وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. یکی از بیشترین آمار پرونده هایی که در مراجع قضایی مطرح و مورد بررسی قرار می گیرد مربوط به دعاوی ملکی است که قانونگذار با توجه به گستردگی این پرونده ها، قوانین و آیین نامه های مختص به هر کدام از موضوعات ملکی را تعیین نموده است. افرادی که درگیر دعاوی ملکی می شوند به دلیل عدم آگاهی از قوانین و مقررات آن ممکن است دچار سردرگمی شده و قادر به دفاع از حقوق قانونی خود نباشند از این رو توصیه می کنیم که در پیگیری این دعاوی از بهترین وکیل ملکی کمک بگیرید.

بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر چه کسی است؟

خلع ید، فروش مال غیر، تنظیم سند، مستاجر و موجر و غیره نمونه هایی از دعاوی ملکی هستند که شرایط پیگیری و رسیدگی به هرکدام از آن ها در مراجع قضایی با هم فرق دارد و لازم است که در این زمینه به وکلای متخصص مراجعه کنید. بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر بر کلیه قوانین و مقررات مربوط به این دعاوی و چگونگی پیگیری و حل و فصل آن ها در مراجع قضایی تسلط داشته و موکلین خود را در این زمینه راهنمایی می کند.

بهترین وکیل ملکی در تهران در زمینه مسائل مالی و دعاوی مربوط به اموال غیر منقول به موکلین و مراجعه کنندگان خود مشاوره های تخصصی ارائه می دهد و به آنان کمک می کند تا به راحتی و بدون ایجاد هر گونه مشکل در مسیر پرونده به حقوق قانونی خود دست پیدا کنند.

بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر چه کسی است؟

چرا به حضور وکیل در دعاوی ملکی نیاز داریم؟

اولین مرحله در پیگیری پرونده های ملکی ارائه دادخواست به مراجع قضایی است که بهتر است این مورد حتما توسط بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر انجام پذیرد زیرا کوچکترین اشتباه در تنظیم دادخواست می تواند موجب طولانی تر شدن روند پرونده و حتی عدم دستیابی به نتیجه موفق و دلخواه در پرونده ملکی مربوطه شود. حضور وکیل ملکی متخصص از برزو هرگونه اشتباه در این پرونده ها جلوگیری به عمل آورده و شانس موفقیت را افزایش می دهد.

وکیل ملکی پرونده موکلش را با قت مورد مطالعه و بررسی قرار داده و با تجربه و مهارتی که در پیگیری پرونده های مشابه در گذشته کسب نموده و همچنین در نظر گرفتن جزئیات شرایط موکل بهترین راهکار را برای پیگیری پرونده انتخاب می کند. حضور بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر در معاملات مربوط به اموال غیر منقول تاثیر بسزایی در پیشبرد پرونده داشته و در مدت زمان کوتاه تری روند پرونده در دادگاه به نفع شما به پایان می رسد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
⚡ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

فواید تنظیم قرارداد ملکی توسط وکیل

اگر برای تنظیم قراردادهای ملکی از بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر کمک بگیرید به نحو احسن  بدون هیچ گونه عیب و نقص و با بالاترین کیفیت ممکن می توانید قرارداد مربوطه راتنظیم نمایید برخی ازمهم ترین فواید بهره مندی از وکلای ملکی در این زمینه به قرار ذیل است:

 • از ورود خسارت مالی جلوگیری به عمل می آورد: شما برای تنظیم قرارداد ملکی لازم است که هزینه ای را به بهترین وکیل ملکی بپردارید ولیکن این هزینه در مقایسه با ضرر و زیان مالی که به دلیل یک قرارداد نامناسب در آینده باید بپردازید بسیار ناچیز خواهد یود.
 • جلوگیری از ابهام: توجه داشته باشید که متن قرارداد بایستی کاملا شفاف و واضح باشد و استفاده از هرگونه کلمات مبهم می تواند موجب بروز مشکلاتی در آینده شود. بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر با توجه به تخصصی که در این حوزه دارد از کلمات درست و بجا در قرارداد استفاده می کند.
 • کاهش سطح هزینه ها: تنظیم یک قرارداد حرفه ای توسط وکیل، از ورود هر گونه خسارت و زیان مالی مانند هزینه های دادرسی جلوگیری به عمل می آورد.
 • مانع از تلف شدن وقت و زمان: تنظیم قرارداد توسط بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر از هدر رفتن وقت و زمان شما در دادگاه جلوگیری می کند.

10 تا از بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر را بشناسید!

مهسا انصاری

مهسا انصاری

مهسا انصاری یکی از بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر می باشند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک بوده و در زمینه رسیدگی به دعاوی ملکی از قبیل خلع ید، الزام به تنظیم سند، فک رهن، مستاجر و موجر، تملک آپارتمان ها و غیره بیش از 6 سال سابقه وکالت دارند و درصد بالایی از این پرونده های را به نتیجه موفق و مورد دلخواه موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده (طلاق، مطالبه و اجرای مهریه، استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان، ارث و وصیت و غیره)
 • متخصص در زمینه پرونده ملکی (مستاجر و موجر، الزام به تنظیم سند، فک رهن و غیره)
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: اسلامشهر، باغ فیض، کوچه اول، پلاک 55، طبقه سوم، واحد 5

رضا حیدری

رضا حیدری

رضا حیدری وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در اسلامشهر می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در زمینه رسیدگی به پرونده های حقوقی از جمله دعاوی ملکی به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و متخصص در این حوزه شناخته می شوند. سابقه خوب ایشان و تعداد پرونده های موفق این وکیل سبب جلب اعتماد موکلین شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تخصص در زمینه دعاوی ملکی (مستاجر و موجر، تملک آپارتمان ها، الزام به تنظیم سند، فروش مال غیر، خلع ید، فک رهن و غیره )

آدرس: اسلامشهر،خیابان صیاد شیرازی، خیابان دادگستری، کوچه زاهدی حق، بلوک a، طبقه دوم

سامان فاضلی

سامان فاضلی

سامان فاضلی یکی از وکلای پایه یک و مشاور حقوقی در اسلامشهر می باشند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری سابقه وکالت دارند و در رسیدگی به پرونده های ملکی جزو یکی از وکلای حرفه ای و باتجربه شناخته می شوند. همکاری با بسیاری از شرکت ها خصوصی و دولتی در کارنامه کاری ایشان دیده می شود.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • وکالت پرونده های حقوقی و کیفری : الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، موجر و مستاجر، فک رهن، تملک آپارتمان ها، قراردادهای خرید و فروش املاک، تنظیم وصیت نامه، انحصار وراثت، طلاق، طلاق توافقی، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، مواد مخدر، توهین و افترا سرقت، کلاهبرداری، رابطه نامشروع، شرب خمر، درگیری مسلحانه و غیره

آدرس: اسلامشهر، خیابان امام خمینی، بین کوچه دوم و چهارم، پلاک 110، طبقه 2

علیرضا نصیرزاده

علیرضا نصیرزاده

علیرضا نصیرزاده وکیل پایه یک با 4 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی حقوقی در اسلامشهر می باشند. ایشان به صورت تخصصی در زمینه رسیدگی به دعاوی ملکی سابقه وکالت دارند و درصد بالایی از این پرونده ها را به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند. آقای نصیر زاده علاوه بر وکالت به موکلین و مراجعه کننده خود مشاوره های تخصصی نیز ارائه می دهند و به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تخصص در زمینه دعاوی ملکی (مستاجر و موجر، تملک آپارتمان ها، الزام به تنظیم سند، فروش مال غیر، خلع ید، فک رهن و غیره )

آدرس: اسلامشهر، شهرک واوان، بلوار مدرس، خیابان گلریز، مجتمع بوستان فرهنگ، بلوک سعدی، واحد 1

نسرین حیدر بیگی

نسرین حیدر بیگی

نسرین حیدر بیگی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در اسلامشهر می باشند. ایشان در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، امور ثبتی و قراردادها، انحصار وراثت، ارث و وصیت، بیمه ای و مالیاتی سابقه وکالت دارند و پرونده های زیادی را در این زمینه به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • متخصص در پرونده های خانواده (طلاق، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، استرداد جهیزیه، نفقه، ارث و وصیت، انحصار وراثت و غیره)
 • متخصص در پرونده های ملکی (خلع ید، فروش مال غیر، الزام به تنظیم سند، فک رهن، مستاجر و موجر و غیره)
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: اسلامشهر، خیابان مطهری، کوچه 4، پلاک 27، طبقه‌ی اول

هاشم وفایی

هاشم وفایی

هاشم وفایی یکی از بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به دعاوی ملکی به صورت تخصصی فعالیت می کنند و با پشتکار بالا، تجربه و مهارتی که در این حوزه در طی سالیان وکالت خود کسب نموده اند پرونده های زیادی را در حوزه املاک پیگیری و به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند. وکیل وفایی در دیگر حوزه های حقوقی و کیفری نیز سابقه فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • نوشتن اوراق قضایی، ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری، تنظیم شکوائیه و لایحه های دفاعیه، تنظیم دادخواست های حقوقی و قردادهای تجاری و مدنی
 • وکالت پرونده های ملکی: الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، موجر و مستاجر، فک رهن، تملک آپارتمان ها، قراردادهای خرید و فروش املاک
 • وکالت پرونده های خانواده: طلاق، طلاق توافقی، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، تنظیم وصیت نامه، انحصار وراثت
 • وکالت پرونده های کیفری: سرقت، کلاهبرداری، رابطه نامشروع، شرب خمر، مواد مخدر، توهین و افترا، درگیری مسلحانه و غیره

آدرس: اسلامشهر، میدان نماز، جنب پمپ بنزین، ساختمان ایران زمین، طبقه 1، واحد 2

سمیه ابراهیمی

سمیه ابراهیمی

سمیه ابراهیمی جزو یکی از بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر معرفی می شوند. ایشان 12 سال سابقه وکالت در رسیدگی به پرونده های حقوقی از جمله دعاوی ملکی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و با اتکا بر تجربه و مهارتی که در این حوزه کسب نموده اند بهترین راه حل های قانونی را به موکلین خود برای حل و فصل پرونده های ملکی ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در رسیدگی به پرونده های خانواده (طلاق، طلاق توافقی، نفقه، استرداد جهیزیه، مطالبه مهریه و غیره)

آدرس: اسلامشهر، میدان نماز، خیابان صیاد شیرازی، خیابان تعاون، رو به روی سازمان اتوبوسرانی، ساختمان سپید، طبقه دوم، واحد 9

دعاوی تخلیه ید با وکیل ملکی

تخلیه ید یکی از رایج ترین پرونده های ملکی است که در مراجع قضایی مطرح می شود که در چنین دعاوی میان مالک و شخصی دیگر به عنوان مستاجر یک قرارداد منعقد گردیده که به موجب آن مستاجر می تواند براساس شرایطی که در قرارداد قید شده از ملک استفاده کند. چنانچه بعد از اتمام قرارداد یکی از طرفین به تعهد خود عمل نکند در این شرایط طرف مقابل می تواند به عنوان دعوای تخلیه ید جهت دفاع از حقوق خود، به مراجع قضایی درخواست خود را ارائه دهد.

بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر کلیه مراحل و روند قانونی برای ارائه دادخواست و انجام اقدامات قانونی برای دریافت دستور تخلیه ید را انجام می دهد. به این نکته توجه داشته باشید که در این نوع دعوای ملکی میان طرفین قرارداد منعقد شده که در آن مدت و شرایط استفاده از ملک قید گردیده است.

دعاوی تخلیه ید با وکیل ملکی

چگونه یک وکیل ملکی خوب بیابیم؟

در دعاوی ملکی در شرایطی می توان به موفقیت و نتیجه دلخواه دست یافت که بتوان بهترین و متخصص ترین وکیل این دعاوی را شناخت و به او مراجعه نمود. باید سعی کنید برای یافتن یک وکیل خوب تحقیق به عمل آورید تا ببینید کدام یک از وکلای شهر شما پرونده های ملکی موفق بیشتری دارند. چنین وکیلی می تواند به شما کمک کرده تا یک معامله اصولی و قانونی داشته باشید و در نتیجه گرفتار دعاوی حقوقی نشوید.

بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر به موکلین خود کمک می کند تا با کمترین هزینه حقوق قانونی خود را به دست آورند. برای شناخت این وکیل می توانید به کانون وکلا مراجعه کرده و سابقه وکیل مورد نظر را بررسی نمایید. از این طریق می توانید به توانایی ها و تسلط وی به قوانین و همچنین شیوه های دفاعی ایشان پی ببرید.

پس از کسب اطلاعات و انتخاب وکیل، طی یک جلسه معارفه با ایشان در خصوص پرونده خود صحبت نمایید تا نظر ایشان را در خصوص پرونده بدانید. در این شرایط می توانید اطمینان حاصل کنید که انتخاب درستی انجام داده اید.

وظایف بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر

با توجه به گستردگی پرونده های ملکی وکلایی که در این حوزه به صورت تخصصی فعالیت می کنند مسئولیت ها و وظایف متعددی بر عهده دارند که برخی از مهم ترین آن ها به قرار ذیل است:

 • در دعاوی فروش مال غیر و یا دعاوی که وکالت مالک را بر عهده گرفته انجام بررسی لازم برای اثبات مالکیت از وظایف وکیل است.
 • پیگیری کلیه امور اداری و قانونی مربوط به خرید و فروش املاک و حل و فصل مشکلات و مسائلی که در این مسیر وجود دارد.
 • تهیه و جمع آوری اسناد و مستندات مربوط به املاک و ارائه آن دادگاه
 • رسیدگی و حل و فصل کلیه مسائل و مشکلات حقوقی مربوط به املاک
 • مدیریت و پیگیری کلیه مسائل مالی مربوط به ملک از قبیل پرداخت ها، تایید شماره شناسه ملی و دریافت مبالغ و غیره
 • راهنمایی مراجعه کنندگان و موکلین خود در خصوص جدیدترین قوانین مربوط به خرید، فروش و اجاره املاک

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل در اسلامشهر

وظایف بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (3 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا