وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر✅【سال1403】❤️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. یکی از مهم ترین شاخه های حقوقی که پرونده های مربوط به آن در دادگاه خانواده مطرح و رسیدگی می شود مربوط به دعاوی خانوادگی است. با توجه به این که خانواده مهم ترین و اولین نهادی است که فرد از بدو تولد به آن وارد شده و در آن رشد می کند از این رو قانونگذار به حفظ و ایجاد آرامش در خانواده اهمیت فراوانی داده و قوانین زیادی برای آن تعیین نموده است. برای رسیدگی به دعاوی خانواده به دلیل گستردگی و پیچیدگی قوانین آن لازم است که از بهترین وکیل خانواده کمک بگیرید.

بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر کیست؟

وکیل خانواده همانطور که از نام آن پیدا است به وکیلی گفته می شود که در حل و فصل پرونده های خانوادگی فعالیت دارد. از جمله مسائلی که در حوزه این دعاوی مطرح می شود می توان به طلاق، مطالبه و اجرای مهریه، حضانت فرزندان، نفقه و غیره اشاره کرد.

بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر به قوانین و مباحث شرعی و فقهی که در حوزه پرونده های خانواده تعیین گردیده مسلط بوده و با استناد به این قوانین و اتکا بر تجربه ای که در این حوزه حقوقی کسب نموده پرونده را در مسیر صحیح قانونی پیش می برد و از حقوق موکل خود دفاع می کند.

بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر کیست؟

چه زمانی به وکیل خانواده نیاز داریم؟

وکیل خانواده در حل و فصل پرونده های خانوادگی به عنوان فردی متخصص شناخته می شود و با کلیه چالش ها و مشکلاتی که ممکن است در مسیر این پرونده ها وجود داشته باشد آشنایی کاملی دارد. برخلاف تصور برخی افراد که تنها زمانی که احتمال موفقیت در پرونده کم است باید به بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر مراجعه کنند لازم است که در پیگیری دعاوی خانواده از همان زمان شروع تنظیم دادخواست وکیل حضور داشته باشد و با این کار نه تنها امکان کسب نتیجه موفقیت نهایی پرونده به نفع شما افزایش می یابد بلکه ار برزو مشکلات ناشی از عدم آگاهی از قوانین مربوط به این دعاوی جلوگیری به عمل می آید.

بهترین وکیل تهران با تسلط کاملی که بر قوانین و مقررات دعاوی خانواده دارد در هر زمانی آماده ارائه مشاوره و راهنمایی به مراجعه کنندگان و موکلین خود است. لازم است که بدانید دریافت مشاوره های تخصصی از وکلای خانواده فقط مختص به زمانی که با مشکل مواجه شده اید، نمی باشد بلکه افراد می توانند قبل از ازدواج به بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر مراجعه کرده و اطلاعات و راهنمایی های لازم در خصوص حقوق زوجین را از این وکلا دریافت کنند و بدین ترتیب از بروز مشکلات جدی تر در آینده جلوگیری به عمل آورند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
⚡ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

ویژگی های بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر

وکیل خانواده علاوه بر تسلط بر قوانین مربوط به دعاوی خانواده بایستی به صورت تخصصی به موکل خود  با صداقت و فعالیت تخصصی کمک کند. برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر به قرار ذیل است:

 • داشتن دانش حقوقی بالا: یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر بهره مندی از دانش و آگاهی بالا و ارائه مشاوره حقوقی در حوزه های مختلف خانوادگی است. همچنین وکیل بایستی مراحل پرونده از قبیل ثبت دادخواست، تنظیم لایحه ها، شرکت و حضور به موقع در جلسات دادگاه را به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی انجام دهد.
 • رعایت اخلاق حرفه ای و شأن وکالت: یکی از موارد با اهمیت برای وکلای خانواده، رعایت منزلت وکالت و اخلاق حرفه ای در این حیطه تخصصی است. در حقیقیت وکیل با توجه به اخلاق حرفه ای خود در همان جلسه اولیه مشاوره کلیه جوانب کار و پیگیری پرونده را برای موکل خود شرح داده و تمام تلاش وخود را برای احقاق حقوق او به کار می گیرد.
 • در نظر گرفتن مصلحت موکل: در پیگیری برخی پرونده های خانواده مصلحت موکل در سازش با طرف مقابل است لذا بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر به موکل خود کمک می کند تا انتخابی درست داشته و او را از راه ای بیراهه باز می دارد.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر را بشناسید!

