وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در ونک⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله می‌خواهیم شما را با 10 تا از بهترین وکیل زن در ونک آشنا کنیم. کسانی که در این منطقه با مشکلاتی در حوزه خانواده، املاک و جرایم کیفری مواجه می شوند، توصیه می شود بدون تعلل در ابتدا با یک وکیل زبده مشورت کنند. در بین وکلای فعال در ونک، بسیاری از آن ها خانم می باشند. چرا که امروزه زنان دوش به دوش مردان در تمام امور در حال پیشرفت هستند و بسیاری از افراد نیز ترجیح می‌دهند وکالت پرونده خود را به جای آقایان به خانم ها واگذار کنند، زیرا خانم ها قدرت درک، صبوری و دقت بالاتری دارند. شما نیز اگر در جستجوی یک وکیل زن ماهر هستید در ادامه مقاله همراه ما باشید.

بهترین وکیل زن در ونک کیست؟

همان طور که گفتیم در بین وکلای فعال در محدوده ونک، خانم های بسیاری در حال فعالیت هستند و در حال حاضر به صورت تخصصی به ارائه خدمات وکالتی می پردازند. بهترین وکیل زن در ونک کسی است که نسبت به تمامی امور حقوقی شناخت کافی دارد و ممکن است در برخی از حوزه ها به تخصص رسیده باشد و بخواهد به صورت ویژه در زمینه مورد نظر فعالیت کند. برای مثال به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در ونک شناخته شود‌.

وکلای برجسته، از سطح علمی و سواد حقوقی بالایی برخوردارند و به خوبی می توانند با موکلین و مراجعین خود ارتباط برقرار کنند و با ایجاد حس آرامش، کمی از استرس آن ها را کاهش دهند. همچنین بهترین وکیل مهریه در ونک با دقت جزئیات پرونده را مورد بررسی قرار می دهد و همواره سعی می کند بهترین راه حل ها را پیش پای موکلین خود بگذارد.

بهترین وکیل زن در ونک کیست؟

مزایا و معایب شغل وکالت

هر شغل و حرفه ای مزایا و معایبی به همراه دارد. در ضمن سختی هایی که برای یک خانم در شغل وکالت وجود دارد، نسبتا بیش تر است. اما خانم ها ثابت کرده اند که از پس تمامی سختی ها بر می آیند و می توانند بدون مشکل در حرفه خود به تخصص برسند. در ادامه قصد داریم برخی از معایب و مزایای شغل وکالت را بیان کنیم.

مزایا

درآمد خوب: یکی از مزایای شغل وکالت که ممکن است بسیاری از افراد به همین دلیل به آن روی بیاورند، داشتن سطح درآمدی بالا است. وکیلی که به عنوان بهترین وکیل زن در ونک فعالیت می کند، از درآمد مقبولی برخوردار است.

آزاد بودن تایم کاری: خانم ها بیش تر ترجیح می‌دهند که به جای شغل اداری با تایم منظم، شغلی را انتخاب کنند که زمان آن انعطاف پذیر باشد. وکالت از این نظر برای تمامی افراد به خصوص خانم ها مناسب می باشد.

جایگاه اجتماعی بالا: وکالت در کنار شغل های دیگری مانند پزشکی و مهندسی از سطح اجتماعی بالایی در جامعه برخوردار است و جزو رشته های پرطرفدار می باشد.

عدم نیاز به سرمایه اولیه: تمامی مشاغلی که غیر اداری هستند، نیاز به سرمایه اولیه دارند، ولی شغل وکالت از این مورد معاف است.

معایب:

مسئولیت بالا: وکیلی که به عنوان بهترین وکیل زن در ونک فعالیت می کند، مسئولیت پذیری بالایی دارد و می‌داند که عواقب پرونده به او و عملکردش بستگی دارد.

ثابت نبودن درآمد: با این که درآمد شغل وکالت قابل قبول است، اما ثابت نیست و ممکن است برای بسیاری از افراد قابل برنامه ریزی نباشد.

خطرناک بودن: بهترین وکیل کیفری که در دعاوی حقوقی خیلی بزرگ وکالت می کند، گاهی از طرف مقابل تهدید هایی را احساس کند، از این رو باید همواره هوشیار و آگاه باشد.

10 تا از بهترین وکیل زن در ونک را بشناسید!

شادی رصدی

شادی رصدی

شادی رصدی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است که در محدوده ونک بوده و به ارائه خدمات وکالتی مشغول می باشد. وی عضو کانون وکلای دادگستری مرکز است و با توجه به تخصص و مهارتی که دارد، جزو یکی از بهترین وکیل زن در ونک به شمار می رود. خانم رصدی در انواع دعاوی حقوقی و سابقه فعالیت دارد و از این رو توانسته است کارنامه بسیار درخشانی را برای خود تنظیم نماید.

تخصص مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز

آدرس: ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان پردیس، پلاک 14، واحد 3

زهرا باقری

زهرا باقری

خانم زهرا باقری از وکلای برجسته و حرفه ای در تهران است. وی وکیل پایه یک دادگستری بوده که تاکنون در انواع دعاوی ملکی، خانواده، طلاق، مهریه، الزام به تنظیم سند، دعاوی کیفری و غیره سابقه وکالت داشته است. ایشان با تمرکز و دقت بالا پرونده‌های مراجعین و موکلین خود را بررسی می کند و همواره در تلاش است که آن ها را به آرامش دعوت کند و بهترین راه حل ها را در اختیار آن ها قرار دهد. با توجه به تمام ویژگی های مثبت ایشان و رضایت مراجعین، خانم باقری یکی از بهترین وکیل زن در ونک محسوب می شود.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری
 • متخصص در دعاوی ملکی و خانواده
 • تنظیم و نگارش اوراق قضایی

آدرس: ونک، خیابان خدامی، پلاک 5، طبقه 4، واحد 401

پروانه شالی

پروانه شالی

دیگر وکیلی که به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در ونک شناخته می‌ شود، خانم پروانه شالی است. وی وکیل پایه یک دادگستری است که به ارائه خدمات حقوقی و مشاوره ای در دفتر وکالت خود می پردازد. خانم شالی با توانایی و قدرت سخنوری بالا و مهارت در تجزیه و تحلیل قوانین همچون یک رمزگشا، گره از پیچیدگی های پرونده موکلین خود باز می کند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و تلفنی با تعیین وقت قبلی
 • متخصص در پرونده هایی با موضوع خانواده، ملکی و حقوقی
 • تنظیم دادخواست ها، قراردادها و لوایح

آدرس: ونک، ملاصدرا، تقاطع خیابان شیرازی و شیخ بهایی، پلاک 109، طبقه 4، واحد 401

سارا عسکریان مقدم

سارا عسکریان مقدم

سارا عسکریان مقدم، وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل زن در ونک به شمار می رود. وی با شماره پروانه وکالت 10167 که از کانون وکلای دادگستری به ایشان اعطا شده است، سال‌هاست به صورت حرفه ای و تخصصی به ارائه خدمات وکالتی مشغول است. خانم عسکریان مقدم بسیار پیگیر و مسئولیت پذیر بوده و همواره برای تحقق حقوق موکلین خود تلاش می کند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در انواع دعاوی حقوقی و مالی، چک و سفته، دعاوی ملکی، افراز املاک مشاع، تملک آپارتمان و فک رهن
 • ارائه مشاوره های تخصصی به مراجعین با تعیین وقت قبلی و دریافت هزینه

آدرس: ونک، کوچه شهید صانعی، پلاک 23، واحد 14

محبوبه حجتیان

محبوبه حجتیان

وکیل دیگری که به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در ونک به شمار می‌رود، خانم محبوبه حجتیان می‌باشد. وی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است که سال‌ها به عنوان مشاور و وکیل در موسسات و ارگان هایی همچون بانک سپه و بانک ملت، کارگاه ها و کارخانه های تولیدی فعالیت نموده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس حقوقی صدا و سیما و مشاور کارگاه های تولیدی
 • مشاور و وکیل بانک ملت و بانک سپه در تهران
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت رایگان برای مراجعین

آدرس: ونک، خیابان ملاصدرا، ساختمان ملاصدرا، طبقه 2، واحد 11

شماره تماس: 09191490779

انواع وکالت بر اساس اختیارات وکیل

به قراردادی که بین موکل و بهترین وکیل زن در ایران تنظیم می شود، وکالتنامه می گویند. محتوای این وکالتنامه نشان دهنده این است که دایره اختیارات وکیل چه می باشد. به طور کلی انواع وکالت به دو دسته مقید و مطلق تقسیم می شود که در ادامه به توضیح آن ها می پردازیم.

وکالت مطلق: به وکالت‌نامه ای گفته می‌شود که در آن موکل اختیار انجام بسیاری از امور خود را تحت همان قرارداد به بهترین وکیل زن در ونک واگذار می کند. از این نظر دامنه اختیارات وکیل مورد نظر بسیار گسترده می شود. افرادی که مشغله های کاری زیادی دارند، اصولا با استخدام یک وکیل خبره و مورد اعتماد، انجام بسیاری از امور را واگذار می کنند. وکیل مورد نظر می تواند حتی در زمینه پرداخت هزینه های شخصی نیز صاحب اختیار باشد و تنها با یک تماس تلفنی مجوز انجام کاری را بگیرد.

وکالت مقید: همان وکالتی است که افراد هنگام مواجهه با دعاوی و مشکلات ملکی، خانواده، طلاق، مهریه، کیفری و انواع دعاوی حقوقی نزد بهترین وکیل زن در ونک می روند تا پرونده خود را به او بسپارند. وکیل انتخابی تنها مجاز است که در حدود اختیاراتی که در وکالتنامه قید شده است اقدام نماید.

انواع وکالت بر اساس اختیارات وکیل

ویژگی های بهترین وکیل در ونک

جهت انتخاب یک وکیل مناسب، باید چه ویژگی هایی را مورد بررسی قرار داد تا از صحت انتخاب خود اطمینان حاصل کرد. ویژگی های بهترین وکیل زن در ونک شامل موارد زیر می شود:

 • داشتن مدرک تحصیلی معتبر و پروانه وکالت و فعالیت به عنوان وکیل پایه یک دادگستری
 • سابقه درخشان و فعال و وکالت پرونده هایی با موضوعاتی مشابه مسئله مورد نظر
 • قدرت بیان قوی و تخصیص وقت کافی و احترام به موکل
 • پیگیر بودن و مسئولیت پذیری

کلام آخر

آنچه که در این مقاله مورد بحث بود، چگونگی انتخاب وکیل زن و مشخصات و معیارهای انتخاب او بود. همچنین 5 تا از بهترین وکیل زن در ونک نیز برای کسانی که در محدوده ملاصدرا، شیخ بهایی و ونک در جستجوی یک وکیل خانم هستند معرفی گردید. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشد.از همراهی شما تا پایان مقاله کمال تشکر را داریم. منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات شما در سایت وکیل چی هستیم.

چگونه می توان وکیل رایگان گرفت؟

اگر شخصی هزینه گرفتن وکیل را نداشته باشد می تواند درخواست وکیل معاضدتی دهد.

دعوای کیفری چیست؟

دعوایی که فرد برای اعلام وقوع جرم به مراجع قضایی یا مجازات فرد مجرم مطرح می کند، دعوای کیفری است.

طلاق بر اساس درخواست به چند روش انجام می گیرد؟

طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زن، طلاق توافقی

5/5 - (1 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا