وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در رشت ⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل زن در رشت را به شما معرفی کنیم؛ شهر رشت جزو شهرهای پرجمعیت شمال ایران است و افراد ساکن در این شهر، به مشکلات مختلفی برخورد می کنند و به دنبال حل این مشکلات در زمینه حقوقی می باشند؛ وکلای مرد و زن بسیار زیادی در رشت هستند که به مردم عزیز این شهر کمک می کنند و راه کارهای مختلفی به آن ها ارائه می دهند؛ اخیرا به دلیل تقاضای زیاد مردم برای یافتن وکیل زن، تعداد این وکلا در رشت روز به روز افزایش یافته است؛ اگر شما نیز به دنبال یافتن وکیل زن سرشناس هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در رشت کیست و چه ویژگی هایی دارد؟

رشت را شهر پرجمعیت شمال ایران می دانند زیرا جمعیت بسیار زیادی را در خود گنجانده است و ممکن است هر یک از این افراد به مشکلاتی برخورد کنند و به دنبال یافتن وکیل زن حاذق و ماهر برای حل آن ها باشند؛ اکثرا موکلین خانم برای به جریان انداختن پرونده شان و رسیدگی به آن، به دنبال یافتن بهترین وکیل زن در رشت هستند، زیرا میزان صمیمیت وکلای زن با موکلین خانم بسیار بیشتر از وکلای مرد است و می توانند بهتر به موکلین شان کمک کنند.

بهترین وکیل در رشت به کسی گفته می شود که می تواند موانع را از سر راه موکل خود بردارد و همچنین آشناییت کافی نسبت به هر یک از مشکلات حقوقی او دارد و می تواند با ارزیابی بهتر، آن ها را برطرف کند؛ وکیل زن در شهر بزرگ رشت، اطلاعات و دانش کافی در زمینه وکالت دارد و می تواند با علم مدرن و به روز، پرونده ها را بررسی نماید و تصمیم درستی بگیرد.

بهترین وکیل زن در رشت باید از خصوصیات بارز و خاصی برخوردار باشد، به عنوان مثال ایشان باید صبور و باحوصله باشد، وقت شناس باشد و سرعت عمل بالایی داشته باشد؛ وکیل زن باید بتواند ارتباط رفتاری و کلامی بسیار خوبی با موکلین خود برقرار کند؛ وی باید احترام هر یک از موکلین خود را در طول جریان پرونده حفظ کند و پاسخ سوالاتشان را به درستی بدهد.

بهترین وکیل زن در رشت کیست و چه ویژگی هایی دارد؟

مزایای مشاوره با وکیل زن

در صورتی که موکلین با بهترین وکیل زن در رشت مشاوره داشته باشند، متوجه مزایا و فواید آن خواهند شد زیرا مزایای بسیار زیادی به همراه دارد؛ وکیل زن می تواند با هر یک از موکلین خود اعم از خانم ها به خوبی برخورد کند و دلگرمی و امید برای به جریان انداختن پرونده به آن ها بدهد.

مزیت دیگر سپردن پرونده به وکیل زن، بررسی بسیار دقیق و جزئی مسائل پرونده توسط ایشان می باشد زیرا خانم ها بیشتر از آقایان به جزئیات حساسیت نشان می دهند و می توانند محیط پیرامون را بهتر بررسی کنند؛ همچنین وکلای زن در دعاوی خانواده می توانند بهتر از وکلای مرد ایفای نقش کنند و از موکلین خانم و در ضمن کودکان دفاع کنند.

10 تا از بهترین وکیل زن در رشت را بشناسید!

زهرا پورخوش سعادت

زهرا پورخوش سعادت

زهرا پورخوش سعادت یکی از بهترین وکیل زن در رشت می باشند؛ ایشان در کانون وکلای استان گیلان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری فعالیت می کنند و بهترین خدمات را به مردم این شهر ارائه می دهند؛ وی تخصص و مهارت بسیار زیادی در دعاوی متعدد دارند که این دعاوی شامل دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، اسناد تجاری،(چک و سفته ) توقیف اموال، مطالبه وجه و … است؛ ایشان جزو وکلای برتر شهر رشت هستند و تمام تلاش خود را به کار می گیرند که مشکلات مردم این شهر را حل کنند.

تخصص و مهارت:

 • اخذ مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه آزاد تهران مرکز
 • اخذ مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه بین المللی امام خمینی شهر قزوین

آدرس: رشت، سبزه میدان ابتدای خیابان لاکانی، رو به روی پاساژ علاالدین، طبقه فوقانی، دفترخانه 46، طبقه دوم

تلفن تماس: 01334737888

فائزه محمدی

فائزه محمدی

فائزه محمدی یکی از بهترین وکیل زن در رشت هستند؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری نیز می باشند و خدمات تخصصی در کانون وکلای گیلان به مردم ارائه می دهند؛ ایشان جزو وکلای برتر در این شهر بزرگ و پرجمعیت هستند؛ لازم به ذکر است که سرکار خانم محمدی دعاوی مختلفی را تقبل می کنند و بهترین نتایج را از پرونده ها برای موکلین شان حاصل می کنند؛ می توان گفت ایشان جزو وکلای باسابقه و باتجربه این شهر هستند.

تخصص و مهارت:

 • اخذ مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • وکیل شرکت بیمه، وکیل بانک

آدرس: رشت، حاجی آباد

تلفن تماس: 09115009021

انسیه یوسف پور

انسیه یوسف پور

انسیه یوسف پور را به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در رشت می شناسند؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و از دانشگاه استان گیلان فارغ التحصیل شده اند؛ می توان گفت وی ارتباط بسیار خوبی با موکلین خود می توانند برقرار کنند و سوالات آن ها را به درستی دهند؛ ایشان احترام موکلین خود را حفظ می کنند و رفتار کاملا مودبانه با هر یک از آن ها دارند؛ سرکار خانم یوسف پور فعالیت کاملا تخصصی در زمینه پرونده های خانواده طلاق و مهریه و پرونده های ملکی و کیفری دارند؛ وی تا به حال چندین مقاله را در نشریه های معتبر کشوری چاپ کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضویت در کانون وکلای دادگستری گیلان
 • اخذ مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

آدرس: رشت، میدان لاکانی، ابتدای بلوار حافظ، جنب بانک رفاه، عمارت لاکانی، طبقه دوم، واحد6

تلفن تماس: 09112909434

شکوفه خرم آبادی

شکوفه خرم آبادی

شکوفه خرم آبادی در رشت به عنوان وکیل پایه یک دادگستری فعالیت می کنند و ایشان یکی از بهترین وکیل زن در رشت می باشند؛ وی پروانه وکالت شان را از کانون وکلا اخذ کرده اند و توانسته اند از سال 1389 وکالت شان را آغاز نمایند؛ از آن سال تا به امروز فعالیت کاملا تخصصی انجام داده اند و تمام تلاش خود را به کار گرفته اند که بهترین خدمات را به مردم عزیز ارائه دهند؛ ایشان شهرت و محبوبیت بسیار زیادی بین مردم شهر رشت دارند و بسیاری از افراد وی را می شناسند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص ویژه در زمینه دعاوی خانواده
 • ارائه بهترین و تخصصی ترین مشاوره ها به موکلین
 • فارغ التحصیل از رشته حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد انزلی

آدرس: رشت، سبزه میدان، ورودی استاد سرا، کوچه مهتاب، ساختمان دورافشان، طبقه دوم، واحد8

تلفن تماس: 0313326021

مدینه باقرنیا

مدینه باقرنیا

مدینه باقرنیا جزو وکلای برتر شهر بزرگ و پرجمعیت رشت می باشند؛ ایشان تخصص و مهارت بسیار زیادی در زمینه وکالت دعاوی مختلف دارند و می توانند پرونده های بسیار سخت و سنگین را با موفقیت به پایان برسانند؛ وی یکی از بهترین وکیل زن در رشت هستند و کمک شایانی به مردم عزیز شهر رشت می کنند؛ ایشان پروانه وکالت خود را با شماره 17881 اخذ کرده اند و توانسته اند با این شماره تا به امروز 19 سال سابقه درخشان به ارمغان بیاورند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • کارشناس فقه و حقوق خصوصی

آدرس: رشت، بلوار شهید انصاری، نرسیده به سه راه دیلمان

تلفن تماس: 09112355524

وظایف بهترین وکیل زن در رشت

بهترین وکیل زن در رشت وظایف بسیار زیادی برعهده دارد و باید این وظایف را به خوبی برعهده گیرد و آن ها را درستی انجام دهد؛ برخی از این وظایف را در ادامه شرح خواهیم داد:

 • وکیل وظیفه دارد که پرونده موکل خود را از همان ابتدا تا انتها بررسی نماید و تمام جزئیات را زیر نظر داشته باشد تا به بهترین نتایج دست یابد.
 • وکیل می بایست در هر یک از جلسات مربوط به پرونده موکلش، در دادگاه حاضر شود تا حق موکل خود را بگیرد.
 • وکیل باید از فن بیان قوی خود در دادگاه استفاده کند و از حق موکل خود دفاع کند.
 • وکیل وظیفه دارد که با موکل خود بااحترام برخورد کند و پاسخ سوالات او را به درستی و با حوصله بدهد.
وظایف بهترین وکیل زن در رشت

حق الوکاله به چه معناست؟

حق الوکاله به مبلغی گفته می شود که موکل به وکیل خود برای بررسی پرونده می دهد؛ وکیل پس از اخذ کردن این مبلغ، از موکل خود در دادگاه دفاع می کند و تمام تلاش خود را به کار می گیرد که پرونده را با موفقیت به پایان برساند؛ اما نمی توان مبلغ دقیقی برای حق الوکاله در نظر گرفت زیرا وکیل می تواند آزادانه و مطابق میل خود از موکل هزینه ای را دریافت کند؛ در شهر رشت نیز بدین صورت است و بهترین وکیل زن در رشت می تواند از موکل خود حق الوکاله دریافت نماید.

در حقیقت حق الوکاله ای که باید به بهترین وکیل زن در رشت پرداخت گردد به موارد مختلفی بستگی دارد زیرا میزان تجربه و سابقه وکیل تاثیر بسزایی بر روی این موضوع دارد؛ در ضمن پرونده ای که به دست وکیل می رسد نیز بسیار موثر است چون هر چه پرونده سخت تر و سنگین تر باشد، باید مبلغ بیشتری به وکیل پرداخت کرد.

اگر ساکن شهر تهران هستید و می خواهید از هزینه وکالت در این شهر مطلع شوید، می توانید به مقاله بهترین وکیل زن در تهران مراجعه کنید و از وکلا پرس و جو نمایید.

کلام آخر

در شهر رشت تعداد کسانی که با مشکلات حقوقی، خانوادگی، کیفری، ملکی و غیره دست و پنجه نرم می کنند، کم نیست و همین مسئله موجب شده که به کمک وکلا نیاز داشته باشند؛ از این رو در این مقاله سعی کردیم مطالب سودمندی در رابطه با وکالت در اختیار شما قرار دهیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل زن در رشت را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت خانم ها در رشت دارید، می توانید با وکلای معرفی شده در میان بگذارید.

وکیل زن می تواند همه دعاوی را بررسی نماید؟

بله وکیل زن در صورت داشتن مهارت، می تواند همه دعاوی مختلف را بررسی نماید.

دعاوی خانواده کدامند؟

دعاوی خانواده انواع مختلفی دارد که شامل مهریه، نفقه، تمکین، حضانت، استرداد جهیزیه و غیره می باشد.

آیا طلاق از سوی زن نیز ممکن است؟

زن در صورت اثبات یکی از 12 شروط، می تواند از همسر خود طلاق بگیرد.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا