وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در بابل⚡【سال1403】⚖️

رویارویی با مشکلات خانوادگی که منجر به رجوع به محاکم قضایی می شوند بسیار پیچیده است. زیرا در این میان روابط خانوادگی وجود دارد که باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد. مراجعه به وکیل در چنین شرایطی می تواند بسیار راه گشا باشد. اما شناختن بهترین وکیل خانواده در بابل و همچنین اطلاع از وظایف بهترین وکیل خانواده در بابل و هزینه بهترین وکیل خانواده در بابل نیز مهم است. تا انتهای این مقاله از سایت وکیل چی با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در بابل کیست؟

پرونده هایی مانند ارث و میراث، انواع طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و بسیاری از دعاوی دیگر به عنوان دعاوی خانواده تعریف می شوند. وکیل خانواده هم وکیلی است که سواد و تجربه کافی برای وکالت چنین پرونده هایی را داشته باشد. این وکیل باید با تسلط بر قوانین و تجربیاتی که از پرونده های قبلی خود به دست آورده است، به احقاق حق موکل خود کمک نماید.

بهترین وکیل خانواده در بابل، باید در خصوص کلیه پرونده های این حوزه توانمند باشد. وی می بایست تکنیک های خاص خود برای پیشبرد دعاوی گوناگون را دارا باشد. بهترین وکیل طلاق در بابل، باید بتواند روابط حسنه ای را با موکلین خود برقرار کند تا موکل به وی اعتماد نموده و او را محرم اسرار خود بداند. همچنین لازم است وی با قاضی و سایر افراد حاضر در دادگاه نیز ارتباط درستی داشته باشد تا سبب ایجاد دیدگاه مثبتی نسبت به او و پرونده مدنظر شود.

بهترین وکیل خانواده در بابل کیست؟

وظایف بهترین وکیل خانواده بابل

هر وکیل با توجه به حوزه فعالیت خود و پرونده های مورد بررسی وظایف مختلفی را به عهده خواهد داشت. دعاوی مختلف حوزه خانواده، با وجود این که در یک حیطه قرار دارند اما اقدامات مختلفی را می طلبند. به عنوان مثال، اقداماتی که یک وکیل در پرونده طلاق می بایست انجام دهد با وظایف او در دعاوی مربوط به ارث و وصیت متفاوت است. بهترین وکیل خانواده در بابل باید نسبت به این وظایف در هر شرایطی آشنا باشد و تمام تلاش خود را برای انجام درست آن ها به کار گیرد.

وکیل خانواده سعی می کند که از روش های مختلف برای برقراری صلح و آشتی میان طرفین پرونده خانواده استفاده کند. وکیل خانواده ممکن است در برخی دعاوی وظایف متضادی را به عهده داشته باشد. در واقع وکالت زوج و یا زوجه در زمینه مهریه، نیازمند انجام امورات کاملا متفاوت و متضاد می باشد. طرح دادخواست و تنظیم دفاعیه ها و لوایح هم از وظایف وکیل خانواده می باشد.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در بابل را بشناسید!

سجاد موسوی

سجاد موسوی

جناب آقای موسوی وکیل فعال در بابل هستند که به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در این شهر به ارائه خدمات حقوقی می پردازد. ایشان با به کارگیری دانش و تجربه خود موفق شده اند بسیاری از پرونده های تحت وکالت خود را به نتیجه مثبت و مورد نظر موکل برسانند. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط آقای سجاد موسوی سبب حل بسیاری از مشکلات مردم شده است و به همین دلیل هم رضایت و اعتماد مردم را جلب نموده اند. تلاش، پشتکار، تعهد و مسئولیت پذیری از ویژگی های مهم این وکیل کارکشته است.

تخصص و مهارت:

 • نگارش قراردادها
 • تنظیم اظهارنامه، مبایعه نامه و اجاره نامه
 • قبول وکالت پرونده های خانواده و هویت قانونی

آدرس: مازندران، بابل، کمربندی غربی، چهار راه شهاب نیا، ساختمان آرین، طبقه 2، واحد 7

محمد اوصیا

محمد اوصیا

آقای محمد اوصیا جزو وکلای توانمند استان مازندران هستند که در شهر بابل به وکالت می پردازند. ایشان دارنده پروانه وکالت شماره 26455 از کانون وکلا هستند و سال ها است در وکالت دعاوی مختلف فعالیت دارند. جناب آقای اوصیا در زمینه پرونده های خانواده مسلط بوده و موفقیت های چشم گیری هم کسب نموده اند. به همین دلیل ایشان توانسته اند عنوان بهترین وکیل خانواده در بابل را به خود اختصاص دهند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده
 •  وکالت پرونده های مالی و تجاری مانند مناقصات، چک و سفته
 • پذیرش دعاوی ملکی از قبیل ثبت اسناد و املاک و جهاد کشاورزی

آدرس: بابل، خیابان مدرس، مجتمع نیما، واحد 55

بهدخت پناهی

بهدخت پناهی

سرکار خانم بهدخت پناهی را می توان در زمره وکلای معروف بابل قرار داد. ایشان پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود موفق به کسب پروانه وکالت پایه یک شدند. خانم پناهی در زمینه مشاوره حقوقی هم فعال هستند و پرونده های بسیاری را از این طریق حل نموده اند. صداقت، پشتکار، تلاش و ذکاوت این وکیل خبره سبب جلب اعتماد موکلین گردیده است. ایشان تمام تلاش خود را برای کسب موفقیت و حمایت از موکل به کار می گیرند و به همین دلیل هم توانسته اند رضایت موکلین را جلب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قرارداد ها و اجاره نامه ها
 • مشاوره حضوری، غیر حضوری و آنلاین
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی، خانواده و کیفری مختلف

آدرس: بابل، میدان اوقاف، مجتمع هلیا 2، طبقه 4

محسن صفاری

محسن صفاری

یکی از وکلای خوب و مورد اعتماد مردم در استان مازندران و شهرستان بابل، جناب آقای محسن صفاری هستند. ایشان وکالت برخی از ارگان ها و شرکت های مختلف را به عهده داشته اند. جناب صفاری در زمینه مشاوره حقوقی هم فعال هستند و پرونده های بسیاری را از این طریق حل نموده اند. این وکیل حاذق موفق به کسب عنوان بهترین وکیل خانواده در بابل شده اند. ایشان تمام تلاش خود را برای کسب موفقیت و حمایت از موکل به کار می گیرند و به همین دلیل هم توانسته اند رضایت موکلین را جلب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قرارداد
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: بابل، خیابان مدرس، مدرس 34، جنب بلوار نوعلم

رشید عنایت تبار

رشید عنایت تبار

جناب آقای رشید عنایت تبار جزو وکلای پایه یک دادگستری فعال در استان مازندران  و شهرستان بابل هستند. ایشان ثابت نموده اند دانش و مهارت کافی برای وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف را دارند. آقای رشید عنایت تبار حدود یک دهه در عرصه وکالت فعالیت نموده و به مردم بابل خدمات حقوقی ارائه نمودند. وکالت پرونده های طلاق توافقی، حضانت فرزندان، مهریه، شهرداری، کلاهبرداری و جعل در تخصص ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده، مهریه و طلاق
 • پذیرش دعاوی جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی
 • قبول پرونده های اجراییات، حدود، دیات و قصاص

آدرس: بابل، ضلع شمالی شهرداری، ساختمان فراز، طبقه 3

معصومه پورحسینی

معصومه پورحسینی

سرکار خانم معصومه پورحسینی را می توان به عنوان یکی از وکلای باسابقه بابل نام برد. ایشان هم اکنون در شهر بابل به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت درجه یک و عضویت کانون وکلای دادگستری استان شده اند. صداقت، رازداری، وجدان کاری و انصاف از ویژگی های این وکیل کارکشته است. درصد بالای موفقیت خانم پورحسینی در وکالت پرونده های مختلف سبب شناخته شدن ایشان در بین مردم شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده مانند ارث و میراث، مهریه و نفقه
 • تدوین و تنظیم اوراق قضایی مانند دادخواست ها و شکوائیه ها

آدرس: بابل، خیابان مدرس، کوچه عدالت 2

خدیجه کریمی

خدیجه کریمی

سرکار خانم خدیجه کریمی از دیگر وکلای شناخته شده در بابل هستند. ایشان توانسته اند با دانش، شکیبایی و مهارت خود درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت آن ها را به عهده گرفته اند را با موفقیت به پایان برسانند. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط ایشان هم منجر به حل و فصل بسیاری از مشکلات مردم شده است. وکالت پرونده های خانواده و هویت قانونی، کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع، دعاوی اموال منقول مانند خودرو و جواهرات در تخصص ایشان است. خانم کریمی موفق به اخذ عنوان بهترین وکیل خانواده در بابل شده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم اوراق قضایی مانند دادخواست
 • نگارش قراردادها، اظهارنامه ها و مبایعه نامه ها
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری گوناگون

آدرس: مازندران، بابل

علی اکبر کاویانی مجد

علی اکبر کاویانی مجد

آقای کاویانی وکیل پایه یک دادگستری فعال در استان مازندران و شهر بابل هستند. جناب آقای علی اکبر کاویانی مجد موفق به دریافت پروانه وکالت از کانون وکلا شده اند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری این استان نیز هستند. ایشان با موفقیت های خود ثابت نموده اند که در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری مختلف توانمند هستند اما در دعاوی خانواده موفق تر عمل کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در پرونده های جرایم علیه اموال و اسناد
 • دعاوی مالی و تجاری از جمله قراردادها، چک و سفته
 • تدوین کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها، شکوائیه ها و لوایح

آدرس: بابل، میدان کارگر، ساختمان ثبت احوال سابق

هانی قویدل

هانی قویدل

آقای هانی قویدل فارغ التحصیل رشته حقوق و دارنده پروانه وکالت پایه یک هستند. ایشان سال ها است در بابل دعاوی مختلف را وکالت می کنند. جناب آقای قویدل به صفاتی مانند خوش خلقی، صداقت، ذکاوت، تلاش و پشتکار مزین هستند. تعداد زیادی از پرونده های تحت وکالت ایشان به موفقیت ختم شده اند که نشانه دانش و علم بالای ایشان است. این وکیل مجرب به عنوان بهترین وکیل خانواده در بابل شناخته شده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین
 • نگارش و تنظیم اوراق قضایی مانند دادخواست ها و شکوائیه ها
 • تخصص در پرونده های خانواده و هویت قانونی، ارث و وصیت

آدرس: مازندران، بابل

جواد کریمی

جواد کریمی

از دیگر وکلای سرشناس و توانمند استان مازندران می توان از آقای جواد کریمی نام برد. ایشان در حال حاضر در شهرستان بابل مشغول فعالیت بوده و به مردم این شهر خدمات حقوقی ارائه می نمایند. مشاوره های ارائه شده توسط ایشان منجر به حل و فصل اختلافات بسیاری از موکلین شده است. آقای جواد کریمی عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان مازندران هستند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش پرونده های حوزه خانواده
 • قبول وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف
 • تدوین قراردادها، اجاره نامه ها و مبایعه نامه ها

آدرس: مازندران، بابل، خیابان مدرس، رو به روی بانک ملی، طبقه فوقانی بانک ایران زمین

هزینه بهترین وکیل خانواده در بابل

همان طور که اشاره شد، وکیل خانواده در پرونده های متفاوت، وظایف مختلفی را به عهده دارد. به همین دلیل هزینه های متفاوتی هم برای وکالت این دعاوی تعریف می شود. اما نهایتا این وکیل و موکل هستند که با توافق نسبت به مبلغ مشخص، میزان حق الوکاله وکیل را تعیین می کنند. اما این توافق هم با توجه به موارد مختلف انجام می شود. موضوع پرونده و پیچیدگی های آن از جمله این موارد هستند.

تخصص، تجربه و سابقه وکیل هم از دیگر موارد تاثیرگذار در هزینه وکیل خانواده است. هزینه زندگی در شهرهای مختلف هم در تعیین دست مرد وکیل موثر است. شهری که دارای هزینه های بالا برای زندگی باشد، هزینه خدمات مختلف مانند خدمات حقوقی هم بالا می باشد. البته هزینه مشاوره و وکالت با یکدیگر متفاوت است و دریافت مشاوره در خصوص پرونده، هزینه های کمتری را به موکل تحمیل می کند.

هزینه بهترین وکیل خانواده در بابل

دادگاه صالح رسیدگی به پرونده های خانواده

مطابق قانون، هر پرونده ای باید در دادگاهی که صلاحیت رسیدگی به آن را دارد، مورد بررسی قرار بگیرد. دادگاه های خانواده هم به صورت تخصصی برای رسیدگی و صدور حکم در مورد دعاوی خانواده تاسیس شده اند. کلیه پرونده های مربوط به این حوزه، به دادگاه خانواده ارجاع داده می شوند.

قضات و پرسنل دادگاه خانواده هم مانند وکلای این بخش، بر قوانین خانواده احاطه دارند. هدف اصلی این نهاد، ایجاد سازش به خصوص میان زوجین می باشد. در صورتی که این پرونده ها با سایر مشکلات حقوقی و کیفری در هم آمیخته شوند، برای حل و فصل به دادگاه مربوطه و دارای صلاحیت ارسال می شوند.

کلام آخر

وکیل خانواده حقوق دانی است که نسبت به مقررات بخش خانواده واقف است و سابقه وکالت این پرونده ها را دارد. بهترین وکیل خانواده در بابل در هنگام وکالت پرونده طلاق، ارث و میراث، حضانت فرزندان و غیره، وظایف و مسئولیت های مختلفی به عهده دارد. اما اصلی ترین وظیفه این وکیل، کمک به موکل برای بازستاندن حقوق خود می باشد.

هزینه ای که وکیل خانواده بابت دست مزد دریافت می کند هم به وظایف او، تخصص و توافق طرفین بستگی دارد. پرونده های خانواده در دادگاه خانواده که صلاحیت کافی را در این حوزه دارد مورد بررسی قرار می گیرد. مجموعه وکیل چی همواره تلاش می کند اطلاعات جامع و کاربردی را برای شما خوانندگان گرامی گردآوری نماید. از این که به جمع همراهان ما اضافه شدید به خود می بالیم و منتظر کامنت های شما هستیم.

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 12 =

دکمه بازگشت به بالا