نسرین حیدر بیگی

نسرین حیدر بیگی

نسرین حیدر بیگی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در اسلامشهر می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های طلاق، مهریه، حضانت فرزندان و غیره به صورت تخصصی فعالیت دارند و تاکنون موفقیت در درصد بالایی از این پرونده ها را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • متخصص در پرونده های خانواده (طلاق، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، استرداد جهیزیه، نفقه، ارث و وصیت، انحصار وراثت و غیره)
 • متخصص در پرونده های ملکی (خلع ید، فروش مال غیر، الزام به تنظیم سند، فک رهن، مستاجر و موجر و غیره)
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: اسلامشهر، خیابان مطهری، کوچه 4، پلاک 27، طبقه‌ی اول

مهسا انصاری

مهسا انصاری

مهسا انصاری وکیل پایه یک با بیش از 6 سال سابقه وکالت در اسلامشهر هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشند و پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند. خانم انصاری در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده به صورت تخصصی فعالیت می کنند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و باتجربه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده (طلاق، مطالبه و اجرای مهریه، استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان، ارث و وصیت و غیره)
 • متخصص در زمینه پرونده ملکی (مستاجر و موجر، الزام به تنظیم سند، فک رهن و غیره)
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: اسلامشهر، باغ فیض، کوچه اول، پلاک 55، طبقه سوم، واحد 5

سمیه ابراهیمی

سمیه ابراهیمی

سمیه ابراهیمی وکیل پایه یک با بیش از 12 سال سابقه وکالت در حوزه پرونده های خانواده در اسلامشهر می باشند. خانم ابراهیمی با ارائه مشاوره حقوقی به موکلین خود کمک می کند که بهترین و مناسب ترین راه حل را برای مشکلات خود انتخاب کنند و جزو یکی از بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در رسیدگی به پرونده های خانواده (طلاق، طلاق توافقی، نفقه، استرداد جهیزیه، مطالبه مهریه و غیره)

آدرس: اسلامشهر، میدان نماز، خیابان صیاد شیرازی، خیابان تعاون، رو به روی سازمان اتوبوسرانی، ساختمان سپید، طبقه دوم، واحد 9

هاشم وفایی

هاشم وفایی

هاشم وفایی یکی از بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت خود در پیگیری پرونده های خانواده به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند و بعد از قبول این پرونده ها در گام نخست سعی می کنند که صلح و سازش را میان طرفین ایجاد نمایند.ایشان در رسیدگی به این دعاوی تمام تلاش خود را برای دفاع از حقوق موکل خود به کار برده و با استناد از قوانین از هرگونه خسارت مالی و معنوی جلوگیری به عمل می آورند.

تخصص و مهارت:

 • نوشتن اوراق قضایی، ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری، تنظیم شکوائیه و لایحه های دفاعیه، تنظیم دادخواست های حقوقی و قردادهای تجاری و مدنی
 • وکالت پرونده های خانواده: طلاق، طلاق توافقی، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، تنظیم وصیت نامه، انحصار وراثت
 • وکالت پرونده های ملکی: الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، موجر و مستاجر، فک رهن، تملک آپارتمان ها، قراردادهای خرید و فروش املاک
 • وکالت پرونده های کیفری: سرقت، کلاهبرداری، رابطه نامشروع، شرب خمر، مواد مخدر، توهین و افترا، درگیری مسلحانه و غیره

آدرس: اسلامشهر، میدان نماز، جنب پمپ بنزین، ساختمان ایران زمین، طبقه 1، واحد 2

علیرضا نصیرزاده

علیرضا نصیرزاده

علیرضا نصیرزاده وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در اسلامشهر می باشند. ایشان 4 سال سابقه وکالت در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده از قبیل طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و… تاکنون سوابق درخشانی را کسب کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • متخصص در حوزه پرونده های حقوقی (خانواده، ملکی، امور ثبتی و قراردادها، بیمه ای، مالیاتی و غیره)

آدرس: اسلامشهر، شهرک واوان، بلوار مدرس، خیابان گلریز، مجتمع بوستان فرهنگ، بلوک سعدی، واحد 1

رضا حیدری

رضا حیدری

رضا حیدری وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در اسلامشهر می باشند. ایشان با ارائه خدمات وکالتی و مشاوره ای در حوزه دعاوی خانواده و کسب سوابق درخشان در این زمینه به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تخصص در زمینه دعای حقوقی (خانواده، امور ثبتی، ملکی، بیمه ای و غیره)

آدرس: اسلامشهر،خیابان صیاد شیرازی، خیابان دادگستری، کوچه زاهدی حق، بلوک a، طبقه دوم

سامان فاضلی

سامان فاضلی

سامان فاضلی وکیل پایه یک و متخصص در دعاوی خانواده می باشند. ایشان نیز با پیگیری موفقیت آمیز پرونده های خانواده در رزومه کاری خود به عنوان یکی از وکلای حرفه ای در این حوزه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • وکالت پرونده های حقوقی و کیفری : الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، موجر و مستاجر، فک رهن، تملک آپارتمان ها، قراردادهای خرید و فروش املاک، تنظیم وصیت نامه، انحصار وراثت، طلاق، طلاق توافقی، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، مواد مخدر، توهین و افترا سرقت، کلاهبرداری، رابطه نامشروع، شرب خمر، درگیری مسلحانه و غیره

آدرس: اسلامشهر، خیابان امام خمینی، بین کوچه دوم و چهارم، پلاک 110، طبقه 2

طلاق توافقی با وکیل خانواده

طلاق توافقی نوعی از طلاق است که زوجین برای آن باهم توافق دارند و قبل از هرگونه اقدامی در این زمینه در مورد تمام مسائل مالی و مشترک از قبیل حضانت فرزندان، مهریه، نفقه و غیره با هم به توافق کاملا رسیده و به صورت مکتوب آن را تنظیم نموده اند و به ضمیمه درخواست طلاق آن را به دادگاه خانواده ارائه می دهند.

طبق بیان بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر چنانچه یکی از طرفین برای طلاق توافقی راضی نبوده و یا این که در مورد یکی از مسائل مالی و غیر مالی با هم به توافق نرسیده باشند دادگاه حکم طلاق توافقی را صادر نکرده و روند پیگیری پرونده به صورت طلاق یک طرفه خواهد بود.

بعد از توافق زوجین برای طلاق توافقی باید بعد از ارائه درخواست خود به دادگاه در جلسات مشاوره شرکت کنند که این جلسات حدود 2 الی 3 ماه به طول می انجامد. در مرحله بعد مراجعه به مراکز غربالگری برای صدور حکم نهایی عدم امکان سازش است که این روند بدون حضور وکیل حدود 6 الی 9 ماه زمان می برد ولیکن در صورتی که روند پرونده توسط بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر پیگیری شود نه تنهای نیازی به حضور موکل در این جلسات نبوده بلکه کلیه مراحل این پرونده ظرف مدت 10 الی 20 روز به اتمام می رسد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل در اسلامشهر

طلاق توافقی با وکیل خانواده

هزینه استخدام بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر

هزینه ای که به عنوان حق الوکاله به وکیل پرداخت می شود به نوع کار و خدمات حقوقی که به موکل خود ارائه می دهد بستگی دارد. به عنوان مثال اگر موکل در قرارداد وکالت پیگیری و رسیدگی به کلیه امور قضایی مربوط به پرونده طلاق را به بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر سپرده باشد به طور قطع باید هزینه بیشتری را به عنوان حق الوکاله به ایشان پرداخت کند. لذا می توان گفت که سبک و سنگین بودن کار و تعرفه ای که برای انجام خدمات حقوقی توسط وکیل خانواده تعیین گردیده در هزینه های استخدام وکیل تاثیر گذار خواهد بود.

ذکر این نکته نیز لازم است که وکیل و موکل در اولین جلسه مشاوره در مورد تعیین حق الوکاله نیز با هم به توافق می رسند و نتیجه آن به صورت دقیق در قرارداد  وکالت قید و به امضای طرفین خواهد رسید.

هزینه استخدام بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا