار مورد اعتماد مردم قرار دارند. بیشتر از یک دهه است که ایشان به شغل وکالت مشغول هستند و در طول این سال ها پرونده های بسیاری را در دادگاه های گیلان وکالت کرده اند. درصد بالای موفقیت ایشان نشانه تخصص و دانش بالای این وکیل است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • اخذ پرونده های حقوقی و کیفری مختلف
 • تنظیم  انواع اوراق قضایی مانند قراردادها و دادخواست ها

آدرس: آستانه اشرفیه، خیابان امام خمینی، خیابان فردوسی، ساختمان گل یاس، طبقه 3، واحد 9

شماره تماس: 09111489181

جواد ابراهیمی فر

جواد ابراهیمی فر

جواد ابراهیمی فر جزو بهترین وکیل کیفری در گیلان هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری و همچنین عضو کانون وکلای استان گیلان می باشند. وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری توسط ایشان پذیرفته می شود، اما تخصص آقای ابراهیمی فر دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، کلاهبرداری، چک، سفته و وصول مطالبات است. ایشان همیشه برای احقاق حق و دفاع از موکل نهایت تلاش خود را به کار می گیرند. مشاوره های حقوقی این وکیل خبره سبب حل بسیاری از مشکلات مردم شده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم اوراق قضایی
 • ارائه مشاوره تخصصی
 • قبول وکالت دعاوی حقوقی و کیفری

آدرس: گیلان، رشت

شماره تماس: 09113318869

متین ازدو 

متین ازدو

خانم متین ازدو دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق می باشند که پس از اتمام تحصیلات خود موفق به قبولی در آزمون وکالت و کسب پروانه وکالت پایه یک شده اند. ایشان حدود یک دهه است که به شغل وکالت مشغول می باشند و در طی این سال ها پرونده های بسیاری را در دادگاه های گیلان به ثمر رسانده اند. خانم ازدو به دلیل صداقت، تلاش بی شائبه برای حمایت از موکلین و آشنایی با روند پیگیری پرونده های مختلف توانسته اند رضایت موکلین خود را جلب نمایند. 

 • تخصص و مهارت: 
 • قبول وکالت دعاوی کیفری 
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • تدوین و تنظیم قراردادها، دادخواست ها و شکوائیه ها 

آدرس: رشت، خیابان معلم، ساختمان علی، طبقه 3 

شماره تماس: 09115527799 

احمد احمدی نیا  

احمد احمدی نیا

از آقای احمد احمدی نیا می توان به عنوان یکی از بهترین وکلای فعال در استان گیلان نام برد. پروانه وکالت ایشان از نوع پایه یک بوده که دارای شماره 178 می باشد. ایشان توانسته اند درصد زیادی از پرونده های تحت وکالت خود را با نتیجه مطلوب به پایان برسانند و به این ترتیب رضایت و اعتماد موکلین را جلب نمایند. مردم گیلان همچنین از مشاوره های حقوقی آقای احمدی نیا نیز رضایت دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • پذیرش پرونده های کیفری 
 • وکالت دعاوی خانواده شامل: طلاق، حضانت فرزندان و ارث 
 • تخصص در وکالت پرونده های حقوقی اعم از دعاوی مالی، چک و سفته 

  آدرس: کلاچای، خیابان امام خمینی، پاساژ کاسپین، طبقه همکف 

شماره تماس: 09113433803  

هزینه بهترین وکیل کیفری در گیلان 

هزینه وکیل کیفری با وکیل حقوقی بسیار متفاوت است. دست مزد وکلای حقوقی رنج مشخصی برای هر پرونده ای خواهد بود. اما در دعاوی کیفری به دلیل دشوار بودن پیگیری پرونده دست مزد وکلا بالاتر است. هر چه جرم سنگین تر باشد و مجازات آن هم بیشتر باشد، هزینه وکیل نیز بالاتر می رود. در واقع وکیلی که پرونده ای را وکالت می کند که جرم متهم آن قتل است و مجازات وی قصاص و یا حبس ابد است، طبیعتا حق الوکاله بیشتری را دریافت خواهد کرد. 

لازم به ذکر است که دسته بندی جرایم کیفری هم در دست مزد وکیل آن ها موثر است. یعنی جرایم مربوط به کلاهبرداری هزینه ای متفاوت از جرایم سرقت و قتل دارند. اما نکته مهم توافق و رضایت طرفین است که بر سر چه مبلغی توافق نمایند. گاهی ممکن است یک وکیل به دلیل ایجاد سابقه و جذب موکل مبالغ کمتری را از موکلین دریافت نماید. البته قطعا سابقه وکیل در میزان دست مزد تاثیر دارد، وکیلی که در حوزه ای خاص، شهرت و موفقیت کسب کرده است، هزینه بیشتری دارد. 

هزینه بهترین وکیل کیفری در گیلان

آیا وکیل کیفری می تواند وکالت دعاوی حقوقی را هم به عهده بگیرد؟ 

پاسخ این سوال مثبت است. بله یک وکیل کیفری به دلیل داشتن اطلاعات حقوقی می تواند وکالت هر نوع پرونده اعم از حقوقی، ملکی، ثبتی و خانواده را بپذیرد. در این خصوص محدودیتی از نظر قانونی و توانایی برای وکلا وجود ندارد. اما اصولا وکلا ترجیح می دهند در حوزه تخصصی خود فعالیت کنند، به دلیل این که هر چه پرونده های بیشتری را در آن زمینه وکالت کنند، تجربه بیشتری کسب نموده و عملکرد بهتری از خود به نمایش می گذارند. 

بهترین وکیل کیفری در گیلان با وکالت پرونده های کیفری می تواند درآمد بیشتری هم داشته باشد. اما در صورت تمایل می تواند در هر حوزه و دعوایی پرونده بپذیرد و وکالت نماید. 

کلام آخر 

در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در گیلان پرداختیم. هدف ما آشنایی شما با بهترین وکلای متخصص در حوزه های مختلف است تا در صورت رو به رو شدن با مشکلات قانونی بتوانید به آن ها مراجعه نموده و مشکل خود را حل نمایید. مسلما در چنین شرایطی یک وکیل خبره می تواند بهترین نتیجه ممکن را در سریع ترین زمان برای شما به ارمغان بیاورد. امیدواریم این اطلاعات برای شما مفید بوده باشد. در صورت بروز مشکلات حقوقی می توانید با شماره وکلای معرفی شده تماس حاصل فرمایید. از این که تا انتهای این متن با ما همراه بودید از شما کمال تشکر را داریم. ما در سایت وکیل چی بی صبرانه منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.       

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا