وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل مهریه در غرب تهران❤️【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل مهریه در غرب تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. یکی از مهم ترین حقوق مالی زن مهریه است که براساس قانون و شرع به موجب عقد ازدواج به او تعلق گرفته و از این اختیار برخوردار است به هر طریقی که تمایل دارد در آن دخل و تصرف داشته باشد. در حقیقت مهریه نوعی پشتوانه مالی برای زن محسوب می شود و قانون نیز برای دریافت آن از زوجه حمایت می کند. لذا قانونگذار برای مهریه قوانین مختلفی را تعیین کرده که زوجه می تواند برای اقدام در جهت دریافت مهریه به صورت قانونی از بهترین وکیل مهریه کمک بگیرد.

بهترین وکیل مهریه در غرب تهران چه کسی است؟

بهترین وکیل مهریه فردی است که اطلاعات کاملی در مورد جدیدترین قوانین عام و خاص تعیین شده در حوزه دعاوی مهریه را داشته باشد و همواره تلاش کند تا با استناد به قوانین مربوطه موکل خویش را به حقوق خود برساند و مانع از ضایع شدن حق و حقوق او شود. بهترین وکیل مهریه در غرب تهران با تجربه و مهارتی که در حوزه این دعاوی دارد می تواند در اسرع وقت برای توقیف اموال زوجه اقدام کرده و از این طریق حقوق قانونی زوجه حفظ شود.

بهترین وکیل در غرب تهران که از تخصص و تبحر کافی در پیگیری پرونده های مهریه نیز برخوردار است بر کلیه موضوعات حقوق خانواده تسلط و احاطه کاملی دارد و با مهارت و قابلیت علمی و فنی که در این زمینه دارد به عنوان یکی از بهترین وکلای مهریه شناخته می شود.

بهترین وکیل مهریه در غرب تهران چه کسی است؟

انواع مهریه برحسب زمان مطالبه کدام است؟

مهریه از لحاظ زمان مطالبه به دو دسته ذیل تقسیم می شود:

 • عندالاستطاعه: در این مورد زن باید بتواند با ارائه مدارک و ادله توانایی مالی مرد مبنی بر پرداخت مهریه را در دادگاه به اثبات برساند به این معنا که بار ثباتی دارایی مرد به عهده زن می باشد که در این مورد اعمال حق حبس نیز مورد خدشه واقع شده و دشوار خواهد بود و لازم است که زوجه در این زمینه جهت دستیابی به حقوق خود حتما با بهترین وکیل مهریه در غرب تهران مشاوره داشته باشد.
 • عندالمطالبه: در این نوع از مهریه، زن می تواند بلافاصله برای مرد حکم حبس را دریافت کند و بار اثباتی دارا بودن مرد به عهده خود او است.

ویژگی های بهترین وکیل مهریه در غرب تهران

برخی از مهم ترین ویژگی های وکلایی که در حوزه دعاوی مهریه فعالیت دارند به قرار ذیل است:

 • بهترین وکیل مهریه در غرب تهران با کلیه قوانین حقوقی و رویه قضایی متعدد مربوط به دعاوی مهریه آشنا می باشد و به دلیل این که پرونده های زیادی را در این حوزه وکالت و به نتیجه موفقیت رسانده است با مراحل توقیف اموال و دیگر مصادیق این پرونده ها کاملا آگاه می باشد.
 • وکیل مهریه بر متن قانون نیز تسلط و اشراف کاملی داشته و در جلسات دادرسی در جهت مطالبه مهریه با استناد به این قوانین و تفسیر آن نزد قاضی از حقوق موکل خود دفاع می کند.
 • بهترین وکیل مهریه در غرب تهران دارای بیانی رسا و گویشی قوی بوده و این ویژگی در پیشبرد پرونده به سمت صدور حکمی که به نفع موکل باشد بسیار تاثیر گذار خواهد بود.
 • وکیل با استناد به قوانین، مهارت و تجربه ای که در این حوزه کسب نموده بهترین راهکار و تصمیم را برای تسریع در روند پرونده و پیشبرد آن در مسیر صحیح اتخاذ می کند.

 10 تا از بهترین وکیل مهریه در غرب تهران را بشناسید!

مهدیه کتابی

مهدیه کتابی

مهدیه کتابی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ده سال سابقه درخشان در حوزه وکالت مشغول به فعالیت میباشند و تلاش ما این است که وفاداری موکلین مان را با ارائه خدماتی فراتر از تعهدمان افزایش دهیم و با صداقت و کوشش ، خدمات منحصر به فردی برای شما به ارمغان آوریم .

تخصص و مهارت:

 • مشاوره تخصصی امور ملکی دعاوی خانواده
 • الزام به تنظیم سند
 • دادخواست،تنظیم لوایح
 • شکوائیه طلاق توافقی

آدرس: خیابان آیت اله کاشانی ،مجتمع تجاری اترک،طبقه ششم اداری A واحد ۶۰۹

شماره تماس:

۰۲۱۴۴۱۳۹۱۴۱

۰۹۱۲۳۰۵۷۹۷۵

۰۹۱۲۴۹۶۳۵۹۶

اینستاگرام: mahdieh.ketabii

وب سایت: vakilketabi.ir

سجاد روزبهانی

سجاد روزبهانی

سجاد روزبهانی وکیل پایه یک دادگستری میباشند. دفتر وکالت روزبهانی با سابقه ۱۰ سال کار صادقانه در امور حقوقی ملکی کیفری و خانواده در تهران در خدمت شماست. قبول پرونده در سایر شهرهای کشور نیز پذیرش میگردد .مشاوره حقوقی تلفنی با آقای سجاد روزبهانی رایگان می باشد .

آدرس: سعادت آباد بلوار دریا ضلع جنوب غربی چهارراه پاکنژاد پلاک ۱۹۲ طبقه چهارم

حسنا داوری کیا

حسنا داوری کیا

حسنا داوری کیا وکیل پایه یک و مشاوره حقوقی در تهران می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های مهریه سابقه وکالت دارند و در اولین جلسه ای که با موکلین خود بعد از قبولی وکالت پرونده برگزار می کنند کلیه راه های قانونی برای دریافت نتیجه مطلوب را به آنان پیشنهاد داده و مناسب ترین راه حل را با مشورت موکل خود انتخاب می کند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • وکالت پرونده های حقوقی: طلاق، طلاق توافقی، مهریه، دریافت نفقه، حضانت فرزندان، انحصار وراثت، الزام به تنظیم سند رسمی، قراردادهای تجاری و مدنی، موجر و مستاجر، تملک آپارتمان ها و غیره

آدرس: تهران، بلوار آیت الله کاشانی، بلوار فردوس، چهار راه فاطمیه، ساختمان جام جم، واحد 14

مهدی مظفری

مهدی مظفری

مهدی مظفری وکیل پایه یک و متخصص در دعاوی خانواده می باشند. ایشان 5 سال سابقه وکالت موفق در پیگیری پرونده های مهریه را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در غرب تهران شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • وکالت پرونده های خانواده: استرداد جهیزیه، دریافت نفقه، مطالبه مهریه، طلاق توافقی، حضانت فرزندان، اجرت المثل ایام زوجیت و غیره

آدرس: تهران، شریعتی، خیابان دولت، نبش کوچه سلیمی، ساختمان سپیدار، پلاک 46، واحد 9

محبوبه جدیدی

محبوبه جدیدی

محبوبه جدیدی یکی از وکلای پایه یک و مشاور حقوقی در غرب تهران می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به دعاوی در حوزه حقوقی از جمله پرونده های خانواده به صورت تخصصی فعالیت می کنند و با توجه به آشنایی که با روند پیگیری پرونده های مهریه در دادگاه خانواده دارند این دعاوی را در مدت زمانی کوتاه به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • وکالت پرونده های خانواده: طلاق، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت، ارث و وصیت و غیره

آدرس: تهران، سعادت آباد، علامه شمالی، خیابان 18 غربی، پلاک 17، طبقه اول، واحد 4

بهاره فیض

بهاره فیض

بهاره فیض یکی از بهترین وکیل مهریه در غرب تهران می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت خود از کانون وکلای دادگستری در زمینه رسیدگی به دعاوی خانواده به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند و پرونده های مطالبه مهریه را با ارائه مشاوره های تخصصی به موکلین خود در مدت زمانی کوتاه با دریافت نتیجه مطلوب به پایان می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • متبحر و متخصص در دعاوی خانواده و ملکی : طلاق توافقی، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، حضانت فرزندان، اجرت المثل ایام زوجیت، الزام به تنظیم سند رسمی، تملک آپارتمان ها، موجر و مستاجر، فروش مال غیر، فک رهن و غیره

آدرس: تهران، میرداماد، مصدق شمالی، کوچه دامغانی، پلاک 38، واحد 2

شماره تماس: 09124478815

شرایط توقیف اموال مرد برای مهریه به چه صورت است؟

لازم است که زوجه در اولین اقدام برای وصول مهریه و اقدام جهت توقیف اموال زوج به بهترین وکیل مهریه در غرب تهران مراجعه نموده و انجام امور قانونی در این زمینه را به او بسپارد. شرایط توقیف اموال مرد برای مهریه به قرار ذیل است:

 • چنانچه زوجه در مدت ده روز اموال و دارایی که متعلق به مرد است را شناسایی و به دادگاه اعلام کند بلافاصله وکیل مهریه برای توقیف آن از طریق حکم دادگاه اقدام خواهد کرد.
 • اگر دارایی مرد فقط حقوق او باشد براساس حکم دادگاه ماهانه یک چهارم از این حقوق به زن تعلق خواهد گرفت. (این حکم در صورتی قابل اجرا خواهد بود که مرد همسر دیگری نداشته باشد)
 • اگر مرد اموال دیگری به غیر از حقوق داشته باشد دادگاه از طریق مزایده این اموال را فروخته و مهریه زن از آن پرداخت خواهد شد.
 • اگر مرد از توانایی مالی برای پرداخت مهریه برخوردار نباشد بهترین وکیل مهریه در غرب تهران می تواند درخواست قسطی شدن مهریه را به دادگاه ارائه دهد.
 • اگر مرد مالی داشته باشد وکیل مهریه برای جلوگیری از فروش این مال توسط مرد تا زمان تشکیل جلسه دادگاه، می تواند حکم قرار تامین خواسته را از دادگاه دریافت کند و از این طریق تا زمان صدور حکم نهایی مبنی بر پرداخت مهریه، این مال توقیف خواهد شد.
 • مهریه زن را می توان از اموال مرد با حکم دادگاه برداشت کرد در غیر این صورت براساس قانون، عدم پرداخت مهریه ضمانت اجرایی دارد.
شرایط توقیف اموال مرد برای مهریه به چه صورت است؟

روش های مطالبه مهریه

زوجه برای مطالبه  مهریه با راهنمایی و کمک بهترین وکیل مهریه در غرب تهران می تواند به یکی از طریق ذیل اقدام نماید:

 • دریافت مهریه از طریق اجرای ثبت: در این روش زوجه با کمک وکیل به دفترخانه ثبت ازدواج که عقد نکاح در آن انجام گرفته مراجعه می کند و در خواست صدور اجراییه مهریه را ارائه می دهد و بعد از انجام مراحل قانونی این درخواست به زوج ابلاغ خواهد شد و مهلتی برای پرداخت مهریه تعیین می گردد. اگر مرد در زمان تعیین شده برای پرداخت مهریه اقدام نکند زوجه با مراجعه به اداره اسناد رسمی از طریق درخواست استعلام برای توقیف اموال مرد اقدام خواهد کرد.
 • دریافت مهریه از طریق دادگاه: در این روش درخواست مطالبه مهریه توسط  بهترین وکیل مهریه در غرب تهران تنظیم و در سامانه قضایی ثبت می شود. بعد از بررسی درخواست مربوطه در صورتی که مبلغ مهریه کمتر از 20 میلیون تومان باشد پرونده به شورای حل اختلاف ارجاع داده می شود در غیر این صورت دادگاه خانواده مسئول رسیدگی به پرونده مذکور خواهد بود.

زوجه می تواند برای جلوگیری از انتقال اموال توسط مرد علاوه بر دادخواست مهریه، درخواست مبنی بر تامین خواسته را نیز به دادگاه ارائه دهد و بدین ترتیب اموال مرد توقیف خواهد شد. اگر مرد از پرداخت مهریه که حکم آن توسط دادگاه صادر گردیده خودداری نماید زن می تواند درخواست صدور حکم جلب مرد را از دادگاه نماید.

مزایای مراجعه به بهترین وکیل مهریه در غرب تهران

 • اولین و مهم ترین مزیت حضور بهترین وکیل مهریه در غرب تهران در پیگیری دعاوی مهریه این است که موکل می تواند در طی جلسات مشاوره اطلاعات حقوقی کاملی را در مورد پرونده خود کسب نماید و پاسخ تمامی سوالات خود را در مورد این پرونده از وکیل دریافت کند.
 • وکیل مهریه علاوه بر دانش حقوقی و تجربه، دارای صبر و حوصله کافی نیز بوده و پاسخی دقیق و جامع را در پاسخ به سوالات موکل خود می دهد و به او کمک می کند تا با استناد به قانون بهترین و مناسب ترین راه حل را برای وصول مهریه انتخاب کند.
 • از دیگر مزایای بهره مندی از بهترین وکیل مهریه در غرب تهران برطرف نمودن حس نگرانی در برابر پیچیدگی های قانونی مربوط به پرونده است. زیرا افرادی که آگاهی و اطلاعات کافی از قوانین نداشته باشند ممکن است در مسیر پیگیری پرونده در دادگاه خانواده با مشکل مواجه شوند و این امر علاوه بر طولانی تر شدن روند دادرسی موجب خسارت های مالی نیز برای آنان خواهد شد.

کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل مهریه در غرب تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 7 =

دکمه بازگشت به بالا