وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در بابل⭐【سال1403】⚖️

برای افرادی که با مشکلات حقوقی در زمینه املاک مواجه اند، دغدغه های متفاوتی وجود دارد. دغدغه هایی مانند این که بهترین وکیل ملکی در بابل چه خدماتی ارائه می کند؟ و یا اهمیت حضور وکیل ملکی در هنگام عقد قرارداد تا چه اندازه است؟ اطلاع داشتن از این مسائل و سایر موضوعات مرتبط می تواند در انتخاب وکیل خوب به افراد کمک کند. در این مطلب از سایت وکیل چی به این پرسش ها پاسخ خواهیم داد و بهترین وکیل ملکی در بابل را معرفی خواهیم کرد؛ لطفا با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در بابل کیست؟

آن دسته از وکلایی که فارغ التحصیل رشته حقوق بوده و نسبت به قوانین ملک و املاک، تسلط بیشتری دارند را وکیل ملکی می نامند. این وکیل در وکالت پرونده های ملکی گوناگون، تجربیات مختلفی دارد که حاصل سال ها فعالیت در این بخش است. بهترین وکیل ملکی در بابل از قوانین شهرداری، اوقاف، جهاد کشاورزی و غیره نیز مطلع می باشد. وکیل ملکی با پیچیدگی های چنین دعاوی آشنا است و راه حل های قانونی برای حل و فصل آن ها را نیز می شناسد.

وکیلی که در حوزه املاک و مستغلات فعالیت می کند، باید از قیمت ملک در مناطق مختلف هم آگاهی داشته باشد. وجدان کاری از جمله خصوصیات برجسته یک وکیل موفق است. وکیل ملکی که از این ویژگی برخوردار است، به موکل خود وفادار است و هیچ گاه به وی خیانت نمی کند. این وکیل تمام تلاش خود را برای رسیدن به حق موکل و کسب نتایج مطلوب به کار خواهد گرفت. بهترین وکیل مهریه در بابل نیز از این ویژگی ها برخوردار است و درصورت نیاز به وکیل برای دریافت حق خود، می توانید به او مراجعه کنید.

بهترین وکیل ملکی در بابل کیست؟

اهمیت حضور وکیل ملکی در هنگام عقد قرارداد

دعاوی ملکی، یکی از پرحجم ترین پرونده های موجود در محاکم قضایی هستند. با انجام معاملات درست می توان سبب کاهش مشکلات آتی و کم شدن این پرونده ها شد. بهترین وکیل بابل در هنگام عقد قراردادهای ملکی، کلیه مدارک ملک مورد نظر را بررسی می کند. استعلامات لازم توسط وکیل، صورت گرفته و به همین سبب امنیت معامله افزایش می یابد در نتیجه می توان از صحت معامله انجام شده اطمینان حاصل کرد.

به دلیل تجربه وکیل در عقد قراردادها، انجام مراحل مختلف به سرعت اتفاق می افتد و زمان کمتری صرف خواهد شد. با تنظیم یک قرارداد اصولی، حقوق هر یک از طرفین معامله رعایت خواهد شد. با در نظر گرفتن ضمانت های اجرایی مختلف، احتمال عمل نکردن به تعهدات توسط هر یک از طرفین کاهش می یابد و در صورت وقوع چنین شرایطی، فرد متضرر، می تواند خسارات خود را جبران نماید.

10 تا از بهترین وکیل ملکی در بابل را بشناسید!

رقیه شعبانیان

رقیه شعبانیان

خانم رقیه شعبانیان وکیل پایه یک دادگستری فعال در استان مازندران و شهر بابل هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود پروانه وکالت پایه یک به شماره 35502را دریافت کردند و عضو کانون وکلا نیز می باشند. خانم شعبانیان حدود دو دهه است که به وکالت مشغول هستند و پرونده های حقوقی و کیفری مختلفی را وکالت نموده اند. تعداد بالای پرونده های همراه با پیروزی ایشان، گواه تخصص، تجربه و علم بالای ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره تخصصی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • نوشتن دادخواست، لایحه، شکوائیه و دفاعیه

آدرس: بابل، خیابان مدرس، جنب تامین اجتماعی سابق، مجتمع نیما، طبقه 2، شماره 60

وحید قابلی

وحید قابلی

جناب آقای وحید قابلی وکیل پایه یک دادگستری هستند که در بابل مشغول فعالیت می باشند. ایشان در کنار وکالت، در عرصه ارائه مشاوره حقوقی نیز فعال هستند و پرونده های بسیاری را نیز از این طریق حل و فصل نموده اند. آقای قابلی در وکالت دعاوی حقوقی و کیفری گوناگون هم عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته اند. ایشان توانسته اند اعتماد و رضایت مردم را جلب کرده و عنوان بهترین وکیل ملکی در بابل را به دست آورند. تعداد بالای پرونده های همراه با پیروزی ایشان، گواه توانایی های بالای این وکیل است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره تخصصی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • وکالت دعاوی ملکی از جمله موجر و مستاجر

آدرس: مازندران، بابل، بندپی شرقی گلوگاه، جنب بانک صادرات، پاساژ محمدی

حسن محلوجیان

حسن محلوجیان

آقای محلوجیان را می توان جزو وکلای سرشناس بابل قرار داد. ایشان سال ها است به عنوان  وکیل پایه یک دادگستری در استان مازندران مشغول ارائه خدمات حقوقی به مردم بابل هستند. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شده و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری نیز می باشند. اخلاق خوب، صداقت، امانت داری و پشتکار این وکیل با تجربه از خصوصیات بارز ایشان می باشد. جناب محلوجیان در زمینه دعاوی ملکی تسلط بالایی دارند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های ملکی مانند شهرداری و تخلیه
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی از جمله دادخواست ها و شکوائیه ها
 • وکالت دعاوی مالی و تجاری، چک و سفته، کلاهبرداری و جعل

آدرس: مازندران، بابل

حوا کبودتبار

حوا کبودتبار

سرکار خانم کبودتبار از وکلای خوب بابل هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. پروانه وکالت 45984  صادره از قوه قضاییه متعلق به ایشان است. وکیل کبودتبار حدود یک دهه است که وکالت پرونده های کیفری، خانواده و حقوقی را به عهده می گیرند. صداقت، حسن خلق، تعهد و مسئولیت پذیری ایشان سبب جلب اعتماد و رضایت موکلین شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده
 • وکالت پرونده های ملکی مانند تملک آپارتمان ها
 • تدوین و تنظیم اوراق قضایی مانند لوایح و دادخواست ها

آدرس: مازندران، بابل، خیابان سرگرد قاسمی، کوچه دانش 14

زنیره نورالهی فومشی

زنیره نورالهی فومشی

از دیگر وکلای توانمند استان مازندران و بابل می توان به خانم نورالهی فومشی اشاره کرد. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک بوده و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان  نیز می باشند. سرکار خانم زنیره نورالهی با کسب موفقیت های گوناگون، سابقه درخشانی در بین وکلا دارند. ایشان در زمینه مشاوره های حقوقی هم بسیار موفق بوده و توانسته اند پرونده های مختلفی را به صلح و سازش برسانند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی، ملکی و کیفری مختلف
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی

آدرس: بابل، میدان هلال احمر، پاساژ امیر، طبقه 3

آرتین ترابی

آرتین ترابی

جناب آقای آرتین ترابی وکیل پایه یک دادگستری هستند که در حال حاضر در شهر بابل استان مازندران فعالیت می نمایند. ایشان دارنده پروانه وکالت پایه هستند و همچنین در کانون وکلای دادگستری استان نیز عضو هستند. آقای ترابی سواد حقوقی کافی برای وکالت پرونده های مختلف را دارند اما در بخش املاک تخصص و تبحر بیشتری دارند. مشکلات تعداد قابل توجهی از موکلین با مشاوره های ایشان حل و فصل شده و به همین دلیل مردم به این وکیل با تجربه اعتماد دارند.

تخصص و مهارت:

 • تدوین قراردادهای داخلی و خارجی
 • ارائه مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی، کیفری و ملکی گوناگون

آدرس: بابل، خیابان مدرس، مجتمع تجاری یاس، طبقه دوم، پلاک 37

کریم نجفی کریمی

کریم نجفی کریمی

یکی دیگر از وکلای پایه یک دادگستری و مشاوران حقوقی بابل، آقای کریم نجفی کریمی هستند. ایشان سال ها در دادگاه های این شهر وکالت نموده اند و دعاوی حقوقی و کیفری مختلف را به سرانجام رسانده اند. ویژگی های بسیاری از جمله صداقت، تعهد، مسئولیت پذیری و تلاش مستمر برای دفاع از موکل در ایشان دیده می شود. ایشان توانسته اند با کسب موفقیت های بسیار کارنامه کاری درخشانی را به ثبت برسانند. وکالت شرکت های مختلف دولتی و خصوصی در کارنامه کاری ایشان دیده می شود.

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت کلیه پرونده های حقوقی و کیفری
 • پذیرش پرونده های الزام به تنظیم سند و خلع ید
 • تنظیم انواع قراردادها، اظهارنامه ها و مبایعه نامه ها

آدرس: بابل، بلوار جانبازان، چهار راه تندست، ساختمان توحید، طبقه سوم، واحد 6

راضیه کریم نیارمی

راضیه کریم نیارمی

از وکلای خوب بابل می توان از خانم راضیه کریم نیارمی یاد کرد. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شدند و عضو کانون وکلای دادگستری هستند. خانم کریم نیارمی در وکالت پرونده های خانواده، مهریه، حضانت فرزندان، اختلاف در مالکیت، کلاهبرداری، خیانت در امانت و جعل تخصص ویژه دارند. درصد بالای موفقیت های ایشان در دعاوی مختلف گویای توان بالا، سواد حقوقی و مهارت های این وکیل کار کشته است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه انواع مشاوره های تخصصی
 • تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی
 • نگارش اوراق قضایی مانند دادخواست ها

آدرس: بابل، چهار راه دانش، ساختمان مازندرفاه، طبقه 4، واحد 42

احسان پویافر

احسان پویا فر

آقای پویافر فارغ التحصیل رشته حقوق و دارنده پروانه وکالت پایه هستند که سال ها است در بابل به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. ایشان سواد حقوقی کافی برای وکالت دعاوی گوناگون را دارند اما در زمینه پرونده های ملکی تخصص و تسلط بیشتری دارند. جناب آقای احسان پویافر با به کار گیری مهارت و تخصص خود پرونده های بسیاری را به نتیجه مطلوب رسانده اند. ایشان موفق شده اند به عنوان بهترین وکیل ملکی در بابل شناخته شوند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت خانواده و طلاق
 • تخصص در دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت
 • ارائه مشاوره های حضوری، غیر حضوری، تلفنی و آنلاین

آدرس: مازندران، بابل، خیابان شریعتی، معلم 12، کوچه خسروان هشتم، ساختمان امین، طبقه 3 

محمد محمدی

محمد محمدی

جناب آقای محمد محمدی وکیل دادگستری و مشاور حقوقی هستند که در حال حاضر در بابل فعالیت می کنند. ایشان دارای تجربیات ارزنده ای هستند که در نتیجه سال ها وکالت کسب شده است و منجر به کسب نتایج مطلوب می شود. آقای محمدی پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند. ایشان سواد حقوقی و علم وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را دارند و چنین پرونده هایی را می پذیرند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم  انواع قراردادها و دادخواست
 • تخصص در دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، ارث و میراث و سرپرستی
 • پذیرش پرونده های املاک از جمله تملک آپارتمان ها، شهرداری و موجر و مستاجر

آدرس: مازندران، بابل

بهترین وکیل ملکی در بابل چه خدماتی ارائه می دهد؟

اولین خدمتی که یک وکیل ملکی می تواند به موکلین خود ارائه نماید، تنظیم اسناد مختلف می باشد. در صورتی که در هنگام انجام معاملات و عقد قراردادهای گوناگون، از یک وکیل خبره مشورت گرفته شود و قراردادها به شکل اصولی تنظیم شود، امکان ایجاد مشکلات و مسائل حقوقی نیز به طور چشم گیری کاهش می یابد. بهترین وکیل ملکی در بابل، می تواند در پرونده های ملکی، به عنوان مشاور حقوقی عمل نماید.

مراجعین ایشان می توانند از وکیل مشاوره گرفته و مسیر درست پرونده را طی کنند. وکالت پرونده های ملکی هم از دیگر خدمات وکیل ملکی می باشد. تنظیم کلیه اوراق قضایی برای پیگیری پرونده توسط وکیل انجام می شود. طرح دعوا و تنظیم دادخواست و یا شکوائیه باید توسط وکیل انجام شود. در صورت داشتن وکیل، دادخواست تجدید نظر خواهی و یا واخواهی هم از خدماتی است که توسط وکیل ملکی به انجام می رسد.

بهترین وکیل ملکی در بابل چه خدماتی ارائه می دهد؟

انواع دعاوی ملکی

به طور کلی، هر نوع اختلافی که در خصوص اموال غیر منقول مانند خانه، زمین، ساختمان و غیره ایجاد شود، در دسته دعاوی ملکی قرار دارد. دعاوی مختلفی در حوزه ملکی قرار دارند که دارای شرایط و روند دادرسی های مختلفی نیز هستند؛ پرونده های ملکی با توجه به نوع آن ها در سه دسته زیر قرار می گیرند.

1.دعاوی ملکی حقوقی:

 • الزام به تنظیم سند رسمی برای املاک
 • الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی
 • افزایش یا کاهش اجاره
 • مطالبه سرقفلی

2.دعاوی ملکی کیفری:

 • کلاهبرداری در خرید و فروش املاک
 • فروش غیر قانونی مال غیر
 • جعل سند

3.دعاوی ملکی ثبتی:

 • ابطال اجرائیه ثبتی املاک
 • ابطال مراحل ثبتی
 • افراز ملک مشاع

کلام آخر

وکیل ملکی وکیلی است که وکالت پرونده هایی را که مربوط به اموال غیر منقول است به عهده می گیرد. این وکیل باید دارای دانش کافی نسبت به قوانین مربوطه و تجربه وکالت چنین پرونده هایی را داشته باشد. بهترین وکیل ملکی در بابل، خدمات گوناگونی مانند تنظیم اسناد، مشاوره و وکالت دعاوی این حوزه را به عهده می گیرد. کمک گرفتن از یک وکیل در تنظیم قراردادهای ملکی سبب انجام شدن اصولی معاملات و افزایش امنیت آن ها می گیرد. در این شرایط، مشکلات ملکی کمتری ایجاد شده و در صورت بروز، امکان دریافت خسارات وجود خواهد داشت. دعاوی ملکی در سه دسته حقوقی، کیفری و ثبتی قرار می گیرند. تلاش نمودیم اطلاعات حقوقی جامعی را در خصوص وکیل ملکی به شما ارائه نماییم. از این که سایت وکیل چی را دنبال می کنید از شما سپاسگزاریم و پذیرای کامنت های ارزنده شما عزیزان هستیم.

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا