وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در ونک⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله می خواهیم 10 تا از بهترین وکیل خانواده در ونک را به شما معرفی نماییم. ونک یکی از مناطق استراتژیک و پرجمعیت در تهران است که بسیاری از افراد، آن محدوده را برای فعالیت شغلی انتخاب می نمایند. دعاوی مربوط به خانواده نیز جزو موضوعات رایج و حساس در جامعه می باشد، چرا که خانواده کوچک ترین و در عین حال مهم ترین رکن هر جامعه ای می باشد. برای شناخت دعاوی خانواده و وکلایی که در ونک جزو بهترین ها هستند، در ادامه مقاله همراه ما باشید.

دعاوی رایج خانوادگی

موضوعاتی که بهترین وکیل خانواده در ونک پرونده های مربوط به آن را بررسی و وکالت می کند، گسترده و قوانین خاص خود را دارد. رایج ترین این دعاوی عبارتند از:

طلاق: یکی از رایج ترین پرونده های در دست بررسی در مراجع قضایی، طلاق می باشد. طلاق از مهم ترین دعاوی موجود در دسته خانواده است که انواع مختلفی دارد و ممکن است از طرف مرد و یا زن درخواست شود.

مهریه: مهریه ممکن است همزمان با جدایی زن و مرد و یا در طول زندگی مشترک به چالشی بین زوجین تبدیل شود. مطالبه و پرداخت مهریه نیاز به اطلاعات لازم و شناخت مراحل کار جهت مطالبه و پرداخت دارد که بهترین وکیل خانواده در ونک، پرونده های بسیاری را در این حوزه وکالت می کند.

حضانت فرزندان: یکی از تبعات جدایی برای زوجین و فرزندان آن ها، نبودن همزمان پدر و مادر در کنار فرزندان می باشد. در هنگام جدایی، از جمله اختلافاتی که بین آن ها پیش می آید و نیاز به توافق و تبعیت از قانون دارد، حضانت فرزندان و ملاقات آن هاست. طبق قانون، فرزندان تا هفت سالگی باید با مادر خود و بعد از آن تا سن بلوغ با پدرشان زندگی کنند‌. پس از آن نیز بنا به تصمیم خودشان می توانند یکی از آن ها را برای سرپرستی انتخاب کنند.

ارث: گاهی اوقات پس از فوت شخصی، وراث بر سر تقسیم اموال با یکدیگر به اختلاف می خورند. بهترین وکیل خانواده در ونک به خوبی می تواند این مسئله را حل و فصل نماید.

دعاوی رایج خانوادگی

وظایف بهترین وکیل خانواده در ونک چیست؟

وکیل خانواده همچون وکلایی که در حوزه های دیگر فعالیت می کنند، مثل بهترین وکیل کیفری در ونک وظایفی بر عهده دارند که باید نسبت به آن ها متعهد باشند. وظایف اصلی بهترین وکیل خانواده در ونک به شرح زیر می باشد:

 • اصلی ترین وظیفه بهترین وکیل خانواده در ونک، تلاش برای دفاع از موکل خود و مطالبه حقوق اوست. یک وکیل خبره به خوبی می داند که باید به دلیل تعهداتی که در برابر موکل خود دارد، تمام تلاش خود را برای دریافت مطالبات او به کار گیرد.
 • یک وکیل خانواده باید از افشای اسرار موکل خود خودداری کند و رازدار خوبی باشد.
 • بهترین وکیل خانواده در ونک باید به تمام جزئیات پرونده از زبان موکل خود گوش دهد و با مطالعه دقیق بهترین راهکار را برای حل پرونده و حفظ حقوق موکل خود به کار گیرد.
 • در تمامی جلسات دادگاه حضور یابد و و گزارشی گام به گام از مراحل کار به موکل خود ارائه دهد.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در ونک را بشناسید!

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی

رزومه دکتر مجتبی محمدی:
1- دکترای حقوق بین الملل ۲-وکیل کانون وکلای دادگستری مرکز(تهران) ۳- عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز ۴- مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA) ۵- مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران ۶- مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی

مهارت ها:
1- تسلط کامل به امور حقوقی شرکتهای داخلی و بین المللی
2- تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
3- مهارت در مذاکرات بین المللی و آشنایی با قوانین سایر کشورها

مقالات:
1-چالشها و راهکارهای ارتقاء دادرسی عادلانه در رویه داوری بین المللی سرمایه گذاری خارجی(پایان نامه دکترا)

۲- شرط داوری در قراردادهای سرمایه گذاری بین المللی(پایان نامه ارشد)
۳- مقاله پژوهشی بررسی جایگاه حفاظت از محیط زیست در رویه داوری بین‌المللی ایکسید(مجله محیط زیست و توسعه)
۴-مقاله پژوهشی اصول شکلی دادرسی عادلانه در داوری
سرمایه‌گذاری خارجی با تأکید بر ایکیسد(مجله مطالعات حقوقی)
5- و ارائه چندین مقاله در زمینه های مختلف منجمله قراردادهای مدرن

سوابق شغلی:
1- مشاور حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
2- مشاور حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
3- مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
4- مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
5- وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
6- مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا ( بانک سپه)
7- مشاور حقوقی شرکت توسعه و تجارت کیش ( بانک سپه)
8- مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان ( بانک سپه)
9-وکیل شرکت سیمان شمال(بانک ملی)
۱۰-وکیل شرکت بین المللی Consilium Middle East
۱۱-وکیل چندین شرکت پیمانکاری نفتی از جمله  شرکت انرژی کاوش پرشیا و شرکت انرژی گستر هانا
۱۲-مدیر عامل شرکت حقوقی بین المللی ایران وکیل

شماره تماس: 09121212133

آدرس شعبه اول: سعادت اباد-بالاتر از ميدان كاج-خيابان ١٢(على اكبر)-پلاك ٤١ واحد ۴

شماره تماس:
02122093600
02122093700
آدرس شعبه دوم: اتوبان ستاری بلوار فردوس شرق نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی ‌ ساختمان دفتر خدمات قضایی‌ ‌پ ۱۹۲ طبقه ۵ و ۱۲

وب سایت: iranvakeel.com

محبوبه حجتیان

محبوبه حجتیان

محبوبه حجتیان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و متخصص در انواع دعاوی خانواده و ملکی می باشد. وی سابقه فعالیت در بانک های سپه و ملت و انواع موسسات مالی و قرض الحسنه را در رزومه خود دارد. خانم حجتیان در دعاوی مربوط به طلاق، مهریه، حضانت و تغییر جنسیت دارای تجربه بوده و به‌ خوبی می داند که پرونده های خود را با چه روش ها و در چه مسیرهایی پیش ببرد تا به نتیجه مطلوب برسد. خانم حجتیان کلیه خدمات خود من جمله مشاوره حقوقی رایگان را در دفتر وکالت خود در ونک ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • فعالیت در بانک سپه، ملت، کارخانه ها و کارگاه های تولیدی به عنوان مشاور حقوقی
 • متخصص در دعاوی املاک و همکاری با شهرداری و بنگاه های ملکی
 • کارشناس حقوقی صدا و سیما

آدرس: ونک، خیابان ملاصدرا، ساختمان ملاصدرا، طبقه 2، واحد 11

شماره تماس: 09121584013

سعید شهبازی

سعید شهبازی

سعید شهبازی از وکلای برجسته در تهران است که در محدوده ونک و ملاصدرا به ارائه خدمات وکالتی می پردازد. با توجه به تعداد پرونده های موفق در زمینه انواع دعاوی خانواده، به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در ونک شناخته می شود. وی وکیل پایه یک دادگستری بوده و به عنوان مشاور حقوقی نیز در بسیاری از مراکز و سازمان ها و سابقه فعالیت داشته است.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در خدمات ثبتی مربوط به ثبت شرکت، اختراعات، ثبت برند، تاسیس شرکت و غیره
 • انواع دعاوی حقوقی، بازرگانی و تجاری، چک و سفته
 • نوشتن اوراق قضایی همچون اظهارنامه های مالیاتی لایحه‌ ها شکواییه ها و انواع دادخواست ها

آدرس: ونک، جنب بانک سپه، پلاک 79

شماره تماس: 02152712

شهاب عدالت

شهاب عدالت

شهاب عدالت از وکلای برجسته و مشاورین حقوقی در تهران است که یکی از بهترین وکیل خانواده در ونک محسوب می شود. وی در زمینه انواع دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده همچون طلاق، مهریه، نفقه، حضانت، ارث و انواع دعاوی ثبتی سابقه وکالت و حضور در دادگاه دارد. ایشان با توجه به حسن اخلاق و وقتی که برای هر یک از موکلین خود می گذارد، با یافتن مناسب ترین راه حل، بهترین نتیجه را برای آن ها به ارمغان می آورد.

تخصص و مهارت:

 • ارائه بهترین راهکارها برای حل پرونده در کم ترین زمان
 • ارائه مشاوره به صورت حضوری و تلفنی
 • متخصص در دعاوی گوناگون

آدرس: ونک، خیابان توانیر جنوبی، جنب خیابان رستگاران، پلاک 26، واحد 2

حق الوکاله دریافتی وکیل خانواده

با توجه به این که ونک منطقه ای از تهران است که جزو بخش های مرفه محسوب می‌شود، وکلای فعال در آن جا نسبت به مناطق جنوبی شهر حق الوکاله دریافتی بیش تری خواهند داشت. با توجه به وکالت نامه تنظیم شده بین موکل و بهترین وکیل خانواده در ونک قراردادی به صورت توافقی به تایید می رسد. حال وکلا ممکن است این هزینه را به صورت یکجا و یا در چندین قسط دریافت کنند.

مقدار حق الوکاله وکیل، بستگی به سختی پرونده و مدت زمانی که برای رسیدگی به آن مورد نیاز است دارد. اما آنچه که گفته شد به این معنی نیست که هر وکیلی بدون نظارت می تواند هر مبلغی از موکلین دریافت کند، چراکه تعرفه ای به صورت سالانه از سوی قوه قضاییه و کانون وکلا به آن ها ابلاغ می‌شود. همچنین از آنجا که وکالت نامه ها به صورت الکترونیکی تنظیم می گردند، اجازه دریافت مبالغ بیش از اندازه را نخواهند داشت.

حق الوکاله دریافتی وکیل خانواده

خصوصیات بهترین وکیل خانواده در ونک

دعاوی خانواده بسیار گسترده و پیچیده هستند‌. وکیلی که در این حوزه فعالیت می‌کند، باید علاوه بر داشتن ویژگی های یک وکیل زبده از علم روانکاوی نیز اطلاعاتی در دست داشته باشد تا بتواند آن ها را به آرامش و صلح دعوت کند. از این رو توصیه می شود در هنگام نیاز از وکلایی با ویژگی های زیر انتخاب شود:

 • یک وکیل انتخابی، باید در زمینه انواع دعاوی خانواده دارای تخصص و مهارت باشد و نسبت به قوانین مقررات مربوط به این حوزه تسلط داشته باشد.
 • داشتن پروانه وکالت و گذراندن دوره کارآموزی و فعالیت به عنوان وکیل پایه یک دادگستری دیگر ویژگی یک وکلا است.
 • همچنین یک وکیل باید تجربه لازم در زمینه دعاوی خانواده داشته باشد و بداند با استناد به کدام یک از قوانین و مقررات می تواند پرونده را در مسیری درست پیش ببرد.
 • متعهد بودن و توجه به مصالح خانواده از دیگر ویژگی های یک وکیل حرفه ای است. بهترین وکیل طلاق در ونک باید قبل از این که به منافع خود فکر کند، به مصالح خانواده و موکل خود بیاندیشد.

کلام آخر

در این مقاله 5 تا از بهترین وکیل خانواده در ونک را به شما معرفی کردیم و در خصوص انواع دعاوی خانواده مطالبی را عنوان نمودیم. امیدواریم مطالب عنوان شده برای شما مفید بوده باشد. از همراهی شما تا پایان مقاله سپاس گزاریم. منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات شما در سایت وکیلی چی هستیم. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل زن در ونک کلیک کنید.

آیا یک وکیل خانواده، می تواند به طور مشترک هم وکیل زوجه و هم وکیل زوج برای انجام طلاق باشد؟

خیر. یک وکیل خانواده فقط می تواند وکیل یکی از زوجین باشد و برای انجام این امر، باید دو وکیل حضور داشته باشند.

 تفاوت مهریه عندالمطالبه با عنداستطاعه؟

مهریه عندالمطالبه به مهریه ای گفته می شود که خانم هر وقت بخواهد از آقا بتواند دریافت کند اما مهریه عنداستطاعه زمانی که مرد از نظر مالی قادر به پرداخت آن باشد، آن را پرداخت می کند.

چه زمانی قاضی بدون رضایت شوهر زن را طلاق می دهد؟

از نظر قانون طلاق در اختیار مرد است و نمی توان او را به طلاق مجبور کرد مگر در مواردی که قانون تعیین کرده باشد.

5/5 - (3 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا