وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. متاسفانه هر روزه به دلیل افزایش مشکلات خانوادگی آمار پرونده های طلاق نیز در دادگاه خانواده بیشتر می شود و اغلب زوجین تنها راه حل پایان دادن به مشکلات خود را جدایی و طلاق می دانند و برای این منظور با ارائه دادخواست طلاق برای رسیدگی به مشکل خود از طریق قانون اقدام می کنند. کمک گرفتن از بهترین وکیل طلاق قبل از هر گونه اقدامی می تواند تاثیر بسزایی در حل و فصل مشکلات پیش رو و حتی گذشته میان زوجین داشته باشد و علاوه بر این موجب تسریع روند امور قضایی مربوطه خواهد شد.

بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر چه کسی است؟

طلاق را می توان به عنوان آخرین راهکار برای حل مشکلات میان زوجین به شمار آورد و قانونگذار نیز برای جلوگیری از حقوق زوجین در این مورد قوانین و آیین نامه هایی را تصویب کرده است و وکلایی که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارند بر تمامی این قوانین تسلط و اشراف کاملی دارند.

بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر پیگیری امور قضایی و اداری مربوط به این دعاوی را به نمایندگی از جانب موکل خود بر عهده گرفته و با آشنایی که با سلسه مراتب حقوقی این پرونده ها دارد در کوتاه ترین زمان روند پرونده را با کسب نتیجه مورد دلخواه موکلش به پایان می رساند.

بهترین وکیل طلاق در تهران اطلاعات کاملی در زمینه حقوق خانواده داشته و به واسطه تجربه و مهارتی که در این حوزه حقوقی کسب نموده با پیچ و خم و مسیر دادگاه های خانواده و پیگیری پرونده های طلاق آشنا می باشد.

بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر چه کسی است؟

انواع درخواست طلاق به چه صورت است؟

درقانون درخواست طلاق به سه روش ذیل انجام می گیرد:

 • طلاق از طرف مرد: طبق قانون ایران، مرد می تواند بدون ذکر دلیل محکمه پسند و قانع کننده ای با ارائه دادخواست طلاق به دادگاه خانواده همسر خود را طلاق دهد. ولیکن باید قبل از هر گونه اقدامی کلیه حق و حقوق زن از قبیل مهریه، نفقه، اجرت المثل را به او پرداخت کرده و یا تعیین تکلیف نماید. اگرچه روند پیگیری این طلاق ممکن است با سرعت انجام گیرد ولیکن توصیه می شود که حتما قبل از هرگونه اقدامی با بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر مشاوره داشته باشید.
 • طلاق از طرف زن: سخت ترین نوع طلاق، طلاقی است که به درخواست زن انجام پذیرد. از آنجا که در قانون کشور حق طلاق با مرد است لذا خانم هایی که درخواست طلاق و جدایی از همسر خود را دارند مسیر سخت و پیچیده ای را در پیش خواهند داشت و وجود بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر برای این نوع طلاق الزامی می باشد.
 • طلاق توافقی: همانطور که از نام این نوع طلاق پیدا است زوجین برای جدایی با هم توافق داشته و درخواست طلاق توافقی را به دادگاه خانواده ارائه می دهند. البته ذکر این نکته حائز اهمیت است که زوجین باید بر سر کلیه موضوعات مالی و غیر مالی از قبیل حضانت فرزندان، مهریه، نفقه و غیره قبل از هر گونه اقدامی برای طلاق با هم به توافق رسیده باشند و توافقنامه خود را به صورت کتبی ضمیمه دادخواست طلاق توافقی کنند.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل در اسلامشهر

برای سرعت در روند پرونده های طلاق توافقی توصیه می کنیم از بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر کمک بگیرید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
⚡ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

ویژگی های بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر

 • وکیل طلاق باید از تجربه، دانش و اطلاعات کافی در زمینه پیگیری و رسیدگی به دعاوی خانواده و طلاق برخوردار بوده و پرونده های زیادی را در این حوزه به نتیجه موفقیت رسانده باشد.
 • بهترین وکل طلاق در اسلامشهر بعد از شنیدن صحبت های موکل خود در جلسه مشاوره با ذهنیتی واقعی موضوع را مورد بررسی قرار داده و در صورتی که طرح دعوا به ضرر موکلش باشد او را از انجام این کار با ذکر دلایل منطقی و قانونی باز می دارد و یا بالعکس.
 • بهترین وکیل طلاق مدیریت طرح دعوا را برعهده گرفته و با ارائه مشاوره راه درست را برای دستیابی به نتیجه موفقیت و مورد نظر موکل خود پیش بینی کرده و با استناد به قوانین این دعاوی، در پیشبرد پرونده در مسیر صحیح تاثیرگذار خواهد بود.
 • بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر ضمن بررسی پرونده اقدامات لازم را با دقت در زمان خود انجام داده و پیش بینی های لازم را در مسیر پرونده داشته و قبل از بروز هر گونه مشکل احتمالی آن را به موقع تشخیص داده و از آن جلوگیری به عمل می آورد لذا بهره مندی از وکیل با چنین ویژگی هایی در نهایت موجب موفقیت در نتیجه پرونده خواهد شد.

10 تا از بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر را بشناسید!

سمیه ابراهیمی

سمیه ابراهیمی

سمیه ابراهیمی یکی از بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر می باشند. ایشان 12 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های خانواده از جمله دعاوی مربوط به طلاق را دارند و با تسلط بر قوانین و مقررات و آشنایی با روند این پرونده ها در مدت زمانی کوتاه نتیجه دلخواه موکلین خود را دریافت می کنند. خانم ابراهیمی علاوه بر وکالت به موکلین خود مشاوره حضوری و غیر حضوری نیز ارائه می دهند.

 تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در رسیدگی به پرونده های خانواده (طلاق، طلاق توافقی، نفقه، استرداد جهیزیه، مطالبه مهریه و غیره)

آدرس: اسلامشهر، میدان نماز، خیابان صیاد شیرازی، خیابان تعاون، رو به روی سازمان اتوبوسرانی، ساختمان سپید، طبقه دوم، واحد 9

رضا حیدری

رضا حیدری

رضا حیدری یکی از وکلای پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در اسلامشهر می باشند. ایشان در زمینه پرونده های طلاق به صورت تخصصی فعالیت دارند و تاکنون درصد بالایی از این دعاوی را به نتیجه موفق و موردنظر موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تخصص در زمینه دعای حقوقی (خانواده، امور ثبتی، ملکی، بیمه ای و غیره)

آدرس: اسلامشهر،خیابان صیاد شیرازی، خیابان دادگستری، کوچه زاهدی حق، بلوک a، طبقه دوم

نسرین حیدر بیگی

نسرین حیدر بیگی

نسرین حیدر بیگی وکیل پایه یک و متخصص در حوزه دعاوی حقوقی در اسلامشهر می باشند. ایشان در زمینه پرونده های خانواده، طلاق، مطالبه مهریه، نفقه و غیره فعالیت می کنند و سوابق درخشانی را در این حوزه در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و جزو یکی از بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • متخصص در پرونده های خانواده (طلاق، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، استرداد جهیزیه، نفقه، ارث و وصیت، انحصار وراثت و غیره)
 • متخصص در پرونده های ملکی (خلع ید، فروش مال غیر، الزام به تنظیم سند، فک رهن، مستاجر و موجر و غیره)
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: اسلامشهر، خیابان مطهری، کوچه 4، پلاک 27، طبقه‌ی اول

علیرضا نصیرزاده

علیرضا نصیرزاده

علیرضا نصیرزاده با 4 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی خانواده و پیگیری پرونده های طلاق را می توان به عنوان یکی از وکلای باتجربه و متخصص در این حوزه معرفی کرد. ایشان علاوه بر وکالت به موکلین و مراجعه کنندگان خود مشاوره حقوقی نیز ارائه می دهند و با ارائه راهکارهای قانونی به موکلین خود کمک می کنند بهترین مسیر حقوقی را برای رسیدگی به پرونده خود در دادگاه انتخاب کنند.

 تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • متخصص در حوزه پرونده های حقوقی (خانواده، ملکی، امور ثبتی و قراردادها، بیمه ای، مالیاتی و غیره)

آدرس: اسلامشهر، شهرک واوان، بلوار مدرس، خیابان گلریز، مجتمع بوستان فرهنگ، بلوک سعدی، واحد 1

هاشم وفایی

هاشم وفایی

هاشم وفایی وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در اسلامشهر می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده از تخصص بالایی برخوردارند و در جلسات مشاوره ای که با موکلین خود برگزار می کنند مناسب ترین راه های حل های حقوقی را برای پیگیری پرونده های خانواده به آنان پیشنهاد می دهند. آقای وفایی بعد از بررسی پرونده و در نظر گرفتن جزئیات آن نتیجه احتمالی پرونده را با موکل در میان می گذارد و از دادن امید واهی و دروغین برای کسب نتیجه موفقیت قطعی پرهیز می کند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و مجرب شناخته می شود.

تخصص و مهارت:

 • نوشتن اوراق قضایی، ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری، تنظیم شکوائیه و لایحه های دفاعیه، تنظیم دادخواست های حقوقی و قردادهای تجاری و مدنی
 • وکالت پرونده های خانواده: طلاق، طلاق توافقی، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، تنظیم وصیت نامه، انحصار وراثت
 • وکالت پرونده های ملکی: الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، موجر و مستاجر، فک رهن، تملک آپارتمان ها، قراردادهای خرید و فروش املاک
 • وکالت پرونده های کیفری: سرقت، کلاهبرداری، رابطه نامشروع، شرب خمر، مواد مخدر، توهین و افترا، درگیری مسلحانه و غیره

آدرس: اسلامشهر، میدان نماز، جنب پمپ بنزین، ساختمان ایران زمین، طبقه 1، واحد 2

مهسا انصاری

مهسا انصاری

مهسا انصاری وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در اسلامشهر می باشند. ایشان با 6 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های خانواده عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر شناخته می شوند. خانم انصاری تاکنون دعاوی زیادی را در زمینه طلاق به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند و تمام تلاش خود را برای دفاع از حقوق موکل خود با استناد به قوانین به کار می برند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده (طلاق، مطالبه و اجرای مهریه، استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان، ارث و وصیت و غیره)
 • متخصص در زمینه پرونده ملکی (مستاجر و موجر، الزام به تنظیم سند، فک رهن و غیره)
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: اسلامشهر، باغ فیض، کوچه اول، پلاک 55، طبقه سوم، واحد 5

سامان فاضلی

سامان فاضلی

سامان فاضلی یکی از وکلای پایه یک و متخصص در حوزه دعاوی حقوقی و کیفری در اسلامشهر می باشند. ایشان در حوزه وکالت پرونده های خانواده به عنوان یکی از وکلای با تجربه و مجرب شناخته می شوند و درصد بالایی از این دعاوی را به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • وکالت پرونده های حقوقی و کیفری : الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، موجر و مستاجر، فک رهن، تملک آپارتمان ها، قراردادهای خرید و فروش املاک، تنظیم وصیت نامه، انحصار وراثت، طلاق، طلاق توافقی، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، مواد مخدر، توهین و افترا سرقت، کلاهبرداری، رابطه نامشروع، شرب خمر، درگیری مسلحانه و غیره

آدرس: اسلامشهر، خیابان امام خمینی، بین کوچه دوم و چهارم، پلاک 110، طبقه 2

مهریه در طلاق به چه صورت است؟

برخلاف تصوربرخی افراد که در طلاق توافقی و طلاق از طرف زن، مهریه به زن تعلق نمی گیرد می توان چنین بیان کرد که مهریه یکی از حقوق مالی زن بوده و طلاق از هر نوعی که باشد حتی در دوران زندگی زناشویی زن می تواند مهریه خود را از مرد طلب کند.

لذا در هر نوع طلاقی مهریه به زن تعلق می گیرد و با توجه به این که طبق قانون حق طلاق با مرد است از این رو قانون در زمینه مطالبه مهریه نیز از زنان حمایت کرده و آن را نوعی پشتوانه مالی برای زن قلمداد می کند.

البته اغلب خانم ها برای دریافت حق طلاق تمام یا بخشی از مهریه خود را به همسرشان می بخشند که توصیه می کنیم در این مورد حتما با بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر مشاوره داشته باشید.

مهریه در طلاق به چه صورت است؟

نقش بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر

همانطور که گفتیم قانونگذار قواعد و مقررات زیادی را در زمینه پرونده های خانواده تعیین نموده است و متاسفانه افرادی که درگیر پرونده های طلاق هستند به دلیل عدم آگاهی از این قوانین با مشکلاتی زیادی در پروسه طلاق مواجه شده و این امر موجب پیچیدگی و طولانی ترشدن روند پرونده خواهد شد. لذا دریافت مشاوره و کمک گرفتن از بهترین وکیل طلاق در اسلامهشر می تواند از تضییع حق و حقوق شما جلوگیری به عمل آورد.

وکیل طلاق که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کند و تجربه و مهارت کافی برای دفاع از حق و حقوق موکل خود را دارد و راه حل های قانونی و مناسب را برای رسیدگی پرونده موکلش انتخاب می کند.

نقش بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا