وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در رشت ⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل زن در رشت را به شما معرفی کنیم؛ شهر رشت جزو شهرهای پرجمعیت شمال ایران است و افراد ساکن در این شهر، به مشکلات مختلفی برخورد می کنند و به دنبال حل این مشکلات در زمینه حقوقی می باشند؛ وکلای مرد و زن بسیار زیادی در رشت هستند که به مردم عزیز این شهر کمک می کنند و راه کارهای مختلفی به آن ها ارائه می دهند؛ اخیرا به دلیل تقاضای زیاد مردم برای یافتن وکیل زن، تعداد این وکلا در رشت روز به روز افزایش یافته است؛ اگر شما نیز به دنبال یافتن وکیل زن سرشناس هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در رشت کیست و چه ویژگی هایی دارد؟

رشت را شهر پرجمعیت شمال ایران می دانند زیرا جمعیت بسیار زیادی را در خود گنجانده است و ممکن است هر یک از این افراد به مشکلاتی برخورد کنند و به دنبال یافتن وکیل زن حاذق و ماهر برای حل آن ها باشند؛ اکثرا موکلین خانم برای به جریان انداختن پرونده شان و رسیدگی به آن، به دنبال یافتن بهترین وکیل زن در رشت هستند، زیرا میزان صمیمیت وکلای زن با موکلین خانم بسیار بیشتر از وکلای مرد است و می توانند بهتر به موکلین شان کمک کنند.

بهترین وکیل در رشت به کسی گفته می شود که می تواند موانع را از سر راه موکل خود بردارد و همچنین آشناییت کافی نسبت به هر یک از مشکلات حقوقی او دارد و می تواند با ارزیابی بهتر، آن ها را برطرف کند؛ وکیل زن در شهر بزرگ رشت، اطلاعات و دانش کافی در زمینه وکالت دارد و می تواند با علم مدرن و به روز، پرونده ها را بررسی نماید و تصمیم درستی بگیرد.

بهترین وکیل زن در رشت باید از خصوصیات بارز و خاصی برخوردار باشد، به عنوان مثال ایشان باید صبور و باحوصله باشد، وقت شناس باشد و سرعت عمل بالایی داشته باشد؛ وکیل زن باید بتواند ارتباط رفتاری و کلامی بسیار خوبی با موکلین خود برقرار کند؛ وی باید احترام هر یک از موکلین خود را در طول جریان پرونده حفظ کند و پاسخ سوالاتشان را به درستی بدهد.

خانم فرزانه سیاسی فر

خانم فرزانه سیاسی فر یکی از حقوقدانان موفق در شهر رشت میباشد

ایشان دارای 35 سال تجربه ی کاری در حوزه ی وکالت هستند و به طور کلی در همه ی حوزه های وکالت در حال فعالیت هستند

لیست فعالیت:

 • لیست فعالیت
 • فعالیت در حوزه ی خانواده
 • حوزه ی حقوقی
 • حوزه ی کیفری
 • و حوزه های طلاق ، مهریه و غیره میباشد

آدرس:

رشت ، بلوار گیلان ، روبروی خیابان ۱۷۱ ، بلوک b2 ، طبقه دوم ، واحد 8

شماره تماس:

09111354570

مدینه باقرنیا

فاطمه خورسند

مدینه باقرنیا وکیل پایه یک دادگستری است که هم اکنون در شهر رشت مشغول به فعالیت در دعاوی های کیفری، ملکی، ثبت اسناد، خانوادگی و غیره می باشد. ایشان به عنوان بهترین وکیل زن در رشت مشهور شده است و به علت داشتن سوابق بسیار بالا در حوزه وکالت موجب اعتماد و اطمینان مردم گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس فقه و حقوق اسلامی
 • 19 سال سابقه کاری و تخصص در امور وکالت
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09112355524

آدرس: رشت، بلوار شهید انصاری، نرسیده به سه راه دیلمان

فاطمه خورسند

فاطمه خورسند

فاطمه خورسند وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و زیبا رشت است که کارنامه بسیار درخشان وکالتی با سابقه بسیار بالا در زمینه های مختلف وکالت دارد، وی در دعاوی های متعدد کیفری، ملکی، مالی، ثبتی، طلاق و غیره مشغول به انجام فعالیت است و به عنوان بهترین وکیل زن در رشت توسط مردم معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس حقوق
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09112359751

آدرس: رشت، چهارراه گلسار، ابتدای تختی، کوچه بنفشه، واحد هشتم

زهرا احمدزاده

بهترین وکیل خانواده در رشت

زهرا احمدزاده وکیل پایه یک دادگستری در استان بزرگ گیلان در شهر زیبا رشت است که به عنوان بهترین وکیل زن در رشت شناخته شده است و به علت داشتن سوابق بسیار بالای کاری مورد توجه موکلین قرار گرفته است. وی بیان بسیار خوبی و تسلط کلامی بالا دارد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه کار در امور وکالت
 • کارشناسی حقوق
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۴۹۲۱۸۲

آدرس: رشت، بلوار حافظ غربی (پارک شهر)، نرسیده به میدان دفاع مقدس، جنب سوپر گل، ساختمان پیشرو، طبقه آخر

انسیه یوسف پور

سرکار خانم انسیه یوسف پور وکیل زن در رشت

انسیه یوسف پور از وکلای معروف رشت می باشند که تخصص اصلی ایشان در حیطه پرونده های متعدد طلاق و مهریه، پرونده های کیفری و ملکی است. وی مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی دارد و در کانون وکلای دادگستری گیلان عضو می باشد. خانم یوسف پور با ارائه راه حل های کاربردی موفقیت های قابل توجهی را کسب نموده اند که موجب رضایتمندی موکلین شده است.

تخصص و مهارت:

 • تقبل پرونده های بسیار سخت
 • چندین سال سابقع درخشان
 • ارائه مشاوره حقوقی

شماره تماس: 09112909434

آدرس : رشت، میدان لاکانی، ابتدای بلوار حافظ، جنب بانک رفاه، عمارت لا کانی، طبقه دوم، واحد 6

المیرا آسوبار

خانم المیرا آسوبار وکیل زن در رشت

المیرا آسوبار بهترین وکیل زن در رشت است که بیش از 5 سال در حرفه وکالت سابقه دارد و به انواع دعاوی خانوادگی به خصوص طلاق رسیدگی می کند. ایشان مدرک کارشناسی ارشد مجموعه حقوق دارند.

تخصص و مهارت:

 • تقبل پرونده های بسیار پیچیده
 • ارائه مشاوره حقوقی

شماره تماس: 09121021394

آدرس : رشت، بلوار نامجو، روبروی کلینیک امام سجاد، پلاک 581، طبقه 1

شکوفه خرم آبادی

خانم شکوفه خرم آبادی وکیل زن در رشت

شکوفه خرم آبادی بهترین وکیل زن در رشت است که مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه آزاد انزلی اخذ کرده است و می تواند به انواع دعاوی خانوادگی، مهریه، نفقه و … رسیدگی نماید؛ تمام تلاش خانم خرم آبادی این است که در زمان کوتاه با کم ترین هزینه، موکلش را به نتیجه مطلوب برساند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09123362680

آدرس : رشت، سبزه میدان، ورودی استاد سرا، کوچه مهتاب، ساختمان دورافشان، طبقه 2، واحد 8

سارا اخوان صابری

خانم سارا اخوان صابری وکیل زن در رشت

سارا اخوان صابری یکی از وکلای برتر در رشت است که در دعاوی کیفری متخصص هستند. ایشان تحصیلات کارشناسی حقوق از دانشگاه گیلان و کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از علوم و تحقیقات گیلان اخذ کرده است؛ وی دارای سابقه‌ 6 ساله در حرفه وکالت و پیگیری انواع دعاوی کیفری، خانوادگی، حقوقی، ملکی و … است.

تخصص و مهارت:

 • تقبل پرونده هایی با دعاوی مختلف
 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09112408801

آدرس : رشت، خیابان امام خمینی، فلکه بانک ملی، جنب ساختمان پارک علم و فناوری، طبقه 3

سمیرا فرهادی نیا

خانم سمیرا فرهادی نیا وکیل زن در رشت

سمیرا فرهادی نیا جزو وکلای پایه یک دادگستری در رشت است که به عنوان بهترین وکیل زن در رشت مشهور است؛ وی بیش از 13 سال سابقه کاری در حوزه پرونده های ملکی، تعزیرات، اعسار و … دارد؛ سرکار خانم فرهادی نیا پروانه وکالت شان را در سال 1387 گردیده اخذکرده است.

تخصص و مهارت:

 • چندین سال سابقه درخشان در حوزه وکالت
 • ارائه مشاوره حقوقی

شماره تماس : 09113474583

آدرس : رشت، سیاهکل، خیابان امام، مجتمع تجاری نگین، طبقه دوم، واحد 29

فائزه محمدی

سرکار خانم فائزه محمدی

فائزه محمدی وکیل پایه یک دادگستری در شهر رشت است که با لقب بهترین وکیل زن در رشت معروف شده است؛ ایشان مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دارد و در بسیار از زمینه ها در این حوزه خوش درخشیده است.

تخصص و مهارت:

 • وکیل شرکت بیمه، بانک و …
 • ارائه مشاوره حقوقی

شماره تماس: 09115009021

آدرس : رشت، سنگر، روبه روی دادگاه سنگر

مزایای مشاوره با وکیل زن

در صورتی که موکلین با بهترین وکیل زن در رشت مشاوره داشته باشند، متوجه مزایا و فواید آن خواهند شد زیرا مزایای بسیار زیادی به همراه دارد؛ وکیل زن می تواند با هر یک از موکلین خود اعم از خانم ها به خوبی برخورد کند و دلگرمی و امید برای به جریان انداختن پرونده به آن ها بدهد.

مزیت دیگر سپردن پرونده به وکیل زن، بررسی بسیار دقیق و جزئی مسائل پرونده توسط ایشان می باشد زیرا خانم ها بیشتر از آقایان به جزئیات حساسیت نشان می دهند و می توانند محیط پیرامون را بهتر بررسی کنند؛ همچنین وکلای زن در دعاوی خانواده می توانند بهتر از وکلای مرد ایفای نقش کنند و از موکلین خانم و در ضمن کودکان دفاع کنند.

وظایف بهترین وکیل زن در رشت

بهترین وکیل زن در رشت وظایف بسیار زیادی برعهده دارد و باید این وظایف را به خوبی برعهده گیرد و آن ها را درستی انجام دهد؛ برخی از این وظایف را در ادامه شرح خواهیم داد:

 • وکیل وظیفه دارد که پرونده موکل خود را از همان ابتدا تا انتها بررسی نماید و تمام جزئیات را زیر نظر داشته باشد تا به بهترین نتایج دست یابد.
 • وکیل می بایست در هر یک از جلسات مربوط به پرونده موکلش، در دادگاه حاضر شود تا حق موکل خود را بگیرد.
 • وکیل باید از فن بیان قوی خود در دادگاه استفاده کند و از حق موکل خود دفاع کند.
 • بهترین وکیل خانواده در رشت وظیفه دارد که با موکل خود بااحترام برخورد کند و پاسخ سوالات او را به درستی و با حوصله بدهد.
وظایف بهترین وکیل زن در رشت

حق الوکاله به چه معناست؟

حق الوکاله به مبلغی گفته می شود که موکل به وکیل خود برای بررسی پرونده می دهد؛ وکیل پس از اخذ کردن این مبلغ، از موکل خود در دادگاه دفاع می کند و تمام تلاش خود را به کار می گیرد که پرونده را با موفقیت به پایان برساند؛ اما نمی توان مبلغ دقیقی برای حق الوکاله در نظر گرفت زیرا وکیل می تواند آزادانه و مطابق میل خود از موکل هزینه ای را دریافت کند؛ در شهر رشت نیز بدین صورت است و بهترین وکیل زن در رشت می تواند از موکل خود حق الوکاله دریافت نماید.

در حقیقت حق الوکاله ای که باید به بهترین وکیل زن در رشت پرداخت گردد به موارد مختلفی بستگی دارد زیرا میزان تجربه و سابقه وکیل تاثیر بسزایی بر روی این موضوع دارد؛ در ضمن پرونده ای که به دست وکیل می رسد نیز بسیار موثر است چون هر چه پرونده سخت تر و سنگین تر باشد، باید مبلغ بیشتری به وکیل پرداخت کرد.

کلام آخر

در شهر رشت تعداد کسانی که با مشکلات حقوقی، خانوادگی، کیفری، ملکی و غیره دست و پنجه نرم می کنند، کم نیست و همین مسئله موجب شده که به کمک وکلا نیاز داشته باشند؛ از این رو در این مقاله سعی کردیم مطالب سودمندی در رابطه با وکالت در اختیار شما قرار دهیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل زن در رشت را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت خانم ها در رشت دارید، می توانید با وکلای معرفی شده در میان بگذارید. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل مهریه در رشت کلیک کنید.

وکیل زن می تواند همه دعاوی را بررسی نماید؟

بله وکیل زن در صورت داشتن مهارت، می تواند همه دعاوی مختلف را بررسی نماید.

دعاوی خانواده کدامند؟

دعاوی خانواده انواع مختلفی دارد که شامل مهریه، نفقه، تمکین، حضانت، استرداد جهیزیه و غیره می باشد.

آیا طلاق از سوی زن نیز ممکن است؟

زن در صورت اثبات یکی از 12 شروط، می تواند از همسر خود طلاق بگیرد.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا