وکیل

10 تا از بهترین وکیل در دامغان ⚡【سال1403】⚖️

بسیار مشاهده می شود که حقوق برخی افراد ضایع شده و یا مورد سوء استفاده قرار می گیرند. در بعضی از موارد ممکن است خود فرد هم به دلیل ناآگاهی متوجه تضییع حق خود نشود، چه برسد به آن که بخواهد از حقوق خود دفاع کند. چنین افرادی حتی اگر نسبت به طرف مقابل هم طرح دعوا نمایند نمی توانند نتیجه مطلوب را کسب کنند. در این شرایط بهتر است به یک فرد باسواد و با تجربه در این زمینه یعنی وکیل مراجعه نمود. وکیل می تواند به بهترین شکل از حقوق شما حمایت کند. در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل در دامغان را به شما معرفی نماییم، پس تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در دامغان چه کسی است؟

وکیل فردی است که با داشتن تحصیلات حقوقی و پروانه وکالت، وکالت موکل خود را به عهده می گیرد. وی می تواند به نمایندگی از موکل خود در کلیه محاکم قضایی حضور یافته و نسبت به فرد دیگر طرح دعوا نماید یا در دعوای مطرح شده از او دفاع کند. بهترین وکیل در دامغان تمام تلاش خود را برای حفظ و دفاع از منافع موکل خود به کار می گیرد.

یک وکیل حرفه ای و با تجربه، راه حل های جدید برای وکالت پرونده های مختلف را می یابد. وی مطالعات خود را در زمینه های مختلف حقوقی و به خصوص در حوزه تخصصی خود افزایش داده است تا اطلاعات به روز و دقیقی داشته باشد. بهترین وکیل در سمنان پرونده های مشابه را مورد بررسی قرار داده و نکات کلیدی بسیاری را از آن ها به دست می آورد.

بهترین وکیل سعی دارد اعتماد و رضایت موکلین خود را جلب نماید. ایشان با کسب هر چه بیشتر نتایج مطلوب، اخلاق خوب، تعهد، انصاف در دریافت حق الوکاله و بسیاری از صفات دیگر می تواند در این حرفه موفق شده و به شهرت برسد.

بهترین وکیل در دامغان چه کسی است؟

تفاوت و شباهت بهترین وکیل و مشاور حقوقی

وکیل دادگستری و مشاور حقوقی دو فعال مختلف در حوزه حقوقی هستند. هر دو این افراد دارای تحصیلات در رشته حقوق، الهیات و معارف هستند. هم وکیل پایه یک دادگستری و هم مشاور حقوقی به قوانین حقوقی، مدنی، آئین دادرسی و سایر قوانین کشور مسلط هستند و با روش های به کار گیری آن ها هم آشنا هستند. این موارد از شباهت های وکیل و مشاور حقوقی است.

یکی از تفاوت های بهترین وکیل در مراغه و مشاور حقوقی پروانه وکالت می باشد. وکیل پایه یک دادگستری پس از شرکت در آزمون وکالت موفق به دریافت پروانه وکالت شده است. اما مشاور حقوقی نیازی به پروانه وکالت ندارد، زیرا این فرد اجازه حضور در دادگاه را ندارد و نیازی به دریافت این پروانه ندارد. در عوض مشاور حقوقی در آزمون مشاوره حقوقی شرکت می کند.

به دلیل داشتن پروانه وکالت، وکیل دادگستری می تواند در دادگاه حضور یافته و به عنوان وکیل مدافع فعالیت نماید. اما مشاور حقوقی تنها می تواند به ارائه مشاوره و راهنمایی در زمینه های مختلف حقوقی بپردازد.

10 تا از بهترین وکیل در دامغان را بشناسید!

زهرا مظهری

زهرا مظهری

سرکار خانم زهرا مظهری از وکلای خوب استان سمنان هستند که در دامغان به ارائه خدمات حقوقی مشغول می باشند. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه آزاد شاهرود می باشند. خانم مظهری چندین سال است که به عنوان وکیل فعالیت می کنند و موفقیت های قابل قبولی را هم کسب نموده اند. وکیل زهرا مظهری طی این دوران تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت نموده اند. ایشان به دلیل اخلاق خوب، تعهد و مسئولیت پذیری در بین مردم به محبوبیت رسیده اند. وکیل مظهری در عرصه ارائه مشاوره های حقوقی هم عملکرد مناسبی داشته و موفقیت های چشم گیری کسب نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده، طلاق، مهریه و حضانت
 • پذیرش دعاوی اعسار، مطالبه خسارت و مطالبه وجه
 • تخصص در پرونده های ملکی مانند تملک آپارتمان ها و دعاوی موجر و مستاجر

آدرس: سمنان، دامغان

پرویز آذرفر

پرویز آذرفر

جناب آذرفر جزو وکلای پایه یک دادگستری سمنان هستند که به مردم دامغان خدمات حقوقی ارائه می کنند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت به شماره 22986 شده و شروع به وکالت نمودند. آقای پرویز آذرفر با به کارگیری سواد حقوقی و تجربیات خود پرونده های زیادی را در دادگاه های دامغان وکالت نموده اند. درصد بالای موفقیت در پرونده های تحت وکالت ایشان گواه توانمندی های بالای ایشان است. اخلاق خوب، صداقت و تلاش همه جانبه برای دفاع از موکل از ویژگی های شاخص ایشان است که منجر به کسب عنوان بهترین وکیل در دامغان شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده، مهریه و طلاق
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم و تدوین کلیه اوراق قضایی و قراردادها

آدرس: دامغان، ابتدای بلوار جنوبی، طبقه فوقانی موسسه مالی و اعتباری نور

مجید اصلانی

مجید اصلانی

آقای مجید اصلانی وکیل پایه یک دادگستری فعال در استان سمنان هستند که در حال حاضر در دامغان به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. ایشان پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود موفق به دریافت پروانه وکالت به شماره 11776 از کانون وکلا شدند. جناب آقای اصلانی با به کار گیری مهارت و تخصص خود پرونده های بسیاری را به نتیجه مطلوب رسانده اند. ایشان علاوه بر وکالت، در زمینه ارائه مشاوره های حقوقی هم تبحر دارند و سبب حل و فصل مشکلات بسیاری از موکلین شده اند. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف به عنوان وکیل و مشاور در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های کلاهبرداری، جعل، خیانت در امانت
 • پذیرش پرونده های مالی، تجاری، قراردادها، چک و سفته
 • تخصص در دعاوی املاک شامل اسناد رسمی و تجاری و تخلیه

آدرس: دامغان، خیابان 12 فروردین، بالا محله، کوچه لطفی، پلاک 180

علی احمدی

علی احمدی

از وکلای توانا و معروف استان سمنان می توان از آقای علی احمدی نام برد که در حال حاضر در دامغان فعالیت می نمایند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک هستند و حدود یک دهه است به وکالت مشغول هستند. جناب آقای احمدی عضو رسمی کانون وکلای دادگستری هستند که در طول سال های وکالت خود تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت کرده اند. درصد بالای پرونده های موفق آقای علی احمدی سبب شده است مردم ایشان را به عنوان بهترین وکیل در دامغان بشناسند. ایشان در زمینه دعاوی ملکی تخصص ویژه دارند و به همین دلیل هم توانسته اند اعتماد موکلین خود را جلب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • قبول پرونده های خانواده، طلاق و نفقه
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی
 • تدوین کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها و لوایح

آدرس: دامغان، خیابان 22 بهمن، پلاک 115

نگین ابراهیم پور

نگین ابراهیم پور

سرکار خانم نگین ابراهیم پور از وکلای معروف و شناخته شده در استان سمنان و شهر دامغان هستند. ایشان سال ها است در شهر دامغان به ارائه خدمات حقوقی به مردم می پردازند. پروانه وکالت پایه یک به شماره 26903 متعلق به ایشان است، این وکیل خبره همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان نیز هستند. خانم ابراهیم پور در زمینه ارائه مشاوره های حقوقی هم موفق عمل نموده اند و سابقه درخشانی را ثبت نموده اند. همکاری با موسسات مختلف به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در کارنامه کاری ایشان دیده می شود. 

تخصص و مهارت:

 • تخصص در وکالت پرونده های گوناگون
 • مشاوره حقوقی تخصصی حضوری و غیر حضوری
 • تدوین و نگارش انواع قراردادها، دادخواست ها و اوراق قضایی

آدرس: دامغان، خیابان امام خمینی، جنب داروخانه رازی، طبقه دوم

نحوه انتخاب بهترین وکیل در دامغان

یک موضوعی که در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری مطرح است، انتخاب وکیل است. وکیل خوب می تواند نتایج مثبت پرونده را تضمین نماید. به همین دلیل باید در این انتخاب تلاش و دقت بسیاری داشت. زیرا به طور مستقیم در نتیجه پرونده موثر است و به همین دلیل باید با نحوه انتخاب این وکیل آشنا شویم.

برای شناخت بهترین وکیل، می توان از تجربیات افرادی که با مشکلات مشابه شما رو به رو شده اند، مشورت نمایید. در صورت کسب نتیجه مطلوب و رضایت از وکیل، می توان به وی مراجعه نمود و از راهنمایی های ایشان بهره برد. مراجعه به سایت های مختلف در زمینه معرفی وکلا مانند سایت وکیل چی می تواند اطلاعات مفیدی را در خصوص سابقه، تحصیلات و رزومه وکلای مختلف در اختیار افراد قرار دهد. با مراجعه به کانون وکلا هم می توان اطلاعات مهم و مفیدی را راجع به وکلا دریافت کرد تا به توان با آگاهی اقدام به وکیل خوب نمود.

نحوه انتخاب بهترین وکیل در دامغان

موارد تاثیرگذار در موفقیت وکیل

عوامل متعددی بر کسب موفقیت یک وکیل تاثیر گذار هستند که مهم ترین آن ها سواد و تسلط بر قوانین کشور می باشد. یک وکیل با استناد به قوانین می تواند دفاعیه های لازم را ارائه نماید، در صورت نداشتن این اطلاعات، عملا نمی تواند اقدام موثری را انجام دهد. تلاش برای کسب اعتماد موکلین هم از دیگر مواردی است که در کسب موفقیت در وکالت اهمیت دارد.

 رزومه کاری موفق از دیگر دلایل موفق شدن وکلا است. تلاش و پشتکار منجر به ایجاد سابقه درخشان شده و از عوامل موفقیت در وکالت می باشد. اخلاق مداری و داشتن رفتار مناسب با موکلین باعث جذب موکلین می شود.

کلام آخر

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل در دامغان را به شما معرفی نمودیم تا در صورت بروز هر گونه مشکل حقوقی بتوانید به آن ها مراجعه نموده و مسائل خود را حل نمایید. بهترین وکیل باید سواد حقوقی، مدرک تحصیلی متناسب، تجربه، اخلاق حرفه ای و ویژگی های اخلاقی قابل قبولی داشته باشد. از طریق روش های مختلفی مانند تحقیق، سایت های مختلف و بررسی سوابق وکلا می توان برای شناسایی یک وکیل خوب اقدام نمود. امیدواریم اطلاعات گفته شده در این مقاله برای شما مفید و آموزنده بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانی از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا